Plikace žaludku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
jancaxxl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.16 20:44

Díky :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.16 05:48
JMLMK

:mavam: zdravím, já měla neschopenku od obvodní dr.,diagnozu nevěděla, tak tam písla žaludeční vředy :mrgreen:,prý je to jedno. A bylo :D :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.16 05:52
MAXATINA

:mavam: Stáni, na gastro jdu 9.září. Vím co je analgosedace, to bude vpohodě ;)! Já si to dám nosem :mrgreen:,pa, pa :mavam: :kytka:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.16 05:58
jancaxxl

:mavam: ahojky, neboj a přečti si tady historii :),na začátku je trocha nepohody, den ode dne je lépe, myslím si, asponˇteda já, že zubař je horší :mrgreen:,ale chápu Tě, všechny paní a dívky tady měly obavy, Bude to o. k.,pa, pa :mavam: :kytka:

Calamity
76 příspěvků 6.5.16 12:57
plikace

Zdravím milé dámy. Tak jsem se v březnu dozvěděla o OB klinice, 22.3. první návštěva, 3.5. kolečko nutriční, gastro, psycholog, interna a už mám domluven termín plikace na 10.5. to bylo tedy rychlé (a jsem za to ráda). Dofám, že zhubnu tak rychle jako vy ostatní…

JMLMK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.16 19:45

Děkuji anna 57, za zpávu. Neschopenku budu mít taky od obvodní, tak aspon vím. Díky moc.

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.16 22:01
Calamity

:mavam: tak to je super :mrgreen:,držím palce :mavam: :kytka:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.16 22:03
JMLKL

:mavam: a také držím palce! :mavam:

Calamity
76 příspěvků 6.5.16 22:05
anna 57

Díky moc, anno, protože se fakt docela bojím…

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.16 22:17
Calamity

:mavam: opravdu chápu, všechny jsme se bály, to je normál :),na OB je skvělá péče a lidský přístup, už to je výhra, po opce, jak už jsem psala, je trochu nepohody, ale dá se to zvládnout, na bolest dají utišující léky, jsou tam pro Tebe, neboj, vše bude o. k. :mavam: :kytka:

Calamity
76 příspěvků 6.5.16 22:22
anna 57

Dík. těším se moc na to hubnutí, přibrala jsem až před pěti lety po úrazech nohou, je to otrava nosit kila navíc všude s sebou. snad se jich teď definitivně zbavím… a snad už se pak ta kila nevrátí…

Calamity
76 příspěvků 6.5.16 22:25

Pročítala jsem tu pár stránek zpátky, zatím si asi nikdo nestěžoval, že by shozená kilča zase nabral… to je motivace.

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.16 22:37
Calamity

:) pročítej, to je dobře. Co jméno, to příběh :) a snaha se sebou něco udělat, to už je fajn :potlesk:,v minulosti tady písu o svých kolegyních, jedna je po opce přes 3r. a pořád super. Někdo hubne rychle, někdo pomalu, ale vždy jsou nějaká kilča dole. Pravda, může se stát, že to nefuguje, ale těch případů je méně, také jsem tady několik četla. Jinak, tady diskuze jsem přečetla několikrát :mrgreen: a jsem moc ráda, že to tady je a paní a dívky sem píší co a jak :potlesk: Tak ještě jednou, držím palce a vůbec všem kdo to má za sebou i před seboz :D :potlesk: :kytka: :mavam:

Calamity
76 příspěvků 6.5.16 22:42
anna 57

Ano, četla jsem tu o pár případech, kdy po plikaci kilča nešla dolů anebo šla, ale jen málo. dost mne to udivuje, vždyť při tak malých porcích (max. 150 cm2) bych předpokládala, že váha dolů doslova „poletí“…

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.16 23:05
Calamity

:D já si to myslela taky, ale tak to opravdu není, každý-každá, to má prostě jinak. Při malých porcích by měl zhubnout téměř každý i bez opky, jde to, ale udržet to! A po opce? No další má kolegyně zhubla jen 6kg, tak jí to naštvalo, že se dále na léčbu vykašlala :(,přestala do OB chodit.To je špatný příklad, chce to nevzdávat se, je to i o povaze a nějaké oběti :D, myslím tím né se cpát jak nezavřená :D Také dostatek pití a to my ženy máme většinou problém, že? :D Já taky :(

Calamity
76 příspěvků 6.5.16 23:10
anka 57

No já jsem zvyklá pít docela dost, přes zimu 1,5 l nejméně a v létě i více než 3 litry, hodně sportuji. zdá se však, že první dva měsíce po operací se sportovat nemá…

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.16 23:18
Calamity

:) tak to je dobrý základ! Pití a pohyb :potlesk:,no po opce ty dva měsíce určitě se šetřit, to mi řekl pak dr. při vyndávání stehů, to opatrně. Také tady o tom v historii děvčata různě píšou. A veškeré jídlo se měří na mililitry,=150ml, ne gramy a jiné. Dobré jsou ty krabky co mají na recepci, tam co se vejde, to se může :D

Calamity
76 příspěvků 6.5.16 23:24
anna 57

Tak to si jako odměrku mohu vzít třeba kelímek od jogurtu, ten by měl mít zrovna 150 ml… nebo jestli mají krabky na recepci, tak si tam jednu hned koupím…

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.16 23:31
Calamity

:potlesk: no přesně, kelímek od jogurtu taky dobrý, nebo od velkého Pribinaka.Ty krabky mají na recepci za 30kč. Má další kolegyně jich má plno :D a poctivě si tam navaří a da do mrazáku. To já jen něco, čím si nejsem jistá a jinak už to mám v"oku"a dávám si hlavní jídlo na dezertní talířek, ale neni plný a jelikož jsem milovník masa :mrgreen:,tak bez příloh nebo mini :D

Calamity
76 příspěvků 6.5.16 23:38
anna 57

No já mám maso také hodně ráda, takže ho zřejmě od té plikace až do smrti už budu jíst jen bez příloh nebo s mikroskopickým množstvím zeleniny. :D celkem příjemná představa…

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.16 23:43
Calamity

:mrgreen: taky to tak mám :mrgreen:,on si člověk vůbec pak rozmyslí, zda do pusy to či ono :D, hlavně to lepší a vydatnější, žádné nízkotučné nic :?,ale vydatné, dobré jídlo, už proto aby nebyl hlad ;)

Calamity
76 příspěvků 6.5.16 23:48
anna 57

Takže je ta plikace vlastně dobrá i k tomu, že člověk přestane jíst kvantitu a může se soustředit na kvalitu…

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.16 23:58
Calamity

:mrgreen: ano, přesně tak! Biftek s vejcem, paráda :D k tomu nic víc neni třeba :mrgreen:,kvalitní šunka, sýr aj. Ovoce jako přesnídávku nebo svačinu, klidně lososa.Ani to nezruinuje peněženku :D, také dobré jogurty, je plno dobrého, kvalitního jídla. Nakonec jsem četla od dr. Pichlerové z OB, že sešijí žaludek a né pusu a nemůžou chtít, aby se člověk ještě odříkal dobrého jídla, je ho v malém množství, pravidelně, tak neublíží :)

Calamity
76 příspěvků 7.5.16 00:02
anna 57

Dík, tak tohle už mne přesvědčilo definitivně, že plikace je dobrá cesta. :mrgreen:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.16 00:09
Calamity

:mrgreen: určitě! Stojí to za to! Od ledna mám dole 17kg, jde to pomalu, ale jdeNa váhu už raději nelezu, je to vidět na oblečení a říkají to všichni okolo mne :D, občas se váha zastaví i na delší dobu, mají to tak i jiní. Tak 10.5.? Pak už bude jen lépe :D :mavam: :kytka:

Calamity
76 příspěvků 7.5.16 00:12
anna 57

17 kg dole jen za tři měsíce? to je úžasné… velká gratulace. snad budu mít také to štěstí…

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.16 00:19
Calamity

:) někomu jde i více, rychleji se prý hubne z vyšší váhy, já měla nejvíce 115kg, něco jsem shodila před opkou sama.Dle speciální váhy co mají na klinice bych měla mít 76kg, což teda nevím, osobně by mi stačilo ještě tak 10-15,hubená teda nejsem :?,ale spokojená i s tímto, z vysokého tlaku nízký :)

JMLMK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.16 16:59
anna 57

Děkuji, za podporu, na plikaci jdu 12.5., nervičky už pracují, ale i se těším, že konečně půjdou kilča dolu. Vám také držím palce, ať vše dobře dopadne :mavam:

MAXATINA
94 příspěvků 7.5.16 19:14
JMLMK

Neboj, trošku se vyspinkáš a už budou padat kilečka. Všichni jsou moc milí. Obavy dej do koše a vyhoď. Držím palce. :mavam:

JMLMK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.16 20:18
Maxatina

Díky moc za podporu, už se těším, až to budu mít za sebou. :D

MAXATINA
94 příspěvků 7.5.16 20:39

Nemáš za co děkovat. Jsme tu od toho, abychom se vzájemně podporovali.

jancaxxl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.16 21:54
Calamity

Calamity já jdu také 10.5. jmenuji se Jana :-) :dance:

