Prodám oxykodon 80mg Sandoz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KarlitoF24
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.21 20:04
Prodám oxykodon 80mg Sandoz

Dobrý den prodám nemocnému člověku léky, které již, nepotřebuji a to oxykodon 80mg Sandoz.
Mám dvě krabičky. Za jednu krabičku 6000 Kč, nebo 2 platíčka za 2000 Kč. Anonymita a rychlost a spolehlivost. Napište, kdo by měl zájem, pošlu klidně foto. Pěkný den

Reakce:
inpain
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.21 23:50

Mám zájem prosím kontaktujte mě na medicalhelp22@protonmail.com

inpain
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.21 23:52

Vezmu obě

azazazel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.21 03:49
@KarlitoF24 píše:
Dobrý den prodám nemocnému člověku léky, které již, nepotřebuji a to oxykodon 80mg Sandoz.
Mám dvě krabičky. Za jednu krabičku 6000 Kč, nebo 2 platíčka za 2000 Kč. Anonymita a rychlost a spolehlivost. Napište, kdo by měl zájem, pošlu klidně foto. Pěkný den

prosím o kontakt měl bych zájem o obě krabičky slušné a férové jednání zaručeno

malinovy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.21 06:25

Měl bych vážný zájem rychlé jednání prosím kontaktujte mne minivan99prag@protonmail.com

Moppi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.21 05:36

Mám zájem jestli ještě je můj mail salalaj1@protonmail.com

JanekSek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.21 23:29
Ozvy se prosím

Ahoj,
Prosím ozvy se mi, já nechtěně vymazal tvůj mail a už ho nemám. Vezmu obě dvě,.nikomu to prosím neprodavej a napiš mi. Nerad bych přišel o spolehlivého člověka jako jsi ty :(
Děkuji moc. A napiš co nejdřív.
sniperf11@seznam.cz

porsche0911
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.21 10:41
kupim

Dobry den, kupim obe, dufam, ze je to pravda, lebo potrebujem tie lieky surne zo zdr. dovodov aby som mala do polovice januara. potom mam lekara. Je to aktualne? Dakujem. porsche0911@centrum.cz

porsche0911
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.21 10:44
@KarlitoF24
@KarlitoF24 píše:
Mám dvě krabičky. Za jednu krabičku 6000 Kč, nebo 2 platíčka za 2000 Kč. Anonymita a rychlost a spolehlivost. Napište, kdo by měl zájem, pošlu klidně foto. Pěkný den

je to prosim aktualne? Prosim kontakt. moj mail porsche0911@centrum.cz

venca404
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.21 03:31

Zdravim, zahledl jsem vas prispevek a chtel jsem se zeptat ci jste na nekoho prisel? doktor mi prestal predepisovat oxykodon 80mg neretardovany a ja ted nevim kudy kam, pokud jste na nekoho seriozniho narazil date mi prosim vedet? koupim cokoliv silnejsiho od morfia dal, slabsi leky mi jz nepomahaji cili bych mel zajem o - oxykodon 20mg a silnejsi, idealne 40 nebo 80, palladone 4mg a vic, vendal 100mg a vic ci sevredol a prinejhorsim i kombinaci oxy a naloxonu takze treba targin ale ten alespon 40mg. koupim i diazepam pripadne, dekuji predem za odpoved. piste na VaclavTuma23@protonmail.com

Daniel655
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.22 00:48
Koupím oxykodon 20-40mg

Zdravím, sháním oxykodon sandoz nebo mundipharma 20-40mg ze zdravotních důvodu. Pokud někdo má a již nevyužije, byl bych rád kdyby se mi ozval na mail danny876@email.cz
Díky

Daniel655
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.22 00:55

Zdravím, máte ještě volné jedno nebo dvě plata oxykodonu 80mg? Měl bych vážný zájem. Prosím o kontakt na danny876@email.cz

Summoners
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.22 08:38

Dobrý den, měl bych též zájem o obě krabičky jen pro sebe.
Kdyby náhodou tak raději přes email summoners@post.cz

JuraKaj
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně dnes v 03:23
Oxykodon pro nemocné

Oxykodon 80 mg, levně pro nemocné lidi, jako pomoc. Jen pro nemocné, feťáci nepsat!!! Chci pomoct.
mainbc@seznam.cz

Váš příspěvek