Plikace žaludku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Hanka 65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.17 18:10

Zdravím, tak jsem se konečně dočkala i já… dneska jsem dostala termín do Břeclavi. Nástup mám 7.8. Pan doktor Čierný se dneska velice divil, proč to tak dlouho trvalo… pak uslyšel jméno psycholožky a smál se… už jsem to mohla mít dávno za sebou, kdyby mne paní psycholožka pořád nezkoumala… a zbytečně nezdržovala…
Nebudete někdo v tuto dobu v Břeclavi?

miami1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.17 18:34
pro Hanka 65

Dobrý den, držím palce a přeji hladký průběh. Začátek je náročný, ale naučíte se s tím zacházet :-)

Hanka 65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.17 21:42

Chci se zeptat… když se vrátíte z nemocnice, chodíte potom ještě dál k nutriční nebo na obezitologii, nebo kam? Navštěvujete psychologa? Moje psycholožka už se přímo třese, až mne zase dostane do spárů, ale pan doktor říkal, že to vůbec není nutné, pokud nemám potřebu. Ráda bych věděla, jak to tedy vlastně je, kdo na vás tak nějak dohlíží… moc prosím o odpovědi… díky moc.

miami1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.17 22:10

Pan dr. Čierny si vás pozve na kontrolu po dobu jednoho roku každé tři měsíce. Podle potřeby k obezitologovi - dle vlastního uvážení. Jinak podle toho zda se objeví např. nějaké potíže ev. budete mít potřebu něco konsultovat. Já jdu př. týden tj. po 3 měs. k dr. Čiernemu. K obezitologovi jsem se objednala na př. měsíc z vlastního rozhodnutí. Je to jen na vás kam půjdete. Někdo třeba nechodí nikam.

Hanka 65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.17 09:32
miami1

Moc děkuju, hned jsem klidnější.

jessaka
5 příspěvků 26.7.17 11:17
-65 kg

Ahoj holky :) ozývám se po moc dlouhé době, chci Vás jen podpořit a říct, že když budete opravdu chtít, tak to jde. Bude to 2 roky od mé plikace a z 130 kilo mám nyní 65 :). Nevzdavejte to. Držím palce :srdce:

miami1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.17 13:17
jessanka

Wow! klobouk dolů!!! Obdivuji Vás. Já jsem tři měsíce po plikaci a mám dole 13,5kg. Např. tento měsíc jsem zhubla pouze 0,5kg. Jsem z toho trochu nesvá. Proto jsem se objednala na k obezitologovi, zda najdeme příčinu. Mám pocit, že můj metabolismus stagnuje vlivem mého věku - je mi 59let. Měla jste někdy v průběhu těch 2 let také období kdy to nešlo? Dovoluji se zeptat kolik je vám let?

Anna 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.17 14:25
miami1

Zdravím, plikaci mám od ledna 2016,z váhy 115kg nyní 83kg, je mi také 59let a určitě metabolismus již není jako u mladých a to „jessaka“je :),v minulosti jsem zde také přispívala v diskuzích, proto to vím :D, nyní občas nahlédnu :) I tak máte po 3 měsících pěkný výsledek :potlesk:,já hubla tak 2kg měsíčně, někdy se váha zastavila, mají to téměř všechny stejně. Mám mladou kolegyni více jak dva roky po plikaci,121kg na začátku a nyní 67kg :D, já jsem i tak spokojená a doufám, že ještě nějaké kilo půjde dolu, byť pomalu. Krásný den :mavam:

Hanka 65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.17 14:33

Zdravím… to jsou krásné úspěchy, moc všem gratuluju… snad to půjde i u mne… je mi 52 a právě se mnou začíná mlátit přechod… jestli po operaci padají vlasy, tak ze mne bude za chvíli plešoun… :,(

Anna 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.17 14:47
Hanka 65

:mrgreen: určitě to půjde. Mě vlasy nepadaly, ze začátku je člověk i tělo trochu přepadlé :mrgreen:,to se srovná. Nezapomenout, že to je jen berlička k pomoci. Výsledek stojí za to, tlak mám nyní jak 18ka :D, cukrovka nehrozí a určitě člověk lépe vypadá, to je ta třešnička :mrgreen: :mavam:

Hanka 65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.17 15:17

Ještě se chci zeptat, když jsou velké úbytky na váze, co to dělá se vzhledem? Jak funguje starší kůže? Manžel mi pořád hrozí, že budu o 20 let starší…

Anna 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.17 15:33
Hanka 65

Nebudu lhát, kůže už není tak elastická jako ta mladá, takže ano, mám povislou kůži hlavně ruce a břicho a cvičení, aspoň mě, nepomáhá. Neodhalovala jsem se ani jako mladá a mohla jsem si to dovolit, nyní už vůbec, ale koupat se klidně ano, dají se sehnat plavky, které to umí maskovat(burkiny to nejsou :mrgreen: )a běžné oblečení je pohoda. Nevím, nemohu se sama hodnotit a budu předpokládat, že okolí mi nemaže med okolo úst ;),shodně i muži říkají, že jsem omládla. Tak, vrásky s ohledem na věk jistě mám, to neřeším. Baculkám vrásky vidět nejsou, něco za něco. Myslím si, že oblečená docela ujdu :D. Neřešte to, visací kůže se dá nakonec chirurgicky odstranit, hlavní je, aby se zdravotně člověk cítil a BYL vpohodě :mavam:

miami1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.17 16:02

Děkuji „Anna 59“ za vysvětlení „rychlosti“ úbytku. Těch prvních 10 kg jsem dala dolů na tekuté a košovité, po zahájení norm. stravy z bídou 3,5kg. Měla jsem také problémy s vyprazdňováním, ale už se to normalizuje. Stran další příspěvků ohledně vizáže: např. mě ztráta váhy v prospívá ke vzhledu v obličeji. To záleží na genetice. Je jasné, že kůže bude viset, ale nebude to o nich horší než nadbytečná kila. Oblečení to dokáže pěkně zkrýt. Já jsem šla na plikaci kvůli zdravotním problémům (cukr, tlak, cholesterol). Již nyní mám cukr 3,98 bez prášků a to jsem si myslela, že se v labině spletli. Tlak a cholesterol zatím na tabletách. Budu ráda, když moje hmotnost bude mít dvoumístné číslo, co bude navíc bude k radosti. Takže ještě 7,5kg mínus! Obdivuji a „závidím“ všem, kteří už jsou po operaci delší dobu a mají výsledky a hlavně si je drží. Mám známou, která zhubla za 1,5 roku 34 kg, ale už zase 12kg za půl roku přibrala. Tak pozor na to. Jak píše Anna59 je to jen berlička. Stále se musím hlídat CO A KOLIK jím. Jen mě mrzí, že jsem nešla už dříve.

Anna 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.17 16:20

Ano, je to tak, jak píše miami1 :D Také jsem šla hlavně skrze zdravotní stav, hlavně jsem měla strach z diabetu, v rodině je. Tlak mám nyní nízký, jsem bez prášků. Jím vše, několikrát denně, pracuji v nepřetržitém provozu, tak vlastně pořád :D, hlídám si čas před spaním,2-3hpřed nejím, na sladké nejsem, ale zmrzlinu si občas dám. Pohybu také moc nemám, spíše nárazově chůzi-turistika. Opravdu jídlo jen mini porce, je to také o zvyku, dnes už vše neodměřuji, jen když si nejsem jistá, hlad nemám, chutě občas ano :D, tak třeba malé rajče nebo čtvereček! hodně procentní čokolády(nic moc teda)a chutě přejdou. Také mě mrzí, že jsem nešla dříve, ale i tak doporučuji.

Hanka 65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.17 11:46

Zdravím, chci se zeptat, jak jste byli v kondici asi tak za měsíc. Já jezdím jarmarky a teď mám hodně dobrou nabídku asi tak po měsíci od operace. Nevím, jestli zvládnu celý den na stánku…to už jste byli na normální stravě nebo ještě na kašovité? Budu moc ráda, když se někdo ozve…

miami1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.17 11:59

Strava po operaci, tak jak byla doporučená v nem. Břeclav- 14 dnů tekutá, 14 dnů kašovitá, 14 dnů mělněná vidličkou a pak přechod na normální. Po měsíci budete akorát na přechodu z kašovité na mělněnou. Klidně si na ten den připravte něco kašovitého co vám bude vyhovovat. To, že můžete mít mělněnou neznamená, že ji musíte mít, klidně se můžete vrátit na kašovitou na ten den. Jde o to, abyste si nevzala chleba se salámem. Vzít např. dětskou ovocnou výživu, jogurt, cottage ap. Jídlo se dá vyřešit. Fyzická zátěž záleží na vaší pooperační rekonvalescenci, ale myslím, že se to dá vydržet, jen pak budete tři dny odpočívat. Pozor na zvedání těžkých věcí, stavba stánku ap. To nesmíte, hrozí, že se v místě vpichu vytvoří kýla. Mylím, že by se nemělo cca 2 měs. zvedat nic těžšího než 6 kg.

Hanka 65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.17 12:16
pro miami1

Moc děkuji, také jsem si říkala, že bych to mohla s dětskou výživou nějak zvládnout. A na stavění a tahání s sebou budu mít manžela, to nemám strach. No a že budu odpočívat to je mi taky jasné, já jsem druhý den skoro nepoužitelná i teď. Ono se to nezdá, ale přece jenom už nejsem nejmladší.
Tak moc děkuju, hodně mi to pomohlo, aspoň mám argumenty pro manžela, kdyby měl námitky. :)

Hanka 65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.17 17:17
pro miami1

Zdravím, ještě se chci zeptat, za jak dlouho se vyndavají stehy a jestli v Břeclavi nebo i jinde? Díky za odpověď.

miami1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.17 10:02

Stehy za týden po propuštění kdekoliv na chirurgické ambulanci. Nemusíte zpět do BV.

Hanka 65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.17 10:38

A jak dlouho jste v nemocnici byla?

miami1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.17 10:42

Nastoupila jsem v pondělí, v úterý jsem měla operaci a v pátek jsem měla jít domů. Měla jsem drobnější komplikace, tak mě pustil až v neděli ráno.

Hanka 65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.17 11:00

Taky nastupuji zítra a v úterý operace. Říkali asi 5 dní, tak snad žádné komplikace nebudou… budu strašně šťastná, až to bude za mnou… už začínám být dost neklidná a to jsem si to stále nepřipouštěla :mrgreen: :) Nejhorší bude, že se mi bude stýskat po mých chlupatkách, jsme na sobě hodně závislí, jak musím někam jet, jsou úplně vyřízení a já vlastně taky :lol: Tak snad to ten týden s manželem nějak vydrží…

Lenka 65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.8.17 07:40
Plikace žaludku

Zdravím vás milé dámy a pánové. Je mi 52 a byla jsem 27.7.2017 na plikaci v OB.Co se týče pobytu tak jsem byla zklamaná, pokoj vedle sesterny nebyl zrovna top. Bohužel i vše vyslechnete aniž by jste chtěli a upřímně to opravdu nebylo pro mne příjemné a o zábavě sestřiček a jejich třískání s věcmi ani nemluvím. Domů jsem se opravdu těšila, cesta dost vysilující, ale dala jsem to. Jela jsem metrem atd. vedra no prostě hukot. Doma to první týden šlo, vlastně jsem dala jenom tekutou stravu na sladký jsem chuť neměla, ale na slaný vývar jsem se těšila, to vše po dobu 14dní o břiše jsem nevěděla vše OK. Potom přišla kašovitá strava, dala jsem tak půlku přesnídávky za den. Vodu a čaj už nemůžu pozřít a začátkem tohoto týdne jsem na to opravdu zle, nedostanu do sebe už ani 50ml vývaru prostě nic, zkoušela jsem kaši, lučinu, jogurty a jakmile to dám k puse pokládám zpět na stůl. V puse strašně kyselo nedaří se mi toho zbavit. Začala jsem od včerejška kostkami ledu s vodou a colou, ale jak dám něco do žaludku tlačí mi to jako tzv. knedlík a i se k tomu přidají křeče v břiše. Nezvracím, ale taky nic do sebe nedostanu.Beru ráno 20 a večer 20 helicitu, nevím zdali to nedělá i takto vysoká dávka. Na kontrolu mám jít 7.9. Prosím vás nemáte s tímto stavem nějakou zkušenost, jsem strašně unavená a v břiše pocit,,knedlíku,, bohužel se do práce musí, ale pro mne je to utrpení.
Moc děkuji za rady, zkušenosti :,(

miami1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.8.17 08:06

Dobrý den, tak se objednejte na kontrolu urgentně dříve. Není mě jsné proč berete ten hlicid. To máte od začátku nebo vám to někdo doporučil později?

Lenka 65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.8.17 09:58

Mám ho od začátku tzn. od 29.7.2017 nasazen, před chvílí jsem si vzala 3 lžičky termixu, děs, břicho se bolestivě stahuje, je to peklo a k tomu velká žížeň, ale tak tři loky a už mi zase hlásí křeče, máte pravdu raději se tam objednám.

miami1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.8.17 10:12

Možná doporučení ještě déle tekutou stravu…ale raději běžte co nejdříve na tu kontrolu, potřebujete tekutiny to není sranda.

Lenka 65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.8.17 11:25

Ono o jídlo mi ani tak nejde, já co jsem přišla z nemocnice tak opravdu hlad nemám, a říkám si že tělo má z čeho brát, ale straší mi to pití, proto jsem začala aspoň ty kostky ledu, ale děkuji za radu přejdu na tu tekutou aspoň jestli se mi to podaří do sebe dostat. Vůbec nevím proč se to takto zničeho nic zhoršilo, kdybych měla velké porce no budiž, ale já začínala na 70ml s vývarem, potom doplnila o 100ml actimel, do toho popíjela vodu, čaj takovou tou lahví co má to pitíčko, aby jsem neudělala velký lok. První kašovitá strava byla lučina 100g/den naředěná a rozdělená do 3 porcí, potom 1/2 přesnídávky za den, ale na jídlo jsem těšila s chutí. Na 150ml jsem se po celou dobu vůbec nedostala, ikdyž to píšou v brožurce, že po 14dnech 150ml porce jídla, takže jsem to opravdu držela v dolních hranicích a najednou strašná nechuť něco vůbec pozřít, křeče, únava. Omlouvám, že píši i tyto negace, ale bohužel i toto je plikace.

miami1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.8.17 13:10

Ještě mě napadlo zda za problémy nemůže být plynatost, tedy spolykaný vzduch. Mě na to pomáhal mátový čaj. Ale raději běžte k lékaři, já jsem měla něco podobného hned po operaci v nemocnici, tak mi dělali rentgen, kde bylo vidět jak rychle se spolknuté sousto dostane do žaludku…

Lenka 65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.8.17 13:36

Tak plynatost naštěstí funguje, s tím jsem si užila jenom v nemocnici, ale tam mi řekli, že je to ten plyn z operace, nijak to neřešili a po několika dnech se to samo upravilo. Zatím se do OB nemohu dovolat a tak to zkouším, to víte já už i ty slzičky měla, nějak mi to dostalo do kolenou. Navíc jsem zjistila, že mám bílý povlak na celém jazyku, ale to bych řekla, že je snad z toho, že vlastně nic nejím.

Lenka 65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.17 18:22

Dobry den tak zítra jdu do ob. Bohuzel mě čeká i gastro, ale vzhledem k tomu jak mi je tak snad to bude,,lepší,, to podstoupit.Pri kolečku jsem to měla za 300 nosem, ale nešlo to hladce a tak zítra musím klasicky, bude to poprvé a už teď mám z toho strach. Zítra se ozvu. :think:

Lenka 65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.17 20:57

Tak se ozývám až dnes od uterka do neděle v nemocnici, plikace je prý hodně utazena,2krat jsem měla gastro hrůza. Jsem rozhodnutá si to nechat odstranit, nejím, nepijí protože nic do sebe nedostanu. V nemocnici na kapackach to šlo, ale doma zkouším jako pes.Dle ob vše ok, kdyby bylo vše ok tak netrpim jak zvíře :(

Azik1190
1 příspěvek 30.8.17 20:36
plikace žaludku

Čeká mně operace, ale až v lednu 2018. Chtěla bych se zeptat, jak je na tom kůže na břiše. Je mi 55 let a mám 100 kg. Břicho mám povislé a mám obavy jak bude vypadat po operaci a zhubnutí.

miami1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.17 20:43
pro Lenka 65

