První dovolená chlapečka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alenacaskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.3.19 19:21
První dovolená chlapečka

Dobrý den, letos v létě, bych chtěla vyrazit na dovolenou s naším synem, poradíte mi vhodné místo v České republice s dvouletým dítětem?

Reakce:
Lostakovablank
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.19 12:43

Nepřemýšlela jste náhodou o dovolené na Mácháči? já tam byla minulé léto s manželem a synem v hotelu, bylo to tam úžasné.

Alenacaskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.19 13:03

Ve kterém hotelu jste byla? je to někde přímo u Máchova jezera?

Lostakovablan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.19 12:00

Byla jsem v hotelu hotelport.cz, je to tam vhodné pro celou rodinu, mají tam vířivku, úžasné masáže, a venkovní a vnitřní bazén, je to tam prostě bomba. A to jídlo, na to si hodně potrpím, mají úžasné kuchaře.

Dana_loková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.19 07:04
Dovolená

U nás je celá řada pěkných míst. Všude je to pěkný, hlavně, když nebudeš pořád se synem doma. Moc dobře to znám, taky mám tak starého syna a už se na dovolenou těším. My teda letos poprvé letíme letadlem, tak jsem na to zvědavá. Letíme za 14 dní, takže už pomalu vše chystám. Včera jsem objednala cestovní kufry z https://bagalio.cz/…na-koleckach a pomalu si začnu psát seznam věcí, abych na něco nezapomněla.

Elena67333
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.20 22:19

Taky zrovna přemýšlíme kam vzít našeho malého na první dovolenou. Původně jsme taky chtěli jet jen někam v ČR, ale nakonec to vidíme tak, že zkusíme zahraničí, nejspíš Chorvatsko . Tam se teď dá zařídit docela levná dovolená. :-)

Natys3910
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.20 20:54
@Elena67333 píše:
Taky zrovna přemýšlíme kam vzít našeho malého na první dovolenou. Původně jsme taky chtěli jet jen někam v ČR, ale nakonec to vidíme tak, že zkusíme zahraničí, nejspíš Chorvatsko . Tam se teď dá zařídit docela levná dovolená. :-)

Jojo, Chorvatsko je parádní, taky tam letos chceme jet. Můžu mít jeden dotaz? Budete si sjednávat cestovní pojištění? My nejspíš ano, ale nevíme moc u koho. Já osobně se zatím nejvíc přikláním k https://www.ervpojistovna.cz/ Nemáte náhodou zkušenost?

iva696969
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.20 19:45

Mně teda Chorvatsko v posledních letech přijde docela drahé. Myslím si, že třeba taková last minute Itálie je cenově srovnatelná a mnohem hezčí. To je ale možná jen můj názor. Já osobně mám pro Itálii dost velkou slabost a trochu mě mrzí, že jsem se tam letos nemohla podívat. Snad příští rok.

PavlaNadcasova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.21 19:28
Dovolená

Ahoj, my jsme dřív také složitě vybírali dovolenou, ale od té doby, co jezdíme s karavanem, tak to vůbec neřešíme. Jenom si vybereme nějaký kemp, kde jsou prolézačky, je tam spousta možností na procházky a víc nepotřebujeme. Ubytování máme parádní, protože jsme ve vlastním. Karavan jsme si vyladili podle vlastních představ. Je dost velký, takže je se sprchou a záchodem, máme u něj markýzu, dobré ležení a také jsme si tam přikoupili klimatizaci ze Vzdušínu, která je pro mě snad nejdůležitější, protože může být venku vedro jaké chce, ale uvnitř máme krásně :-).

Nina 152214
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.22 09:16

Zvážila bych dovolenou třeba v Prachovských skalách u Jinolických rybníků. Nicméně bych se nebála třeba ani Slovenska nebo Maďarska. Pokud jste z Moravy, tak tam jste za chvíli. Jen to chce cestovní pojištění a pokud je miminko malé, tak dejte i na mé rady a tipy a sjednejte si pojištění proti stornu. Nikdy nevíte, kdy vám robátko onemocní a budete muset dovolenou zrušit dva dny před odjezdem. Vlastní zkušenosti. :dance:

Novak4566
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.22 19:58

Zdravím, my jsme s prckem vyráželi na dovolenou hned, jak nám to doktor povolil. Dokud jsme ho však nemohli pořádně očkovat drželi jsme se právě hlavně u nás v Čechách. To jsme objížděli především různé skály, hory či památky. Teď už je však kluk větší, takže se letos chystáme na dovolenou na Zanzibaru

Maruskaa55
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.22 10:40

Ahoj, ja bych doporucila Italii, je to bezpecna zeme, neni daleko a jsou tam vsechny potreby pro deti a prijemni lide. Ja ted pouzila Travelportal slevovy kupon a koupila zajezd k Lago di garda, je to tam krasne, moznosti turistiky, prochazek, detske hriste, myslim ze to je super volba.

Jitka5677777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.22 19:44

My jsme se s mým synem rozhodli vyrazit na dovolenou hned, když mu byl jeden rok. Vím, že hodně maminek kolem mě mělo strach, ale mohu potvrdit, že nemá smysl čekat. Pokud je dítě zdravé a nemá žádné problémy, nic nebrání tomu, abyste jeli na dovolenou. My tu svoji strávili u Atterského jezera a nikdy na ni nezapomenu.

Váš příspěvek