Probiotika Naturevia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katunka99
63 příspěvků 16.7.20 20:58
Probiotika Naturevia

Dobrý večer, dneska mi v lékárně doporučili probiotika pro malou od značky NatureVia, nemáte se značkou zkušenost? Jsou probiotika kvalitní?

Reakce:
AliceVec
14 příspěvků 18.7.20 21:21

Zdravím, značka je kvalitní, klidně probiotika kupte - budete určitě spokojená! Jen si o značku musíte v lékárně říct, většinou nabízejí jiné značky.

Stana40
31 příspěvků 20.7.20 17:18

Dobrý den, já doplňky stravy od Naturevia kupuju běžně a vždycky jsem spokojená. Je pravda, že spíš v lékárně nabízí jiné - spíše i méně kvalitní a slabší doplňky stravy, ale u značky Naturevia určitě chybu neuděláte.

Katunka99
63 příspěvků 22.7.20 17:15

Dobrý den, nemáte zkušenost s objednáváním doplňků stravy na internetu? Poradíte kde objednat? Díky.

Stana40
31 příspěvků 24.7.20 22:24

Dobrý večer, nejraději objednávám tady https://www.drmax.cz/…aby-60-sacku.

KamillaaL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.21 23:02

Já teď od nich beru Laktobacily 5 imunita, super na celkovou podporu imunity, což je teď obzvlášť potřeba

madlenka.madi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.21 19:42

Máte od nich někdo vyzkoušené i probiotika pro děti?

Beatka Budilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.21 19:02

Taky doporučuji. Dětské laktobacilky berou i moje deti, berou je pravidelně.

madlenka.madi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.21 21:36

Super, děkuju za info.

DankaTa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.21 17:46

Probiotika je teď taky dobrý brát kvůli imunitě

Bela Linkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.21 21:24

Z naturevia si kupuji hodně vitamínu a doplnku stravy. Nejen sobě, ale i svým dětem

ArianaGrande
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.21 23:05

Celá rodina si kupujeme od tohoto výrobce a mohu doporučit, rodiče kupují ostropestřec na játra, ten je taky výbornej a nám s manželem i dětem beru omega3, protože rybu do sebe dostaneme pouze na Vánoce :-D

Terkaaaterka23
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.22 19:24

O těchto probiotikách jsem už také slyšela, ale probiotika jsem nikdy neužívala, tak bohužel nemám zkušenost. V poslední době si ale říkám, že by možná stálo za to je začít užívat. Koukala jsem, že co se probiotik týče, tak je dnes ta nabídka opravdu velká. Já přemýšlím, že vyzkouším https://www.celtic-probiotika.cz/ Má s nimi někdo zkušenost?

Váš příspěvek