Dobrý den, bohužel jste jedna z mála, která má komplikace. Určitě vám dali léky na uvolnění, aby se strava dostala do žaludku. Pokud uvažujete o odstranění…- stejně byste šla do narkózy, tak si to nechejte jen upravit, ne odstranit. Já jsem měla něco podobného jako vy hned po provedení plikace ještě v nemocnici. Byla jsem na rentgenu a polykala nějakou kontrastní tekutinu, aby bylo vidět jak teče jídlo do žaludku. Po několika dnech mi otok splasknul a věc se vyřešila sama, ale brala jsem léky na uvolnění.
Je divné, že zpočátku jste problém neměla a nyní nastal. Nemůže být ve věci ještě něco jiného…psychika nebo tak něco?

miami1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.17 20:47
pro Azik1190

S povislým bříškem musíte počítat. Záleží kolik zhubnete, pokud to bude hodně, tak máte možnost si nechat přebytečnou kůži odstranit. Čtete příspěvek někde o 1-2 stránky zpět, paní tam o tom píše. Podstatné je proč plikaci podstupujete - u mě to bylo ze zdravotních důvodů a povislé bříško je to poslední co by mě trápilo.

jurasek 1177
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.17 17:38
Plikace v západních cechach

Dobrý den, víte někdo jestli se provádí plikace někde v západních čechách? dekuji

Calamity
76 příspěvků 11.9.17 19:22
ahoj Dašule, jancaxxl a další

To je prima, že jste zhubly…nevím..a hubnete dál? já ne. mně se hubnutí zastavilo cca půl roku po plikaci, od té doby mám stále stejnou váhu okolo 92 kg a to při 171 cm není žádná sláva… těch 92 kg mám už rok a furt nic…

Calamity
76 příspěvků 11.9.17 19:29
v Plzni

V Plzni asi nic není, já jsem Plzeňanda a plikaci žaludku mi dělali na OB klinice v Praze na Krejcárku. udělali mi ji dobře, na nic si nestěžuji. moc se mi tam líbilo i chování lékařů a sestřiček k pacientům…

miami1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.17 10:32
pro Calamity

Dobrý den, jsem po plikaci cca 5 měs. Zatím hubnu, ale velmi pomalu a s velkým omezováním ve výběru jídla. Ale je to lépe snesitelné, než kdybych plikaci neměla. Dovoluji se vás zeptat kolik jste za ten první půlrok zhubla?

Dašule111
46 příspěvků 23.10.17 12:42
ahoj Calamity, jancaxxl a další

Po dlouhé době jsem zase zde :lol: Calamity, nejsi v tom sama. Také už dál nehubnu, jen stěží udržuji shozená kila, ale zatím to jde. Celkem jsem sundala cca 26kg, mám stále 100-102kg. :nevim: Pod 100 se nemohu dostat, :zed: když tak jen na krátkou dobu. Jsem vděčná i za tato kila dolů. Cítím se mnohem lépe, mohu cestovat a pomocí hůlek zvládnu a celkem dlouhé trasy / na můj věk a kondici ;) a hlavně stačím ostatním ve skupině. Všem přeji pěkný podzim a hlavně pohodu :mavam:

Betynka 60
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 01:03
OB klinika

Nevíte, jak dlouhé jsou termíny na plikaci?

Za jak dlouho po plikaci se dá zařadit sport? V mém případě aqua aerobic.

Majinka35
2 příspěvky 12.1.18 11:11
Čekání

Dobrý den, dlouhou dobu, dá se říct několik let, sleduji příspěvky v této diskuzi. Po celoživotním marném boji jsem se rozhodla, že do toho jdu taky. V září 2017 jsem se objednala do Ostravy-Vítkovic. Je to pro mě nejblíž. V prosinci jsem absolvovala první pohovor na nutričním oddělení a obezitologii. Mám za sebou již všechna vyšetření, které bylo potřeba podstoupit a v pondělí budu všechny výsledky odesílat. Po všech informacích, které jsem za roky nastřádala bych byla ráda, kdyby mi byla schválena plikace. Byla jsem však ujištěna, že až tým lékařů rozhodne o nejvhodnější metodě, mám právo posledního slova. Teď jen doufám, že se dočkám brzo nějakého termínu, protože jsem čím dál nervóznější, ale svým způsobem se těším na snad šťastnější život :) Mám 35 let, 16letou dceru, problémy se štítnou žlázou, vysoký tlak a cukrovku. Má váha je 114 a výška 174 cm. Budu ráda, když budu přijata mezi vás a budu se moct podílet se zkušenostmi :)

Majinka 35
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.18 12:57
Cekani

Dobrý den…Chtela jsem se zeptat Majinko 35 zda uz víte termín? Taky jsem z řad čekatelek, jen né tak daleko jako vy.

