Přítelkyně a trápení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lukas87  26.01.14 08:17
přítelkyně a trápení

Zdravím všechny, ani nevím čím začít. Na začátek bych chtěl napsat, že má přítelkyně dělá masáže, že je tam nahá masíruje chlapy a zakončuje to vyvrcholením rukou, a nebo náhá tělo na tělo a taky zakončuje těm chlapům vyvrcholením rukou. To mě trápí moc, když tam jede tak pořád na to myslím jestli tam něco neudělá, když se ji zeptám jak a co tam probíhalo tak ona se nasere že se vyptávám. Ale to důležitější, přítelkyně má problémy s orgasmem, a já zase že se rychle udělám. Včera po náročném únavném dni jsme popily, došli jsme k sexu, samozřejmě na ní to přicházelo ale špatnýma pohybama ke konci jsem ji to přerušil a já se udělal. Pak chtěla strašně rychle druhé kolo ale já už nemohl, byl jsem na ní a snažil se ze všech sil, ale nešlo to a viděl jsem jak je pořád nasraná a nasranější, mě to už zamrzelo a bylo to horší. Pak mi řekla že mám jít vedle že se udělá sama, ale já řekl jestli to pomůže tak zajdu pro gel po 2minutách jsem přišel a ona ležela mrtvá že jde spát, ale já ji řekl stejně jdu vedle. Pak jsem přišel a šel taky spát. Dneska ráno jsem se ji zeptal co jaký byl a ona ušel, že se dodělala. A to mě dorazilo, já se snažím všechno a ona mě pošle bokem aby se udělala :( Nevím co mám dělat, jak se zachovat, dost mě to všechno trápí.

Reklama

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama