Plikace žaludku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.16 20:17
Ledway

Ahojky a vįtám tě v ČR. :mavam: Opravdu se ničeho neboj, operace nebolí vůbec, dodnes nevím, že mi něco dělali se žaludkem. Jsem od ledna po plikaci na OB. Tam je super přístup, hodné sestřičky, neboj se jich na cokoli zeptat a o cokoli požádat. Budou ti dávat kapačky proti zvracení a bolesti. Já tam byla 3 noci. Třeba tam budeš déle, aby s jistotou věděli, že jsi před odletem v pořádku :lol:. Držím ti pěsti a neměj obavy, zhubneš určitě. :dance: Kdybys cokoli potřebovala tak napiš. Papa

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.16 01:53
Vendy48

Ahoj tak sem porad doma letadlo neletelo easy jet je jejhorsi letecka spolecnost 2 krat nas posadili do letadla a pak sme museli vystoupit zase ven drzeli nas jako zver na chodbach poste konecna teprv tet sem prijela domu rano musim hned zavolat na klinyku a rict co se stalo a pak koupit novou letenku oni my vratej za tu starou letenku ale do 21 dnu a to cekat nebudu sem nervozni ze uz sem se nastavyla na vse pozityvne a tet zase to letadlo zrusili vsechny lety 1 letadle je 200 lidi a neletely 4-5 letadel no lidi sileli plakali lidi co nemeli kam jit dostali hotel ale na ten se cekalo minimum 4 hod chudaci deti tem bylo nejhur asi tak nak my dnes utekl den verim ze zejtra bude lip :D :mavam:

Kacenka1101
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.16 11:04
Čekací doba?

Krásné pondělí všem. Mám další dotaz. Jak dlouho od podřadného kolečka se čeká na operaci? Mám VZP. Četla jsem, ze někteří čekají i déle jak půl roku! Taky jsem četla, ze někteří lékaři konstatovali zhubnutí před operací jako důvod k tomu, ze operace být nemusí, když to člověk zvládne sám. Ja „dokážu“ zhubnout 8kg za 3 měsíce, ale pak se to zastaví a ani deko. Chci zhubnout 40kg, ideálně. Čím víc o tom čtu, tím víc jsem nervózní :-D

Kacenka1101
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.16 11:05
kolečko

Nemá tam být podřadného, ale PODAŘENÉHO kolečka. Mám nový mobil a slova si to upravuje samo :-D :-D :jazyk:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.16 17:55
Kačenka1101

Ahojky, čekaly jsme my co máme pojišťovnu Ministerstva vnitra, já čekala 7 měsíců. S VZP není problém, to po kolečku můžeš jít třeba za 14 dní. Hubnutí před operací cca 5 kg je z důvodu tučných jater, která jsou velká a křehká a lékařům se špatně operuje, protože tam mají malý prostor. :mavam:

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.16 20:42
Wsem

Ahoj mam novej termyn na pondeli 20.6 takze znovu letim v sobotu :zed: :zed:

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.16 01:26

Ahoj chci se zeptat jak uz mam termin operace a mozna sem
Pribrala vezmou me na tu operaci protoze ja se uvydim s chirurgem pred operaci prosim jestli stim ma nekdo zkusenosti tak my napiste moc dekuju

jancaxxl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.16 17:50

Ahojky tak dnes kontrola na OB, dole 17 kg, tak už jen odbourat nevolnost :-)

Dašule111
46 příspěvků 14.6.16 20:40
JMLMK

To je u tebe krásné -9 kg, gratuluji. :potlesk: Brzo budou ty džínové šaty, že. Já teď týden stojím na váze. :zed: Ve čtvrtek jdu na OB, uvidím. Pěkné dny.

Dašule111
46 příspěvků 14.6.16 20:43
jancaxxl

Já bych brala tu nevolnost, aspoň bych snad víc hubla :dance: Tobě gratuluji k tak velkému úbytku váhy. :mavam:

Dašule111
46 příspěvků 14.6.16 20:52
Lendway

S tím letem to je smůla. Řekni si, že když se termín odložil, možná to má svoji příčinu, kterou my lidé neznáme a má to svoji příčinu. Určitě teď budeš lépe připravená na operaci. Mě se toto stalo s operací kolena. Už jsem byla na příjmu v nemocnici / moc jsem se bála / a zjistili, že nemají místo. Poslali mě domů a šla jsem za měsíc a už úplně klidní a připravená. I když jsi přibrala, tak tě vezmou, určitě, nejsi jediná. Já před bandáží také přibrala. Tak to se nepoznáme, já budu na OB ve čtvrtek 16, nejsem z Prahy. Drž se.

Dašule111
46 příspěvků 14.6.16 21:06
Jaded32

Dopuručila bych mamince, ať se objedná na OB a přímo k Dr. Doležalové. Ona je chirurg, ambulanci má vždy ve středu. Ať jí popíše svůj problém a zeptá se ji na postup. Já to tak udělala. Oni si samy stáhli moje materiály z Isceru. Já jsem si na OB nesedla s primářkou na interně, tak teď budu chodit k jiné doktorce. Jsou benevolentní, chápou, že ne všichni jsme si sympatičtí. a ano, při jdné opeaci jsem měla vyndanou bandáž a udělanou plikaci. Bandáž mě už tačila- port a občas jsem zvracela hleny už při prvních soustech.

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.16 22:14
Dašule111

Ahoj mas prawdu uz si tim nelamu hlavu mam uz koupenou letenku na sobotu tak to snat odletim a vam delali tu bandaz na OBklinice a jak se citite po tom je vse fajn mejte se hezky a na ctvrtek at je vse super dobre

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.6.16 08:39
Dasule111

Ahoj a děkuji za info, vše mamče vyřídím. :mavam:

Dašule111
46 příspěvků 15.6.16 12:03
Lendway

Bandáž mi dělali v Iscearu před 8 lety - ale stejná doktorka Doležalová, která je teď na OB, před měsícem mi vyndala bandáž a zároveň udělala plikaci. Zatím je vše OK, jen málo hubnu proti ostatním, jsem zvyklá na menší porce a tělo je mrcha zrádná. :nevim:

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.6.16 13:10
Dašule111

Ahoj casem se to srovna telo si urcite zvykne ale odwazna ste klobouk domu my tady mame program v tv LCD a tam sou operace bandaze vse kamerujou vcera sem na to koukala no trochu me zamrazilo ale na druhou stranu tam ukazovali lidi co maji vytahanou kuzi po hubnuti no chudaci oprawdu a tolik operaci musej zvladnout tolik bolesti ja jestli my udelaj operaci to budu casem
Cvycit nesla bych na operaci z kuzi ztraci se u toho hodne krve a ja sem svedek jehovovich ja krav neprimam preju ti pohodovej den

H.Lidus
55 příspěvků 17.6.16 09:17
pro ženy + zahraniční ženy

Ahoj ženy.. tak příští měsíc jedu do ČR na gastro a kontrolu.. poprosím doktora o zopakování plikace.. jsem hold blbá, moje chyba..
Jinak zdravím do zahraničí.. bydlela jsem rok v Anglii a dva roky v Německu.. teď se stěhují zpět do Čech a pojedu zase jako aupair zpět do Anglie. Kdyby jste věděli o někom kdo shání aupair tak budu ráda za nabídky a budu ráda když bychom se i sešli a pokecali o operaci, jak se nam vede, atd..

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.16 10:17

Ahoj co se stalo ze potrbujes opakovani plikace ja letim zejtra do cz doufam ze odletim minulej tyden byl let zrusenej mohla sem to mit vse zasebou a tet vse znova cesta nervy v pondeli rano mam mit operaci snat to vse dopadne dobre :nevim: :nevim:

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.16 10:18
Dašule111

Ahoj napis jak si dopadla na kontrole je vse ok

H.Lidus
55 příspěvků 17.6.16 10:27

Moje vlastní chyba.. nedodrzovala jsem limit pití a rozestupu mezi jídlem.. strašně toho lituju.. je to vše moje chyba ale myslím že už jsem se dost poučila a budu ráda když mi operaci znova schválí..
tak držím palce ať vše dopadne.. ;-)

jancaxxl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.16 10:36
H.Liduš

Ahoj Liduš jak to myslíš s tím pitím, já jsem měsíc po opce, jím po 3 a i více hod a nevypiji co bych měla, ale tvůj případ je žes asi pila více viď, já mám obavy až nastanou velké tepla…

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.16 11:06

A kolik si zhubla po operaci? A za jak dlouho se ti to vse stalo tim ze si nedodrzovala pitnej rezim ptam se jestli ses napila vyc nebo to vse casem a tet pribyras na vaze promin ze tolik se ptam ale zajima me to jestli to neni pro tebe problem to napis dekuji

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.16 12:00
Liduš

Ahoj Liduš, ty myslíš, že máš plikaci rozmotanou??? Už to nejde zachránit kdybys najela na pooperační režim??? A myslíš, že ti ji pojišťovna znovu zaplatí?? Pa

Dašule111
46 příspěvků 17.6.16 18:52
Lendway a ostatní děvčata

Včera kontrola na OB, celkem dolů 8 kg. Doktorka i já jsme byly spokojené. /Moje domácí váha váží špatně./ Ujistila mě, že v mém věku / 67/to půjde pomaleji a každé kilo je úspěch, plikace prý vydrží celý život, když se nepřejí nebo nepřepije. Moc se totiž bojím aby se mi „nerozmotala“ jak píši některé na OB-facebooku.
Ledway- držím palce, ať letadlo letí a vše ti dobře dopadne.Dej vědět. Pa

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.16 20:09
Dašule111

Ahoj to super vysledek stim hubnutim at hubnete dal urcite to pujde a zejtra uvydim co bude jestli vubec odletim jak vse dobre dopadne napisu mam divnej pocit kolem zaludku mozna nervy pracujou mejte se hezky

H.Lidus
55 příspěvků 17.6.16 20:43

Byla jsem na operaci v září minulý rok.. zhubla jsem pri listopadové kontrole - 14 kg.. a v lednu zhruba jsem zacala hrozně moc pít jako kdybych byla dehydratovana. Tim i nedodrzovala limit 30ti minut ohledně pití. šla jsem proto k doktorovi, ale doktor tady v Německu cukrovku vyloučil.. Později jsem si zacala uvědomovat že jsem hladová a naplňilo me az vic než 150 ml. Zkoušela jsem zpátky jist malé porce a dodržovat to, ale stejnak jsem byla hladová. Naštěstí nepřibíram ani kilo ale ani kilo nejde dolů.. ale to je asi kvůli tomu že mám stále velké sportovní aktivity, tak možná díky tomu se snažím pořád těch -14 kg udržet a nepřibírat.. Uvidíme, psala jsem si teď na Facebooku s pár ženami, které plikaci podstoupili taky dvakrát a vše v pořádku. Záleží jak rozhodne doktor.. Já klidně znova podstoupim kolečko, jen doufám že doktor plikaci znovu dovolí. uvidíme příští měsíc co mi řeknou na gastru a pak co doktor..

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.16 21:10

No to dobre ze si nepribrala mozna ti doktor udela znovu tu plikaci but klidna vse dobre dopadne a stim pitim to musime davat kazda pozor ja to jeste nevym ale jestli to dopadne dobre to budu muset hlidat to piti preji prijemnej vecer

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.16 19:22

Ahoj tak sem cz zbalena pripravena rano du na operaci uz aby to bylo vse zamnou :zed:

H.Lidus
55 příspěvků 19.6.16 19:23

Tak držím palce, ať se daří.. :-)

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.16 20:09
Liduš

Dekuju

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.16 08:16
Lendway

Ahojky, hodně štěstí, držím pěsti do nového života :kytka: :mavam: :mavam: papa

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.16 06:05
Wšem

Ahoj tak mam od pondeli po plikaci jen se da trict ze se zle cejtim jak dostanu led to hned mam skitawku a zaha me pali po lapackach je dobre ale jak uz nejsou kapacky to uz je tezko :zed: :zed: :zed: snad o vse richle zmizi

Dašule111
46 příspěvků 22.6.16 18:24
Lendway

Ahoj, gratuluji, že už to máš za sebou. Mě led nic nedělal, ale pití bylo problém. Hned těžko a bolest žaludku. A doma to ještě trvalo i s tekutou stravou asi týden.
Byla jsem moc unavená a musela jsem pít pomalu. Teď jsem víc jak měsíc a je vše OK.
Neboj, začátky jsou trochu nepříjemné, ale brzy bude dobře.

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.16 20:52
Dašule111

Ahoj to dobre to sliset doufam ze uz bude jen lip piti me dobyji a dneska prvni polivka bestiwa sem unavena mic spim celej den uz aby to bylo wse pric

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.16 17:03
Lendway

Ahojky :mavam:, jak se daří??? Z kliniky jsi už určitě doma viď?? A kdy odlétáš??? Ty tady máš v Čechách příbuzné?? Myslím na Tebe a kdybys cokoliv potřebovala vědět tak Napiš. Papa a drž se :kytka:

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.16 00:36
Vendy48

Ahoj uz sem doma u sestri v Praze domu letim v utery vecer uz my je lip ale mam takovou tezkost jako by se my zablokoval zaludek na par vterin a pak to odejde nevym jestli to je normalni musim se zeptat pani doktorky v pondeli rano chce me jeste vydet nez odletim jinak sem se osipala naka pupinkama po obliceji nevym co to je jestli to je z narkozy jinak moc dekuji za zajem opravdu me to potesilo :mavam: :mavam: :)

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.16 16:57

Ahoj vsem chci se zeptat kdy ste zacali pit kafe z mlikem sem tyden po plikaci jestli stim nekdo mate zkusenost napiste my prosim

Dašule111
46 příspěvků 27.6.16 19:04
Lendway

Ahoj, těžko u žaludku mi bylo po jídle nebo i pití asi 3 týdny, pak se to pomalu zlepšovalo. Kávu s mlékem miluji, ale začala jsem ji pít asi po 4 týdnu. Dřív jsem na ní neměla chuť. Ale co jsem četla, tak ji nezakazují.
Přeji klidný let.

Dašule111
46 příspěvků 27.6.16 19:08
JMLMK , Calamity a Jancaxxl

Ahoj děvčata, jak se daří. kolik již máte dole kg? Já už jsem v pohodě, nic nebolí, dodržuji porce, jen pití tak velkého množství vody je problém. Trochu cvičím, ale stojím na váze. Přeji vám lepší změny.

JMLMK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.16 19:26
Dašule 111

Zdravím, já byla po 6. týdnech na kontrole, od opky 11 kg dole, velká pochvala od paní doktorky. Dohromady od 19.2. tady 20 kg. :potlesk: Ted už týden váha stojí, 30 deka sem, půl kg tam. Začala jsem cvičit i jezdit na kole, ale jen tak přiměřeně. Už 10 dní chodím do práce. Je mi dobře. Zdravím všechny, kdo se rozhodly něco se sebou udělat. A všem držím palečky :mavam:

Dašule111
46 příspěvků 28.6.16 19:20
JMLMK

Ahoj, tak to gratuluji, musíš vypadat úžasně a už máš objednané džínové šaty?
V práci se ještě stále šetři abys nedostala kýlu. Pěkný den

JMLMK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.16 20:09
Dašule 111

Ahoj, děkuju. Jsem spokojená, ještě bych nějaký to kilčo potřebovala dát dolů, tak snad se mi topodaří. A v práci to jde, jsou na mě hodní. Svolení jsem dostala i z OB kliniky, že už mužu všechno. Tobě taky hezký den
:mavam:

keroline12
1 příspěvek 29.6.16 15:02

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda jste opravdu před operací musely hubnout, ráda bych měla nějaké info už dlouho bojuji s tím jak vypadám i geny mi jen přispívají. Bohužel už mi to leze do zdraví a proto se rozhoduji pro operaci, diety, nutriční jsem už zkoušela. Budu moc ráda za zkoušenosti a rady! :) :) předem děkuji. :)

zuzana106
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.16 20:36
Všem

Ahojky všem, po plikaci OB klinika od 23.3.2016 a váha dne 28.6.2016 -15 kg. Jsem spokojená, jde to pomalu, ale dolů. Kdyby to šlo moc rychle kůže by neměla šanci se trochu smrsknout. I když nyní vidím, že to nebude ono…ale co, tlak už mám v normálu.
Jen proč tu píši, po 3 měsících jsem se dala do mytí oken. Takové ty vysoké v činžáku ááááá od té doby mě bolí od žaludku směrem pod levou stranu žeber. Zajela jsem na kliniku a s ochotou mě zkontrolovali. Mám se týden až 14 dní šetřit, ty ruce nahoru prý nic moc po operaci…Ale jinak všem moc gratuluji ke shozeným kilům a jen tak dál všem :potlesk:

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.16 20:41
Keroline12

Ahoj ja sem nezhubla nic a mela sem zhubnout 5kg ale tak nevym zalezi na jakyho doktora trefite po kolecku sem mela operaci za tyden ale nemohla sem se dostavyt tak sem sla dalsi tyden dneska sem 11 dni po operaci a za tyden sem mela dole 4.5kg sem jeste na vodovy strave a sem hladova dofam ze se to zlepsi na kasivyti jinak semejte hezky

zuzana106
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.16 20:43
Všem

Mám dotaz, změnily se vám nějak po plikaci chutě? Mě třeba vůbec nechutná káva a čaj a to co jsem dřív nemohla - ryba, tak na ní mám nyní chutě? Co vy? :roll:

Alena066
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.16 21:51
Dotaz ISCARE

Zdravím všechny,
chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s plikací žaludku (či jinými operacemi) na ISCARE?
Děkuji za odpovědi, hezký večer. :-)

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.16 22:04
Zuzana 106

Ahojky, já jsem po plikaci od ledna a chtěla se změnily
dost. Vůbec nevím pečivo, vůbec žádné, žádný salám, šunka, a ani slzu alkoholu a to jsem s kamarádkami dřív moc ráda pila víno. Teď jsem úplně závislá na zeleninových salátech a tofu. Ovesné vločky, Chia semínka do jogurtu. Jsem moc spokojená, vím, že žijí daleko zdravěji :D. Blahopřeji ti k úbytku :kytka:, nejde ti to pomalu, doktoři mají rádi když jdou dolů 2kg za měsíc. Ten začátek jsem měla taky rychlejší a teď čekám na 1 kilo týdny :zed:.Zatím papa

Dašule111
46 příspěvků 2.7.16 11:04
zuzana 106

Souhlasím s Vendy, já dřív závislá na uzeninách, :think: teď půl plátku šunky spíš s donucení, chutě na pečivo žádné, na sladké na návštěvách jen koukám a nic mi to nedělá, dřív jsem ráda občas Metaxu nebo koňak, teď nic :nevim: Kávu piji, ale už ne tak často jako dřív. Jsem ráda za tu zmněnu, ale že by šla kila nějak rychle dolu, to ne.

Dašule111
46 příspěvků 2.7.16 11:12
Alena 066

Dříve byl pouze Iscare, před 8 lety jsem tam byla na bandáži žaludku. Pak Dr.Frid založil OB kliniku a s ním odešla i Dr. Doležalová - chirurg, ke které jsem chodila. V Iscar byli pak dost nepříjemní. Přešla jsem na OB a teď jsem po plikaci. OB kl. je teď jedno z nejlepších, dělá hodně operací ročně a Dr. Doležalová má velké zkušenosti. Koukněte na internet a na Facebooku se příhlaste do skupiny. Tam získáte přehled.

Stránka:  « Předchozí 1 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 53 Další »
Váš příspěvek