Bavoračka
1 příspěvek 18.1.18 14:05
Otázky...

Dobrý den! Už nějakou dobu chodím na tyto stránky a snažím se zjistit co nejvíce odpovědí na své otázky. Jsou to takové, co jste měli asi všichni, co jste se rozhodli pro operaci. I já stále čekám na svůj den. Který ještě je asi hodně daleko. Mám za sebou nějaké vyšetření, ale z důvodu žaludečního zánětu stojím na místě. Mohl by mi někdo napsat jak dlouhá bude doba než půjdu na operaci od doby, kdy odevzdám všechny doklady lékařů? Děkuji předem…Jaja

Majinka 35
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.18 14:09
odpověď

Dobrý den, nevím termín zatím. Bylo mi řečeno, že až odešlu všechny výsledky vyšetření, sesedne komise, která posoudí vhodný typ operace, pak mi zavolají a domluví schůzku. Takže teď čekám. Přihlásila jsem se na facebook ke skupině kafemlýnky. Píší tam hodně zkušeností i s fotodokumentací. Většina žen ale řeší operaci v Praze a Turnově, jsou tam i nějaké z Ostravy, kde to řeším já. Všechny informace je ale třeba brát s nadhledem, každý je jiný a na každého působí jiné věci a každý vše prožívá jinak. U těch, kteří jdou na operaci do Prahy či Turnova jsem zjistila, že mají lékaři zase jiný postup. Ženy se objednají na konzultaci a mají třeba rovnou podstoupit to kolečko vyšetření a předoperační a třeba během tří měsíců už mají termín operace. Jedna paní tam také psala, že šla tam kam já v říjnu, tedy o měsíc později jak já a řekli jí, že termín třeba bude až květen červen. Takže zatím vůbec nevím co bude a čekám na telefon.

Majinka 35
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.18 13:59
...

Majinko děkuji za odpověd. Držím vám palce a přeji nám oběma at už to máme za sebou.Taky mám všechna vyšetření jen musím znovu na vyšetření žaludku…měla jsem zánět o kterém jsem ani nevěděla. Tak snad začátkem února budu taky fit.

Majinka 35
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.18 19:21

Mě zase zjistili brániční kýlu, ale doktor řekl, že to nebrání operaci. děkuji za přání, chtěla bych už mít aspoň pár týdnů po operaci :D přeskočit ten čas, kdy se musí člověk ze všeho zotavit :dance:

Majinka 35
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.18 21:58
Majinka

Majinko uz jste po operaci?

Majinka35
2 příspěvky 8.2.18 11:24

Ještě nejsem, ale už jsem dostala termín. 25.2. v neděli nastupuju do nemocnice a 26.2.2018 jdu na operaci. Teď zařizuji ještě předoperační vyšetření. 20.2. ještě musím jet na ARO se všemi papíry. Doporučili mi plikaci, tak jsem nakonec souhlasila. První jsem stejně chtěla jedině toto, pak jsem si říkala, že sleeve resekce je jistější, ale po rozhovoru s lékařem zůstanu u plikace.

Leana2018
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.18 12:26
Plikace žaludku

Dobrý den, po dlouhém přemýšlení a rozhodování jsem se rozhodla dojít ke své obvodní lékařce a domluvit se s ní na operaci žaludku. Jsem silná od malička, zkoušela jsem diety, ale po porodu mám nahoře skoro 30 kg a už nemůžu, bolí mě nohy a všechno :nevim: chtěla bych se zeptat zda nevíte jestli se dělá plikace žaludku v okolí Hradce nebo jičína a co vše si musím oběhat. Děkuji ;)

Michell1983
2 příspěvky 4.6.18 19:41
Plikace

Zdravím všechny. 24.4.2018 jsem postoupila plikaci na OBklinice.mam dole 11 kg.ale místo kasovite stravy jsem si dala šunku 2 kolečka a mám strach že jsem si to rozmotala. poradite mi prosim JESTLI to nevadilo

Stránka:  « Předchozí 1 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 Další »
Váš příspěvek