Problémy s erekcí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jirikasteva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.19 12:09
Problémy s erekcí

Máte prosím někdo zkušenosti s problém s erekcí? měl bych hned běžet za doktorem?

Reakce:
Matejholzan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.19 18:34

Je to dlouhodobé? když to na mě přišlo, tak jsem si koupil prášky na erekci, používal jsem je asi dva měsíce, když jsem toho měl hodně v práci.

Jirikasteva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.9.19 18:18

Není to dlouhodobé, mám s tím problém asi 3 měsíce, je pravda, že se stavbou mám teď stresu opravdu hodně…

Matejholzan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.19 10:59

Tak to můžete vyřešit, tak jak jsem to řešil já. Pořídil jsem si do zásoby prášky na podporu erekce, a když mám problém, tak mi vždy pomůžou. Mám vyzkoušený prášek Viamax, který jsem pořídil z eshopu supererekce. com

Albeon
71 příspěvků 20.9.19 12:16

Zkus se hlavně míň stresovat. Může to být všechno tím. A pokud nic, tak zkusit ty prášky.

Jaroslaveee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.19 21:00

Na lepší erekci existují jen prášky? jinak se to prosím řešit nedá?

JirinaMichalkova
5 příspěvků 2.10.19 08:43

Pokuď chcete poradit něco ověřeného tak můžu doporučit tenhle přípravek https://www.predatorus.cz/ koupila jsem ho manželovi a u nás zabral na 100% ale netvrdím, že u vás bude taky fungovat.. co jsem si o tom dost dřív četla tak lidem často trvá než najdou to co opravdu působí. U nás to naštěstí vyšlo na první pokus. Ale u nás to byla až poslední možnost před návštěvou lékaře, rozhodně doporučuji zlepšit životosprávu, omezit kouření, alkohol, fastfood a celkově zlepšit stravu. Pokud nepomůže ani to, tak pak je návštěva lékaře jediná možnost.

Jaroslaveee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.19 22:42

Vím, že existuje spousta prášků, které mi ho dokážou udržet v pozoru, ale tímto způsobem to opravdu řešit nechci…

Marekchorvats
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.19 16:41

To by mne také zajímalo, v poslední době mám opravdu hodně problémů v práci, a nosím si to i domů, takže i v posteli je to už poznat…

Alexeje
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.19 18:36

Hele já jsem si koupil krém na lepší erekci ze sex shopu e-kondomy. cz, a ono to opravdu funguje, tak to můžete vyzkoušet.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.19 17:39
Erekce

Já moc lékům nevěřím a chci se tomu vyhýbat. Mám už sice roky, ale když můžu, vyhnu se tomu. Doporučuji spíš zapracovat na různých masážích a podobně. Nejdřív někam zajít, třeba to pak zvládne i bába doma :-) Já to taky tak zkusil a nemůžu si stěžovat, byl jsem tady: https://kleopatra-massages.com/
Smolina

Váš příspěvek