Třes rukou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Bábina
1450 příspěvků 23.3.12 12:37

No podle toho co píšete od všeho trochu.Ale píšete už klidně tak spíše vertebro,+ nedostatek hořčíku a zinku.Dobré by bylo přidat i B vitamím.A cvičit protistresové cvičení ,které vpodstatě vychází ze strečinku.Tak aby se uvolnila křeč trapezů a tím se uvolnily i nervové vývody z C a Th páteře.Nevím,podle jakých příznaků jste diagnostikovala,že ŠŽ to není.Ale protože mohu pracovat jen s tím co jste napsala,težko posoudím.Teplé zábaly na páteř které pomáhají uvolnit křeč svalů, najdete na těchto stránkách na Babských radách.

Bábina
1450 příspěvků 23.3.12 13:00

Nevím,proč se neotiskl můj dosti dlouhý příspěvek.Tak krátce a znova.Podle Vašeho popisu je tu od všeho trochu.Při zapálení cigarety se stahují jemné žilky v celém těla a může to vyvolat i motolici.Pdychogení,no možná trochu,ale vyjadřujete se přesně tak už žádné velké potíže nejsou vertobrogen to nejspíše a poldle mně nedostatek zinku a selenu .Dobré je přidat i C vitamim.Cvičit protistrecové cvičení ,která v podstatě vychází ze strečinku a tak uvolní křeče trapezů a tím přestane tlak na nervy vycházející z C a Th páteře.Netroufnu si odhadnout,co znamená piji málo.Sklenička vína nebo piva je docela lék.Ale pouze ta jedna sklenička.A není dobré si ty slkeničky strádat a pak to nakumulovat v pátek nebo v sobotu.Podle čeho jste diagnotikovala,že to ŠŽ není netuším,proto se k tomuto nemohu vyjádřit.Teplé a léčivé obklady na páteř,najdete na těchto stránkách v Babských radách.Přeji pěkný den.

Connie1990
1 příspěvek 14.2.13 22:31
třes

Dobrý den, je mi 23. Poslední 4 měsíce mám problém s třesem rukou, začalo to na obědě kdy se mi roztřesala ruka u polévky, od té doby si na to dávám pozor, pořád na to myslím ale nemůžu se toho zbavit…když jsem ve společnosti tolik se bojím že něco vyvedu až mě polévá horko a cítím vnitřní třes. Máma měla problém se štítnou žlázou a táta se slinivkou a nyní má dokonce cukrovku…děkuji za radu

Bábina
1450 příspěvků 14.2.13 22:33

Třes rukou provází onemocnění štítné žlázy. Nechte si ihned udělat krevní test.

WarZoneGames
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.13 17:25
třes

Dobry den jmenuji se Viktor kožusznik vyška 1.77 váha 61Kg 15 let mam problemy s třesem ruky nedávno jsem byl u doktorky nezjistila jaky tremor mám a tak musím jit k neurologovi pravděpodobně esecialni tremor tedy nervozita ve vetší společnosti a diky hladu to jsou moje přiznaky třepani ruky ale kdybych jse milil jsou ostatní tremory smrtelne to je to co´mě nejvíce trápi se štítnima žlazama a podobne věci jsou ok den vyšetřeni se uskutečnil 22.2.2013 diky za odpovedi

Bábina
1450 příspěvků 22.2.13 18:32

Proboha chapče. Kde jsi sebral tyhle bludy. Štítná žláza je jedna a je to vyšetření z krve. Pokud ti ji zjistí dostaneš tabletku, kterou ráno slupneš a budeš v pohodě. Neurotický třes, může být, ale to co tam píšeš mi nedává ani hlavu ani patu.Bylo by dobré psát školní češtinou. A třes rukou z jinch důvodů není smrtelný, to tě mohu ujistit, ale projevuje se jako další příznak roztroušené sklerozy, ale to bys asi psal, že jsi vozíčkář a nebo stařecké demence a tu v 15 letech taky menáš. Tak počkej na všechna vyšetření a pak mi srozumiteklně, pokud to půjde napiš, co ti našli. Ale neboj se, neumřeš. Pokud ti jde jen o tohle. Pokud neznáš naší řeč. Popros nějakého kamaráda aby ti pomohl.

WarZoneGames
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.13 19:21

Hele omouvám se za češtinu ale rodiče mě učili polsky a po našim

WarZoneGames
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.13 19:38

Napíšu to takhle dneska jsem byl u doktorky (22.12.2013) Na preventivní prohlídce kterou mám pravidelně každé 2 roky tam se mě zeptala jestli mě něco nebolí nebo jestli nemam nejakou nemoc v rodině atd…a potom sem jí řekl že se mi často třepe ruka například:Ve velké společnosti, a když sem o hladu a nebo když držím tenke věci v ruce jako napřiklad:Skleničku od vína, nejaké drátky ktere mám k sobě spojit napřiklad ve fyzice. Řekla mi že to mužu mit malo cukru nebo tak nejak, ja ze zvědavosti sem se zeptal jestli by se to neprokázalo že mam málo cukru tak mi paní doktorka řekla že u to jsou ty méne vyznamne a vzácne a to sem už skoro nemohl vubec dychat sem měl takový strach bo sem si to spojil z nakych tich filmu a serialu vzacne nemoci nebo choroby tak sem se díval po internetu jestli to neni smrtelné tak sem tu a tohle je cely muj přibeh proč jsem měl strach

Bábina
1450 příspěvků 22.2.13 21:29

Bylo mi jasné, že jste měl strach.Ale jste v pubertě a ta s Vámi dělá věci, že jeden žasne. Cukr Vám může změřit nějaký diabetik, který má glukoměr, ale to by jste měl i další a velice nepříjemné potíže. Opravdu to může vyvolat hlad, nervozita, ale i řádění hormonů, které se snaží kluka přestavět na chlapa.Tak Vám to měla paní doktorka vysvětlit. Rodinou anamnézu(nemoci v rodině)dělá hlavně kvůki prevenci dědičných chorob.Ale pokud u Vás v rodině něco jako diabetes 1.st. nebyl, opravdu se nemusíte bát. A prosím Vás nekoukejte v telce na hovadiny. Život je jiný. To poznáte brzo sám.

DANYNYA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 08:10
Bolesti v zápěstí a třas

Prosím o radu. Manžel má bolesti rukou a velmi silný třas, který se nejvíce projeví při sevření ruky v pěst. Ruka se nekontrolovatelně silně roztřese a bolest je z vrchu zápěstí. Též při lehčím pohybu.(Zvednutí předmětu, hrnku, nebo lžíce napití) Vše se stupňuje. Před pár lety byly příznaky v malém rozsahu a pouze u jedné ruky. Karpální tunely má vyšetřené, rovněž rentgen kostí. Nedávno měl již stabilní velké bolesti i vklidu tak jezdil na obstřiky. Mám o manžela strach. Stále pracuje, v chemic. průmyslu. Leze po žebřících, otáčí velké ventily.(velký problém, necítí ruce)Prosím o radu. Děkuji, Dana

David Bé
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.13 21:39
Třes

Dobrý den. Je mi 12 let a mám problém. Když se napiju kofeinového nápoje (i s velmi malým množstvím, tzn. coca cola 1l), tak se začnu celý třást. trvá to zhruba 1 a půl hodiny. začalo to ale v lednu tohoto roku. Nevíte, čím by to mohlo být?

Děkuji za odpověď
Dave

lady31
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.13 11:59
třes rukou

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli může být třes prstů u levé ruky ovlivněn antiepileptiky, léčbou po mononukleóze či po zlonenině levého zápěstí byť to bylo před delší dobou děkuji za případnou odpověď a přeji hezký den

lolijen 13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.13 11:58
rada

Dobry den,
chci se zeptat mam 2 roky po operaci vyhrezle plotenky a cvicili se mnou Vojtovu metodu a zacala se mi trast leva ruka, trasla se i nepatrne pred tim sle ted vic a co 2×po 3mesicich mam rozmazane videni cca 1,5.h jdu si lehnout a pak je to dobre mivam to tak ze osobu vidim vim kdo to je ale rozmazane a pismenka nedokazu pri cteni precist a seradit pak uz zase jak se to uklidni je vse ok. Fizioterapeutka rika ze to je od patere ze ma takovych vic s timto priznakem a neurolog ma podezdreni na rostrousenou sklerozu a poslal me na MR..kdyby to byla RS mate nejake rady lecbu, bilinky..dekuji

Pusinka1212
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.13 16:46
Třes rukou

Dobrý den, s maminkou jsme navštívili už neurologa, třesou se mi ruce, nohy…Nevím jestli je to tím, že jsem třeba nevyvážená. Nevím jak to vysvětlit. Ale, po ránu se třesu víc. Beru na to léky a ted jedeme na vyšetření mozku. Boujím se toho, že můžu mít nějakou vážnou nemoc. Kdy se budu klepat pořád. :|

HelenaHelenaHelena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.13 14:58
Třes rukou

Dobrý den. I já trpím od mala třesem rukou. Řekla by jsem, že to je s věkem horší. Je mi 32 let. Užívám na tento problém lexaurin. Ano, i já mám problém se štítnou žlázou, mám sníženou funkci, beru letrox a jsem pod dohledem lékaře. Po jiných stránkách jsem naprosto zdravá. Třes se pochopitelně zhoršuje při stresu, při fyzické námaze, ale také když se přespím nebo si dám silnou kávu (tu vůbec pít nesmím). Po lexaurinu jsou mé ruce klidnější, ale přesto né úplně klidné. Tento problém mě trápí mnoho let. Nyní se chystám otěhotnět a jsem si vědoma, že v těhotenství nebudu moc lexaurin užívat. Hledám nějaké jiné řešení, třeba bachovy kapky? Prosím o radu. Děkuji. Helena

michaelambš
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.13 19:02

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, mám 22 let a třesou se mi ruce co s tim děkuji.

Michaelaxxx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.13 21:58
Pro mě nezvladatelné

Mám stejný problém, když jsem doma jsem naprosto v klidu, netrápilo by mě to tolik, kdybych nebyla kadeřnice… Pokaždé když mám jít stříhat, strašně se mi rozklepou ruce, přemýšlím o nějakých práškách na uklidnění, bojuji s tím od mala, ale přijde mi, že čím jsem starší, tím je to horší… je mi 17 let..
Cítím se pak hrozně trapně vůči člověku, který sedí přede mnou a dívá se mi na ruce, jak stříhám :,(
Nějaký čaj na to asi není že?

pepe1976
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.14 11:09
třas

Dobrý den,
trápí mě třas rukou už delší dobu. Nejvíce se to projevuje ve chvíli kdy mám před lidmi jíst nebo pít. Přepadne mě vždy skoro až panická hrůza a to je pro mě konec. Nejsem schopen se soustředit na nic jiného jen na ten třas a to mě pochopitelně stresuje ještě víc. Asi od 30.let mám občas lehčí slinivkové záchvaty. Prosím o radu a děkuji za odpověd´.

cassie465
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.14 22:15

Je mi 21 a při napěťových situacích, stresu a podobně se mi trasou ruce. mám problém se štítnou žlázou, ale pravidelne beru pul euthyroxu denně, tak tou by to snad byt nemělo. Posledni dobou vidím zhoršení potíží. hlavně pokud jsem např. po nějaké akci /ples, zábava/, dam si panáka alkoholu a druhy den je třes horsi než normálně. Problém je hlavně při jidle v přítomnosti dalších lidi, v cizím prostředí. tresou se mi ruce když držím příbor a podobne.mate nějakou radu? nejake cvičeni? léky?/ale spise vitaminy, minerály apod./či alternativní metody nebo bylinky?

cotka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.14 21:16
třes rukou

TAKY MAM PODOBNE PRIZNAKY, ALE U ME TO ZACNE V HLAVE, NEKDY JDU DO RESTAURACE A ZACNU PREMYSLET, ZE SE NA ME KOUKAJI LIDE A JA SI HNED V HLAVE PROMITNU, CO KDYZ TO NA ME PRIJDE? A ONO TO PRIJDE, NEDOKAZU SE NAJIST ANI NAPIT. KDYZ SI VEZMU SKLENKU PITI A BLIZIM SE CIM DAL VIC K USTUM, TAK SE MI RUKA ROZKLEPE, TAK, ZE SE SKORO NEDOKAZU TREFIT DO UST, A JESTE BYCH SE POLILA, A RUCE CITIM STRASNE SLABE, MYSLIM SI, ZE MI TO JDE Z MOZKU, ALE NEDOKAZU TO OVLIVNIT, A TAK NEVIM JESTLI MAM JIT K PSYCHIATROVI?

pepe1976
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.14 11:49
Třes rukou

Pro Cotka:
A jak to řešíš? To do restaurací nebo podobně nechodíš? A máš pravdu, asi to je v hlavě, taky když na to myslim, že se na mě někdo dívá, nejsem schopnej se ani najíst ani napít a dokonce i cigáro mam problémy udržet v ruce.

Jitka Prokešová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.14 11:31
Pokus o pomoc

Dobrý de, zabrouzdala jsem trošku „hlouběji“do doskuzí o různých zdrav. problémech a našla jsem Váš příspěvek, který je už z února letošního roku, takže už máte problém třeba vyřešený. Jsem nezávislý konzultant české výrobní a obchodní firmy, která nabízí pouze čistě přírodní produkty, které jsou mnohokrát vyzkoušené s výbornými výsledky. Jestli máte ještě zájem, napište na e-mail a domluvíme další postup. :)

cotka
1 příspěvek 5.8.14 14:26

JESTE NIKDE JSEM NEBYLA, A S TOU CIGARETOU MAS PRAVDU, TAKY MI TO DELA, ASI BUDU MUSET K PSYCHIATROVI, MOC SE MI TAM NECHCE, A JAK TO BUDES RESIT TY?

pepe1976
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.14 06:26
Třes rukou

Pro Cotka: Ahoj, ještě nevim. Asi budu muset někam zajít. K tomu se odhodlávám už pěkně dlouho, ale nějak se nemůžu dokopat. Připadá mi to dost společensky trapný, tak sbírám odvahu. Nejdřív to asi budu řešit jako nějakej zdravotní problém a potom jestli nejsem „pako“.

pepe1976
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.14 06:27
Třes rukou

Pro Cotka: jestli chceš můžem o tom kecat i po emailu: josef. schonfeld@seznam.cz

Lulana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.15 16:33

Dobrý den, i já bych se chtěla zeptat. Je mi 15 let. Mívám třepot rukou asi tak 2×, 3× do týdne. Buď se mi třepou jen 5 minut, nebo i déle a vícekrát za den. Myslím si že to může být i z nějakých nervů. Ale i když žádné nervy třeba nepociťuji, tak se mi sevře žaludek, bolí mě chvíli břicho a začnu se klepat. Mívám to poměrně častěji. Chtěla bych se tedy zeptat, jestli to může mýt nějakou příčinu a jestli bych měla zajít na neurologii. Předem děkuji za odpověď.

mimyska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.15 20:51

Dobrý den, mám problém s třesem rukou, když zvedám lehké věci.. Např. hrneček, někomu podávám talíř, misku atd.. nevíte čím to může být?

Marie Hlaváčová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.16 21:04
prosím o radu

Prosím napište mi něco o přírodních produktech

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek