Připojení k internetu - oprava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eriksvatal
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.21 22:37
Připojení k internetu - oprava

Nechával jste si někdo opravovat připojení internetu k počítačům? Na mobilu nám normálně jde připojit wi-fi, ale na počítači to nejde rozjet. Nevíte na koho se obrátit?

Reakce:
Viktorpolas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.21 23:20

Mohu to popsat tak trochu neodborně. Snažil jsem se to opravit sám, ale nedokázal jsem to. Musel jsem si na to najít online pomoc, díky které to bylo vyřešeno během 20 minut. Problém byl v nějakém proxy serveru či co. To už je pro mě opravdu španělská vesnice

Eriksvatal
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.21 20:07

Absolutně nevím o čem je řeč nebo teda co to znamená proxy server. To vám někdo nastavil teda online?

Viktorpolas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.21 13:43

Využil jsem online ajťáků https://www.marwin.help/ Jen jsem jim vlastníma slovama popsal o co jde a potom u jen chvilku počkal. Opravují to na dálku

Val444
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.9.21 23:41

Tyjo, taky teď u nás doma máme docela problémy s internetem. Hlavně teda s tím, jak je pomalý. Už mě to začíná štvát. Předevčírem jsem zkoušela měřit rychlost internetu a sotva to s tou ručičkou pohlo. Asi taky budu muset vyhledat pomoc nějakého ajťáka nebo rovnou změnit poskytovatele.

JancaVlacilova1981
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.22 23:58

Taky jsem teď měla problémy s internetem. Nakonec se ale ukázalo, že problém není na straně poskytovatele, ale v mém počítači. Podle všeho byl problém ve wifi adaptéru v mém notebooku a díky tomu byl internet neskutečně pomalý. Přemýšlela jsem, jestli to nechat opravit nebo ne, ale vzhledem k tomu, že se jednalo o poměrně starý notebook, tak by se to asi moc nevyplatilo, tak jsem si z Tera raději koupila nový. Na tom mi internet jede snad ještě rychleji, než na tom starém.

Váš příspěvek