Povlečení pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KokinkaM
22 příspěvků 15.6.21 23:14
Povlečení pro děti

Zdravím, poradíte, kde mají výběr povlečení pro děti - mám dceru a miluje kreslené pohádky (Lví král, Tlapková patrola, Barbínky…).

Reakce:
Astrala
10 příspěvků 17.6.21 19:47

Dobrý den, já jsem dceři kupovala krásné povlečení k narozeninám s motivem Barbie, tady máte odkaz https://www.povlecemevas.cz/…-jednorozec/ Je krásné a z příjemného materiálu.

KokinkaM
22 příspěvků 19.6.21 20:48

A jak rychle prosím doručují a jak to mají s dopravou? Dcerka má příští týden svátek, tak bych to chtěla stihnout :)

Astrala
10 příspěvků 21.6.21 22:56

Nebojte, to v klidu stihnete - povlečemevás. cz doručují fakt rychle, většinou za 1 - 2 dny, všechno mají totiž skladem. Dopravu mají navíc zdarma a doručují i do Zásilkovny.

KokinkaM
22 příspěvků 23.6.21 18:59

Tak super, hned jsem zadala objednávku a těším se, co bude na povlečení říkat dcerka :) Myslím, že bude nadšená :)

Koalkacccc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.21 10:46

Ahoj, má dcera si strašně přála povlečení s koněm. Snažila jsem se opravdu dlouho, ale žádné se mi nelíbilo… Všechny mi přišli nevkusné a nehodili se jí do pokojíčku, tak jsem ji koupila jiné. Nejdříve byla strašně zklamaná, ale pak jsem ji potěšila zprávou, že místo toho pojedeme někam na vyjížďku na koních! Zadala jsem do vyhledávače: Pony sport a našla super středisko na projížďky!

Evička Studničková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.21 17:02

Dětské povlečení vybírám vždy i s dětmi

Váš příspěvek