PSI - klouby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Irma Kornová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.18 21:28
PSI - klouby

Zdravím, má tu někdo prosím zkušenost s Canvitem Chondro Super? Byli jsme s naším pejskem 3 dny zpět u veterináře a mimojiné říkal, že bychom se vzhledem k tomu, jak často s pejskem sportujeme, měli poohlédnout po nějaké kloubní výživě a tato mě na netu zaujala asi nejvíc, co myslíte?

Reakce:
Hanny Manny
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 15:28

Já ho objednávala zrovna pár dní zpět a včera to už přišlo, takže jsem začala rovnou dávkovat. První dobrá zpráva je, že psovi chutná - jídlo kvůli němu neodmítl (jako to dělá u většiny nově přimíchaných věcí) a pak ještě vylízal i odměrku :-D

Valerie144
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 22:02

Ahoj, konečně jsem našla na kl. výživu diskuzi, protože mě už dlouho zajímá… dáváte kloubní výživu i menším plemenům? Nevím či začít, máme v plánu se věnovat víc sportu a můj Derry si někdy neuvědomuje, že neumí lítat, a je schopnej skočit a odrazit se od ramenou, tak jsem přemýšlela, že bych nějakou koupila preventivně…

SandraKK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 20:54

Zdravím, my máme doma brazilskýho teriéra a výživu dáváme právě jako prevenci. Myslím, že tím člověk nikdy nic nepokazí a může to jen a jen pejskovi pomoct do plusu do budoucna :)

redKristina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 20:54

Já ho kupuju oběma našim pejskům, jelikož s klouby vždycky měli problémy a co se výsledků týče, rozhodně se dostavily! Zkoušeli jsme výživ víc, ale tahle značka fakt jen neslibuje, jako to je bohužel u spousty jiných, a naopak opravdu pomáhá, doporučuji všema deseti!

Váš příspěvek