Plikace žaludku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Calamity
76 příspěvků 11.5.16 17:35
JMLMK

JMLMK tu zatím nikde není ani žádné stěhování národů na pokoje…

Smutečnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.16 20:46
Hledám pomoc

Ahoj všem bojovníkům s váhou.
Prosím o radu. V září 2015 jsem podstoupila plikaci žaludku na OB klinice Praha. V lednu 2016 váhový úbytek cca -13kg. Pak nastal zvrat, kg se začala vracet. Začala jsem více sportovat, ale bohužel váha stoupá. V březnu po 1/2 roce kontrolní gastro a konečný verdikt - 2/3 plikace povoleny.
Opět nervy, hlad a chutě.
Jít na reoperaci…a kam.
Tak jsem se snažila, strašně o sobě pochybuji a nemůžu přijít na chybu, kterou jsem musela udělat.

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.16 05:15
Calamity a Jančaxxl

Ahojky holčiny :mavam:, srdečně Vás zdravím a blahopřeji :kytka: k operaci. Máte to za sebou, už asi dnes půjdete domů. Ničeho se nebojte. Čeká Vás radost z ubývajících kileček a energie, větší sebevědomí, prostě nový život :srdce:. Když nebudete něco vědět napište, ráda poradím když budu vědět. Jsem po plikací od ledna. Mějte krásný den, držím pěsti ať Vám to pěkně jde. :D papa :mavam: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.16 05:23
Smutečnice

Ahojky, nebuď smutná, vůbec to nemusí být Tvá chyba. Někdy se to stává a to špatným šicím materiálem, přiznala to i dr. z OB. Jinak se to rozmotá také když víc jíš, hodně najednou piješ, nedodržuješ malé porce. Nepochybuj o sobě když si dělala vše tak jak se má. A co ti řekli na OB??? Můžou udělat reoperaci. Jestli jim už nedůvěřuješ tak v Praze Iscare také dělají. Nebo záleží odkud jsi. Výborný je Jablonec nad Nisou.
Je to smůla, ale neboj dá se to spravit. Držím pěsti a napiš co navrhli na OB?? Papa :srdce: :kytka:

Calamity
76 příspěvků 12.5.16 12:20

JMLKM bezva holka z Moravy je na pokoji č. 5 a už má asi po operaci. Jancaxxl papá ledové kostičky, já mám za sebou tři hrnky čaje a teď čekám na bouillon. Už bych chtěla jít domů… se těším na to hubnutí…

MAXATINA
94 příspěvků 12.5.16 12:49

Šikovné holky :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.16 14:31
Calamity

:mavam: :mrgreen: super on-line :mrgreen: a hubnutí de facto začalo! :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.16 14:37
Smutečnice

:mavam: ahojky, přesně, jak psala Vendulka! Chybu si nedávej, nikdo přesně neví, proč se to stává. A reoperace dělají, koukni na net, kde máš nejbližší nemocnici a pokudˇdělají bariatrické operace, nebude problém :mavam:

MAXATINA
94 příspěvků 12.5.16 14:38
Calamity

Hubnutí začalo. Přeji všem, ať kilečka padají podle vašich představ.

Calamity
76 příspěvků 12.5.16 15:42

No a já dostala propoštěcí zprávu a už mažu domů…

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.16 16:18
Calamity

:mrgreen: hezkyyyyy :mrgreen:

MAXATINA
94 příspěvků 12.5.16 16:32
Calamity

Tleskám

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.16 17:00
Jaded32

:mavam: :hug: Jani, jak dopadlo gastro? dej prosím vědět, až bude čas, zdravím :mavam: :hug: :kytka:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.16 17:01
MAXATINA

:mavam: Stáni ahojky a co ty? Jak to jde ;)? :lol: :mavam:

Calamity
76 příspěvků 12.5.16 20:49
pozdravy do OB klinik i všem ostatním

Zdravím obě dámy na OB klinik Jancaxxl i JMLMK, rychle se po zákroku uzdravujte, ať můžete taky domů. já už doma jsem, v Rokycanech mne přivítala spolužačka a doma na zahradě drsnosrstá jezevčice Bettynka. vypila jsem půl nutridrinku, teď i trochu vody a zítra si udělám do termosky čaj podobně, jako to měli na OB klinik. napište, holky, jak se uzdravujete. :D

jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.16 21:02
anna 57

Ahoj, nijak to nedopadlo, nebot me preobjednali, mam hold smulu, uz potreti jsem preobjednana, nyni na 30.5.,tak uvidime, dekuji za optani :kytka: :mavam:

Calamity
76 příspěvků 13.5.16 10:12

Tak radost zatím není. V noci každých 30 minut vzhůru, včera vypitý nutridrink se mi vrací do úst…

MAXATINA
94 příspěvků 13.5.16 11:11
Calamity

Já 14 dni spala v sedě. Jakmile jsem si lehla, vše zpět…

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.16 11:13
Calamity

:mavam: však se to srovná, den od dne bude lépe. Mimochodem, Nutridrink je hnusný, ale má zkrátka vše potřebné :D :mavam:

MAXATINA
94 příspěvků 13.5.16 11:15

Mě chutnal

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.16 11:16
Jaded32

:mavam: :hug: tjo, tak to je fakt pech :(,ale hlavně, že jsi vpohodě :kytka:,jsem zvědavá :D, věřím, že to bude o. k. :kytka: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.16 11:19
MAXATINA

:mrgreen: no, já na sladké nejsem

MAXATINA
94 příspěvků 13.5.16 11:36
Anna

Aničko, já taky radši šunku.

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.16 11:52
MAXATINA

:mrgreen: Stáni, šunku a maso miluji :mrgreen:

Calamity
76 příspěvků 13.5.16 12:56

Nutridrink mi chutná, ale nedělá mi dobře. Teď piji vodu s mrkvovým džusem. Ach jo. A po noci jsem nachcípaná, sotva mluvím. Nemám zprávy, co je s holkama, co se mnou byly na OB klinice. Nepsaly nic zatím…

Calamity
76 příspěvků 13.5.16 13:48
anna 57, MAXATINA

Hmm, šunku bych si dala hned :D ale obávám se, že to teď nějakou chvíli nepůjde… :(

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.16 14:30
Calamity

:mrgreen: dočkáš se :lol: a masíčko si můžeš dát až budeš na kašovité :),nejlepší bramb. kaši a třeba kousek sekané, je to jak biftek :mrgreen:,tjo, nebudu ti dělat chutě, tedˇpopíjej jogurt. nápoje, caro, bujony, taky dobrý ;) :D :mavam:

Calamity
76 příspěvků 13.5.16 15:06
anna 57

Tak na tu kašovitou stravu už se neskutečně těším, snad těch 14 dní tekuté stravy nějak „přežiji“…

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.16 15:12
Calamity

:mrgreen: přežiješ, všichni jsme to přežili, byt´ke konci by prý i vlastního psa snědli :mrgreen:,dávej si hutnou, pokudˇmožno, tekutou stravu, domácí vývar je super, neni sladký, někdy i kupovaný byl dobrý. vydrž, uteče to jako voda :mavam: :kytka:

Calamity
76 příspěvků 13.5.16 16:47
anna 57

Vlastního psa? no taková drsnosrstá jezevčice - jestli by jí do polívky nebyla škoda… asi si ji raději nechám jako společnici :D

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.16 17:02
Calamity

:mrgreen: no, to mi říkala má kolegyně z práce, také po plikaci, ale její hafík bez úhony nakonec přežil :mrgreen:,jinak, já osobně pejsky miluji, jezevčíka jsem kdysi také měla, byl božský :hug:,syn má kokra, také miláček :*,a ty si jezevčici určo také nechej :mrgreen:,14dní uběhne, na kašovité už je veseleji :dance: :mavam:

Calamity
76 příspěvků 13.5.16 17:28
anna 57

Udělala jsem si 1 dl vývar od knorra, fakt je to lepší než ty sladké hnusy…a zatím nevím, co je s kolegyňkami v nemocnici Jancixxl a JMLMK, zdali se již chystají domů…

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.16 17:39
Calamity

:) také mi vývary chutnaly. Jinak, jogurtové nápoje piju pořád, místo třeba svačiny. Kefír. mléko, také mnˇamka :lol:.Děvčata se určitě ozvou, budou vpohodě ;) Zatím se opatruj, jdu se chystat do hajan, ráno vstávám v 1 do práce :?,pa, pa :mavam: :kytka:

Calamity
76 příspěvků 13.5.16 17:42
anna 57

V 1 vstáváš do práce?? tak to je fakt nářez :roll: se měj, dobrou noc

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.16 11:57
Calamity

:mavam: ahojky, jak je :) a co děvčata? No jo, já mám turnusovou, nepřetržitou práci, jindy zase třeba končím po půlnoci, tak je trochu problém s jídlem, v práci to řeším krabičkami s něčím nebo jogurtové nápoje :),kvůli mé práci jsem byla měsíc na neschopence, tam by ten začátek nešel. :mavam: :kytka:

Dašule111
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.16 12:59
pokoj č. 5

Jsem ta druhá s pokoje č. 5, operace v úterý jako vy, v pátek domů a dnes je mi hrozně. Bolesti, slabost, zimnice. Piji stále jen vodu po doušcích. Jsem z toho nešťastná a bojím se komplikací. Jak jste dojela domů, myslela jsem na Vás, když mě manžel vezl autem a já byla celá zmlácená.

Calamity
76 příspěvků 14.5.16 13:00
anna 57

Ahojky, mně je od rána strašně zle. polykat mohu i chodím, ale i když mám doma 22°C, už minulou noc jsem trochu nachladla a několik hodin po ránu chraptěla, po další noci doma už jen sípu a ani mne není slyšet v telefonu. od rána furt jen kašlu, je mi hrozně. nejraději bych se do té nemocnice hned zase vrátila… :roll:

Calamity
76 příspěvků 14.5.16 13:03
Dašule111

Ta vlevo? busem i metrem ještě dobré, ale vlak sebou šíleně mlátil, to jsem si nikdy předtím nevšimla, kolikrát za minutu se takový vlak zhoupne. v Rokycanech už na mne čekala spolužačka, pak jsem jela domů autem. a jak u vás? já piju cokoliv, i džus a ochucené mléko, mezitím vodu, ale dobře mi není, hrozně kašlu

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.16 13:19
Calamity

:mavam: :( tjo, skákni raději k dr.jsi nachcípaná z kliniky :(,v nejhorším volej OB, určitě si dostala jejich pohotovost. číslo. Drž se :hug: :kytka: :mavam:!

Calamity
76 příspěvků 14.5.16 13:29
anna 57

Hm, tak jsem zavolala, prý si mám někam zajít na pohotovost, aby z toho pak nebyl zápal plic. ach jo…na to je mi moc blbě, abych někam jezdila, asi si zdřímnu…

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.16 15:08
Calamity

:hug: jasan, spánek také léčí ;) :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.16 15:10
Dašule111

Ahojky, čeho máš bolesti??? Zimnici jsem měla 14 dní, byla jsem v posteli přikrytá vším možným. Slabost ne normální, je to zásah do organizmu.Nic nedělej, jen odpočívej, můžeš být unavená i tři týdny, ale taky to rázem může přejít. Já byla týden a pak fit. Ničeho se neboj každým dnem bude líp a líp. A proč piješ jen vodu??? Děj si džus, uvař ovocný čaj, ta voda není nic moc. A chtělo by to doma si udělat hovězí vývar z kostí nebo masa, ten ti dodá sílu. A uvidíš, že bude lépe. Jakých komplikací se bojíš??? Opravdu neboj, prožily jsme to všechny, jen kdyby bylo něco špatně např. hodně zvracení tak volej na kliniku, protože teď bys zvracet neměla už vůbec. Držím pěsti ať je líp a opravdu bude :kytka: Papa :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.16 15:16
Aničce

Ahojky zlatíčko moje :srdce:, vidím, že jsi tady holkám oporou a rádkyní, jsi hodná. :potlesk: Moc moc se na Tebe těším. :kytka: Posílám pusu :hug: :hug: :* :* papa a hezký víkend Aničko :mavam: :mavam:

MAXATINA
94 příspěvků 14.5.16 15:29
Calamity

Já měla taky zimnici, horečku, slabá jak moucha. Vařila jsem si vývar několik hodin, pak ho zmrazila. Pořád jsme větraly a tak jsem na klinice taky nastydla. :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.16 15:35
vendy48

:mavam: :* :* :* ahojky, no jo, občas sem juknu :mrgreen:,kočky asi jsou nastydlý z OB, noci jsou pořád studené :D a tuhle jsem jezdila okolo, okna pořád otevřená, bytˇnám s Martinkou také bylo teplo a to jsme tam byly v zimě :roll:,to to utíká, tak když Calamity :D píše, že kašle, to neni zrovna fajn na žaludek :? Pa, pa, ty si užívej, já mám pracovní :(,také se na Tebe moc těším :hug: :hug: :hug: :* :* :* :kytka: :mavam:

Dašule111
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.16 16:21
Calamity

Ano, ta vlevo. :roll: Taky jsem byla zaskočená jak auto hází a ty zatáčky! :zed: To jsi dobrá, že jsi cestu zvládla.
Tvoje kolegyně z pokoje ještě domů nešla, bylo jí stále zle.
Děkuji za povzbuzení Vám všem, aspoň vím, že nejsem s těmi obtížemi sama. Už mám čaj- ovocný, vývar v mrazáku- zkusím zítra. Ještě perlička: po návratu z nemocnice jsem měla o 2,7 kg víc :cert: :zed: No uvidíme, jak to půjde dál.
Ještě jednou díky a držím palce na uzdravení- Calamity.

Calamity
76 příspěvků 14.5.16 18:23
Dašule111

Včera jsem měla vývar od knorra, nutridrink, ochucené mléko, mezitím vodu, všechno O. K., chodila jsem po zahradě, dnes, jak stále kašlu, mezi vodou jen třikrát mrkvovo jablečný džus a jinak pár minut sedím u PC, pak na lůžku, u postele mi na zemi leží věrný jezevčík, olizuje mou převislou ruku, občas do ní žďuchne čumákem…teď jsem ho odvedla do jeho pelíšku a dala mu večeři a jdu si odpočinout…

JMLMK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.16 20:00
anna 57

Tak jsem doma, ale že by mi bylo dobřeto říct nemužu. Snad v úpříštích dnesch bude líp.
:mrgreen:

Daninka1111
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.16 20:39

Ahojky všem, můžu se zeptat, kdy se může po plikaci cvičit a posilovat břicho? Nemůžu nikde najít, děkuji za odpověď.

Calamity
76 příspěvků 15.5.16 06:54
JMLMK

Vítej doma. Já už jsem doma od čtvrtka a teprve teď, v neděli ráno, mi začíná být trochu lépe… i když slabá jsme jako moucha.

Stránka:  « Předchozí 1 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 53 Další »
Váš příspěvek