Přenesení kontaktů z telefonu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adrianamrackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.21 20:12
Přenesení kontaktů z telefonu

Nevíte náhodou prosím někdo, jak bych mohla přenést staré kontakty ze starého telefonu do nového telefonu? Ušetřilo by mi to opravdu hodně práce, ale na tyto věci jsem opravdu levá.

Reakce:
Lenadostalkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.21 13:47

Informační technologie a všechny počítače i mobil, to je pro mě španělská vesnice. Bohužel však všechno tohle potřebuji k práci, takže to používám denně. Když se mi něco pokazí, tak jsem odkázána na online pomoc ajťáků. Sama si neopravím vůbec nic.

Adrianamrackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.21 22:57

Tak to máte alespoň dobré, že na to takhle někoho máte a pomůže vám to… Já na to nikoho nemám…

Lenadostalkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.21 13:54

Mohu vám předat kontakt na https://www.marwin.help/cena/ Já jsem na ně narazila náhodou na internetu, takže klidně mohou pomoci i vám ;-)

Kamuška09
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.21 13:04
automticky

Ahoj, já už jsem několik let věrná značce Apple, takže pro mě je to přecházení jednoduché. Všechno se automaticky synchronizuje. jediné, co mě na této značce je cena. všechno od Applu je podle mě předražené! teď jsem si například koupila krásný obal na mobil, který není originálně od této značky, takže vyšel mnohem levněji.

Váš příspěvek