Plikace žaludku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 53 Další »
Martika 76
164 příspěvků 8.6.15 09:44
mionlu

Ahoj,

nene, já nepotřebovala zhubnout, právě naopak, (od poslední návštěvy -2týdny jsem měla kilo dole, takže teď mám 101) jsem vhodný adept na operaci hned… jen jsem psala…myslím, že tys uváděla, že ti nařídil zhubnout…

Mě je spíš líto, že budu čekat půl roku, než se dostanu na řadu… a to až v lednu… chtěla jsem mocmoc mít to v létě za sebou…protože mám i cukrovku 1.typu…tak to potřebuji jako sůl… u mě totiž při inzulínu nejde moc hubnout a hýbat se…

Takže asi tak… :think:

No a tebe zlobí váha…tak na to nemysli a uvidíš, že se to zlepší…držím ti moc pěstíííí :mavam:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.6.15 18:25

Ahoj děvčata i hoši… dnes jsem se vrátila z OB a jsem též rozhozená :( chirurg mě minule také řekl, že chce vidět 3 - 5 kg dole do příští návštěvy - což bylo dnes. Tak jsem dala dolů 4 kg a oni mi dnes řekli: vidíte jak vám to pěkně jde dolů, tak to zatím zkusíme bez té operace a kontrola koncem srpna :) :) :)…už to neřeším, protože teda nevím jestli se před operací má hubnout, nebo přibírat :) Zdravím. Soňa59

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.6.15 18:36

…koukám, že Martinka jde v lednu na operaci, tak já dopadnu asi stejně… když nějaké to kilko shodím, budou si pochvalovat, jak to pěkně jde i bez operace, když přiberu, řeknou, že zase musím dát něco dolů, aby povolili operaci… a tak to půjde dokola, dokud to vydrží kyčle :( Soňa59

Martika 76
164 příspěvků 9.6.15 08:57
Soňa59

Ahoj Soni,

tak přesně ten pocit mám z pana doktora..i když mě o hubnutí nic neříkal…podle mě čeká, jestli mi to nepůjde i bez operace… já to mám komplikované inzulínem…prostě ať dělám co dělám…nezhubnu… moje diabetoložka mi říká, že je to začarovaný kruh…proto mi plikaci vřele doporučila také ona… No jak píšeš, nebudu si lámat hlavu… co má být bude a co ne tak prostě nebude… :mavam:

PS: budeme doufat, že se dostaneme na řadu :pankac:

monola
3 příspěvky 10.6.15 09:13

Ahoj děvčata já byla na operaci před 11 dny v Děčíně, bylo to tam super a mám osm kg dole.
Budu vám držet palce at vám to dobře dopadne, jo a vubec nechtěl pan primář abych něco zhubla :)

inma.m
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.15 20:29

Ahoj holky.
Já jsem po operaci 3 měsíce a 4 dny. Mám dole 14kg. Je teda pravda, že se to teď zaseklo, ale snad se to zase rozjede. Všichni mi drží palce a fandí mi, takže to je pro mě velká podpora. Jen mám teď trochu problém jiného rázu. Začali mi hrozně vypadávat vlasy. :,( Už se bojím sáhnout si i na hlavu, protože mám hned plnou ruku vlasů. A co teprve když si je jdu umýt. Prostě hrůza. A přitom jím dostatek vitamínů. Ovoce, zelenina i mléčné výrobky, nic nechybí. Jsem z toho celkem zoufalá. Možná i proto jsem přestala hubnout. Jestli to takhle půjde dál, budu za chvíli plešatá. Pokud by měl někdo nějaký nápad tak sem s ním. Protože k doktorce zatím nechci. Předem všem moc děkuji a všem držím palce při hubnutí.

Martika 76
164 příspěvků 15.6.15 11:19
inma.m

Ahoj

s tím bych si vůbec nezahrávala a šla bych na rozbor krve… mě začala takto cukrovka…
tak raději jdi k lékaři, může to být cokoliv a taky třeba jenom psychika…
Můžu se zeptat kolik byla výchozí váha?..

Držím pěsti, ať je vše v pořádku… :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 15.6.15 11:21
monola

Ahoj,

prosím tě kde si v Děčíně byla?? Začínám silně uvažovat, že půjdu jinam, než do Prahy na Krejcárek OB klinika…čekací doba pro mě je až 7 měsíců…to psychicky nezvládnu :,(

Prosím tedy o kontakt na kliniku…

a-mi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.6.15 16:02
moje zkušenost

Ahoj děvčata, chtěla bych se podělit se svojí smutnou zkušeností s plikací žaludku.
jsem právě dva měsíce po plikaci a mám dole… NEUVĚŘÍTE 4,5kg…
jsem tak strašně naštvaná…(zlost už mě pomalu přešla)… ale naštvanost ne.
nemyslím, že je to úplně podvod, určitě mi žaludek zmenšili, jím po kávových lžičkách, špatně mi není, ani žádné obtíže nemám, jenom že ta váha se prostě nehne.
je to hrozné zklamání, protože jsem si od toho opravdu hodně slibovala a byla jsem odhodlaná vydržet" NEŽRAT "… žrát tedy opravdu nemusím, to je fakt, dokonce třeba celý den a to ani po pořádným fyzickým zápřahu, ale 4 kg a přez ně asi vlak nejede…jsem zvědavá, jestli se ozve někdo s podobnou zkušeností, abych se necítila tak trapně :(

inma.m
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.6.15 19:50

Martika 76

Ahoj. Moje výchozí váha byla 97kg. Chtěla bych zhubnout na 70kg. Pan doktor mi na poslední kontrole vyčetl, že se dost nesnažím a že bych mohla hubnout rychleji, ale mě to takhle připadá akorát. A za tou doktorkou asi zajdu. Celkem si mě s tou cukrovkou vyděsila. Až budu mít vyšetření za sebou tak dám vědět.

katalion
5 příspěvků 16.6.15 12:53

Ahoj holky,
já jsem taky hrozně zklamaná, byla jsem na předoperačním kolečku, vydržela jsem i tu blbou gastroskopii, které jsem se tolik bála a nakonec mi řekli, že mám ještě rezervy v jídelníčku, takže operace zatím nebude, že se musím naučit jíst pravidelně po troškách a hodně cvičit atd. blablabla. Tak to jsem asi nevěděla…to kdybych dokázala vydržet pořád, tak asi nevyhledávám pomoc ob kliniky, ne? Jenže já to vydržím omezenou dobu a pak se zas vrátím zpátky. Nebo jim tam snad ostatní pacienti tvrdí, že mají vzorový jídelníček a trénink třikrát týdně, ale stejně nehubnou? Nechápu na co jsem musela jezdit zbytečně dvakrát do Prahy, když ten jídelníček jsem odesílala mailem ještě před první návštěvou. To mně mohli napsat rovnou, že dokud nebudu mít jídelníček jako Gwyneth Paltrow - ráno jedna jahoda, v poledne jedna malina a večer tři borůvky :lol:,že se mnou nic dělat nebudou. Do nutriční poradny můžu chodit i u nás (a taky jsem jich za ty roky prošla opravdu hodně) - na to nemusím jezdit přes celou republiku

monola
3 příspěvky 16.6.15 13:32

Marti, je to normálně v nemocnici Děčín, držím palce :)

karitas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.15 21:05

Ahojky mě po plikaci také padaly vlasy, tak i kup lék v lekárně voně prodejný jmenuj se Metionin chce to brát asi tak dva měsíce dvakrát denně jednu tabletu moc mi to pomohlo.

Martika 76
164 příspěvků 22.6.15 12:02
a-mi

Ahoj,

to je zvláštní… asi je něco špatně…tak se objednej tam kde ti to dělali… záleží také na tom kolik si vážila, co jíš atd… no a chce to taky pohyb… ještě jsem ale takový případ neslyšela… :?

Držím pěsti, hlavně nebýt nazlobená, psychika je fakt moc důležitá…

Martika 76
164 příspěvků 22.6.15 12:05
monola

Ahojky,

začínám být na vážkách, když jsem na OB klinice podstoupila gastro+nutriční+chirurga… jestli mám jít do Děčína… páč mě bude čekat asi to samé kolečko…i když mám výsledky z vyšetření z Prahy…

Tak uvidím, pokusím se jim tam zavolat (do Phy) jestli se jim tam neuvolil termín…

Měj se krááásně :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 22.6.15 12:08
inma.m

Ahoj,

držím pěsti, písni jak si dopadla.

No já mám 102kg… a chtěla bych mít 72… a ještě mám cukrovku…tak nevím proč pan chirurg otálí… budu mu spát maila aby mě vzal dříve.. tak snad to půjde :mavam:

Milki
9 příspěvků 28.6.15 11:17
Pro A-mi

Úplně Tě chápu. Já jsem dnes po operaci 2 měsíce a 3 dny. Také jsem myslela, že to půjde rychleji - když tady čtu, jak letí kila dolů. Neletí, jen občas poskočí dolů. Ale Ty píšeš, že klidně vydržíš den nejíst - chyba! Velká chyba!!! Musíš jíst stále - 5 - 6 x denně malé porce a pít, pít.
Jím vše - občas si místo jídla dám Míšu, někdy sušenky, i dortík, ale říkám - místo jednoho jídla. Jsem prostě na sladké :). Když tělu nedodáš - tělo nic nepustí, drží si zásobu. Jakmile bude pravidelně přijímat, klidně se tuku bude vzdávat. Držím Ti palce a sobě taky. (Dnes konečně se zase váha pohnula -
konečně 10 kg dole.) Jo a o pohybu se u mne nedá mluvit, jsem totální pecivál :cert:

tomaty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.15 19:32
Milki

Zdravím, mohu se zeptat na kolika kilogramy si po operaci začínala? Jsem 3 týdny po plikaci a mám dole jen 4 kg. Také jsem myslela že to zezačátku půjde rychleji. Díky za odpověď.

Milki
9 příspěvků 30.6.15 22:08
Tomaty,

Taky zdravím. Byla jsem dost paf, když jsem šla na operaci měla jsem 100, když jsem přišla domů měla jsem 99,5 :roll:. Bylo mi ouvej, však víš - nikdo to tu nepíše, ale 14 dní je krušno (nebo jsem cimprlína) a k tomu celkem žádný úbytek. Po 2 týdnech 6 kg, po měsíci 7, ale teď až po 2 měs. a týdnu 10 kg. Když jsem byla na kontrole, pan doktor mě uklidňoval, že u výchozí váhy 150 jdou kila rychleji - nemůže se to prý srovnávat. Mě prý chválí za úbytek tuku a jen nepatrně svalů. To jsem zvědavá, kdy budu mít dole těch dalších 15. Byl by to pěkný dárek pod stromeček :). Ale nervovat se už nehodlám…

Tomaty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.15 11:25
Milki

Ahoj, po plikaci jsem byla docela v pohodě vrámci možností žádné komplikace. Nyní je mi zdravotně dobře, přešla jsem na kašovitou stravu a dobrý. :) Zatím jsem nenarazila na žádnou potravinu co by vadila. Malý prášky polykám celý bez problémů. Někdy se obávám zda mi nenechali žaludek větší. :roll: Nestála ti váha před mensesem? :oops:

janstr
15 příspěvků 5.7.15 19:08

Ahojky, dnes jsem přišla z nemocnice po plikaci.Teda žádná hitparáda, ale je to za mnou :lol: jen se chci zeptat, poradí mi prosím nikdo zda ještě musím nosit ty protivné kompresní punčochy? :cert:

mionlu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.15 21:40

Janstr
kolik dní jsi tam byla? já mám jít 10 v pátek, nemohu tam být dlouho nemám tak dlouho hlídání :dance:

janstr
15 příspěvků 5.7.15 21:49
mionlu

Tak tohle je hodně individuální. Operovali mně ve středu prvního, jako poslední v programu. Paní co operovali dvě hodiny přede mnou pustili už včera odpoledne, ale mně bylo déle špatně tak mně pustili až dnes. Neboj já měla rozhozenou psychiku a tím jsem se hůře zotavovala. Myslím, že se s nima dá i domluvit už při hospitalizaci. Já to nehrotila, protože jsem děti odvezla na chatu. Držím ti palečky a dej vědět až budeš mít po všem :D

janstr
15 příspěvků 8.7.15 18:57

Tak dnes jsem byla po týdnu na kontrole. Stehy jsou venku a 6,5 kila dole :dance: Super

fejfju
1 příspěvek 8.7.15 22:33
mam to same

:?: Dobry den,18.6.2015 jsem byla na plikaci…hned po operaci jsem měla zánět žlužníkových cest… musela jsem zůstat mnohem déle…v nemocnici…vše dodržuji…nejdříve jsem zhubla 6 kg…příští týden mam první kontrolu a s kašovitou stravou mi to vylezlo zpět o 3kg nahoru..takže jsem zatím dala jen 3kg dolu…takže nevím co s tím..mám obavu co mi řeknou…citím s Vámi…a snad se vylepší na lepší časy… :mavam: :roll:

mionlu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.15 17:10

Ahojky, tak včera ráno mi dělalic plikaci je mi v celku dobře cítila jse se jak po porodu když se mi stahovala děloha. personal na OB KLINICE je super

janstr
15 příspěvků 11.7.15 18:24
mionlu

Super, tak to jsem ráda, že je vše O. k. :mavam: :mavam:

mionlu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.15 22:15

Jsem den doma,
holky jsem taková dost unavená, je to normální? vůbec jsem nezvracela a jak to tu pročítám od začátku mám to podobný jak to tu někdo psal JAKO PO PORODU, já mám 3 :)
Jak bojujete s únavou? K jídlu opravdu jen vývar tu čistou vodu? Mohu si dát šťávu z odšťavňovače? ta ale není čirá. A jinak nemám ani kg dole :( je to možný od pátku vlastně nejím jen po operaci popíjím, ale mám možná o půl kg víc a to není vtip :(

janstr
15 příspěvků 14.7.15 06:57
mionlu

Ahoj, nezoufej. Unavená jsem také byla hodně to se srovná. Každý den po operaci je lépe. Já si dávám v 6 ráno 150Ml jablečného džusu, v 9hod 150ml mléka, ve 12hod 150ml čistého domácího vývaru, v 15Hod 150ml. mléka a v 18hod 150ml Rajského džusu. Mezi tím půl hodiny po jídle do půl hodiny před jídlem popíjím vodu s citronem. Neboj kila půjdou dolů jen si tělo musí zvyknout. Také jsme myslela, že to bude rychlejší :lol:,ale jsem šťastná i za to jak to je.

Martika 76
164 příspěvků 14.7.15 08:25
mionlu

Ahoj,

tak už to máš za sebou, paráda! :D

Jak píše janstr, bude to určitě lepší, jen nezoufej, psychika dělá divy!
Ono se to rozjede..

Já už se taky nemůžu dočkat, akorát já tam jdu až v lednu :(

Držím mocmoc pěsti, průběžně písni jak se to vyvíjí :mavam:

Karitas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.15 16:08

Ahojky všem
Jsem po plikaci od října mám 25 kg dole. Ale můžu Vám říct, že jsem si to představovala trošku jinak, je fakt že hlad není to je pravda, ale chutě různé na cokoli i na sladké zůstaly možná že jsou i o něco větší takže s tím teda bojuji fest a připadám si úplně stejně jako když jsem držívávala různé diety. Dneska s odstupem času musím uznat, že když člověk méně jí a opravdu se trošku hlídá tak to jde i bez plikace. Věřte mi nebo ne je to tak. Když sníte trošku sušenky nebo si dáte zmrzlinu nebo kousek čokolády hned se hubnutí zastaví
nebo dokonce je to znát i na váze takže opravdu nejíst dodržovat a nemlsat a to je nejhorší co člověk musí dodržet takže jen si držet palce a nevzdat to!!! a to stejné si říká člověk když drží klasickou dietu bez plikace.

Jiřina Moringlová.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.15 20:22
Vodu pít, ano, bez vody není hubnutí možné ...

Vodu ano, popíjet vlastně pořád, dají vám podrobné instrukce i příručku, dokoupit si můžete i další příručky a případně i výživové doplňky přímo v recepci. Bála jsem se také toho, jak zvládnu dietu, ale opravdu to jde, a když najednou člověk vidí výsledky, je to ještě snažší. Mladá paní, kteár byla se mnou v pokoji a ve stejný den na bandáži žaludku také, zhubla už o 23 kg za rok, začala zase sportovat a je úplně jiná a veselejší. Já se hýbu zatím málo, pro bolesti kyčle, kterou mi snad TE odstraní, ale stejně hubnu cíleně dále, jen pomaleji. Volba OB byla pro mne záchranou, najednou mi zmizela cukrovka (je tedy kompenzovaná dále), cholesterol i ostatní hodnoty mám v normě. Takže i to je velký úspěch, praktcký lékař se divil sám…

Jiřina Moringlová.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.15 20:26

Byla jsem na OB na stejném zákroku 8.7.2014, cítila jsem se podobně, hubnutí přijde postupně, tělo se musí vzpamatovat ze šoku, že se něco dělo. Také jsem nezvracela, psychika dělá hodně, a na oB se člověk cítil dobře.

Jiřina Moringlová.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.15 20:28
Punčochy

Punčochy jsem svlékla hned doma, když nemáte křečové žíly, není nutné je potom nosit, jakmile je pohyb, krevní oběh se srovná sám.

mionlu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.15 21:44

Píšete rajčatovou šťávu, ale ta je přeci trochu kalná to nevadí?
Co by se stalo kdyby někdo snědl kousek něčeho, žaludek by to poznal nebo by se to mohlo zanítit? Já snědla jednu malinu ale jen jednu protože se bojím aby se mi něco nestalo, hrozný hřích já vím…děkuji všem a také všem držím palce

janstr
15 příspěvků 14.7.15 21:55

Já myslím, že rajský džus nevadí, je hustší, ale nemá kousky ani pecičky. Piju ho od začátku a zítra končím tekutou stravu a neplechu nenadělal. Spíš bych se bála té maliny. Má zrníčka tak nevím :)

bobinka07
9 příspěvků 20.7.15 20:58
začátečník

Tak se také zapojuji do diskuse, v květnu jsem měla pohovor, 16.7. kolečko, nyní předoperační vyš. a 6.8. plikace. Ani jsem nečekala takový fofr. Musím říct že jsem tvrdě dodržela snížení váhy a to za 9 týdnů 6kg, byl to očistec, gastro nosem se dá zmáknout celkem dobře. Teď jen aby vše dopadlo dobře. Zajímá mě jestli zvládnu druhý den(pokud mě tedy propustí) jízdu autem jako řidič? Cca 100km
Jsem zatím bez zdrav. komlikací, 48 let, nyní 103kg, obezita již od útlého dětství.

Martika 76
164 příspěvků 22.7.15 13:19
bobinka07

Ahoj,

můžu se zeptat, kde tě budou operovat?

Já totiž čekám se stejnou váhou a ještě s diabetem až do ledna…což mě mocmoc mrzí až s…, protože každý kdo zde komunikuje, jde po 2-3 měsících od prvního vyšetření… :think:

Tak ti hlavně držím pěsti… sť vše dobře dopadne! :mavam:

Ilis37
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.7.15 20:53

Ahoj lidičky já mám po plikaci 3 měsíce cítím se naprosto skvěle až na veliké vypadávání vlasů to mě dost trápí. Co se týká té jízdy autem tak v žádném případě nedoporučuji. Jela jsem domů 60km a jen jako spolujezdec a byl to očistec. Domů se nech odvést!!!
Mám dole už 20kg. :)

mionlu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.7.15 22:31

Ahoj, už to bude 14 dní po mám 7 kg dole. Od soboty bych měla teda mohla začít jíst kašovitou stravu, začali jste hned nebo jste počkali víc než 14 dní. Cítím se skvěle bez těch 7. Chtěla bych do vánoc na 10O to je ještě 20 kg, bylo to už řečeno několikrát ale pořád se mi tomu nemůže věřit a říkám si jak a co začít jíst myslíte že bych mohla už jezdit na kole? po fyzické stránce mi je fain :nevim:

Martika 76
164 příspěvků 24.7.15 12:08
mionlu

AHOOOJ

paráda, moc gratuluji a držím pěsti ať se ti to do Vánoc povede…

Prosím p průběžné informování jak se cítíš a co váha! :)

Až po lednu ti napíši jak jsem dopadla já…jestli do té doby nezhubnu snad sama, bez pomoci :lol:

Měj se fáájn :mavam:

dohny
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.15 14:32

Tak jsem pročetla skoro celou diskuzi. Dámy před všemi tady smekám jakou máte odvahu.Za poslední čtyři měsíce jsem dala dolů 13kg. Dostala jsem se na váhu 89kg a jsem rozhodnutá zůstat u cvičení..jen váha se trošku zastavila. Myslíte, že bych mohla taktéž na plikaci? :mavam:

mionlu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.15 10:54

Ahoj děkuji všem za podporu a také všem držím pěstičky a hodně štěstí a vše k tomu patří. My velký holky jsme přeci bojovnice. Budem bojovat dál až nám to nepřijde jako boj ale normální život. Jinak bych se chtěla zeptat, na co a jak dlouho se má brát ten prášek Helicid? Budu informovat jak se mi vede. 8)

bobinka07
9 příspěvků 26.7.15 20:47
Martinka 76

Ahoj Martinko, na operaci jdu do Prahy na OB kliniku, nevím jak je možné že musíš tak dlouho čekat. Mě to vyšlo celkem rychle, přejí ti hodně sil a věřím že se dočkáš. :mavam:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.15 20:48

Ahojky, já brala Helicid na zklidnění žaludku když jsem pořád zvracela po operaci (mozku)… Dohny, nevím při 89 kg jestli by tě vzali na operaci. Záleží jestli máš nějaké další potíže (cukrovka, klouby…) operací bez jiných potíží dělají když je BMI vyšší než 40 - což u tebe určitě není. Podívej se na stránky OB kliniky, ty mají pěkné, ale jejich postupy nechápu :)… ale já už tam jezdím pomalu rok mám pořád kolem 100 kg, nejníže jsem se dostala na 90 kg, ale už zase jsem na 100. Koncem srpna tam jedu na kontrolu a řeknu jim, že nemá cenu, abych tam jezdila, protože dietama nic neshodím (a když jo, tak to zase naberu). Předoperační kolečko mám za sebou, ale pořád se jim něco nelíbí. Když přiberu, tak mě řeknou, že musím shodit než půjdu na operaci, když shodím tak mě pochválí jak to pěkně jde i bez operace, takže jsem z toho pěkně rozladěná a půjdu někam jinam. Mějte se všichni hezky a ať jdou kila dolů.

bobinka07
9 příspěvků 26.7.15 20:53
Ilis 37

Tak říkáš nechat odvézt, sem myslela že to zmáknu, pomalu. Řídím 20 let ale machrovat nebudu, musím sehnat šoféra, dám na tebe, dík za informace :)

vercaberca 1231
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.15 22:37
panu-ní ja13

Dobrý den. Zajímalo by mě, jak by jste tedy šetrněji řešil- la hubnutí. Hlavně mi neříkejte, že redukční dietou a sportem, mám artrozu v kotníku pourazovou a mám problém přejít náměstí. Sama dieta neučinkuje, pokud u toho nebude pohyb, na kole mě to bolí jako čert. Potřebuju zhubnout kvúli té noze a ulevit jí. A tak se dostáváte do bludnýho kruhu. A nabíráte dál. :,(

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.15 06:19

Dobrý den vercaberca :) přesně toto mám já. Po operaci mozku málo pohybu, pohybovat se moc nemohu a kila jdou nahoru. Když mi někdo napíše, že to chce víc pohybu, tak je mi do brečení, protože to nejde a jak ráda bych sportovala, jako před operací. Tohle může říci jen zdravý člověk. A dieta také u mě je jen na pár kil dolů a pak zase to jde nahodu… Ale nikde jsem na těchto stránkách nenašla váš předchozí příspěvek ani „ja13“??? Objednejte se na obezitologickou kliniku, tam Vám poradí a asi se to bude muset řešit operací :( Pěkný den

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.15 06:22

… tak už jsem našla příspěvek „ja13“… no je to prostě zdravý člověk, co se může pohybovat a nás nepochopí :(

Martika 76
164 příspěvků 27.7.15 12:35
našla jsem odvahu...díky bobinka07

Ahoj super ženy!

tak jak jsem psala, že mě objednali až na leden 2016..a přitom po vyšetření v květnu mi řekli, že nemám žádné komplikace abych nemohla absolvovat plikaci, jenom cukrovku… což si myslím, že by právě proto mělo můj termín uspíšit…aby se mi srovnal cukr a mohla jsem se víc hýbat…

Dnes jsem sebrala odvahu a napsala mail… proč já?? Páč jsem počítala s dřivějším termínem..fakt jsem se začala ještě víc nemít ráda… a vyhýbat se všem… no vše je v hlavě…

Držte mi pěsti ať je odpověď pozitivní!! :kytka:

Mějte se krásně! :mavam:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 53 Další »
Váš příspěvek