Calamity
76 příspěvků 7.5.16 23:46
anna 57

No já měla ještě začátkem roku 2015 116 kg, podařilo se mi do jara zhubnout na 109 kg, od březnové konzultace v OB klinik jsem do konzultace 3.5.2016 zhubla 5,5 kg a po operaci mám zhubnout cca 25 nebo 27 kg. Vzhledem k tomu, že ráda hodně sportuji, doufám, že zhubnu těch 25, jen nevím, za jak dlouho. Na monitoru svého počítače mám odstrašující foto z doby, kdy jsem měla 116 kg. Teď mám 103 kg a v plánu je zhubnout na cca 80 kg. V té chvíli (80 kg) mi bude oblečení z roku 2010 (jen na doma samozřejmě)…

Calamity
76 příspěvků 7.5.16 23:49
janca xxl

Tak to je fajn. A máš tam být také 10.5. již v 7 ráno? Pojedeš tam zdaleka? Jsem Monika, ale říkají mi Calamity Jane.

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.16 09:17
Calamity

:mavam: máš parádní přezdívku :potlesk:,hned mě to napadlo :mrgreen:,jinák, určitě shodíš, to se neboj, já už se srovnala s tím, že to nejde, asponˇteda mě, tak rychle, ale má to tak být. Vzhledem k tomu, že se moc nehýbám, tak jsem docela spokojená jak to jde a ty sportuješ, tak to je bezva :potlesk: Po plikaci by těch 30kg mělo jít dolu, ale je plno těch co dají o mnoho více, mé dvě kolegyně daly přes 40kg 8o. A 10.5. koukám tam budete dvě :lol:,taky super! Já měla štěstí, také jsem byla na plikaci s Martinkou a dokonce na stejném pokoji :D, zname se odtud :D, určitě se sejdete na pochodu po chodbě :mrgreen:,tak Moni a Jani, držím Vám palce!!!Bude to O. K. :hug: :kytka: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.16 09:19
JMLKL

:mavam: ahojky, také držím palce toho 12.5.,bude to také O. K.,opravdu jsou tam všichni moc fajn, včetně uklizečky :D :hug: :kytka: :mavam:

jancaxxl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.16 17:07

Calamity ano také v 7 -7,15 jedu z Mostu jinak jsem Ševčíková a jsem i na FB :-)

jancaxxl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.16 17:39

Děkuji všem za podporu :srdce:

JMLMK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.16 17:45

Také držím všem palce, ať nám to všem dobře dopadne :mavam: Je tady někdo kdo jde na opku 12.5.?

jancaxxl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.16 07:48
JMLMK

Myslím, že se tam uvidíme, to tam budeme, pouští prý až po 3 dnech -mám krátké červené vlasy (jestli mi nezešediví :-) )a delší patku světlou :mavam:

JMLMK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.16 13:41
jancaxxl

To se určitě uvidíme, protože já jsem z daleka a nestihla bych se dostat včas na opku, tak přijedu už ve středu odpolko. Jen jsem se ještě chtěla zeptat nevíte někdo, jak dlouho zákrok trvá myslím časově? Nikde jsem to nevyčetla. ;) Díky za odpověd.

MAXATINA
94 příspěvků 9.5.16 14:34

Jestli si to dobře pamatuji, tak hoďku. Budu na Vás kočky myslet, nebojte se, těšte se. Stáňa :mavam:

Calamity
76 příspěvků 9.5.16 18:43

Ahojvšem. Byla jsem dva dny bez PC, no děs. Tak zítra se uvidíme na klinice. Odjíždím na večeři…něco jako POSLEDNÍ VEČEŘE… :mrgreen:

Calamity
76 příspěvků 9.5.16 18:44
JMLMK

Jak dlouho trvá zákrok? Snad jednu až tři hodiny co jsem tak porůznu kde četla…

Calamity
76 příspěvků 11.5.16 08:54
všem

Calamity i jancaxxl jsme po operaci, která proběhla 10.5.2016. Jsme spolu na pokoji a všechny tímto zdravíme. :D :mrgreen: :mavam:

MAXATINA
94 příspěvků 11.5.16 09:00
Calamity

Taky zdravím a přeji ať je všechno tak jak má a jdete brzo domů. Stáňa :mavam: :mavam:

Calamity
76 příspěvků 11.5.16 09:14
MAXATINA

Jj, v ro také doufáme. Dnes už jsme se procházely po chodbě a okolo desáté hodiny asi budeme zkoušet led…

JMLMK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.16 10:45
calamity i jancaxxl

Holky zdravím Vás, v poledne vYrážím z domu i já, kolem 15 hod bych měla být v Praze. Tak se držte a určitě se potkáme :potlesk:

Calamity
76 příspěvků 11.5.16 13:59
JMLMK

Jsme na pokoji č. 3, zastav se :mrgreen:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.16 15:13
Calamity

:mavam: zdravím obě :mavam: a paráda :mrgreen: :kytka:

Stránka:  « Předchozí 1 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 53 Další »
Váš příspěvek