Porucha psychiky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Paranoja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.18 22:28
Porucha psychiky

Dobry den, je mi 16 let a posledni rok na sobe pozoruji nezvykle chovani „zmeni“..Jako je velmi casta paranoja, nerozhodnost, spatna komunikace, casto se zasekavam a zpomalene mysleni.Take nechybi rozdvojena osobnost. Psychicke problemy jsem v zivote nemel, jen sem tam lehci deprese, ale ty k zivotu proste patri. Celej svuj zivot se snazim vyhybam kolektivu, nemam proste rad lidi a casto se cejtim nepochopen a i nadrazenej. Drive jsem si dokazal vybavit chut, zvuk, vuni..nyni mlhave, moje fantazie je velmi omezena, mozna protoze ji nijak nerozvijim. Rodicum se nijak nesveruji, i kdyz jsou ke mne otevreni, proste to nejde. Mival jsem casto sklon k sebevrazde, nastesti mam dost vysoky pud sebezachovy..a i dobre rodinne zazemi, tudiz mi to prijde casto jako uplny nesmysl.Je nejaky zpusob, jak se tehto problemu zbavit, ci lecit? Diky za odpovedi

Reakce:
computador
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.7.20 23:42
rada

Zkus u obvodního lékaře přípravek zoloft, případně citalec. Vypadá to na poruchu osobnosti nebo lehčí depresi.

Váš příspěvek