Problém s opary

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AAA27
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.12 19:45
Problém s opary

Dobrý den, mám hrozný problém s opary. Nic nepomáhá, zkoušela jsem náplasti na opary, riboflavin (dokonce jsem užívala i 2 tablety najednou), masti.. Sice mi to zmizí, ale za pár dnů se to objeví znova, většinou ještě horší. Objeví se pokaždé, když jsem ve stresu (někdy i s afty), ale pak trvá i víc než měsíc, než se toho zbavím. Stejně se to ale za chvíli objeví zas :( Co mám dělat?

Reakce:
AAA27
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.12 16:29

Vystřídala jsem plno značek, ale tuhle ještě ne..

Myron
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.8.14 18:19

Jít na kožní a nechat si předepsat ANTIVIROTIKUM, to pomáhá, ale po dobrání se opar může objevit zase. Antivirotikum brání tvorbě oparů, ale z těla je nedostane.Sama podstupuji homeopatic. léčbu, zatím bez úspěchu, trvá to nyní 8 měsíců a výsledek není. Musím čekat, jak se vše vyvine dál. :oops:

Adron
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.14 18:52

Pomáhá lysin.

Myron
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.14 12:01
Opakující se opary

Lysin znám, ale nemohu brát, nedělá mi dobře na žaludek, jde o to vytvořit si dobrou imunitu, aby se opary netvořily. Je to úporný problém, roli též hraje stres tím se imunita oslabuje dost. Vyhnat virus oparu z těla je nesnadné, dle odborníků nemožné, i když homeopaté jsou jiného názoru. Náplast na labiál. opar je výborná, skryje ho a opar se líp hojí. Je dobrý i průhled. gel na opary který opar hojí a ten se nemůže přenášet dál, ale to spíše u oparů na těle. Pokud někdo trpí opakovaně opary neustále, pak je dobré opravdu brát antivirotika posilovat cílkeně imunitu, ale je to běh na dlouhou trat´. Existuje i očkování proti oparům, vše je možné zjitit na internetu, není od věci jít i k imunologovi, aby poradil, co užívat. Homeopatika taky mají svou roli, vše se musí zkusit, ale úspěch není okamžitý, chce to vytrvalost a dlouhý čas. :dance:

peterjabb
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.14 17:23
opary

Opar hned zastaví a druhý den již skoro není znát jedno stříknutí sprejem tzv. Sanitkou v kapse" A nejen na opary, ale i další zdravotní problémy a i závažné. Na mail zašlu podrobné informace. peterjabb@email.cz

petraukulele
16 příspěvků 27.1.15 14:20
@AAA27 píše:
Dobrý den, mám hrozný problém s opary. Nic nepomáhá, zkoušela jsem náplasti na opary, riboflavin (dokonce jsem užívala i 2 tablety najednou), masti.. Sice mi to zmizí, ale za pár dnů se to objeví znova, většinou ještě horší. Objeví se pokaždé, když jsem ve stresu (někdy i s afty), ale pak trvá i víc než měsíc, než se toho zbavím. Stejně se to ale za chvíli objeví zas :( Co mám dělat?

Možná by ti mohlo pomoci mikroskopické vyštření krve… mě takto pomohli od neustále se opakujících ekzémů, který jsem se nebyla ani s pomoci kožní zbavit…až na tomto vyštření zjistili, jaký mám problém v krvi a už jsme pak věděli jak na to

MarcelaMi
1 příspěvek 29.1.15 19:08

Mamka byla u doktora na nejaky laser a uz to od te doby nema.. strasne dlouho na to trpela. Optejte se doktora

roxynecka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.15 17:38
opary

Taky trpím častými výskyty oparů. už jsem s toho zoufalá. jediné co si na to dávám jsou náplasti. opar se potom nerozšíří a tolik nesvědí. nějaké mastičky mi na to moc nepomáhají. co takhle potírat tee tree olejíčkem?? má někdo zkušenost??? :roll:

xilik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.15 13:43
opakující se opar

Jedině ti radím zajít za doktorem, aby předepsal aciklovir. tablety, ty pomáhají, ale po dobrání se opar může udělat zas, nelze ho z těla dostat. Závisí hodně na imunitě, to by chtělo s tvým problémem zajít za imunologem, aby udělal krev. testy a dle toho pak dal i něco na podporu imunity. Mám stejný problém, nyní jsem opět byla u imunoložky a uvidím. jak dopadnou testy a co mi dá. Je to otravný a zapeklitý problém, špatně řešitelný, ber něco na posílení imunity, nejlepší je Betaglukan IMU,.ale chce to 1000mg denně, něco to stojí, ale za pokus taky. :lol:

Váš příspěvek