Prověřené ojeté auto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ondrejkerpl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.21 02:24
Prověřené ojeté auto

Kde bych mohl koupit prověřené ojeté auto?

Reakce:
Vlacilerik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 00:07

Vybíral jsem ojeté auto opravdu dlouho a nakonec jsem ho kupoval od prodejce škoda plus, který prodává prověřená ojetá auta za super ceny.

Ondrejkerpl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.21 22:01

I zánovní? Nebo co přesně značí škoda plus? To jsou auta po leasingu?

Vlacilerik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.21 19:24

Mohou být i po leasingu nebo když třeba někdo mění auto. Kupoval jsem auto u prodejce https://www.autoopat.cz/ , který má na výběr z opravdu velkého množství kvalitních ojetin.

Karlosek22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.21 17:55

No, je to sice trochu risk, ale já si myslím, že v dnešní době se pořád docela vyplatí nechat si auto dovézt ze zahraničí. Je ale pravda, že je s tím spojená spousta papírování atd. Já si takto minulý rok nechal dovézt svou Audi A4 z Německa. Samotné auto bylo naštěstí v pořádku a vše bylo tak, jak mělo. Jen s tím jeho palubním počítačem jsem se seznamoval docela dlouho, protože na mě mluvil německy. A já německy moc dobře neumím. Naštěstí se do něj ale povedlo nahrát češtinu , takže teď ho můžu používat naplno.

TomasVVV
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.22 20:20

Já teď řeším teda úplně pravý opak. Potřeboval bych auto spíše prodat než koupit. A v této souvislosti bych měl takovou otázku. Narazil jsem na tento výkup aut v Praze Nemá s tím náhodou někdo z vás zkušenost? Už jsem je zkoušel kontaktovat ohledně toho, kolik by mi za mé auto nabídli, ale zatím čekám na odpověď. Co myslíte? Má něco takového smysl?

PabloMalino
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.4.22 22:03

Ahoj, měl bych takový dotaz. Neřešil někdo z vás v poslední době náhodou nadměrný hluk v autě? Nedávno jsem si koupil auto z druhé ruky a je podstatně hlučnější, než to mé předchozí. Nemůžu si na to vůbec zvyknout, tak přemýšlím o nějakém odhlučnění. Díval jsem se, že věci k tomu potřebné se dají sehnat například tady Nemá ale někdo z vás zkušenost s instalací takového odhlučnění? Zvládl bych to sám, nebo je lepší to nechat na nějakém profíkovi?

Váš příspěvek