Proteinová dieta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Helenka18
13 příspěvků 8.7.19 20:26
Proteinová dieta

Ahoj, co prosím říkate na proteinový diety, ma někdo zkušenost? Slyšela sem že se rychle hubne. Ale nemam moc pohybu a tak. Nevím jestli je to zavislý na pohybu.

Reakce:
Ketny
12 příspěvků 10.7.19 10:55

Já držela dietu od www.prodietix.cz. Jídlo sem si sama vybrala z jejich nabídky podle své chuti. Pár příchutí mi nesedělo, tak sem je vyměnila za jiné. Na cvičení sem neměla čas. Jen sem se snažila víc chodit pěšky. A zhubla sem za první 3 dny 4 kilo, po 3 týdnech 9 kilo. A jsem na váze, kterou sem si přála :)

Helenka18
13 příspěvků 12.7.19 11:29

A nebudu mit hlad? Mám ráda sladký, bych asi bez něho hodně trpěla. Jaké ty jídla sou, není to hnusny chuťově?

Hanka Gregorová
14 příspěvků 9.9.19 21:16

No tak ten základ té proteinové diety je, že váš organismus bude fungovat na tom, že z výživy, založené na proteinech, kterých byste v té dietě měli mít 1,5g na kg váhy se vám budou živiny ukládat do svalů a ne do tuků a tudíž se podpoří právě ten růst svalů a díky tomu se zhubne, je ale třeba dělat u toho nějaké kardio, nejlépe plavání, protože u toho i posilujete.

Jako konkrétní produkt pak můžete zkusit třeba tohle a používat to po fyzické zátěži (posilka, bazén) jako doplněk stravy :) https://www.canatura.com/…ral-raw-500g?…

Starmovajana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.19 11:50

Máte prosím některá vyzkoušenou proteinovou keto dietu? Která by opravdu fungovala? A nebudu při ní hladovět?

Ferencova888
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.19 00:10

Z vlastní zkušenosti Vám mohu doporučit dietu od ketofit. cz, za dva měsíce mám dole 11 kg, a to rozhodně nekončím, jídla jsou velice dobrá, hlad jsem nikdy nepocítila, musíte dodržovat pravidelnost jídla po 3 hodinách.

Aneticka696
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.20 09:35

Nemáte někdo zkušenosti, jak by se dala tekutě nahradit strava? starám se o dědečka, který má problém s příjmem tuhé stravy. Někdy něco sní, někdy zase ne. Nechci ho nechat hladovět, myslíte si, že je dobrý nápad to takhle řešit?

Beata Bor.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.20 10:42
Moje osobní zkušenost

Já osobně proteinovou dietu mohu doporučit, protože ji užívám 4 měsíce. Ze začátku jsem si samozřejmě musela zvyknout, ale nyní mi vše chutná a nemám potřebu jíst nezdravé věci denně. Samozřejmě, že si občas něco dobrého dám (Miluji rohlík s marmeládou), ale nesmí to být pravidlem. Je to jaká si odměna. Vyzkoušela jsme v začátcích hodně druhů a nejvíce se mi osvědčil Ketomix a Ketofit . Nejvíce mám ráda na zahnání chutě hovězí sušené masou, které kupuji i synovi :D

Pavlinka435
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.20 10:52

Tak to Vám asi ani tak nejde o dietu se stravou pro dědečka. V nemocnicích se používají nutriční drinky, které se používají i jako náhrada stravy, tak by to mohla být cesta, jak do něj něco dostat.

Aneticka696
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.20 10:35

Přímo v nemocnicích to používají jako náhradu stravy? nevíte prosím o jaké nutriční drinky se přesně jedná?

Pavlinka435
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.20 21:15

Ano jsou schválené i suklem jako kompletní náhrada stravy, jedná se o nutriční drinky Nutricomp, které si můžete koupit jako sladké, ale i jako slané.

Molacc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.20 10:48

Každá „dieta“ s nějakým principem je ve finále jen o tom, kolik přijmete energie v porovnání s vaším výdejem. Nemá vůbec cenu se držet nějakého keto, lowcarb a podobně.

Je důležité vyvažovat makroživiny tak aby to dávalo smysl. V rámci toho můžete používat doplňky stravy, pokud nejste schopni ten svůj jídelníček naplnit bez nich. Pak se hodí klidně proteiny , gainery a jiné věci a je v zásadě jedno v jaké formě :).

asiSimona
3 příspěvky 18.11.20 16:11

Kup si k tomu ještě probiotika, abys moc neprděla  :lol:

Váš příspěvek