Plikace žaludku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
anna57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.16 18:11
Jaded32

:mavam: už to čtu!,perfektní!!! :* :hug: :kytka:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.16 18:47
Calamity

Ahojky, nejrychleji jsem zhubla v začátku, ale hubnu postupně dál, neboj to budeš taky, můžeš hubnout rok i více. To není o tom zhubnout za půl roku a konec. Porce už budeš dodržovat navždy a tak i budeš hubnout. :D
JANI, skvělá zpráva :kytka: :potlesk:, já jdu 4.7.
Mějte se fajn a ať Vám všem to pěkně jde. :mavam:

Fretscha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.16 20:05
Krasny den preji vsem

Jak to tu ctu, tak uplne ziram. Moc gratuluji vsem k ubytkum kg. Je to proste uzasne. :-) A pridavam dalsi dotazy:
Je tu nekdo, kdo sel na plikaci s vahou cca 97 kg? Udelali Vam ji v pohode?
A abych dlouho necekala na plikaci (kvuli zp mv), tak prejit k vzp nebo neni problem i s jinou pojistovnou?
Vsem se omlouvam, za me dotazy, ale zjistuji potrebne info.

anna57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.16 20:15
Fretscha

Zdravím, myslím, že tady v historii je, že plikace byla i s váhou pod 100kg, záleží také na výšce a hlavně BMI a zdravotní problémy s tím spojené, vše je na stránkách OB kliniky. Také se lze zde dočíst, že některé pojištˇovny mají omezené finanční platby na bariatrické opky, jisté je, že VZP platí celý rok.Je dobré si tady počíst historii :lol: :mavam: :mavam:

MAXATINA
94 příspěvků 30.5.16 20:23
Fretsha

Neomlouvej se, nemáš proč. Ptej se na vše co tě napadne, já si přečetla všechny příspěvky od první stránky, protože spoustu věcí se tu už probíralo.
Pojišťovnu mám OZP.Opka za 3 měsíce od první návštěvy OB. Připravuj se, zjišťuj info atd. Měj se dobře. Stáňa :mavam:

Fretscha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.16 20:23
anna57

Ja vim, nejakou historii jsem precetla, ale jen, ze vzp plati v poho a jine ne. Ale muze to byt, kdo ma uplne jinou a bylo to v pohode.
Je pravda, ze procitat tech 40 stranek je casove narocne :-), tak jsem se zeptala :-).
Dekuji

Fretscha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.16 20:27
Maxatina

Moc dekuji za info.
Ono prejit k nejake pojist. neni nic jednoducheho. Aby mela i jine pluska.
Kazdopadne, kdyz prejdu do vozp, tak pojistencem budu az od noveho roku.
Takze ctu, ctu a vse si zjistuji.

Jeste jednou diky Tana

MAXATINA
94 příspěvků 30.5.16 20:30
Fretsha

Možná by nestálo za škodu se zeptat v Turnově, moc si to tam taky chválí.

Fretscha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.16 20:32
Maxatina

No jdu do OBcka. Tak uvidime, skusim se s nimi domluvit.

MAXATINA
94 příspěvků 30.5.16 20:33
Fretsha

Pak dej vědět

anna57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.16 20:34
Fretscha

:mavam: to je vpořádku, jen se ptej :),když víme odpovíme :mrgreen:.No jo, už je toho tady hodně napsaného, musí na to být čas. Ale ty pojišťovny se tady řeší dost často a naposledy to není tak dlouho :),nedělám reklamu VZP, každá pojišťovna je dobrá na něco jiného, ale tahle tohle platí po celý rok, tak držím palce :mavam:

Fretscha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.16 21:02
Vsem

Diky diky, urcite dam vedet, jak jsem ve ctvrtek dopadla.

jancaxxl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.16 21:44

Ahojky tak už je mi lépe, jen zajímavé vadí mi teď nutridrinky :lol: a to mi tak chutnaly :D dolemám 12kg :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.5.16 07:42
Fretscha

Ahojky, ptej se co potřebuješ :D,
jestli máš pojišťovnu 211 tak je to v háji, to se na OB nedomkuvíš, ne kvůli neochotě, ale kvůli vyčerpání peněz. Čekala jsem na plikací 7 měsíců kvůli 211. Přejít do VZP, ale ono se snad může je 2× ročně přecházet a trvá snad 3 měsíce než se to vyřídí. Ale to ti dajį info po telefonu v pojišťovně. Já se pokusím ti to zjistit. :D
No a s váhou??? Jak píše Anička, vypočítej své BMI, nad 40 tě vezmou a když budeš mít 35 tak + přidružené nemoci jako cukrovka, vysoký tlak… Zatím papapa :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.5.16 07:45
Jancaxxl

Ahoj Jani :mavam:, super gratuluji :kytka:, jen tak dál. Hele mně se po nutridrinku udělalo vždy špatně, těžko, že jsem si vždy lehla a čekala až to přejde, pak už jsem je místo jídla nepila, ale občas lokla kvůli té výživě. Tak ahóóójky :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.5.16 08:24
Fretscha

Tak zlatko, je to takhle kdybys přešla v březnu tak už od července jsi měla VZP, ale to se pasé. Teď můžeš přejít v termínu od 1.7. do 30.9. a pojištěncem VZP budeš až od 1.1.2017. Blbý viď, to jsem tě nepotěšila. Tak budeš na operaci čekat tak i tak. Přeji hezký den :mavam:

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.5.16 08:44
Zdravím Vás všechny :-)

Zdravím :-)
Děkuji, za gratulace, snad váha půjde dolů stále, pomalu a jistě. Také to mám tak, že někdy kg jdou dolů a někdy mám o pár gramů více(ale to vždy, když si vezmu něco sladkého)..Jináč jedinné co dodržuji, jsou ty porce a intervaly po 2,5h a naposledy jím kolem sedmé, ale stále piji jen cca 1,5 l čisté vody s citronem(více nedám).
Je fakt, že lidi si všímají, dokonce i ty nepřející :-),ale rychlý úbytek si vybral svou dan, mám vytahanou kůži na pažích a prsa menší o 2velikosti :-),ale i tak nelituju :pankac:

Všem ženám gratuluji at už k úbytku, či termínu operace. :kytka: :mavam:

jurasek 1177
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.5.16 12:59
Hubnutí po likaci

Dobrý den, prosím o radu, jsem po plikaci rok a měsíc zhubla jsem „pouze“ 10 kg a to ihned po operaci od té doby ani deko, dodržuji porce, pohybu mám dost, ale tělo nereaguje.Moje výchozí váha byla 121 kg máte někdo stejnou zkušenost, něco asi dělám špatně. Díky :(

anna57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.5.16 13:25
jurasek 1177

Zdravím, jedna má kolegyně zhubla jen 6kg po opce a celé to vzdala :(,přestala i docházet na vyšetření, ale to je špatný příklad. Myslím si, že by se měli vyjádřit lékaři, kde je chyba v Tvém případě, tam kde plikaci dělali. Jdi za tím, nevzdávej to, vše dodržuješ, jak píšeš. Někde se to zaseklo :),tak atˇzjistí čím to je. Držím palce :mavam:

jurasek 1177
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.5.16 14:14

Díky, mám stejný názor, byla jsem na OB, ještě mě napadlo jít úplně jinam.

Calamity
76 příspěvků 31.5.16 14:25
jancaxxl

Ahojky, tak konečně se Ti podařilo nalogovat se sem! :)

těch -12 kg od operace to je nádhera, já zatím zhubla jen šest kg, taky bych chtěla víc.

už jím přes týden kašovitou stravu a co Ty? už také jíš něco hustějšího?

Calamity
76 příspěvků 31.5.16 14:26
JMLMK, Dašule111

Holky, a jak vy dvě jste na tom s úbytkem váhy po třech týdnech od operace?

anna57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.5.16 14:53
jurasek 1177

:mavam: jasan, chápu to, jen to nevzdávat. v minulosti tady psala Lidus, naposledy letos v dubnu, také jí kila moc nešla dolu, dlouho se neozvala. Nakonec já byla na opce letos v lednu a také nic moc, jde to pomalu :( :mavam:

MAXATINA
94 příspěvků 31.5.16 15:30
jurasek

NEVZDÁVEJ TO! Oběhni víc lékařů, víc hlav víc ví. Stát se mě co Tobě, tak nejdřív obýhám doktory a pak to vzdávám. Smekám před Tebou.

Fretscha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.5.16 17:02
Vendy48

No tak to je super. Koukala jsem i na vozp a taky bych byla az od ledna u nich. :think: No jeste me napadlo, zda to cekani je jen na OBecku nebo vsude? Treba jinde by se tak necekalo. Me jde hlavne o to, ze bych rada na abdominoplastiku (chci jit na podzim pristiho roku), ale musim zhubnout. Coz kdyz pujdu na obku v breznu, tak na bricho jit na podzim nemuzu, protoze se hubne rok az rok a pul, podle toho, jak to tu od devcat ctu. :)

JMLMK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.16 08:27
Calamity

Ahoj a zdravím všechny, zítra to budou 3 týdny od opky. V den opky 101,3kg, dnes 94,5kg. Je mi už uplně dobře. Pomalu dělám vše, na co jsem byla zvyklá, jen nezvedám nic těžkého a už mi strašně moc chybí kolo. Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho je nutné zustat na neschopence? Chtěla jsem jít po 4 týdnech od opky do práce //mám těžkou práci, zvedám i 15 kg/ ale doktorce se to moc nelíbí, že počítala aspoň se 6 týdny. Napíšete někdo prosím? Jinak zdravím všechny a ať jdou kila dolu :lol:

jancaxxl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.16 09:29

No já dělám vmarketu tak budu doma 2 měsíce, zdraví je jen jedno zdraví, váha po opce šla 8kilo, mám štítnou žlázu tak budu ráda za každé kilo

anna57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.16 11:33
JMLMK

:mavam: ahojky, ja byla doma měsíc, mám turnus. služby, řídím v Praze tramvaj :mavam:

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.16 22:58
Wšem

Ahoj uz sem v cz zejtra rano mam dokonceni kolečka a 10.30 hod konzultaci z chirurgem
Nevym co my rekne jinak gastro dobre dopadlo dnes ale mam diwnej pocit v žaludku sem nerwni asi to ktomu wse patri jinak preji at kila mizej

jurasek 1177
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.16 19:57
díky za povzbuzení

Děkuji všem za povzbuzení něco zkusím.

Fretscha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.16 20:13
Ahoj vsem

Vsechny zdravim. :) Tak jsem byla na OBecku dnes. V zari zacinam kolecko a opka mozna breznu 2017. Dostala jsem jidelnicek, mam neco shodit. Jinak dojem celkem dobry. :D

Calamity
76 příspěvků 2.6.16 23:59
Vendy 48

Gratuluji Ti, že jsi se konečně dočkala termínu operace. :mrgreen:

JMLMK
Mně řekli, že nemám zvedat více než 3 kg dva měsíce. První dva týdny jsem to fakt dodržovala. I teď jsem na své zdraví opatrná, bojím se kýly, ale přece jen už nosím i trošku těžší věci. Na kole jsem jela v úterý 5 km a v pohodě, tak v sobotu jdu na bikebiatlon.

Fretscha
Můžeš jít na operaci v březnu 2017, pak třeba na podzim na liposukci i na tu abdominoplastiku…na té plikaci žaludku je dobré to, že už se pak nepřibírá…

Nebudu-li hubnout, budu uvažovat o liposukci…

Lydušik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.16 10:27
Lýda

Zdravím všechny „kolegyně“, které byly a nebo se chystají na plikaci. Na prvním vyšetření jsem byla 7.3. a na operaci 11.5. Dostala jsem ji skoro k narozeninám. Před operací jsem zhubla 5 kilo a teď mám o dalších 13 kg míň. Zatím jsem neměla žádný problém, kromě polykání hnusného prášku na cukrovku. Ten byl velkej a fakt nechutnej. V sobotu jsem byla už i na výšlap asi 14 km a šlo se mi báječně. Všem držím palce a přeji hezký den.

Calamity
76 příspěvků 3.6.16 13:27
Lydušik

Ahoj, tak to jsme se tam musely potkat, já byla na opce 10.5. pokoj č. 3. Co že jsi 13 kg zhubla? Já od operace teprve 6 kg… :nevim:

Dašule111
46 příspěvků 3.6.16 20:02
JMLMK , Calamity a Jancaxxl i ostatní

Ahoj děvčata, koukám, jak jste úspěšné v hubnutí. Já jsem smutná, nejde to skoro vůbec dolů. :dance: Zůstávám na těch 5,5 až 6 kg. Váha někdy klesne a druhý den stoupne i když jím 1OOml, jen vařené kuře nebo hovězí a br. kaši. jím zeleninu mix., jen tu vodu do sebe nemohu dostat. Přestala jsem pít kefír z Tibetské houby a ředěný džus. Už jsem začala podezírat váhu že se rozbila :pankac:, Jinak se také cítím už dobře, i únava je už jen občas, někdy si i těch 100ml na oběd musím rozdělit na polovinu, to když piji podle budíku 75ml.Jsem zvědavá, jaká váha bude na kontrole na OB, jdu tam 16.6, nejdete někdo také? Rozhodně to nevzdávám, žaludek mám sešitý, tak se nedá dělat nic jiného než jíst malé porce, aby se mi nic nepokazilo. Ostatním držím palce a přeji úspěch. :potlesk:

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.16 00:28

Ahoj vsem mam termin operace 14.6 nastup ale mam strach :zed: :zed:

MAXATINA
94 příspěvků 4.6.16 05:35
Ledway

NEBOJ SE, NENÍ SE ČEHO BAT.

