Prodloužení a zahuštění vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarinaaa
4 příspěvky 22.06.18 09:59
prodloužení a zahuštění vlasů

Dostala jsem pár tipů na prodloužení vlasů různýmimetodami. Ráda bych zkušenosti ostatních.

Reakce:

žanet22
5 příspěvků 24.06.18 22:03
prodloužení a zahuštění vlasů

Já mám nejraději clip in od vlasy levně.

Dáša Koll. 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 13:57

Ahoj, nosí tu někdo prodloužené vlasy kreatinem, metodou micro ring nebo tape in a co z toho je podle vás nejlepší? Popřípadě i co je nejšetrnější k vláskům? Do teď jsem nosila občas clipy např. na nějakou akci jako ples nebo svatbu a líbí se mi ty dlouhé vlasy čím dál víc, tak to chci zkusit na stálo, jen moc nevím kam zajít (Brno) a jakou tu metodu vybrat, tak bych byla moc ráda za nějaké tipy, díky!

Radka888 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 22:10

Ahoj, mně prodlužovali metodou micro ring a jsem spokojená. Jestli je nějaká metoda lepší nebo horší, to nevím, spíš bych volila podle typu vlasů a hlavně podle toho, co si myslíte, že vám bude nejvíce vyhovovat, rozdíly jsou i v cenách, takže na to je taky určitě dobrý myslet. Jinak já tedy chodím do salonu v Brně na Sibiřské 55 a zatím vždycky perfektní služby :-) Kdyžtak můžete mrknout sem, tady je víc informací **
Jinak mně zrovna v tomto salonu říkali i kterou metodu by mi doporučili a kterou ne, takže pokud opravdu nevíte co a jak, určitě se neváhejte zeptat přímo odborníků.

Edit admin – odstraněn odkaz

Karolii Č. 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.18 20:58

Já mám už třetím rokem prodloužené vlasy metodou micro ring a jsem moc spokojená :-)

LidušFinuš 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 13:25

Za mě je super tape in i micro ring - s keratinem zkušenost nemám. Každopádně kamarádka třeba prodlužuje keratinem už docela dlouho a je taky spokojená, chybu neuděláte asi s ničím… za mě ale asi také micro ring, jak psala Radka :)

Váš příspěvek