Posilovací stroje na doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evajelinkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.21 11:29
Posilovací stroje na doma

Jaké posilovací stroje doma nejvíce používáte k účinnému hubnutí?

Reakce:
Martafilakova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.21 09:06

Dlouho jsem nad tím přemýšlela a dlouho jsem také vybírala. Nakonec u mě vyhrálo, když jsem si koupila domů rotoped, který jsem si postavila před televizi. I díky jeho umístění na něm pravidelně cvičím. Takže doporučuji za sebe vybrat kvalitní rotoped.

Hnnnnakova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.21 20:31

Rotoped před televizí je opravdu pecka, také se mi díky tomu daří opravdu dobře hubnout, koupila jsem si perfektní a kvalitní rotoped https://www.fitham.cz/…-fitness-b3i , na kterém může bez problémů jezdit i manžel, protože ho to v klidu udrží. Má totiž nosnost až 150 kg. Hmotnost setrvačníku je 15 kg, takže se na něm dá nastavit i dobrá zátěž pro lepší efektivitu cvičení.

Romana1234567
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.22 09:50

Mě udělal manžel stojan na TRX a pak mám lavici s jednoručkami. Máme ale jinak poměrně dobře vybavenou posilovnu včetně strojů na kardio. Holt se projevilo to, že se manžel doma nudil, když nemohl přes Covida do fitka. :) Jen bych dneska už volila kvalitnější koberec. Dneska už koupíte i zátěžové koberce levně , tak to zvažte. Ty plochy jsou tam hodně namáhané a mají tendenci se rády prošoupat. :)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu