Práce na kamionu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Robertmirda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.21 08:01
Práce na kamionu

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli někdo jezdíte na kamionu ve větší firmě, jestli je normální, abych si auta na nakládce nakládal sám? Nebo je to jen naší firmou?

Reakce:
Viktorzima
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.21 07:45

Ano, jak píšete to je normální praxe u většiny firem. Proto jsem z bývalé práce odešel. Je mi už skoro 50 a opravdu se nechci denně tahat s paleťákem. Proto jsem šel do firmy, kde opravdu jen řídím a nemusím dělat skladníka nebo automechanika. Mám své auto, se kterým mi nikdo jiný nejezdí. Navíc je to nové Volvo, takže se v něm cítím bezpečně není to žádný vyhrkaný kostitřas. Jezdím pravidelné linky do Drážďan https://vchd.cz/…ky-drazdany/

Devitkajec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.21 20:59

Ano, je to tak, jak píše Viktorzima. Také jsem dlouho jezdil jako kamioňák a i u nás to byla běžná praxe. Také už tuto práci ale bohužel nedělám. Mohla za to právě jedna nakládka těžkého zboží, u které se mi stal pracovní úraz . Do práce jsem kvůli tomu pak nemohl jít skoro půl roku. Tak jsem si později našel mnohem klidnější zaměstnání, kde už tolik neriskuji.

Brazdicsilnic11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.22 22:06

Přesně tak, u některých firem je to zcela běžné. Právě proto jsem pro jednu i přestal jezdit. Těch důvodů bylo víc, například spousta neshod s vedením. Nakonec to dopadlo tak, že jsem prvně začal jezdit na sebe jako soukromník a pak mě zlákalo založení s. r.o. a teď mám vlastní spediční firmu. Vzhledem k tomu, že s pozicí řidiče mám dlouholeté zkušenosti, tak se snažím ve firmě pro své zaměstnance nastavit takové podmínky, o kterých vím, že by mně samotnému vyhovovali. Asi to funguje, zatím z firmy nikdo neodešel a vypadá to, že všichni jsou spokojení.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu