Plikace žaludku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Calamity
76 příspěvků 24.5.16 19:21
Jancaxxl

Janě Jančexxl i všem dalším Janičkám přeji hodně štěstí a zdraví k jejich svátku.

Monika

jancaxxl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.16 08:02
Calamity

Děkuji a i já Ti přeji krásný svátek :-)

Calamity
76 příspěvků 25.5.16 12:25
Jancaxxl

Ahojky, dík za přání k svátku, no já už si oslavy odbyla v neděli na chatě. Horší je, že co jsme přešla na kašovitou stravu, nehubnu. Asi zase začnu jen pít. Už abych mohla jezdit na kole…jinak nezhubnu ani kilo. :,(

JMLMK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.16 15:18
všem

Zdravím všechny, tak já dnes 13 den od opky. Je mi už celkemfajn, vypiju 1,5l tekutin + 120 ml jídla 5× denně /vývar, poředěný bílý jogurt, nutridrink, actimel/. Původní váha 109,3 kg 19.2. kdy jsem byla poprvé na klinice. 7 a 13.4 kolečko a 12.5. opka. Do opky jsem zhubla na 101,3 kg. Od opky do dneška jsem na váze 96 kg. Váha už druhý den stojí. Od zítřka bych měla najet na kašovitou stravu. Jinak zdravím Calamity, Janču XXL i Dašuli 111. :srdce: :mavam:

Calamity
76 příspěvků 25.5.16 15:25
JMLMK

Gratuluji k váhovému úbytku, mohu jen tiše závidět. já před operací 108 kg, do operace jsem zhubla na 103, teď mám 96 kg, chtěla bych hubnout rychleji, ale to bych mohla jen kdybych už směla jezdit na kole… :(

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.16 16:03

Ahoj chci se zeptat platil si nekdo operaci sam ze svych nakladu jak dlouho se ceka na operaci ma stim nekdo zkusenost dekuji

Calamity
76 příspěvků 25.5.16 16:41
Lendway

Myslím, že nám všem to hradila zdravotní pojišťovna. Jsem u VZP a nemusela jsem platit nic, jan zakoupení kompresivních punčoch.

Calamity
76 příspěvků 25.5.16 16:59
Lendway

Poté, co jsme na OB klinice absolvovala „kolečko“ po jednotlivých vyšetřeních (nutriční, gastro, psycholog, internista) jsem šla na operaci po týdnu. Ti, co mají pojišťovnu MV čekají i půl anebo třičtvrtě roku, protože některé pojišťovny proplácí jen určitý počet operací za rok. S VZP se nečeká na operaci déle než pár dní.

JMLMK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.16 17:40
Calamity

Moc děkuji, ale taky už váha stojí a to zítra najíždím na kašovitou. Jsem zvědavá, jak to bude dál s ubytkem? A kdy že se muže sportovat, jezdit na kole? Po čtyřech týdnech? Nejsem si nějak jistá. Na váze jsme na stejno, tak si budemedržet palečky navzájem, jo? :D

JMLMK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.16 17:42
Ledway

Na operaci jsem čekala necelý 3. měsíce. Neplatila jsem nic a jsem pojištovna VZP.
:potlesk:

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.16 21:08

Ale ja nemam zadnou pojistovnu ziju v Velky Britanii budu si to platit vse sama ale nevym jestli budu cekat dlouho…

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.16 21:10

Jinak vsem dekuju

Dašule111
46 příspěvků 26.5.16 09:35
JMLMK , Calamity a Jancaxxl

Zdravím děvčata :mavam: od úterý kašovitá strava a za ten týden jen 1 kg dole :cert:,dávám si stále raději 100ml, na svačiny kefír nebo jogurt a hl. jídlo br, kaše a mix. kuřecí maso s mrkví. Po jídle mě často přepadne taková slabost a trochu tlačí žaludek, ale pak to přejde. Také občas bolí žaludek a nejsem schopna rozlišit, zda je to hladem nebo následek plikace. Na nějaké velké cvičení se nechystám, to už ve svém věku a s koleny nedám. Tak se asi musím obrmit trpělivostí, snad to půjde časem rychleji. Moc vám držím palce. :mavam: :kytka:

JMLMK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.16 11:14
Dašule 111

Ahoj Dášule, dnes jsem měla poprvé bramb. kaši a rybu na másle, jsem jak balon, snědla jsem jen 110ml. Taky mě občas tlačí žaludek, ale už to není tak zlé, jako dřív. Taky nerozpoznám zda jeto hlad nebo něco jiného. Je fakt že hlad jako takový, jak jsem ho cítila před operací jsem nepocítila, ale chutě ty mám :) Já už se těším na jízdu na kole, jestli se dokopu ke cvičení to nevím. :lol: Tak se držme :srdce:

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.16 20:35

Ahoj vsem v nedeli letim do cz sem hrozne nervozni cejtim v zaludku nervozitu nevym jak to dopadne hrozne chci operaci a zaroven se i bojim :nevim: :nevim: :nevim:

JMLMK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.16 20:42
Ledway

Ahoj, to dáš, myslím, že jsme se bali všechny aspoň trochu. Pokud to chceš, tak strach překonáš. Držím palečky :)

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.16 21:24

Moc dekuju chci tu operaci jen jeste nevym na cem stojim uz aby tobylo vse zamnou

Dašule111
46 příspěvků 28.5.16 10:34
Lendway

Ahoj, neboj se, budou k tobě všichni moc milí a vstřícní. Váži si, že jsi si vybrala jejich OB kliniku a letíš z takové dálky. :potlesk: Operace se neboj, všechny jsme měly obavy, ale touha se sebou něco udělat je silná. Uvidíš, jak se ti uleví až budeš po operaci. :dance: Držíme ti palce a dej vědět. :mavam: :kytka:

MAXATINA
94 příspěvků 28.5.16 14:39

Opravdu se neboj, není se čeho bát. Všichni jsou moc milí včetně uklízečky. Je radost tam být.

MAXATINA
94 příspěvků 28.5.16 14:43
Kočandy moje milé

Od 21.3 mínus 16 kg celkem tedy 20 kg. Vím, že je to málo, ale zaplať pánbů za to.

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.16 14:57

Dekuju vsem moc tady GB je to moc moc drahy u doktora my powedeli vypadas dobre nemas nadwahu na operaci bych mohla jit jak bych vazila 135-140 kg jeli sme do Pahy na dowolenou a moje sestra nasla OB kliniku kdyz sme tam zavolali tak powedeli bereme ale potrebuju pojistovnu tak sem jim vysvetlila situaci a vzali me na vlasni naklady prvni nastevu mam zasebou a tet jedu na kolecko nepisu to proto vse aby sem se ukazala ze sem bohata to ja nejsem sem tlusta a nemuzu zhubnout proto sem uz schopna zaplatit hlavne at my to pomuze preji vsem krasnou sobtu zatim se mejte hezky

Calamity
76 příspěvků 28.5.16 21:57
Lendway

Když nemusíš čekat na pojišťovnu, jistě budeš mít operaci cca do měsíce od vyšetření. :D

Calamity
76 příspěvků 28.5.16 22:03
MAXATINA

Tobě je 20 kg od 21.3. málo, já od 22.3. zhubla teprve 12 kg, mám teď 96. A protože už asi tři dny jsem nic nezhubla, tak jsem předevčírem chtěla začít běhat. No, sice jsem „běžela“, ale nakonec 1,5 km za 14 minut a zpátky 1,5 km za 19 minut, takře zpátky už pěšky. To jsem netušila, že mi 3 km budou trvat 33 minut. Včera jsem to dala za 32 minut, dnes pauza - byla jsem na závodech ve střelbě. Zítra budu zase na závodech ve střelbě a večer si půjdu „zaběhat“. Už abych mohla začít jezdit na kole… to se snad ta moje kilíčka rozběhnou dolů…

Calamity
76 příspěvků 28.5.16 22:08
JMLMK

Už jím kašovitou stravu stejně jako Ty od 25.5., od té chvíle minejde váha dolů. s kolem snad máme začít až po dvou měsících, ale tak dlouho bez kola já nevydržím. příští sobotu je bikebiatlon, t. j. 2,5 km kolo, pak střelba vstoje, zase 2,5 km kolo a střelba vstoje, pak zase kolečko 2,5 km a střelba vleže, pak zase kolečko 2,5 km a střelba vleže a ještě jedno kolečko 2,5 km a konec. Bude to 4.6., to je více než tři týdny po operaci, tak už na kole pojedu. :) Budeme si držet palečky na vzájem, ať ta kila jdou pryč :mrgreen:

Calamity
76 příspěvků 28.5.16 22:31
Dašule111

Ahoj, poprvé mne tlačil žaludek dnes, na závodech ve střelbě jsme si dala drštkovou polévku - nejvíc připomínala kašovitou stravu. Ale kašovitá strava to nejspíše mnebyla, protože od chvíle, co jsem polévku snědla, mi bylo několik hodin těžko… teď večer a odpoledne už jen dva jogurty vždy po třech hodinách a hned je mi líp… já za poslední týden také celkově jen 1 kg, to není mnoho…

Calamity
76 příspěvků 28.5.16 23:25
vzkaz od jancaxxl která se nemůže nalogovat na Vitalion

Ahoj no já začala na 123 ted mam 112 Emotikona smile najela jsem na kašovitou -br. kaše, rozmix. polévka…ale brzdí mě antib, ze kterých už je mi dost špatně, jinak děvčata měsíc po opce nemáme zvedat ani koš na prádlo…tak nepospíchejte vše chce svůj čas

psala jancixxl že má zablokovaný přístup na Vitalion, ať se zeptám, zdali je to tak… prý nemůže napsat ani adminům…

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.16 23:51
Calamity

Co to znamena to cca a jak vys ze do mesice tez si to tak mela? Prosim napis my

Calamity
76 příspěvků 28.5.16 23:54
Lendway

No já šla po tom kolečku na operaci přesně za týden a jiné, co měly VZP, tak vlastně všechnxy cca do měsíce…si přečti starší příspěvky…dlouho čekali jen ti, co měli jinou pojišťovnu než VZP…

Lendway
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.16 01:28
Calamity

Dekuju no uvydim co my doktor powi :nevim: :nevim: :nevim:

MAXATINA
94 příspěvků 29.5.16 06:20
Lendway

Držím palce ať je to co nejdřív kór když si to platíš sama.

MAXATINA
94 příspěvků 29.5.16 06:29
Calamity

Já měla ale při opce 132 kg, tak je to málo. Jsem a ještě pár měsíců budu nemocná a tak veškerý pohyb je mezi postelí a gaučem a okolo domu 2 krát denně se psem a k lékaři. Kalhoty zmenšuji halenky nosím plandací

Calamity
76 příspěvků 29.5.16 07:28
MAXATINA

No já zatím koupila kalhoty o tři čísla menší, ale halenky mi moc volné ještě nejsou (předtím na mně téměř praskaly) :D také už chci krásnou štíhlou postavu…

MAXATINA
94 příspěvků 29.5.16 08:48
Calamity

Mám taky o 3 čísla menší velikost.Moje cílová váha je prý reálně 100kg.80kg které jsem měla před 32 lety je prý nedosažitelné. Tak uvidíme.

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.16 11:18
Zdravím Vás všechny :-)

Zdravím všechny..
Jak se máte ženy? přestaly psát ženy, co byly na opce mnohem dříve(rok 2014-2015),zajímalo by mě jak jsou na tom s kg nyní? přibraly jste, či né? Já jsem byla na opce-plikaci 4.1.2016 s váhou 112,5kg nyní mám 82kg, tudíž -30kg, mám konf. s číslem 44,jsem štastný to člověk, kg jdou dolů pomalu a jistě a to musím přiznat, zatím jsem se nezačala ani hýbat..Zítra mě čeká kontrola na gastro, tak jsem dost zvědavá… :kytka: :mavam:

JMLMK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.16 12:24
Calamity

Také jím kašovitou stravu, snídaně mi dělá malinko problém, je mi trochu těžko, jakoby mě tlačí žaludek, ale není to nic hrozného. Váha při začátku kašovité šla nahoru a to o půl kila. Obdivuju tě kolik toho stihneš střelba, jízda na kole, běh. ;) Ale pokud to jde, tak proč ne. Na kolo se taky už moc těším, strašně mi chybí. Ted už mám toho nabraného půl kila dole, ale hubnu opravdu pomalinku, 10 - 20 dkg denně. Tak nám všem držím palečky :mavam:

JMLMK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.16 12:26
Jaded32

Tak to je super, 30 kg za 5 měsícu, to je nádhera. To já mám pocit, že tohle nikdy dolu nedám. Moc gratuluji a držím palečky, ať ti vše zítra dobře dopadne. :mavam:

Fretscha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.16 12:56
Vsem krasny den

Vsechny zdravim a preji krasnou slunickovou nedeli. Ve ctvrtek jedu do OBecka, uz se docela tesim na to, co mi reknou. Ale tez by me zajimalo, kolik muze ta plikace stat. Napadlo me, ze bych si zmenila pojistovnu, abych mela operaci driv nez v breznu 2017. Je tu nekdo, kdo si ji taky menil? Dekuji

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.16 15:06
JMLMK

Dekuji :mavam:

Calamity
76 příspěvků 29.5.16 17:23
MAXATINA

Takže ještě dvanáct kg a budeš na 100 kg? to by fakt nebylo špatné… Já přišla se 108,ř kg a jako cílovou váhu mi určili 82,5, i když bych chtěla 67, jako jsem měla od svých 17 do 38 let…

Calamity
76 příspěvků 29.5.16 17:27
Jaded32

Zhubnout 30 kg, to je můj sen…kvůli tomu jsem šla na tu plikaci žaludku… je moc pěkné, že se Ti to povedlo a ty pocity, když si kupuješ oblečení vel. 44…

MAXATINA
94 příspěvků 29.5.16 18:36
Calamity

Ještě 14. :D :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.16 20:19
Jaded32

Ahojky Jani :mavam: moc blahopřeji :kytka:, 30 kilo úžasné. Jak to děláš??? Já mám dole 19 a to jsme byly spolu. Ať ti zítra dopadne gastro s písní jestli je vše o. k.
FRETSCHA operace stojí skoro 100 tisíc.

MAXATINA Stáňo, to je přece super takový úbytek od března tak jaké málo???. Pak už to jde tak 2 kila ta měsíc a tak je to podle doktorů správně.
Mějte se fajn :mavam:

MAXATINA
94 příspěvků 29.5.16 20:24
Vendy

Některé hubnou víc, třeba Janča, Dominika. Já jsem ale vděčná za každé kilčo.

Calamity
76 příspěvků 29.5.16 22:47
MAXATINA

Také jsem vděčná za každé kilo dolů, ale jakmile budu moci jezdit na kole, půjde to líp :mrgreen:

Calamity
76 příspěvků 29.5.16 22:49
Vendy

19 kg dolů co se podařilo Tobě je taky bezva, moc bych chtěla ještě alespoň těch 7 kg abych měla dole 19 jako Ty, zatím jsem shodila jen 12. hubneš ještě postupně pořád? zhubla jsei nejvíc v těch prvních dvou týdnech?

Jitulevrtule131070
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.16 08:45
Fretsha

I já jsem musela měnit pojištovnu na všeobecnou jinak bych šla kdo ví kdy…-

Fretscha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.16 11:30
Jitulevrtule131070

A ta zmena trvala dlouho? Uvidim, co mi ve ctvrtek reknou a pak se rozhodnu. Asi bych sla k vzp.

Jitulevrtule131070
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.16 11:36
fretsha

Já jí dělala v březnu a od července budu u VZP měla jsem ministerstva vnitra

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.16 17:59
Zdravím Vás všechny :-)

Zdravím, dnes jsem byla na gastru ve Svém bydlišti a plikace drží, tak jak má.. :kytka: :mavam:

anna57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.16 18:09
Jaded32

:mavam: ahojky Jani, jak dopadlo dnes gastro? Jinak máš úžasný úbytek :potlesk:,tiše závidím :),to já teda nemám, jde to velmi pomalu :(,na váhu nechodím, jen občas a pokaždé budˇplus nebo mínus nějaké kilčo, dohromady od opky jen 17kg :(,jsem trochu zklamaná, ale aspoň z vysokého tlaku nyní nízký a č. oblečení z 56-58nyní 50 a obleču i 48 8o, jím vše, mimo sladkého, ale zmrzku si občas dám :),pohyb jen ten běžný a moc nepiju, ale to já nikdy, snažím se. Občas mi přijde, že jídla bych dala i více, ale nezkouším to, jako kefír ke svačině mi teda už nestačí, to mám hlad :? Měla bych mít dle spec. váhy na OB 76,5kg 8o mno, teda nevím, ale při první konzultaci mi Mudr. Pichlerová řekla, že cokoliv pod 100 bude bezva.Tak určitě 58kg jako v 16ti už mít nikdy nebudu :D, ani bych to vzhledem k věku nechtěla a i tak na mne visí včetně oblečení kde co :mrgreen:,jinak, když je čas, tak si tady přečtu co píšou děvčata, všechny jsou bezva :potlesk:,držím palce Všem, které se rozhodnou se sebou něco dělat, na věku nezáleží :lol:,pa, pa :hug: :kytka: :mavam:

Stránka:  « Předchozí 1 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 53 Další »
Váš příspěvek