Přestup k levnějšímu dodavateli

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jelimanice
59 příspěvků 25.3.20 13:08
Přestup k levnějšímu dodavateli

Ahoj, chtěla bych se Vás zeptat od koho berete energie, doma teďka celkem často řešíme finance, protože já jsem na OČR a manžel má výplatu jakože nemít děti tak ok, ale ve čtyřech je to fuška utáhnout. Tak hledáme, kde co by šlo upravit, abychom vycházeli s rodinným rozpočtem líp. S kým máte zkušenosti, poradíte mi nějakého levnějšího dodavatele případně s kým máte dobrou zkušenost a ušetřili jste? Budu Vám moc vděčná :) předem děkuju

Reakce:
Olivováolivka
38 příspěvků 31.3.20 12:18

Koukněte se na internet, tam jsou různé porovnávače, co vám vyhodí nabídku dodavatelů. ;)

Zdenuucha
189 příspěvků 2.4.20 16:48

To jste si teda vybrali dobu pro změnu dodavatele, ale asi na jednu stranu vás chápu pokud jde o rodinný rozpočet, tak je to třeba řešit. :) U nás doma máme energie od Bohemia Energy, komplet plyn/elektřina už druhým rokem a zatím je to u nich lepší. 

Jelimanice
59 příspěvků včera v 14:50

@Olivováolivka Internet už jsme prolezli, ale moc těm kalkulačkám nevěříme, osobně mi přijdou dost ošemetné.
@Zdenuucha Díky za doporučení. Právě že až aktuální situace nás k tomu dohnala, tak to moc nechceme odkládat. Můžu se zeptat v čem konkrétně jsou lepší?..jako jestli po finanční stránce nebo, služby atp., protože ty pro nás jsou teď až druhořadé. :)

Olivováolivka
38 příspěvků dnes v 14:14

Bohužel vám nemám jakou doporučit, sama jsem to nikdy nezkoušela, ale kdybych to řešila, tak bych se pravděpodobně vydala touto cestou :)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu