Pojištění nového auta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Slavkavv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.4.21 21:01
Pojištění nového auta

Situace nás donutila si pořídit nové auto. U které pojišťovny se dá platit nejméně?

Reakce:
Mornous
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.4.21 22:56

Měnil jsem si pojištění auta docela nedávno, protože mi přišlo, že platím opravdu hodně. Na srovnávači pojištění jsem našel o 30 % výhodnější pojištění, než jsem platil před tím cca 5 let.

Slavkavv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.21 18:27

Tak 30%, to je teda opravdu hodně. Kde jste to našel takhle výhodně a jak fungovalo sjednání pojištění?

Mornous
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.21 21:53

Schválně se podívejte na srovnávač pojištění https://www.klikpojisteni.cz/povinne-ruceni/ a zkuste si to proklikat. Během chvíle tam budete mít konkrétní nabídky od všech pojišťoven a uvidíte. Potom případně sjednání oline přímo přes srovnávač je opravdu velice jednoduché.

Precechtelovaiva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.22 01:41

Konečně se nám s manželem podařilo pořídit velké bezpečné auto, které však bylo taky hodně drahé. Nemáme ho kde parkovat, takže musí stát pořád venku na ulici. Chtěla bych do něj pořídit sledovací zařízení, aby se nám ho podařilo v případě krádeže najít. Jak to udělat?

Radekkos
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.22 14:08

Pokud jde v dnešní době někdo krást auto, tak je většinou vybavený i rušičkou signálu právě kvůli sledovacímu zařízení. Proto pokud chcete mít své auto zabezpečeno bezpečně a spolehlivě, vyplatí se podívat na zabezpečení od https://www.sherlog.cz/zabezpeceni . Do auta vám instalují aktivní rádiovou jednotku, která v případě, že se s autem něco bude dít, dá vědět na operační středisko společnosti, které funguje nepřetržitě. Dokážou auto lokalizovat rychle. Používají k tomu vlastní rádiovou síť, která je nezarušitelná.

Poulicekzav
11 příspěvků 5.8.22 23:00

Máte na auto nalepenou ochrannou fólii? Napadlo mě to právě, protože máme objednané nové auto, které chceme mít pořád pěkné. Zajímalo by mě to z hlediska udržování a jestli to třeba nějak nemění barvu auta nebo jeho různých částí?

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu