Pocení v podpaží - vložky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Ivule111
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.13 08:23

Milý Stegy, či jak si říkáte. Tato diskuse je pro všechny, že ano? Vaší silnou stránkou asi není tolerance. Jsem vysokoškolsky vzdělaná, samozřejmě také vidím chyby přispívajících, ale nejsme na fóru spisovné češtiny, řešíme problém s pocením, zajisté jste si stihnul všimnout :roll:. Takže přispívejme věcně. A spousta z nás věří, že rakovinu způsobuje stres způsobený zejména špatnými poměry v rodině, poněvadž permanentní stres je v globálním důsledku blokátorem správného fungování organismu.

honza parker
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.1.14 15:52

Vždy jsem měl problém s nadměrným pocením… nemohl jsem nosit košile, bylo mi to nepříjemné a žádne deodoranty nepomahaly… koupil jsem si electro antiperspirant a již po prvním týdnu jsem měl celý den suché podpaží jsem uplně happy :pankac:

p a v l a
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.14 18:23

Stejně jako Honza Parker, i já jsem s Electroantiperspirantem maximálně spokojená!

32radek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.15 21:45
:D
Sandra Abigail
53 příspěvků 2.1.16 17:58

Také jsem měla problém s nadměrným pocením (a moje „chytrá“ paní doktorka mi s tím odmítla pomoct, že na to prý nic není). Asi před rokem a půl jsem na internetu náhodně narazila na antiperspirant „Driclor“, prodává se v lékárnách, stojí teda dost peněz, ale stále mám ten první a v podpaží mám sucho jako na Sahaře :-) První týden jsem ho používala každou noc (používá se na noc, minimálně hodinu po vysprchování, těsně před ulehnutím, ráno se umyje), poté jednou týdně a teď, tedy po cca roce a půl ho používám jednou až dvakrát do měsíce, víc není nutné.

KulíšekTrpasličí2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.16 12:52

Také bych přidala k Dricloru svůj názor. Mne sice nepálil - mimo to když jsem se před ním oholila - po holení tak do 24hod nepatlat, jinak to fakt pálilo. A pomohl mi? No moc ne, je pravda že průbežné denní pocen zmizelo, ale jakmile přišla nějaká zkouška nervů tak ze mne lilo stějně. Další věc je že po nějaké době přestal fungovat uplně, mohla jsem si ho klidně patlat denně a nemělo to žádný účinek.

RůženkaRose
51 příspěvků 2.6.17 14:31

Zdravím, táke tohle požívám vložky do podpaží :D je to super nápad, a hlavně funkční!

LeaČerná
28 příspěvků 15.6.17 14:13

Já jsem tuhle vychytávku viděla teprve nedávno na netu a je to pecka :D je fakt, že když mám hodně uplný tričko tak si je vzít nemůžu ale ted do těch veder? nedělám nic jinýho…Je fakt lepší mít v podpaždí vložku, nemít kruhy a víceméně vonět, než mít kolače a smrdět :D

SímaK123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.19 17:30

Sama jsem vyzkoušela vše, co je běžne dostupné v lékárnách a drogeriích…nic mi nepomohlo. Nějak jsem se snažila na to zvyknout, ale každý, kdo pocení zná chápe, že to úplně nejde. Proto jsem zjišťovala, jaké jsou ještě možnosti a nakonec se rozhodla zkusit botox…a hle, ten pomohl suprově, od pocení mám klid.

J0hankaJ0
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.19 19:10

To není asi trvalé..? Nebo na jak dlouho to pomůže?

Petulinusa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.19 22:53

Jaké používáte opravdu účinné antiperspiranty?

Janulinu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.19 20:26

Nepoužívám žádné, protože se nepotím. Nechala jsem si injekčně ošetřit potní žlázy.

Petulinusa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.19 18:22

Cože jste si nechala? Jak injekčně ošetřit?

janulinu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.19 09:32

Do podpaží jsem si v amaryllis centru nechala dát botolutoxin. A od té doby nemám koláče v podpaží.

Petulinusa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.19 17:23

Aha? Já jsem si našla jaké mají možnosti a tahle není moc bolestivá?

Janulinu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.19 17:03

Tak jako cítíš to, ale není to nic strašného. A za to, že se nebudeš potit…

Petulinusa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.19 20:00

To je pravda, podívám se na to a popřemýšlím.

jarmilaaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.19 11:26

Vložky pro podpaží je to fakt nesmysl, mně pomohl electro antiperspirant, spokojenost na nejvyšší úrovni :D

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek