Proteinová dieta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Helenka18
13 příspěvků 8.7.19 20:26
Proteinová dieta

Ahoj, co prosím říkate na proteinový diety, ma někdo zkušenost? Slyšela sem že se rychle hubne. Ale nemam moc pohybu a tak. Nevím jestli je to zavislý na pohybu.

Reakce:
Ketny
12 příspěvků 10.7.19 10:55

Já držela dietu od www.prodietix.cz. Jídlo sem si sama vybrala z jejich nabídky podle své chuti. Pár příchutí mi nesedělo, tak sem je vyměnila za jiné. Na cvičení sem neměla čas. Jen sem se snažila víc chodit pěšky. A zhubla sem za první 3 dny 4 kilo, po 3 týdnech 9 kilo. A jsem na váze, kterou sem si přála :)

Helenka18
13 příspěvků 12.7.19 11:29

A nebudu mit hlad? Mám ráda sladký, bych asi bez něho hodně trpěla. Jaké ty jídla sou, není to hnusny chuťově?

Hanka Gregorová
8 příspěvků 9.9.19 21:16

No tak ten základ té proteinové diety je, že váš organismus bude fungovat na tom, že z výživy, založené na proteinech, kterých byste v té dietě měli mít 1,5g na kg váhy se vám budou živiny ukládat do svalů a ne do tuků a tudíž se podpoří právě ten růst svalů a díky tomu se zhubne, je ale třeba dělat u toho nějaké kardio, nejlépe plavání, protože u toho i posilujete.

Jako konkrétní produkt pak můžete zkusit třeba tohle a používat to po fyzické zátěži (posilka, bazén) jako doplněk stravy :) https://www.canatura.com/…ral-raw-500g?…

Starmovajana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.19 11:50

Máte prosím některá vyzkoušenou proteinovou keto dietu? Která by opravdu fungovala? A nebudu při ní hladovět?

Ferencova888
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.19 00:10

Z vlastní zkušenosti Vám mohu doporučit dietu od ketofit. cz, za dva měsíce mám dole 11 kg, a to rozhodně nekončím, jídla jsou velice dobrá, hlad jsem nikdy nepocítila, musíte dodržovat pravidelnost jídla po 3 hodinách.

Váš příspěvek