Posílení imunity

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Natalkkka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.21 23:46

Já kupuji na imunitu doplněk stravy https://www.naturevia.cz/…e/imunohelp/ a citím se výborně. :palec:

Sluníčko09
27 příspěvků 19.10.21 10:25

Ahoj, mě kdysi doktorka dělala testy z krve a zjistilo se, proč jsem pořád nemocná a tápí mě kde co.No, byl to nedostatk vitamínu D. Divila jsem se, ale testy mluvily jasně. Možná je to i tím, že mám problém s celiakií a laktozou. V lékárně mi dala lékárnice vitamín D3 Extra, který je bez laktozy, cukru, konzervantů, takže ho mohu brát. Já k němu ještě dokoupila calcium, zas kvůli kostem, mám počínající artrozu. Obojí mám od Biominu, imunita teď celkem dobrá, já jsem spokojená.

risinkaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.22 09:49

Na posílení imunity užívám novinku Imunohelp od Naturevia. Líbí se mi moc jeho složení – Vitamin C, D, Echinacea, Rakytník, šípek, acerola a Zinek.

Dollyy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.22 16:13

Dětem dávám Laktobacílky Baby v sáčcích. Dříve se mě vždy kapsli nepodařilo vysypat celou do lahvičky, na lžičku apod. Teď je to fakt jednoduchý.

anndry
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.22 22:40

Jsem ráda, že se po rozpuštění obsah sáčku úplně rozptýlí a vůbec nehrudkuje. Dítě si ani nevšimne, že je užívá.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek