Připojení k internetu - oprava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eriksvatal
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.21 22:37
Připojení k internetu - oprava

Nechával jste si někdo opravovat připojení internetu k počítačům? Na mobilu nám normálně jde připojit wi-fi, ale na počítači to nejde rozjet. Nevíte na koho se obrátit?

Reakce:
Viktorpolas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.21 23:20

Mohu to popsat tak trochu neodborně. Snažil jsem se to opravit sám, ale nedokázal jsem to. Musel jsem si na to najít online pomoc, díky které to bylo vyřešeno během 20 minut. Problém byl v nějakém proxy serveru či co. To už je pro mě opravdu španělská vesnice

Eriksvatal
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.21 20:07

Absolutně nevím o čem je řeč nebo teda co to znamená proxy server. To vám někdo nastavil teda online?

Viktorpolas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.21 13:43

Využil jsem online ajťáků https://www.marwin.help/ Jen jsem jim vlastníma slovama popsal o co jde a potom u jen chvilku počkal. Opravují to na dálku

Val444
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.9.21 23:41

Tyjo, taky teď u nás doma máme docela problémy s internetem. Hlavně teda s tím, jak je pomalý. Už mě to začíná štvát. Předevčírem jsem zkoušela měřit rychlost internetu a sotva to s tou ručičkou pohlo. Asi taky budu muset vyhledat pomoc nějakého ajťáka nebo rovnou změnit poskytovatele.

Váš příspěvek