Probiotika a zažívání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Karinkarcus
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.21 16:48

Například kvašená zelenina je velmi bohatá na přírodní probiotika a laktobacily. Ty vám mohou zlepšit zažívání i celkově imunitu. Mně domů chodí pravidelně zásoba fermentované zeleniny od https://www.kimchiclub.cz/ . Je to křupavý salátek s velmi dobrou chutí preventivně působící i proti rakovině tlustého střeva.

Koliu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.21 18:57

Je to na udržování střevní mikroflory. Moc dobré jsou na naturevia, taky je bereme

janca terca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.21 10:19

Ano, také mi byly doporučeny tyto probiotika mojí doktorkou. Užíváte je dlouho?

Ditaa P.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.21 08:43
zažívání probiotika

O tom, ze probiotika pomahaji na zazivani jsem se docetla v x diskuzich (i zde), ale i v mnoha clancich a chtela jsem to sama vyzkouset. Uz je to nejaky patek co se pravidelne snazim jist probioticke potraviny. velmi casto jim kimchi a piju kefir ale na zazivani to zatim nemelo skoro zadny efekt. myslite ze za to muze napriklad kalita tech potravin co jim, nebo je potreba spise nejaky probioticky pripravek ve kterem tech probiotik bude znacne vice? ale probiotika asi nejsou spasa vseho a je mozne ze na me proste efekt mit nebudou ne?

Lenny-Lenny
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.21 09:39
@Janca terca píše:
Ano, také mi byly doporučeny tyto probiotika mojí doktorkou. Užíváte je dlouho?

Já tyto probiotika užívám už cca dva roky a pomohly mi mnohem víc než jiné. Je to opravdu osvědčená značka.

Kerra456
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.21 16:58

Probiotika sjou dobre na udržování správné střevní mikroflory a taky n aposílení imunity

Valerie1981
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.21 05:44

Ahoj. Měla bych takový dotaz. Před pár dny jsem na internetu narazila na tuto stránku - https://www.celtic-probiotika.cz/probiotika/ Znáte někdo ta jejich probiotika? Pokud ano, zkoušeli jste? Zajímalo by mě jaké jsou vaše zkoušenosti. Mě totiž hodně zaujaly ty ceny, tak si říkám jestli nezkusit udělat objednávku.

Hajela88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.22 19:08

Jak dlouho se musí užívat probiotika, aby to zabralo a spravilo to traveni?

antonnka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.22 09:01

Na zlepšeníí zažívání stačí brát jen probiotika nebo to chce i něco k tomu? nějaké specielní potraviny nebo nějak upravit jíídelníček? jen si říkám jestli je to tak jednoduché to zažívání napravit. A je jedno jaké probiotika nebo jsou nějaké lepšíí které pomohou přímo na zažívání?

HanuleMala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.22 11:46

Co se týče probiotik, tak nemáte na doporučení i nějaká pro děti?

M. Strachonova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.22 14:55
@Ditaa P. píše:
O tom, ze probiotika pomahaji na zazivani jsem se docetla v x diskuzich (i zde), ale i v mnoha clancich a chtela jsem to sama vyzkouset. Uz je to nejaky patek co se pravidelne snazim jist probioticke potraviny. velmi casto jim kimchi a piju kefir ale na zazivani to zatim nemelo skoro zadny efekt. myslite ze za to muze napriklad kalita tech potravin co jim, nebo je potreba spise nejaky probioticky pripravek ve kterem tech probiotik bude znacne vice? ale probiotika asi nejsou spasa vseho a je mozne ze na me proste efekt mit nebudou ne?

určitě je dobré si vždy u pročítání přečíst, zdali nejsou ty potraviny náhodou pasterizované, protože pokud jsou, žádné probiotika tam nenajdeme. My máme doma ověřená probiotika probiotikus.cz , protože v porovnání s ostatníma probiotikama má všechny důležité kmeny a dostatečně velký počet, což se projevuje i na našem zažívání a zdraví.

AdelaHronova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.22 12:17
@HanuleMala píše:
Co se týče probiotik, tak nemáte na doporučení i nějaká pro děti?

Naturevia má probiotika pro děti. Buď v podobě „bonbónů“ nebo pak v pytlíčkách, ten se vysype do vody a nechá rozpustit :)

Mari84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.22 15:55

@m. Strachonova Probiotika od probiotikus jsme doma take zkoušely a supr. Mě se diky nim lépe traví, děti je také zkoušely a vypadá to, že nic, u nich se to skoro nepozná, jen se smějí. Dobré je, že mají v sobě také vlákninu…

Klarafertkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.6.22 01:38

Myslíte na pravidelné doplňování probiotik do těla nebo to necháváte jen čistě na normální stravě?

Veronikakonecnak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.22 09:42

Snažím se jíst co možná nejvíc zdravě, ale i mezi tím se snažím si vybírat chutná jídla. Hodně jíme doma fermentovaná jídla i nápoje. To je taková naše společná vášeň a pořád zkoušíme něco nového. Teď jsem začala doma používat i hodně miso pastu a miso polévky. Jen se oblizujeme.

Klarafertkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.22 01:52

Jak připravujete miso polévku?

Veronikakonecnak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.22 10:58

Kupuji od https://eshop.kojibakers.cz/ miso polévky, které stačí jen rozmíchat v teplé vodě. Mají je v něklika příchutích, takže to můžu dobře i střádat. Je to chuťová bomba a navíc je to zdravé a rychle hotové. Jako svačinky do práce taky ideální.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek