Plikace žaludku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
iris222
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.15 20:04
pro Soňa59

To je super, že to dobře zvládáš, hlavně nepřepálit začátek :) Já taky šla brzo do práce a byla jsem celkem v pohodě akorát jsem se musela trochu odsunout od stolu, protože jsem zjistila že se opírám o tu největší operační ránu a ta se mě tím připomněla :? tak jsem si přitáhla klávesnici a natáhla ruce a vše OK. Je pravda, že tak cca po 5 hodkách bych nepohrdla postelí, ale protože mám klouzavou pracovní dobu tak jsem ten první týden trochu šidila a byla jsem tam jen 6,5 h, během následujících 14 dnů jsem to pak dohnala. Takže pokud máš vstřícného zaměstnavatele rozhodně první týden netrhat rekordy. Držím palce ať to i nadále hladce zvládáš :mavam:

H.Lidus
55 příspěvků 13.9.15 20:04
Ahoj ženy

Ahoj ženy.. :-) jste šikovné že jste to vše zvládli.. Máte můj respekt.. Ja se hrozně začínám bát, ze se probudím během operace a ucítím vše.. Protože dostaneme injekci na uvolnění svalů a tím nebudu moct nic dělat ani říct doktorovi že jsme vzhůru, oni otevřít oči, ani hnout rukou a tim pádem to nepozná že jsem vzhůru a zůstanu uvězněna ve svém těle.. Toho se bojím.. Že mi dá omylem malou dávku na spaní.. Jsem z toho taková nesvá.. :-( v úterý nastupuju a totálně se bojím..

Vendula67
62 příspěvků 13.9.15 21:39
H.Lidus

Liduš, tak to jsi mě dostala, neblázni se takhle bát a stresovat. Psala jsem Ti, že za 8 měsíců mám za sebou 4operace a ani jednou mě nenapadla Tvoje myšlenka. Je tam přece anesteziolog, který tě hlídá a proč by omylem ti dali malou dávku narkózy. Na to vůbec nemyslí. V úterý vše zvládneš a pak si oddychneš. Vždyť podívej co píše Sonina čerstvě po operaci. Jak je šikovná, takovou dálku domů dojela vlakem a po operaci jí nic nebolelo. Držím ti pěsti, hlavně se děj do klidu a pak určitě napiš.

Vendula67
62 příspěvků 13.9.15 21:46
Soničce

Soni, ty jsi prostě šikulka, tak pozitivní zprávičky to píše málokdo. I tu dlouhou cestu domů si zvládla a zítra ty výplaty viď? Jsem ráda, že ti je dobře. Tak teď vzhůru všem úspěchům. Papa a měj se hezky a nezapomeň se zase ozvat. :lol: :potlesk: :srdce: :kytka: :mavam:

H.Lidus
55 příspěvků 14.9.15 00:20
Vendulka

Mohu se zeptat kolil ti je? Jsi úžasná bytost.. Děkuji ti za tvou podporu a hlavně pozitivní energii.. Si zlato.. :-)

Vendula67
62 příspěvků 14.9.15 12:00
H.Lidus

Liduško, :) :), děkuji Ti. Nemáš za co děkovat, když jsem četla Tvůj příspěvek tak Tě přeci nemůžu nechat v takových škaredých myšlenkách. Víš, že u jakékoliv léčby je důležitá psychika, rány se lépe hojí. Ona psychika je důležitá i v běžném životě a ty si nesmíš takto ubližovat. Přece věř, že vše dobře dopadne a ono opravdu dopadne, počkej po operaci až budeš psát tak se spolu zasmějeme tomu co jsi všechno čarovala. Takže klídek, pohodička, těšení se na nový začátek štíhlého a šťastného období. Je mi 48 let a mám skoro 14-ti letého syna. Papa :srdce: :kytka: :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 14.9.15 13:05
Vendula67 Soňa59

Ahooooj holkyy!!

Super Soni, taky chci zažít to co ty!! Jen spáneček a pohodička ;) :lol:
Doufám, že to taky tak bude! :palec:
Soni budu se těšit na další zprávičky!

Jinak Vendýsku, jmenuji se Marta, ale hezky mě oslovují všichni Martinko :lol: :mavam:
Jsem z Veltrus… cca 18km od Prahy… a ty?

Mějte se zatím fááájn a jsem ráda, že to má Sonička za sebou…my se taky dočkáme ;) :mavam: :mavam: :mavam:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.15 13:08
H.Lidus

Ahojky, jsi přesně můj případ :) První otázka na anesteziologa byla jestli se nemůžu probrat při operaci, být paralizovaná a pod. Zřejmě jsi asi také viděla dokumenty jak ženy vyprávěly své zážitky. Tak mi bylo vysvětleno, že toto se stává v zahraničí hlavně v Anglii, že tam mají špatné narkózy. V ČR za existenci operaterství se prý ani jeden takovýto případ nestal - máme kvalitní narkózy. Klidně se také na to anesteziologa zeptej a uvidíš jak tě uklidní… Zítra na tebe budu myslet a držet pěsti… klidně bych tam šla znovu místo tebe :lol:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.15 13:10

… v práci pohoda a ještě půjdu na procházku se psem do lesa :)

Vendula67
62 příspěvků 14.9.15 14:20
Martince

Ahojky Martinko, ta Sonina se má viď? Tak pěkný průběh a jak je čiperná. Taky to tak chci :). Já jsem z Prahy 3 takže OB klinika u nosu :). a je mi to k ničemu když pojišťovna stojí za starou bačkoru :mrgreen: Zatím papa :mavam:

Vendula67
62 příspěvků 14.9.15 14:25
Soničce

Hele Soni ty jsi nějaký zázrak :D nebo co? To není možné, všechny to budeme chtít jako to máš ty. :D V práci a ještě do lesa??? Vždyť někdo leží 3 neděle a nabírá sílu. Je dobře, že ti je fajn. Papa kočko :mavam: :kytka:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.15 16:53

Děvčata chvílemi si říkám, jestli mě neudělali jen dirky do břicha bez operace :lol:… né to je sranda - do žaludku se mi toho moc nevejde. Akorát nevím co je hlavní jídlo a co pití. Vodu nemůžu, ta mi nedělá dobře, tak upíjím bílou kávu, vývary, nutrudrinky, řídké nutri kaše, ale každou porci (těch 125ml) ucucávám třeba hodinu. No mezi tím se snažím alespoň čaj, ale ten mi nechutná. Odpoledne jsem dostala chuť na čínskou polévku, tak jsem si ji udělala bez těstovin a ucucávala jsem ji 3 hodiny :)

H.Lidus
55 příspěvků 14.9.15 20:23
Pro všechny hodné ženy

Ženy moje…

Děkuji vám za komentáře a podpory.. Vážím si toho..

Ještě otázka, jestli doktor vás ještě vážil či měřil ráno před operací.. Nebo jak to doslova bylo? Diky..

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.15 05:40
H.Lidus

Dobré ránko :kytka: mě vážila sestřička, nic jsem nezhubla, ale nekomentovala to. Vážila mě oblečenou, tak kdyby něco říkala, řekla bych jí, že je to oblečení :lol: A myslím, že domů už nikoho nepošlou. :nevim:… Tak H. Lidus, držím ti pěsti, hlavně klid, vše dopadne dobře. A tvůj pooperační stav se bude odvíjet od tvé psychiky. Odpoledne ti bude fajn (po oblbovačkách v kapačce) Pa. :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 15.9.15 07:50
Vendula67

Dobré ránko, Vendulko,

po včerejším čtení zpráv od Soničky jsem tak super naladěná a připravená se k tomu postavit úplně čelem… :dance:

Chce to jít na operaci s elánem a dobrou náladou :lol:

Zatím páčko a ať už je aspoň únor :D

Vendula67
62 příspěvků 15.9.15 08:32
Martince

Hezké ráno Marti, přesně s tebou souhlasím. Ta nám napsala tolik pozitivního, že my se v klídku můžeme těšit :D :D a já se těším. Snad nám to brzy uteče :lol: papa zlatko :srdce: :mavam:

iris222
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.15 20:55
H.Lidus

Neboj žádné neplánované probouzení se nekoná :), dokonce jsem pěkně dlouho spala na dospávacím pokoji tam je člověk cca 1,5 hod po operaci mám dojem, že si pamatuji tak 10 minut před odvozem zpět na pokoj a tam mě pro změnu nešlo zase usnout :mrgreen: jen jsem měla zavřené oči a byla tak trochu připitomělá. Po dvou hoďkách na mě přišlo čůrání z těch kapaček a tak jsem proprosila sestru, když mě přišla přehodit kapačku zda si můžu dojít, tak od jejím dohledem jsem vstala a došla jsem si už sama :) Není problém se na cokoliv sestřiček nebo lékařů zeptat.
Jinak vážení je i v den operace, nevadí když člověk od předoperačního nic neshodí a když jo tak se zlobit nebudou :), ale myslím že to je hlavně kvůli stanovení správné dávky narkozy, dál měří tlak a pokud jsi diabetik i cukr, pak dostaneš papíry k narkoze, papíry operaci a vyplňuješ a podepisuješ, většinou to ani nestihneš a jdeš k interní primářce ta koukne do krku, poslechne srdce, plíce, zeptá se zda není nějaký kašel rýma, vypíše papír a pak už se maže se sestrou na lůžkové oddělení, tam se seznámíš s doktorkou která operuje a sestry nás hned lifrovaly na pokoj tam se honem dopíšou papíry přijde anestezioložka vezme papír zeptá se zda všemu rozumíš případně odpoví na otázky a pokud půjdeš hned první tak se nestačíš ani vystrašit. Někdy se stane, že náhle změní pořadí pacientů, takže to chce nelenit skočit do noční košile navlíknout ty baletní punčošky. Sestřičky zpravidla hned přijdou zajistit žilní vstup a vydesinfikovat pupík a jsou fakt šikovné, paní se kterou jsem byla na pokoji říkala, že má žíly na nic a taky si poradily :) cca 15 minut před odvozem na sál tě nechají dojít na záchod, řeknou ať si oblíkneš operační tanga to je taková sranda věc, kterou tam rozdávají a je v univerzální velikosti :lol: a pak si má člověk lehnout pod peřinu už bez košile. Za chvilku přijdou sestřičky a hezky s postelí odjedeš na předsálí tam dostaneš čepičku na vlasy přeloží tě na operační lůžko a odvezou na sál v té době ti už jde něco do žíly a je ti to celkem fuk. Pomatuju si, že jsem měla upažit ruce na podložky a pak anestezioložka dala masku řekla pomalu se nadýchněte - pokud vím tak nijak nebylo cítit a myslím že po 3 nebo 4 nádechu už jsem byla v limbu no a vzhůru sem byla asi za 3 hoďky a kromě sucha v puse to docela šlo. Snad tě to trochu zbaví obav a budeš v pohodě, hlavně se nestresuj a bude vše v pohodě. Taky jsem se bála a nikdy jsem neměla narkózu a bylo to OK :)

koza456
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.15 21:01

Dobry večer a muzu se zeptat jak jste se cítila po operaci? Děkuji Mája

iris222
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.15 21:21
pro koza456

Zdravím, už jsem zde psala, celkem dobře, trochu ospale a přiblble, ale to bylo hodinu od hodiny lepší, večer jsem už šmejdila po chodbě a těšila se na kostku ledu :) Celkově jsem operaci a následné dny snášela velmi dobře bez nevolností a bolesti taky nebyly velké spíš takový tlak jako bych měla v tom žaludku oblázek :) taky dávají v cca 6 hod. intervalech injekce proti bolesti. Postel je v hlavové části docela zvedla a docela to je příjemné. I následující týden jsem měla doma radši cca o 10 cm přizvedlou matraci, líp se mě zvedalo a nenamáhalo se to břicho, když vyndali stehy tak i ty operační ranky už prakticky nebolely.

koza456
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.15 21:25

Tak to je super to jste mooooc šikovná. No uz se docela těším ale je predemnou ještě to kolečko vyšetření, takže ještě hodně dlouha doba

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.15 05:54
koza456

Ahojky, já jsem týden po operaci a u mě to bylo tak, že na sále jsem spala ještě dříve, než jsem dostala masku, po operaci jsem spala, vůbec nevím, že jsem byla na pooperačním pokoji, a na normálním pokoji, mimo jití na toaletu jsem také pořád spala. Nic mě nebolelo, večer jsem si poodlepila náplast, jestli jsem vůbec byla na operaci (to je asi člověk tak oblblý po těch kapačkách). Nezvracela jsem, nic mě nebolelo. Domů po dvou nocích a do práce jsem šla pátý den. Do dneška vše v pohodě a kila jsou dolů, tak jak chci.

Martika 76
164 příspěvků 17.9.15 08:17
Soňa59

Ahoj Soni,

tak jak čtu, kila jsou dole… jako všechno co si chtěla, nebo to jde podle „plánu“? ;)
Moc Ti to přeji, hlavně že se cítíš dobře a vitálně… už se také nemůžu dočkat!
Ještě 4 měsíce a jeden den.. a jsem tam! :dance:

Měj se krásně a drž se!

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.15 11:08
Martika 76

Ahoj Martinko, já si pořád počítám kalorie. Abych se necítila unavená, tak potřebuji alespoň 1000 kcal ( 4200 kJ). Teď když jsem na tekuté stravě a večer vidím, že mám málo kalorií, tak si dám zmrzlinu, vycucám nugátový bonbón, osladím víc čaj. Ze začátku jsem to doplňovala nutridrinkama, ale už mě lezou i ušima. Příští týden na kašovité stravě už bude lehké dohnat kalorie - i zdravým jídlem. Marti strašně rychle ti to určitě uteče. Já jezdila na OB rok, než jsem šla na operaci. Tak pa :mavam:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.15 11:10

… jsem zvědavá, jak je na tom H. Lidus. Dnes by již měla být doma. Snad v nejbližší době napíše :)

Martika 76
164 příspěvků 17.9.15 15:00
Soňa59 , H.Lidus

Ahoj holky,

Soni, se máš… já mám cukrovku, tak pak nic nebudu moct dohnat něčím sladkým… je fakt, že ti to dodá energii a můžeš fungovat… No já jsem zvědavá co budu pocucávat… :D

Lidka už je doma?? Halóó.. těšíme se na zprávičky jak se ti dařííííí :palec: :mavam:

Mějte se krááásně a to všichni z Vitalionu :mavam: :mavam: :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 17.9.15 15:00
Soňa59 , H.Lidus

Ahoj holky,

Soni, se máš… já mám cukrovku, tak pak nic nebudu moct dohnat něčím sladkým… je fakt, že ti to dodá energii a můžeš fungovat… No já jsem zvědavá co budu pocucávat… :D

Lidka už je doma?? Halóó.. těšíme se na zprávičky jak se ti dařííííí :palec: :mavam:

Mějte se krááásně a to všichni z Vitalionu :mavam: :mavam: :mavam:

H.Lidus
55 příspěvků 17.9.15 18:56
Pro ženy

Ahoj ženy moje.. Děkuji že jste si na mě vzpomněli.. :-)

Na operaci jsem šla v úterý jako první.. Vše proběhlo dobře až moc dobře.. Po probrání už to bylo horší.. Dnes je čtvrtek a domů jdu až zítra po 10. Naopak ženy co byli po mě v úterý už dnes odešli domu. Snášeli to hold líp a já trošku hůř.. Už se moc těším domů.. Dnešek ještě přežiju.. Nejvíc mi pomahala kostka coly ledu.. To byla lahoda.. Voda mi nedělala tolik dobře, ovocný čaj taky ne a jediný co mi pomohlo bylo dnes sklenička Coca coly studené bez bublinek.. Tu vám sestřičky dají, když vám nesedne čaj či voda.. Potom jsem zkusila bujón měla jsem 3 lžíce a říkám vám jsem plná.. A to jsem ho měla asi kolem 16-17h. Těším se domů jako mimino.. :-D

Vendul48
42 příspěvků 17.9.15 20:14
Děvčatům

Ahojky děvčata, musela jsem se nově přihlásit, ale jsem to já. Soničko ty šikulo jedna napiš mi kolik kileček tě už opustilo :) Ty jsi si na tu operaci dlouho čekala a odměnou ti je, že ti je fajn viď? Moc ti to přeji.
Liduš tak tě vítám mezi živými, vidíš vše proběhlo OK a zítra domů a hlavně už to máš za sebou.Ani jsi nepsala jestli si zvracela?? Zatím papa myslím na Vás na všechny. :kytka: :mavam:

koza456
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.15 04:55

Tak to je super holky ze jste v pohodě, snad i ja po vysetrenich budu mít brzo termín a hurá na operaci. Uz se nemůžu dočkat až budu mít po ni. Přeji všem krásný den :mavam:

H.Lidus
55 příspěvků 18.9.15 07:49
Zvracení v nemocnici

Dobré ráno.. Tak první den jsem zvracela jednou po té operaci a pak jednou večer.. Potom další den co jsem začala pít jsem zvracela párkrát.. Ve čtvrtek jsme zvracela ráno kolem 9-10 to jsem zjistila že můj žaludek odmítá ovocný čaj.. Mno a za 2-3 hodiny jdu domu.. :-)

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.15 11:31

Ahoj H. Lidis :)… tak vidíš a máš to zasebou. Mě také ze začátku pomáhala kola, ale až doma jsem ji začala pít. Také vůbec nepiji, vodu, jen trochu čaj a musí být sladký. Jinak můžu úpně vše jíst a úpně vše dělat. Tak pa, a uvidíš že bude den ode dne líp :) :mavam:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.15 11:33

… Vendulko, vážit se budu až v pondělí, ale myslím, že při těch 1000kcal (4200 kJ) by to mohlo být tak to kilo a půl za týden :)

Vendul48
42 příspěvků 18.9.15 12:03
Soničce

Soni, moc prosím, já jsem nikdy neuměla počítat kcal. Napíšeš mi co vše dá dohromady 1000kcal, abych měla představu. Děkuji moc. :mavam:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.15 12:47

Vendulko, já už znám většinu kalorií u jídel z paměti. Ale posílám ti odkaz na stránky, když se zaregistruješ, tak ti to spočítá kalorie na množství jídla, já jsem si jídelníček pro OB kliniku tiskla přímo z těch stránek. kaloricketabulky.cz a je tam také seznam všech jídel a jejich kalorií :)

H.Lidus
55 příspěvků 19.9.15 00:28
Potřebuji poradit

Tak jízda domu byla hrozná.. Praha má tolik hrbolku ze jsem vse vyzvracela a dnes doma zvracím vše co do sebe dostanu..

Potřebuji poradit..

1. Chodím stále, mám masáže bříška a stejnak jsem stale nafoukla tim vzduchem, je to vážně hrůza totálně přeplněné břicho.. Rada jak se zbavit těch plynů?
2. I přesto že jsem dnes zvracela celý den doma, za jak dlouho si zvyknu zase na pití? Bojím se ze můžu být dehydratovana..
3. Jiná rada po té operaci když jsem doma.. Čemu se vyvarovat, co pomůže? Četla jsem brožury a rady doktorů, ale i tak bych radši vaše zkušenosti..

Díky a dobrou

Vendul48
42 příspěvků 19.9.15 09:58
Soničce

Ahojky Soni, vidíš jak to má Liduš těžké, tak můžeš poradit já ne, nemám zkušenosti. Jedině by mohla pít tu studenou vybublinkovanou Colu viď? Soni ty máš fakt štěstí, že ti je takhle fajn.Ten plyn odchází sám po několika dnech viď Soni? Zatím pááá :mavam:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.15 12:40

Ahojky Liduš, koupit coca colu, vybublat, a dát si do ledničky zmrazit a cucat kostičky coca coly. Kostičky klidně po 20 minutách, když ti to půjde a také si zkus mezi tím ucucnout Nutridrinku. Že jsi dehytratovaná poznáš mimo jiné podle suché kůže - když si zmáčkneš kůži třeba na ruce, tak to svraštění se bude dlouho vyrovnávat. To bych hned jela pro kapačku tekutin. Břicho mám nafouklé ještě dnes, asi to trvá delší dobu, než se to nějako z těla uvolní. Myslím, že to nejsou plyny ve střevech, ale v celém břiše, jak nás při operaci nafukovali :) Choď jen chvíli po vycucání kostky a hodně odpočívej v pololehu… No snad ti bude zítra lépe. Pa, pa a držím pěsti :mavam:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.15 12:46

… mimo jiné jsem dnes (o 4 dny dříve) začala s kašovitou stravou. Jen jedno kašovité jídlo denně a uvidím. Koupila jsem si kuře s bramborem a zeleninou - tu skleničku pro kojence (chudáci mimina :lol: )… no po dosolení to jde :) :mavam:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.15 12:46

Zdravím všechny… doufám, že H. Lidus nejsi v nemocnici, když se neozýváš. Nebo je ti je tak moc špatně :,(. doufám, že né. :mavam:

H.Lidus
55 příspěvků 20.9.15 16:24
Kuk..

Ahojky kočky..

Děkuji za rady, už se mám trošku dobře.. Dnes jsem zatím nezvracela (ťuk ťuk) :-D piju si v klidu vodu a jeden výborný čaj, kterej mi pomohl začít nezvracet, vážně boží.. :-) cucám ledy koly jak jste radili.. Do toho mám k obědu a k večeři bujón, vývar.. Beru prášky od doktora.. Sice ještě nedokážu spát v leže, ale spím v polosedě, ale už jsem spala i hodinu na boku.. Mam příšerný prsa, protože jsou tak těžký, že my tlačí na ta bolavá místa :-D takže občas si chytnu levé prso do ruky přitahnu nahoru a chodím s prsem v ruce :-D
Neozvala jsem se, protože nás papoušek Alexandr Velký onemocněl a byl na tom vážně, přijet k doktoru o den později, tak umřel.. Teď má antibiotika, tak snad to bude ok..

Jak se máte vy, ženy?

Vendul48
42 příspěvků 20.9.15 17:21
Soničce

Ahojky Soni, chci tě jen pozdravit, já nemám nic co bych nového psala. Měj se krásně a nezapomeň mi prosím napsat kolik ubylo na váze, to jen, že jsem zvědavá :D. Papa Soni, že ty jsi mi na začátku psala, že chodíš o holi nebo berli? Co tebe trápí z pohybového ústrojí??? :srdce: :kytka: :mavam: :mavam:

Vendul48
42 příspěvků 20.9.15 17:26
H.Lidus

Ahoj Liduš, tak to je dobře, že už ti je lépe, ale neměla jsi ten začátek jednoduchý, ale už srandičky s prsama tak je to na dobré cestě. Napiš mi prosím proč nejde spát v leže, ale v polosedu??? Papoškovi hodně zdravíčka. Milují zvířátka. Papa :D :srdce: :kytka: :mavam:

H.Lidus
55 příspěvků 20.9.15 19:58
Vendulka

Nás papoušek děkuje.. :-) <3 děkujeme..

Jinak nemůžu, protože jak občas zvracím tak se bojím abych se neudusila.. A hlavně mě to bříško v leže bolí, jak je natažené.. Takže zatím polosed až sedět.. A spí se mi už krásně :-) a kdypak ty jdes?

Vendul48
42 příspěvků 20.9.15 20:45
H.Lidus

Liduško, já bohužel kvůli té pojišťovně musím čekat až na první týden roku 2016 :roll:. Myslela jsem si, že to ležení nejde kvůli zvracení. Hlavně, že se ti hezký spinká. Papa a hezký večer :mavam:

iris222
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.15 21:42
H.Lidus

Zdravím, je mě líto, že to hůř snášíš, držím palce ať je líp :kytka: To spaní s přizvednou hlavou je určit dobrý i se člověk líp zvedá a nenamáhá tolik břišní svaly a operační rány. Mě se osvědčilo pít vychlazený džus - jako svačiny. Určitě zkoušet cucat vodu po celý den, pokud sneseš ať nedehydruješ. Protože jsem prvních 14 dní měla dojem, že se pořád nemůžu dopít tak jsem si dávala lahev se zmraženou vodou s takovým tím cucacím uzávěrem k posteli abych pokaždé když sem se v noci probrala mohla trošku cucnout. Pokud bude to zvracení pokračovat tak bych zkusila cinknout na OB třeba doporučí nějaké léky proti nevolnosti. Nebo třeba z lékárny nějaký čajík pro budoucí maminy na zklidnění žaludku a případně plynatost tam je tuším fenykl a možná zázvor. Držím palce. :kytka:

jullka
27 příspěvků 20.9.15 21:48

Zdravim vsechny :mavam:
Vcera tomu byl mesic po operaci a vysledek je moc fajn 8,5kg dole jim uplne vse dle chuti' ovoce i zeleninu vcetne slupek. Naladka je perfektni a uz 14dni sportuji zatim jen rychlochuze na bezicim pase ale je to OK. Vsem doporucuji zaclenit se uplne normalniho zivota a nebrat pooperacni stav jako nemoc :D.
Preji vsem mnoho uspechu a stejnou radost z vysledku jako mam ja.
Tak pred operaci jsem shodila 4kg po operaci 1mesic 8,5kg takze celkemmmm 12,5 kg.

Preji vsem krasny vecer a zase nekdy paaa Jullka :dance:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.15 06:07
Vendulce

Ahojky, tak za týden 2 kg dole… ale ani vážit se nemusím, vím, že při tomto množství kcal to tak bude. S holí chodím po operaci mozku. Mandličky malého mozku mi ucpaly míční kanál, v míše se tvořily bubliny a ty tlačily na nervy, takže jsem přestávala cítiti ruce a nohy. Tak mi to v lebce nějako zvedli nahoru :lol: aale teď mimo to motání je vše v pořádku :) Měj se moc hezky a pa, pa :mavam:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.15 06:10
H.Lidus

Zdravím H. Lidus (jsi Liduška?) Jem ráda, že už ti je lépe. Tak se drž dnes bude zase lépe než včera. Držím tobě i Alexandru Velikému (pěkné jméno) pěsti ať to zvládáte. Pa, pa :mavam:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.15 06:13
jullka

Ahojky. Julko prosím tě ty jsi dodržela 14 dní jen vodovatou stravu a 14 dní kaaše? Já začala s kašemi o 4 dny dříve. Dělala jsem svíčkovou - dost hustou, tak jsem si ji dala a taktéž krupicovou kaši. Žaludek je v pohodě. Zase napiš až budeš mít novinky :) :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 21.9.15 09:13
H.Lidus

Ahoj Liduško,

jsem ráda, že je ti lépe! Doufám, že se z toho brzo dostaneš a břicho přestane bolet a tlačit…
Můžu se jenom zeptat jaký dobrý čaj to piješ? Abych byla připravená na všechno :lol:

Tak se měj co nejlíp to jde a držím palečky! :mavam:

PS: papouškovi přeji také brzké uzdravení ;)

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 53 Další »
Váš příspěvek