Praha soukromá škola

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martina.Sadova1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.17 18:08
Praha soukromá škola

Nemáte někdo dítě v soukromé školce v Praze? bydlím v Praha 4, a chtěla bych pro své dítě pořádnou školku, kde s mu budou věnovat

Reakce:
Petra.petrova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.17 23:39

Naše holčičky obě chodí do školky ***Průhonická labuť, jsou tam obě spokojené, nejvíc když mají narozeniny, tak ji pořádají oslavy, a mají tam keramiku, v každé třídě kameru, na kterou se můžeš napojit online a sledovat co se ve školce děje :-)

edit admin - nahrazen odkaz

Patricie.sodna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.17 16:52

Já mám dcerka v Trojske Labuti, také v Praze, myslím si že spolu tyto školky spolupracují :-)

Martina.Sadovaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.17 16:51

Tak díky, zajdu se k nim zeptat :-)

miniees
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.20 19:24

Já jsem se rozhodla poslat dcerku na soukromou školu grafickou, byli jsme se tam podívat a mají opravdu skvělé vybavení na fotografování, točení videí a výkonné stroje na jejich zpracování. Teď ještě musí nějak obstojně zvládnout přijímačky, půjde na jedny nanečisto od firmy https://www.to-das.cz/ , tak snad ji to pomůže :-)

lenkalenka21
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.22 18:07

Ahoj. Ráda bych se vás na něco zeptala. Nemá tu někdo náhodou zkušenost s MBA studiem? Začala jsem se o to v poslední době hodně zajímat a přemýšlím, že bych to také zkusila, ale nejsem si úplně jistá jakou školu vybrat. Hodně chvály jsem slyšela na tuto - https://cibe.cz/ Má s ní někdo zkušenost? Díky.

Marketazborilovas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.22 00:44

Ahoj holky, asi to obrečím, ale já už letos povedu svoji dceru poprvé do školy. Ona se těší, ale mně prostě přijde líto, jak rychle to celé uteklo. Už za mnou chodí, že kamarádky mají doma už nachystané aktovky a pořád se vyptává, kdy ji bude mít také. Myslela jsem, že to budeme řešit později, ale nedá se. Jak mám vybrat pro prvňáka dobrou aktovku? Máte zkušenost?

Zuzkavranova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.22 01:14

Také jsem chtěla pro dceru vybrat kvalitní aktovku a vybírala jsem ji dlouho. Nakonec jsem si nechala poradit od kamarádek, které mají větší děti. Vybrala jsem pak aktovku, která je s vyztuženým tělem a je vhodná pro žáky první třídy. Aktovka má ergonomicky tvarovaná záda a plně nastavitelné ramenní, prsní a boční popruhy. Díky tomu aktovku perfektně nastavíte na tělo prvňáka.

Marketazborilovas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.22 00:34

Jakou jste vybrala? Kupovala jste ji přes internet nebo v kamenném obchodě?

Zuzkavranova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.22 01:12

Kupovala jsem ji přes internet, a to konkrétně z obchodu https://www.baagl.cz/…ka-ergo-kun/ . Aktovka je z voděodolného materiálu, takže nebude vadit, když s ní dítě někde trochu zmokne.

Váš příspěvek