Dašule111
46 příspěvků 4.6.16 18:13
Lendway

Neboj se. Vydržely jsme to my a plno dalších „děvčat“ a dokonce i pár mužů. Na Facebooku OB kliniky / doporučuji se také přihlásit do uzavřené skupiny /je hodně příkladů a fotek úspěšného hubnutí i dobré rady. Já jdu 16.6 n konrolu, tak se u tebe můžu stavit, jestli budeš mít zájem. Dašule111

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.16 02:05
Dašule111

Ahoj moc dekuju nikdy sem operaci zadnou nemela mozna proto ten strach a budu moc rada jak se stawys jen newym na jakym pokoji budu lezet ale menuju se Tereza jinak moc dekuju

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.16 02:08
Maxatina

Ahoj moc dekuju za potporu

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.16 18:56
Wšem

Ahoj wsem chci se zeptat dostali ste neco na uklidneni pred operaci a pomohlo to jak ste se citili ma stim nekdo skusenosti moc dekuju

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.16 21:25
Lendway

Ahojky, chápu tvé před první operací, ale opravdu se ničeho neboj s důvěřuj lékařům. Po operaci nic nebolí jen je trochu na zvracení i se trochu zvrací, ale proti zvracení a bolestem dostaneš po operaci hned kapačku.
Před operací dostaneš na uklidnění injekci a na sál jedeš v příjemné náladě. :)
Držím ti pěsti a po operaci se ozvi jak to vše dopadlo. Zatím papa :mavam:

MAXATINA
94 příspěvků 6.6.16 22:57
Ledway

OPRAVDU SE NENÍ ČEHO BÁT. Naopak těš se. Ať se Ti na sále něco hezkého zdá. NEBOJ SE.NENI ČEHO, BOLESTI NEJSOU ŽÁDNÉ.

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.16 22:58
Vendy48

Ahoj moc ti dekuji optavdu nechci vypadst jak blazniva zenska prvni chci operaci a potom se bojim jak silenec ale ja nikdy nic takovyho nemela ani operaci nic porodila sem jen 6 deti

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.16 23:01
Maxatina

Dekuju moccc uz abych to mela za sebou

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.16 08:42
Lendway

Zdravím,6 dětí? to je super, tak to opka bude pro Tebe brnkačka, :-),opravdu se není čeho bát…:mavam: :mavam:

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.16 11:50
Jaded32

Ahoj ano 6 deti sem uz klidnejsi v utery rano mam nastup v nedeli letim do cz vydrzim to musim hrozne
To chci vsichni ste vydrzeli at uz je to vse zamnou preji wsem krasnej pohodowej den

Macbeth
1 příspěvek 9.6.16 15:54

Ahoj holky,

chtěla bych se k vám přidat, jestli můžu. Čeká mě plikace žaludku a jsem z toho dost nervozní. Hrozně moc se bojím gastra, operace, toho že nezhubnu… no prostě klasická nervoza :-) Hodně se tady bavíte o OB klinice, ale tam já nejdu. Plikaci mi budou dělat na Karláku nebo ve Střešovicích (nemůžu si vybrat, záleží na doktorovi MUDr. Matoulek). Nemáte někdo zkušenosti z těchto institucí??? A je tady někdo, kdo už to má za sebou delší dobu, jestli by mi řekl, jak se cítí, jaké to je a tak :-)

Jinak info o mě, je mi 35, vážím 95 kg (za rok jsem dala dolů skoro 15 kg) a mám roztroušenou sklerozu. Hezký den Lucka

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.6.16 16:11
Wsem

Ahoj tak dneska sem se dozvedela ze operace bude v pondeli :zed: :zed: sem rada ale zaroven se bojim stres :nevim:

Kacenka1101
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.6.16 17:52
Plikace

Dobrý den, ahoj. Rozhodla jsem se jít na plikaci žaludku. Na 20.6 mám konzultaci na OB klinice. Čím více diskusí a příspěvků čtu, začínám mít pocit, že tato klinika není ideální řešení. Na Iscare jsem zanevřela, když mi pokazili (hoooodne slušně napsané) bandáž žaludku. Můžete mi prosím sdělit vaše zkušenosti eventuálně napsat u koho jste se nechali operovat + kde? Moc děkuji. Katka

Stránka:  « Předchozí 1 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 53 Další »
Váš příspěvek