První blog a e-shop

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anet1191  21.09.17 15:31
Prvni blog a eshop

Dobry den dámy :) Vzhledem k tomu, ze jsem dlohou dobu slouzila jako prostrednik pro nakup ruznych masti, bylin, prirodnich caju, vitaminu apod., rozhodla jsem je zalozit vlastni eshop. Je to pre mna velky krok! Eshop musi byt propojen s blogem, protoze sama jesm si prosla nescetnymi zdravotnimi problemy a rada bych dala sve zkusenosti, jak z toho „von“ do text a pomohla tak co nejvice lidem. Myslite si, ze se da spojit eshop a blog? Kolik to muze stat? Rada bych sla do 5000 jednorazove - je to realny? Diiik :nevim:

Reklama

Reklama

Reakce:

Hana.ticha  21.09.17 20:45
:)

Je skvele, ze si se z toho dostala ven jak pises:) Z tveho psani uvazuji, ze urcite pomohla zmena mysleni, protoze to chce odvahu jit s tim venom a zacit pomahat dalsim. K tvemu dotazu. Chces se zamerit na blog nebo eshop? Na co vic? Proc proste nerozdelis tvuj projek na dve casti?;)

Rita1996  21.09.17 22:42
.

Ja jsem mela blog, no byla tam prilis nizka navstevnost. Proc si myslis, ze tvuj by mel byt na tom jinak a lide by si dokonce meli ve velkem kupovat tve produkty?

Anet1191  22.09.17 15:56
Eshop

Muj manzel mel kdysi taky eshop, takze mi pomuze s reklamou a uz teraz mam tolik objednavek diky doporuceni, ze nevim co mam delat driv. Potrebuji to vsak, jak sem psala posunut na vyssi levl. :roll:

Sarlot73  22.09.17 16:57
P

O kolik produktu jde? :)

Sarlot73  22.09.17 16:57
P

O kolik produktu jde? :)

Agent007cz  22.09.17 23:55
Eshop

Ahoj Anet, z vlastni skusenosti ti reknu, ze eshop za 5000 neudelas a neudela ho nikdo.. mas vsak vela reseni na pronajem za par korun. Zkus se podivat na eshop-rychle cz, shoptet cz, webareal cz atd. Jiste najdes co hledas..

Anet1191  23.09.17 09:49
.

Nejvic se mi z vyberu libi eshop-rychle cz a shoptet cz. Mate s nimi osobni zkusenost? Je to dobra volba? Jde o 400 produktu­. Diky!

Silva.3  24.09.17 10:57
.

Ahoj Anet, pokusim se to poradit. Moje spolecnost provozuje radu eshopu na pronajem. Jak psali ostatni, pokud mas budget jenom 5000, pronajem je ircite lepsi volbou. Pokud se podivas na shoptet, 400 vyrobku muzes mit jenom v baliku za 990kč/mes. U shopteu musis take platit jednotlive za kauzdou funkci zvlast. Zatimco u eshop-rychle mas vsechynu funkce v jednom baliku za 290kč/mes. Vsechy nove funkce jsou take pripojene zdarma k zakladnimu baliku. Podivej se na oba, no myslim, ze eshop-rychle bude pro tebe lepsi volbou, hlavne dokud neuvidis prvni vysledky a nezorientujes se v tom. At se ti dari.

JiriJanura  24.09.17 12:07
Eshop

Kdyz jsme zacinali s eshopem s detskym zbozim, odstartovali jsme na atomer cz, no bylo to strasne. Stalo to opravdu par kč, no vysledek byl onicem. Pozdeji jsme presli do Bohemiasoft. Spolecnost se rozdelila na Webareal a Eshop-rychle. Zvolili jsme nahodne Eshop-rychle. Toto rozhodnuti 100% nelitujeme - za nej plus povazujeme zmenu ve vykonu podpory. Pokud jste zacatecnik, budete ji potrebovat. Mateli nejake konretni dotazy, napiste a ja zkusim poradit co budu vedet 8)

Sarlot73  24.09.17 19:50
P

Kdyz uz se mluvi o eshop-rychle cz, mohu potvrdit, ze pro eshop se 400 produkty je to v poradku. Vzhledem k navrzeni systemu, ktery je tak o 1500% lepsi jak web za 5000kc, nemas co ztratit.

Sarlot73  24.09.17 19:55
P

Jeste doplnim, dej si pozor na spravne zaradeni produktu do kategorii. Venuj tomu maximum casu - vrati se ti to a usetris spustu casu a starosti…

Atomercz  25.09.17 08:40
Atomercz

Kdysi jsme meli Atomer cz, protoze stal nejmene, no museli jsme ho zmenit. Budte pri vyberu opatrni a system si zkuste v trial verzi, pak naostro.

Agent007cz  25.09.17 10:12
Eshop

Atomer patri k najstarsim aktualizovanym resenim, tedy nemuzes cekat, za 60kc zázraky a vubec to neni konkurence pro eshop-rychle, shoptet a tak dale.. :zed:

ctitel  25.09.17 10:22
Silva
@Silva.3 píše:
Ahoj Anet, pokusim se to poradit. Moje spolecnost provozuje radu eshopu na pronajem. Jak psali ostatni, pokud mas budget jenom 5000, pronajem je ircite lepsi volbou. Pokud se podivas na shoptet, 400 vyrobku muzes mit jenom v baliku za 990kč/mes. U shopteu musis take platit jednotlive za kauzdou funkci zvlast. Zatimco u eshop-rychle mas vsechynu funkce v jednom baliku za 290kč/mes. Vsechy nove funkce jsou take pripojene zdarma k zakladnimu baliku. Podivej se na oba, no myslim, ze eshop-rychle bude pro tebe lepsi volbou, hlavne dokud neuvidis prvni vysledky a nezorientujes se v tom. At se ti dari.

Rika se, ze Shoptet ma nejlepsi podporu. Mame eshopy u Shoptetu i u Eshopu-rychle, tedy mohu objektivne posoudit, ze podpora je excelentni na obouch stranach. Pokud vsak mate pri 400 produktech platit u Shoptetu 990kc a u Eshopu-rychle 3× mene, zvolil bych si Eshop-rychle. Stejna muzika za mene penez. ;)

Anet1191  25.09.17 12:34
.

Dik vsem za pomoc, za mne je rozhodnute, pojedeme na eshop-rychle :) Napisu recenzi o par dni, tesim se!

ERER  18.12.17 15:51

Rozhodně bych se přiklonil stejně k Eshopu-rychle.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama