Plikace žaludku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Miriam 27
4 příspěvky 2.7.16 12:41
Psychologicke vyšetření před plikací

Ahoj, taky mne čeká plikace žaludku zatím obíhám kolečko vyšetření, zajímalo by mne jak probíhá psychologické vyšetření? Co povás psycholog chtěl? Zatím mám za sebou obezitologa, sono břicha a spirometrii. ještě echo srdce a gastro a psycholog mě čeká na konci července, mám z něj trochu vítr :D :lol:

Alena066
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.16 12:42
Dašule111

Děkuji za informace a za tip :)

Alena066
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.16 16:36
Stravování

Dámy,
ještě bych se chtěla zeptat- když jste se rozhodly pro jakýkoliv zákrok, ať už plikaci nebo bandáž, jak jste se stravovaly předtím? Myslím- přejídaly jste se nebo jste prostě během dne toho snědly víc, než je zdrávo, noční přejídání atd.? Přemýšlím nad tím, jestli není takovýhle zákrok úspěšný jen v tom případě, kdy sním k obědu 3 řízky a kilo brambor k tomu…
Další věc, je tu někdo, kdo si po nějakém čase nechal stehy po plikaci odstranit? Upřímně si nedovedu představit, že celý život budu jíst 100ml potravy. Samozřejmě, režim je nutný tak či tak, ale když bych tento zákrok podstoupila, po čase bych si ty stehy určitě chtěla nechat vyndat. Uvažuje někdo stejně jako já?

MAXATINA
94 příspěvků 3.7.16 08:08
Miriam

Psychologa se vůbec neboj.Je to fajn po povídání. Chyběla mi k tomu jen káva, jinak to bylo jak pokec s kamarádkou.

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.7.16 11:52
Všem

Ahoj chci se zeptat jak se prejde na kasovytou stravu bolel bas zaludek ja prechazim zejtra ale dala sem si jogurt a vecer me strasne bolel zaludek nevym jesli to je normalni jestli nekdo ma dtim skusenosti prosim my napsat predem dekuji

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.7.16 12:33

A mam jeste jeden dotaz jak ste meli vodou stravu meli ste hlad a jestli to je normalni? A jak se pozna ze je plikace povolena nebo rozvazana jestli sou bolesti nebo hlad dekuji moc

Miriam 27
4 příspěvky 4.7.16 08:01

Děvčata, ještě by mě zajímalo, je tady někdo kdo podstoupil plikaci v Ostravě-Vítkovicích? U primáře Holeczyho? jak jste byly spokojené? Termín operace ještě nemám ten mi pak sdělí po telefonu až budu mít hotová veškerá vyšetření a čekací doba je 3-4 měsíce, mám strach aby mi nakonec neřekli ne :-D i když asi je to zbytečná obava to by mě asi zbytečně po vyšetřeních neposílali?

Miriam 27
4 příspěvky 4.7.16 08:03
Lendway

Ahoj, myslím že ti spíš ten jogurt asi nesedl, zkus něco jiného pokud nepomůže raději bych zašla na kontrolu za to nic nedáš :-)

Miriam 27
4 příspěvky 4.7.16 08:26
Alena 066

Mě plikace teprv čeká ale, s tím jídlemje to u mne hrůza, já třeba nejím vůbec pravidelně já se najím až třeba odpoledne nebo večer a to je to nejhorší takže, u mě jde o přežírání jelikož mám pak po celém dni hlad. A co se týká stehů já bych si je vyndat nenechala když už to podstoupím tak chci být štíhlá už napořád, jakmile se roztáhne žaludek zpět myslím si že kila půjdou opět nahoru, jelikož se zase zvýší koncentrace hormonu hladu a tím pádem nebude jednoduché se udržet tak jako když tě ten malinký žaludeček nepustí a ani toho hladového hormonu neprodukuje tolik, jako když máš žaludek normálně velký. Já bych za sebe do toho vrácení nešla měla bych strach že se budu zase trápit dietama a hladovět :-)

Dašule111
46 příspěvků 5.7.16 15:56
Lendway

Ahoj,
nic se neboj a nezoufej. Mě i ostatním děvčatům bylo podobně. I to pití bylo problém, když jsem přešla na kašovitou, snědla jsem nejdříve jen 50 ml a pak až za 2 týdny 100 ml. Taky jsem řešila, zda ty pocity je hlad nebo prostě bolesti žaludku. Je to prý normální, žaludek si zvyká. Časem se to vše upraví. Já jsem dnes 8 týden, už je to dobré, nic nebolí, jen mám občas pocit hladu, hlavně večer. Chodím pozdě spát. Večeři si proto dělím na dvě části. Plikace ti tak brzo nepovolí, to bys musela jíst větší porce než je 150 ml a delší dobu. Já se taky hrozně bála, doktorka mi to vysvětlila a říkala, že plikace vydrží celý život, když ji nepřejíš. Tak nevím, je tu dost těch, co jim povolila. Uvidíme. Mějse pěkně a napiš, kolik jsi zhubla.

Dašule111
46 příspěvků 5.7.16 16:00
Alena 066

Stehy se nevyndávají. Když budeš jíst víc, tak ti samy povolí. Je zde i na facebooku OB kliniky dost lidí, kteří to řeší a jsou nešťastní, že se jim stehy
rozpadly.

Lendway111
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.16 22:14
Dašule111

Ahoj nejspis mas pravdu chce to vse cas ja sem 15dni po plikaci mam vse na ruby ja sama si musim zvyknout jedno je pravda je to sok pro telo netusuli sem ze to je vse rak tezke ale pomalu si zvykam jak sem sla na sal to sem vazila 114.5kg a dnes me vazili u doktora to sem vazila 107kg ale me vubec nepripada ze hubnu pripadam si stejna ale mam asi ze stresu taky jim 50ml a pak zase 100ml jedeme za 2 tydny jedeme na dovolenou na 3 tydny sem zvedava jestli to dam ale budu muset tez se mej moc hezky a napis kolik mas ty dole :mavam: :mavam:

Dašule111
46 příspěvků 7.7.16 17:26
Lendway

Přeji hlavně klidnou dovolenou. Bude to pro tebe náročné s jídlem a hlavně nezapomeň pít. Já měla před operací 124,5 kg, teď mám 111,8 kg. Byla jsem 10.5.2016. Ale teď už skoro 14 dní stojím na váze.

jullka
27 příspěvků 7.7.16 22:02
Jullka hlásí výsledky

Ahojky všem jsem Jullka

jullka
27 příspěvků 7.7.16 22:08

Kruci smazal se mi text

jullka
27 příspěvků 7.7.16 22:09

Prdi na to napíší zitra :roll:

Calamity
76 příspěvků 11.7.16 09:38
jancaxxl, JMLMK, Dašule111, Lydušík

Ahoj holky, jak se vám daří? u mne váhový úbytek každý týden 1 kg jen ten poslední týden se mi podařila dvě kila, protože jsem tři dny strávila na střelnici a tři dny na golfu a jeden den natíráním chaty a sekáním trávy na chatě. 22.3. na OB klinik první konzultace a 108 kg, týden před operací kolečko na klinice a 103 kg, nyní 91 kg. protože mám doma záznamy o své váze 12 let naz5, koukala jsem, že už jsem se dostala do roku 2010 :mrgreen: jen jsem tehdy při stejné váze měla o dva cm méně v pase a o deset cm méně obvod hrudníku a o jeden cm obvod boků. asi budu muset ještě více sportovat, ty kila nechtějí spadávat samy :roll: jako cíl mi na OB klinik stanovili 82 kg, to bych ráda stihla do podzimu. potom na zimu jsem vždycky přibírala, bojím se, aby se hubnutí nezastavilo. ráda bych se dostala na váhu okolo 75 kg a méně…

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.16 23:24
Všem

Ahoj chci se zeptat jestli je normalni ze sem po plikaci 3 tydny a vaha my ukazuje ze sem pribrala o 1-2 kila sem stoho nestastna mozna mam tu plikaci povolenou nebo nevym na kontrolu letim az 8 mesici a jim malo tak nevym prosim jestli stim mate nekdo zkusenosti napiste my predem dekuji

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.7.16 09:05
Lendway

Zdravím, ano je to normální přešla jsi na kašovitou stravu…neboj kg půjdou dolů pomalu, ale jistě :-) :kytka: :mavam:

jullka
27 příspěvků 12.7.16 13:20
hlášení

Ahojky všem,
tak musím se pochlubit s -30kg
opka 20.8.2015 - 124,5 a dnes 94kg
spokojenost nadevše, problém nemám žádný momentálně jde Váha dolů pomalu ale jistě :-) za měsíc dám 1-2 kg což není moc ale co bych chtěla :-). Držím palečky všem co jsou a nebo se chystají.
Je pravda, že s pohybem jde všechno mnohem lépe tak neleňte a šupky na procházku, kolo…

Ozvu se po kontrole z OB myslím srpen nebo září :-)

:mavam: páá všem zase někdy písnu Jullka

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.7.16 13:49
Jullce

Julinko :potlesk: :potlesk: :kytka: :kytka:, jsi velká šikulka. Gratuluji :srdce:

Kačka 15
4 příspěvky 12.7.16 15:39
Hlásím se mezi Vás

Nikdy se do diskusí na www nezařazuji, ale dnes jsem udělala výjimku. Ráda bych poděkovala „souputníkům“, kteří zde napsali své názory a zkušenosti - se zájmem jsem je všechny najednou přečetla - protože jsem se také zapojila do kolečka na OB v Praze.
Zatím mám za sebou internu, chirurgii a psychologa, v pondělí 18.7. mě čeká obávané endoskopické vyšetření a nutrice, pak sono a 21.7. znovu chirurg a interna, kde bych se snad mohla dozvědět termín operace.
Zavedla jsem si také redukční režim po třech hodinách, potíže mi to nedělá, ale kdyby byla operace brzy, jistě bych se nezlobila :o)

Musím souhlasit se všemi, kdo chválí personál OB kliniky, zatím s kýmkoli jsem se setkala, choval se velmi profesionálně a empaticky. To mě velmi na celém procesu těší!!!

Přeji Vám všem hodně štěstí v celém procesu a slibuji, že na oplátku za vaše zkušenosti ráda připojím ty své - tedy až nějaké budu mít :o)

Kačka 15
4 příspěvky 12.7.16 15:56
dnes jsem u psycholožky byla

…, mám tedy čerstvé informace :o). Psycholog se snaží zjistit, jak vzhedem k časové ose vašeho života přibývaly váhové přírůstky. Např. někdo měl špatné stravovací návyky z rodiny, někdo prodělal nějaké těžké období a potom začal přibírat na váze…

Také jsme s pí doktorkou probraly současné i minulé stravovací návyky, jaké jsem držela diety, jestli vím, jaké dělám ve svém režimu chyby…

Rozhovor byl velmi příjemný, během něj jsem si uvědomila, jak je můj život s nadváhou propojený, jak marný boj to vždycky byl…

Některé věci člověk ví, ale když je vysloví - vůbec to není na škodu. Takže jsem za toto vyšetření byla nakonec ráda a bylo pro mě přínosné.

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.16 19:11
Všem ženam

Ahoj všem srdečne vas zdravym chci se zeptat jak se pozna roztahlej zaludek po plikaci ja jim 100-150 ml ale jak vypiju rano actimel to mam za 1 hotku hlad nebo jak vypiju jen polivku tak mam
Hlad nevym jestli sem neroztahla zaludek jestli se mam najist nebo co mam vlasne delat nebo to je mormalni 20.7 budu mesic po plikaci prosim moc jestli mate nekdo stim zkusenosti napiste my sem nervozni nevym jestli to je normalni a hrozne se bojim ze sem tu plikaci roztahla piju dene 1l čisty vody a 1l zelenyho caje piju co 20 min 75ml hldam si to ale bojim se mozna nekdo tady vy hak se pozna roztahlej zaludek moc predem
Dekuji :mavam: :mavam:

Anna58
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.16 19:34
Lendway

Ahojky, dnes už sem nepíšu, ale stále čtu nové příspěvky, jsem po plikaci od ledna tohoto roku a moje zkušenost je, že měsíc po plikaci jsem přešla na hutnější stravu, actimel a vývar už je málo. Ke snídani pulku třeba celozrnného pečiva, sýr nebo šunku, dopol. přesnídávka 2termixy-je to 140ml, nebo banán. Oběd na desertní talířek dám třeba plátek masa s omáčkou, tak polovinu naběračky a přílohu, ale ta nemusí být, já ji většinou nesním, radši to maso :),odpolední svačina jogurt, sýr apod.,večer tunak salát nebo sýr a kdyby náhodou byl hlad později, tak to už jen zelenina, Píšu pouze příklad! Jím všechno, jen ne sladké a dodržovat 2,5-3hod.mezi jídlem a popíjet během dne.Tak to mám já, ale určitě jak mi řekla primářka z OB hutnější stravu!!!Pa :mavam:

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.16 20:35
Anna58

Ja tez dodruzuju pitnej rezim a mezi jidli 2.5 nebo 3 hodky tak to asi nemam
Roztahlej zaludek ale stejne me zajima jak se pozna rozhahlej zaludek vyte neco na ten temat ja premislim
Otom jinak moc dekuji :mavam:

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.16 20:39
Anna58

Mislis ze uz muzu rano jist ovesne vločky nebo kureci maso z grilu dekuji moc

Anna58
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.16 20:52
Lendway

:mavam: tak já během dne spíše popíjím, piju obyč. vodu, Caro a dám si kávu s mlékem. Při poslední návštěvě jsem se ptala, jak se pozná, že plikace je povolená, je prý hlad :)a člověk se delší dobu přejídá. Hlad opravdu nemám, občas mě honí mlsná :D, mám ráda maso, ale ta záklopka opravdu funguje, když jsem plná, cítím to a to třeba po obědě, stačí ten plátek nebo pár kousků masa a přílohu jen mini nebo vůbec nesním. Oči by chtěly :),ale nejde to. Určitě to tak mají všichni. Já o tom také přemýšlela, ale už mě to přešlo :),ale také mě zajímá, jak ten můj žaludek vypadá, gastro až v září :mavam:

Anna58
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.16 20:55
Lendway

:mavam: určitě si dej na co máš chuť, klidně maso i ráno :D a kuřecí jez grilu je super :potlesk: a vločky mám také ráda, kupuji si i pohankové! A bílkoviny z masa a mléčných věcí jsou vůbec bezva! :mavam:

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.16 21:23
Anna58

To dobre ja musim zacit jist sitejsi jidla abych nemela hlad uz my nestacijen piti nebo jen polivka zacnu jist jinak ja mam tez rada maso snim maso samotny nez brambory dam vedet casem jak my je jinak moc moc dekuji

Anna58
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.16 21:35
Lendway

:mrgreen: určitě začni, netrap se. Syté jídlo, malé množství a pravidelnost, jasně dej vědět zda je pak už lépe, držím palce, pa, pa :mavam:

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.16 21:59
Anna58

Jeste se chci zeptat jak pojes vodu to kdy prestanes pit pred jidlem a kdy zacnes pit po jidle a kolik pijes ml a po jakym casem dekuji

Anna58
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.16 22:19
Lendway

Tak piju nejpozději 20min. před jídlem a po jídle za půl hodiny, spíše ucucávám :D dávám si loky, striktně to už neodměřuji, ptala jsem se na OB, zda to tak nevadí, nevadí. Já s pitím bojuji, asi nejsem sama, počítá se třeba i polévka, dám denně max. necelé 2litry a to né vždy :(

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.16 22:36
Anna58

Ja piju pred jidlem 30 min a po jidle cekam 1 hod a zacnu pit znovu mozna cekam dlouho nevim uz sama piju kazdych 20 min 75 ml odmeruji si to dodrzuji cas dam 2L a nekdy se stane ze i 2.5-3L piju jen vodu a zelenej caj listovej piju pul caje pul vody kdyz sem ucucavala nebo pila jen po lokach tak sem vypila jen 500Ml vyc my to neslo tak sem zacala pit co 20 min a je lip v nedeli jedeme na 3 tydny na dovolenou sem zvedava jestli to vydrzim budu muset jinak ti moc moc dekuji preju ti hodne kileček dole kolik si vubec zhubla? Ja za prvni tyden zhubla 4.5kg a tet ses zvazim az 20.7 nemuzu se vazit co tyden potommy hrabe hahaha budu se vazit co mesic :mavam: :mavam:

Anna58
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.16 22:46
Lendway

Jasan, pij jak ti to vyhovuje :D, opku 21.ledna,115kg, nyní 96kg, jde to pomalu, ale jde. Nemám moc pohybu, mám sedavou práci. Jo a váhu už také ignoruji, byla jsem z toho na hlavu, stačí jednou za čas :D, ono poznáš na oblečení jak to jde :mrgreen:,mám z velikosti 56 nyní 50 a vejdu se i do 48.Měj se krásně, také přeju kila dolu :D a užij si dovolenou, pa, pa :mavam:

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.16 08:01
Anna58

Ahoj a zdravím, nejsem si jistá, ale jsi to ty Anni??Pokud ano, moooc tě zdravím a gratuluji k úbytku :kytka: super :kytka: bud ráda, že to jde pomalinku, aspon Ti neplandá kůže, tak jako mě hodně na pažích…ale jinak vše v cajku kg jdou dolů pomalu a jistě… :mavam: :mavam:

Anna58
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.16 08:44
Jaded32

:mavam: :hug: :* ahojky Janinko, jo jsem to já :mrgreen:,no jde to pomaličku, ale jsem i tak spokojená, na váhu lezu jen občas, vidím to na oblečení :D, ale mohu Tě uklidnit, kůže mi také plandá a hlavně paže :,(,no, už mi není fakt 20 a pod rukávy se to schová, v mém věku už ani cvičení moc nepomůže a na nějakou plastiku nemám finance, měla bych, ale to radši dám do jiných věcí, důležitějších ;),opatruj se Janinko, zatím pa, pa :mavam: :hug: :kytka:

jancaxxl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.16 10:26

Ahoj děvčata tak já celkem 17 kg a teď měsíc stojím…pravda je toho pohybu nemám tolik a jím,,normálně,, jen ty časy a malé porce, dozvěděla jsem se že po některých jídlech se může jíst už po 2,5 h, no já kolikrát jím i déle než 3h, to koukání na hodiny je šílené :-) mějte se papapa :mavam:

Anna58
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.16 10:39
jancaxxl

:mavam: mám to podobné :mrgreen: i hlídání hodin :lol: i to, že někdy jím déle než 3h. Jinak máš také pěkný úbytek :potlesk:,pa, pa :mavam:

Dašule111
46 příspěvků 18.7.16 20:06
jancaxxl

Jani zdravím, úbytek máš pěkný, já jen asi 12 kg a už skoro měsíc stojím. :nevim: Je to deprimující. Jím opravdu tak 100 ml, někdy i to si rozdělím na půlky, žádné pečivo, přílohy, sladké. Už mi z toho hrabe. :zed: Začínám podezírat váhu, že není dost citlivá. Nejsem zlá, ale když tady píšete, že také stojíte na váze, tak jsem klidnější. Vím, že v mém věku (67) se hubne hůř a pohyb taky nemám moc, jen doma a na zahradě. Ale je to těžké. S pitím mám také potíže jak Anna58, 1,5 l do sebe dostanu s těží, víc už ne.

Lendway - taky jsem měla na začátku strach, zda se mi plikace neuvolnila. Bála jsem se najíst víc jak 5O ml i napít. :cert: Hlad jsem měla na začátku taky, pak se to postupně uklidní, i chutě přejdou a když máš hlad, tak se pitím zmenší. Taky už hlavně dopledne jím i později než za 3 hodiny.

Kačka 15
4 příspěvky 19.7.16 09:03
konečně

Zdravím ve spolek všechny, které už řeší úbytky váhy. Já mám za sebou včera gastro, musím říct, že jsem si ty 300 Kč užila až do morku kostí. Jednou nosní dírkou to nešlo, druhou nakonec ano, ale tekly mi slzy a měla jsem toho opravdu dost. Do půlnoci mě pak bolela půlka hlavy, oko a ucho.
Takže jsem zase o kousek blíž plikaci, ve čtvrtek mám už jen sono, chirurgii a internu - a doufám, že už bychom mohli mluvit o třermínu :P

mail888a
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.7.16 15:37
Pomoc

Dobrý den - rok po plikaci ( bez obtíží ) nyní „kámen“ po i před jídlem, jinak vše v pořádku - podotýkám, jsem zcela bez medikace ( Omeprazol ) 8o

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.7.16 19:28
Mail888a

Dobry den kamen??? Nerozumin :nevim: :nevim:

mail888a
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.16 11:33

Čemu… to jste nikdy neslyšela? Prostě těžko…

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.16 12:01
Mail888l

Omlovam se ne kamen sem nikdy neslisela asi sem pomalejsi v chapani ale na 100% sem slisela ZACPA asi nak tak mela sem ten samej problem zacala sem pit zelenej caj listovej a je to dobry prijemnej dennn

3byt
2 příspěvky 20.7.16 12:57
plikace žaludku

Prosím potřebuju nutně poradit jemi 39 let váha 116kg, jím zdravě chůza 8 kilometrů deně + nějaké to cvičení, mám diabetes který se nedaří dát trochu do normálu takže si dávám deně 6× inzulín + léky na tlak, prostě nedokážu sama zhubnout, ráda bych tu plikaci proto že jde vrátit alspon jsem to četla, mám strach ze stravy, jestli nebudu cítit jen bolesti a strach, jak jídlo upravovata kolik jíst, prosím jestli má někdo skušenosti s podobným problémem a může mi poradit budu moc a moc ráda, také se chci optat jestli to dělají i v motolské nemocnici?? :srdce: :kytka:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.16 18:09
Lendway

Ahojky, kámen čili těžko není zácpa. Ale, že je těžko od žaludku žaludek tlačí :).Jsem ráda, že ti je fajn a kolik už si zhubla??Dnes si se vážila viď? Vzorně piješ, jen po jídle můžeš dřív 20 - 30 minut :) papa a hezkou dovolenou :mavam: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.16 18:26
3byt

Ahojky, je tady toho na čtení mraky a vše se tady dočteš. Skoro všechny jsme tady po plikaci. Podle toho co píšeš tak s váhou, diabetem a vysokým tlakem jsi vhodný sdept na plikací. Když jí podstoupíš tak není cílem jí vracet a zase přibírat. Musíš si to v hlavě srovnat, že už na pořád budeš dodržovat režim, který není vůbec těžký a zatěžující :).BOKEST??? Žádná není, ani hned po probuzení po operaci jsem do dnes žádnou bolest necítila. A STRACH z čeho??? Žaludek po plikaci má objem kelímků od jogurtu, takže porce jsou takové, které se do kelímku vejdou, jí se 5× denně, odděluje se pití od jídla vždy se nepije 20 minut před jídlem s 20 po jídle, aby sis žaludek neroztahovala. Po operaci je 14 dní tekutá strava a 14 dní kašovitá a potom se jí vše :), jen se jídlo hodně kouše. Cukrovka i tlak se plikací upraví k lepšímu. Vše ti řeknou lékaři v průběhu vyšetření, které se před operací podstupuje a pak ti to řeknou zase po operaci. Opravdu není se čeho obávat. J e to úžasná šance k lepšímu životu. Plikace je mé nejlepší životní rozhodnutí :srdce: Tak jsem se tedy rozepsala. Že by to dělali v Motole jsem neslyšela. V Praze je specializovaná klinika OB na Praze 3 nebo ISCARE na Praze 7. Ta mě jednoznačně OB klinika. Podívej se na jejich stránky a čti. Papa :mavam:

Daninka1111
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.16 23:17

Ahojky všem, jsem po plikaci 3 měsíce a mám pořád hrozný hlad, máte to tak taky někdo? Můžu to mít povolené? Musím jíst každé 2 hodinky, jinak se mi od hladu dělá úplně špatně :(

Daninka1111
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.16 23:19

A úbytek váhy taky nic moc, za 3 měsíce 6kg.

Stránka:  « Předchozí 1 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 53 Další »
Váš příspěvek