Prodloužení a zahuštění vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Laurisska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.20 12:43

To je něco nového? Vůbec tady tu značku vlasů neznám.

Karlička95
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.20 12:37

Nová značka to právě není, to se divím, že je neznáš, protože jsou známí po celém světě :). Jestli je neznáš, tak se mrkni na jejich stránky www.hairtalkvlasy.cz

Marketa.havlickovaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.20 21:44

Mě hodně trápí šedivé vlasy, pořád dokola si musím vlasy barvit, ale nevím, jestli je to pro ně zdravé?

Marketa.havlickovaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.20 21:44

Mě hodně trápí šedivé vlasy, pořád dokola si musím vlasy barvit, ale nevím, jestli je to pro ně zdravé?

Dominika15
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.20 20:14

Pokud už jsou šedivé, tak jim už moc nemůžete ublížit. Spíš jde o to, že je to hodně nekomfortní. Já si raději kupuji přípravek, který dokáže vlasům vrátit jejich přírodní barvu, není to tak složité jako barvení a vypadá to velice dobře.

Marketa.havlickovaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.20 20:05

Jaký přípravek? a jak složitá je jeho aplikace?

Dominika15
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.20 23:39

Objednávám si přípravek gr7.cz, stačí se podívat na tyto stránky, kde se i tento přípravek dá objednat. První týden je potřeba používat 2 x denně, a potom jednou za týden. Opravdu je potřeba ho používat pravidelně, díky čemu si dokážete vrátit vlasům jejich přírodní barvu.

Laurisska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.20 22:05
@Karlička95 píše:
Nová značka to právě není, to se divím, že je neznáš, protože jsou známí po celém světě :). Jestli je neznáš, tak se mrkni na jejich stránky www.hairtalkvlasy.cz

V čem jsou ty vlasové pásky lepší konkrétně ty od hairtalk?

Karlička95
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.20 18:23
@Laurisska píše:
V čem jsou ty vlasové pásky lepší konkrétně ty od hairtalk?

Tak jednak jsou užší, ale taky lehčí, což je asi to nejdůležitější. Další důležitá věc je, že se nasazují za studena, takže ani při aplikaci se ti vlasy neponičí.

Lily71
5 příspěvků 23.11.20 21:52

Prodlužování nedoporučuju, pokud máte řídké a slabé vlasy raději řešte proč abyste měli hezké a silné svoje vlasy. Já jsem byla na trichologickém vyšetření a zjistili proč mi vlasy řídnou a začala jsem na to brát léky a teď mám silné své vlasy a prodlužování nepotřebuju.

katulka125
43 příspěvků 10.3.21 21:44

Já sem si pořídila https://www.hotstyle.cz/…y-cerny.html a jsem s tím spokojená, skoro bez údržby a vypadá to dobře i když je to kanekalon

Yvett21
8 příspěvků 24.3.21 20:54

Taky se mi líbí ta metoda clip in, zatím se mi nejvíc líbí podle ceny a nabídky web www.clipinhair.cz přijde mi ta metoda taková hodně šetrná a flexibilní

Alice77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.21 19:00

Taky sem se na to dívala a vypadá to, že to je fakt hodně v pohodě, jak cena tak kvalita…i vzhledově to vypadá hezky

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek