Povlečení - kde objednáváte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evča J.
111 příspěvků 11.10.21 23:22
Povlečení - kde objednáváte?

Dobrý večer, nemáte doporučení, kde objednat hezké a opravdu kvalitní povlečení pro dospělé, ale i pro malé děti?

Reakce:
VandulaZ
39 příspěvků 17.10.21 15:25

Zdravím, já ráda nakupuju na povlečemevás. cz Mají fakt výběr, hezké vzory i barvy. Zatím jsem byla vždycky spokojená, nakupuju u nich u dlouho.

Aliche
25 příspěvků 21.10.21 23:56

@VandulaZ Souhlasím, na povlecemevas.cz mají velký výběr a nakupuju u nich už dlouho. Kvalitu mají pořád stejně dobrou a pravidelně u nich nakupuju dárky na Vánoce a mám dobré odezvy.

MishkaM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.21 22:48

Taky by mě zajímalo kde mají pěkné dětské povlečení nejlépe s motivem tlapkové patroly :)

Kajka95
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.21 19:14

Zkus se podívat na kids paradise. Myslím si, že tam určitě patrolu mít budou :)

Aliche
25 příspěvků 24.10.21 21:33

Holky mrkly jste na jejich stránky? Mají tam i povlečení s tlapkovou patrolou :) I povlaky na polštářky, osušky a dětské ponča. Tady máte odkaz https://www.povlecemevas.cz/vyhledavani/?…

Kolarova2
25 příspěvků 26.10.21 21:17

Holky moc díky za inspiraci, blíží se Vánoce a chtěla jsem povlečení objednat, takže jdu vybírat na povlečemevás. cz - mají obrovský výběr.

MishkaM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.21 10:52

Pecka! Tak mám první dárek k Vánocům, to je úspěch :) díky moc za tip https://kidsparadise.cz/…6036318.html

Jančakecalka
103 příspěvků 27.10.21 16:34
@Evča J. píše:
Dobrý večer, nemáte doporučení, kde objednat hezké a opravdu kvalitní povlečení pro dospělé, ale i pro malé děti? [/citace
Už roky jedině od Matějovského :palec:
pletarka2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.4.22 21:43

Zdravím, chtěla jsem se zeptat: používáte někdo povlečení s hotelovým uzávěrem? Mně to připomíná školu v přírodě… :D Radši mám zip nebo knoflíky, zipy teda vedou. Je to pohodlné a zapnuté raz dva… Co vy?

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu