První dovolená chlapečka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alenacaskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.3.19 19:21
První dovolená chlapečka

Dobrý den, letos v létě, bych chtěla vyrazit na dovolenou s naším synem, poradíte mi vhodné místo v České republice s dvouletým dítětem?

Reakce:
Lostakovablank
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.19 12:43

Nepřemýšlela jste náhodou o dovolené na Mácháči? já tam byla minulé léto s manželem a synem v hotelu, bylo to tam úžasné.

Alenacaskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.19 13:03

Ve kterém hotelu jste byla? je to někde přímo u Máchova jezera?

Lostakovablan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.19 12:00

Byla jsem v hotelu hotelport.cz, je to tam vhodné pro celou rodinu, mají tam vířivku, úžasné masáže, a venkovní a vnitřní bazén, je to tam prostě bomba. A to jídlo, na to si hodně potrpím, mají úžasné kuchaře.

Dana_loková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.19 07:04
Dovolená

U nás je celá řada pěkných míst. Všude je to pěkný, hlavně, když nebudeš pořád se synem doma. Moc dobře to znám, taky mám tak starého syna a už se na dovolenou těším. My teda letos poprvé letíme letadlem, tak jsem na to zvědavá. Letíme za 14 dní, takže už pomalu vše chystám. Včera jsem objednala cestovní kufry z https://bagalio.cz/…na-koleckach a pomalu si začnu psát seznam věcí, abych na něco nezapomněla.

Elena67333
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.20 22:19

Taky zrovna přemýšlíme kam vzít našeho malého na první dovolenou. Původně jsme taky chtěli jet jen někam v ČR, ale nakonec to vidíme tak, že zkusíme zahraničí, nejspíš Chorvatsko . Tam se teď dá zařídit docela levná dovolená. :-)

Natys3910
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.20 20:54
@Elena67333 píše:
Taky zrovna přemýšlíme kam vzít našeho malého na první dovolenou. Původně jsme taky chtěli jet jen někam v ČR, ale nakonec to vidíme tak, že zkusíme zahraničí, nejspíš Chorvatsko . Tam se teď dá zařídit docela levná dovolená. :-)

Jojo, Chorvatsko je parádní, taky tam letos chceme jet. Můžu mít jeden dotaz? Budete si sjednávat cestovní pojištění? My nejspíš ano, ale nevíme moc u koho. Já osobně se zatím nejvíc přikláním k https://www.ervpojistovna.cz/ Nemáte náhodou zkušenost?

iva696969
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.20 19:45

Mně teda Chorvatsko v posledních letech přijde docela drahé. Myslím si, že třeba taková last minute Itálie je cenově srovnatelná a mnohem hezčí. To je ale možná jen můj názor. Já osobně mám pro Itálii dost velkou slabost a trochu mě mrzí, že jsem se tam letos nemohla podívat. Snad příští rok.

PavlaNadcasova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.21 19:28
Dovolená

Ahoj, my jsme dřív také složitě vybírali dovolenou, ale od té doby, co jezdíme s karavanem, tak to vůbec neřešíme. Jenom si vybereme nějaký kemp, kde jsou prolézačky, je tam spousta možností na procházky a víc nepotřebujeme. Ubytování máme parádní, protože jsme ve vlastním. Karavan jsme si vyladili podle vlastních představ. Je dost velký, takže je se sprchou a záchodem, máme u něj markýzu, dobré ležení a také jsme si tam přikoupili klimatizaci ze Vzdušínu, která je pro mě snad nejdůležitější, protože může být venku vedro jaké chce, ale uvnitř máme krásně :-).

Váš příspěvek