Plikace žaludku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.1.16 15:29
OB klinika-žádanka

:mavam: Ahoj Sandro, já zavolala sama na recepci a chtela jsem objednat na konzultaci, vše bez problému a objednali bez žádankyHned při první návštěvě jsem internistce řekla, že bych ráda plikaci a také nebyl problém, fakt je, že před opkou rádi uvidí nějaký úbytek na váze, pročti si historii na diskuzi, jinak dobrá volba, držím palce :D :mavam: :kytka:

Sandra Abigail
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.1.16 17:41

Pokud jim bude stačit moje vlastní snaha, tak za posledních pět let jsem zhubla ze 114 kg na 77 kg a momentálně mám zase 98 kg a stále nabírám :-( A už mě to nebaví, mám to takhle prakticky celý život, asi od 16 let… Nemocí mám taky požehnaně a vždycky když naberu, všechno se mi zhorší, když zhubnu, zlepší se to. Upravit jídlo asi už víc nepůjde, jím normální (spíše menší) porce, často (6× denně) a zdravě, používám kaloricketabulky.cz, hýbu se jak jen moje zdraví dovolí (což tedy moc není, takže jen chůze a orbitrek). Zkrátka i když to nebylo pod dohledem obezitologie, tak u mě konzervativní léčba selhává na plné čáře. Jestli na obezitologii k jídelníčku na míru přidají nějaké pilulky na hubnutí, odmítnu je brát, protože je to svinstvo a pomůžou jen na chvíli. Navíc mám spoustu zkušeností ze svého okolí, kdy lidé chodili na obezitologii, za dva roky zhubli třeba 30 kg, přestali tam chodit, protože byli dle lékařů vyléčeni a za další rok nebo dva byli zpátky. A já prostě už ten kolotoč nahoru-dolů odmítám, chci zhubnout jednou provždy a trvale. Tak doufám, že to půjde.

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.1.16 18:08
Sandra

:potlesk: moc hezky a pravdivě napsané, takhle to řekni na první konzultaci, nejen já mám to samé, včetně kdysi léku na hubnutí pod lékařským dohledem.Na OB je fajn nutriční dr.,určitě se jí bude líbit Tvá strava dle kalor. tabulek :potlesk:,nenech se zviklat, držím palce :potlesk: :kytka: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.1.16 18:52
Sandře

Sandro tak to je super, když jim řekneš co si tady napsala tak to bude dostačující a nutriční bude spojená s tvÿm jídelníčkem. Myslím, že by neměl být problém pro operaci. A jsi dobrá co jsi sama zhubla. Tak držím pěsti ať ti to výjde. Papa :mavam:

Sandra Abigail
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.1.16 19:37

Děkuju, moc doufám, že to vyjde mě i přítelkyni, ta je na tom v podstatě stejně na houpačce jako já, akorát s váhou to má horší (na 196 cm má teď 130 kg) a stravujeme se obě stejně. Dám samozřejmě vědět, co nám řeknou. Už aby byl ten únor a už abychom měly termín :-)

Mimochodem, co všechno předchází operaci? Jaké všechny vyšetření? Četla jsem tu, že jedním z nich je gastroenterologické, s čímž mám dost problém, byla jsem na tom jednou a nezvládla jsem to, ale to mi jen cákli nějaký sprej do krku a nabízeli mi injekci, kterou jsem ale musela odmítnout, byla jsem autem. Ale to o nic nešlo, tady to bude důležité, tak to nějak zvládnu :-) Co tam je ještě dalšího za vyšetření?

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.1.16 20:24
Sandře

Sandro tak první je pohovor o jakou operaci máš zájem a proč atd. Nutriční to je o jídelníčku, pohovor s psycholožkou jak si na operaci připravená, jestli zvládneš jiné stravování atd. Potom obávaná gastroskopie, na požádání jí dělají nosem, nezvedá ti to žaludek, připlácí se za to asi 200korun. Já si to tak nechala a úplně v pohodě. Jsou milí opatrní, ničeho se neboj. Pak je sono břicha to nic není. A nakonec interna. Na všech těchto vyšetřeních, které jdou různě naplánované, pro lidí zdaleka se to snaží dát třeba do dvou termínů, tak každý MUDr. musí s operací souhlasit. A když máš vše o. k. tak předoperační a termín. Můžu vědět kde bydlíš?

Sandra Abigail
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.16 11:33

Díky za informace, vypadá to docela jednoduše, až na tu gastroskopii :-)
Bydlím v Praze.

edit: jen doufám, že moje zdravotní problémy to nezhatí :-( Nemám jich zrovna málo a i když zhubnutí mi hodně pomůže, tak operační zákrok by mohl (snad nebude) být kontraindikací vůči mým problémům.

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.16 19:33

Ahojte zlatíčka. Přeji všem sice opožděně vše nejlepší v novém roce hodně lásky štěstí a hlavně zdravíčko. Holky myslím na vás a přeji vám at vám to vše dobře dopadne a také at máte co nejméně obtíží po opce. Venduli ty dej pak vědět at víme ze jsi v pořádku jo? Zatím se mějte krásně. A opatrujte se :hug: :kytka: :dance: :srdce: :* :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.16 19:39
maja 154

:mavam: :* Majko i Tobě a rodince také jen to nej, nej, nej, zdraví, štěstí, lásku :srdce: :* :hug:,opatruj se :hug: :kytka: :*

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.16 10:40

Děkuji Aninko :* tobě taky preji at ti to vše dobře dopadne, ale teď přesně nevím kdy jdeš. Ale to je jedno hlavně at jsi po opce na tom co nejlíp, jsi taky fajn človíček a už se tesim až vás poznám všechny tváři tvář. Doma jsem to říkala ze bych za vami na jare přijela a v pohodě takže se budu těšitna jaro. Ja jdu v úterý a mam nahoře 2kila tak se mi to asi zase všechno oddali ale to nevadí stejně na tom budu porad trvat aby mi ji udělaly. Holky mějte všechny moc fajn mam vás ráda papá a držím pěstičky :hug: :hug: :hug: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.16 11:02
maja 154

:* :hug: Majko, tjo, já raději na váhu ještě nešla :,(,jdu teď 6tého na předoperační a opka snad?18.1.nebo 25.1.,pokuď mě nevyhodí skrze kila :roll:,jinak se moc těším, že se poznáme :dance:,však to určitě ještě pořádně prodiskutujeme :mrgreen:,aby se to hodilo všem :mrgreen:,zatim pa, pa, opatruj se milá naše přítelkyně, i rodinka :srdce: :* :* :* :hug: :hug: :hug: :kytka: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.16 11:29
Sandře

Ahoj Sandro, ještě jsem se tě chtěla zeptat jakou máš pojišťovnu? Hezký den

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.16 11:48
Kočičkám

Ahojky čičiny :lol:, Májenko, děkuji za přáníčko a my jsme si už přály, ale ještě jednou vše krásné v novém roce pro Tebe a Tvou rodinku. :kytka: Holčičky zlaté moje, víte, že já tady hodně píšu a slibují, že hned jak to půjde napíšu i kdyby jednu větu. Tablet si beru sebou. Už jsem lehce nervózní, šimrá mě v břiše, popohnala bych nejraději čas. :lol: Zítra si jdu pro neschopenku. Májenko to by bylo úžasný kdyby si za námi přijela, to určiě doladíme a my pražské se přizpůsobíme. Vezmeme si dovolenou a usadíme se někde v příjemném prostředí a budeme povídat a povídat :dance:. Je super, že jsme se sešly já, Aninka, Martinka a Sonička. Hned se jinak komunikuje když jsme se trochu poznaly a máme se rády jako bychom se znaly hrozně dlouho. No už se těším na jaro a moc.Tak miláčkové zatím papa :srdce: :* :* :hug: :mavam: :mavam: Jani zítra ti budu držet pěsti pro štěstí. A napiš, papa.

Sandra Abigail
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.16 12:00
Vendy

Mám Všeobecnou, je to problém?

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.16 12:25
Sandře

Tak to máš v pohodě, buď holka ráda. Kdybys měla ministerstva vnitra tak termín operace je až 10/2016, jinak mají plno. Já nevím jestli si to tady četla o mě a o Martince my máme ministerstva vnitra a čekala jsem do teď, první návštěva kliniky byla 1.6.2015.Pojišťovna už neproplácela do konce roku plikace. Ale teď jdu 6.1.2016 tak je to takové pozitivně magické :D. Papa :mavam: :mavam:

Sandra Abigail
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.16 12:30
Vendy

Víš, já sice ráda v mnoha věcech experimentuji a velmi ráda poznávám nové věci, ale co se týče různých služeb, jsem konzervativní :-) Zdravotní pojišťovnu jsem měla v devadesátých letech Garant, ten zkrachoval a převzala to VZP a od té doby jsem u nich a neměnila bych. Možná to není nejlepší pojišťovna, ale je spolehlivá.

Jsem moc a moc zvědavá, jak to všechno půjde. 4. února máme první setkání, tak doufám, že se rovnou domluvíme na operaci a nejlépe i termínu :-)

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.16 12:44
Sandře

Tam se domluvíte na typu operace, ale o termínu se mluví až po všech vyšetřeních. A všechna vyšetření ti naplánují na recepci po té konzultaci.

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.16 12:53
vendy48

:* :* :* pořád na Tebe myslím :srdce: a také tady čtu pořád starší příspěvky, bude to o. k. :mrgreen:,určitě se ve středu na Tebe zeptám, všichni si chválí sestřičky na OB, tak věřím, že nebude problém :D, jen jsem skeptik ohledně mé váhy :(,no snad teď, až půjdu do práce, něco shodím :roll:.jsem ráda, že tady je nově Sandra :potlesk: :mavam: a zítra budu myslet na Janinu! Pa :mavam: :srdce: :* :hug: :kytka:

Sandra Abigail
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.16 12:54
Anna

Jaký máš problém s váhou?

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.16 13:00
Sandra

:mavam: no, většinou chtěji redukci váhy před opkou a to se mi moc nedaří :,(,snažím se jíst po 3hod. a zdravě, ale pohyb žádný, jen běžně jako většina, z práce do práce, po bytě aj.,takže úbytek nic moc :(,může se tedy stát, že při vážení před opkou, mne pošlou domu :( :mavam:

Sandra Abigail
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.16 13:01

Aha :-( To snad ne. Já mám taky problém, už delší dobu nabírám, před 14 dny 97 kg, včera 98 kg, fuj :-( A to jím pořád stejně, i ten pohyb je stejný a místo abych hubla tak nabírám :-(

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.16 13:18
Sandra

Tady v příspěvcích jsem to nečetla, ale na recepci slečny říkaly, že se to stalo :(,já hubnu při „nervácích“,když jsem relativně vpohodě, tak holt :) naopak a abych pravdu řekla, diet jsem si užila ažaž a už mě nebaví, pořád počítat kalorie aj.,potřebuji „berličku“ :D, nijak se nepřejídám, sladké nejím, ale na váhu se fakt už bojím jít :(,a s VZP pojištovnou máš „recht“ :),pořád je pro ně lepší proplatit opku, než později platit za nemoce způsobené obezitou :) a jak psala Vendulka, termín opky řeknou po kolečku vyšetření a předoperačním vyšetření :mavam:

Sandra Abigail
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.16 13:27
Anna

Přesně, taky mě už nebaví ta houpačka nahoru, dolů. Navíc se stravuji správně, 6× denně malé porce, zdravé, hodně zeleniny, minimum tuků, žádné smažené atd, maso většinou drůbeží (kuře, krůta) případně libové vepřové (kýta) a prostě to nejde. A to jsem před několika lety s takovou stravou zhubla přes 30 kg. Tělo si na ní asi zvyklo a kdoví proč všechno ukládá. Přitom podvyživená podle přístrojů nejsem, takže bych měla normálně hubnout nebo si udržovat váhu, ne nabírat.

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.16 13:37
Sandra

Na OB je bezva dr.na nutriční, dle toho co píšeš, bude spokojená, víš co a jak jíst :),myslím, že i psycholožka bude spokojená, jde jim o to, jak po opce zvládneš režim jídla po 3h.,u Tebe problém nevidím :),byť jasně nejsem psycholog :),u mě byl problém jen chirurg, první mě poslal na měsíc k ledu :(,abych zhubla, mno a další byl lepší, ubral mi 2kg na oblečení a poslal na přeop, s tím, že 3kg dolu a to se teda bojím, že jsem nedala :(

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.16 17:53
Aničce

Aninko zlatíčko :*, ty jsi hodná, že na mě myslíš, ale i já myslím na Tebe :lol: Teď jsem si četla ty papíry k operaci a pobytu tam. Návštěvy kdykoli akorát dodržet mezi 7-9h, protože je vizita a pak v době oběda, jinak návštěvy do 19h. Aničko miláčku tak to prosím zkus třeba ti řeknou ať chvíli počkáš nebo tak něco. Já tě chci vidět :srdce:.Jestli si nezhubla teď tak se ti to podaří nervozitou před operací. :dance: Zatím papa kočičko :* :srdce: :kytka: :mavam: :mavam:

Sandra Abigail
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.16 17:56
Anna

Vím jak se cítíš, ale snad to nebude tak horké, někdy prostě tradičně zhubnout nejde ať se člověk snaží sebevíc :-( I kdyby jsi ty tři kila nezhubla, tak snad ti kvůli tomu operaci nezruší, to by bylo kruté a nefér, člověk na ni přece jde proto, aby zhubnul, ne aby zhubnul před ní.

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.16 19:20
Sandře

Sandruš, víš co mi řekl doktor při předoperačním vyšetření? Že mám dva úkoly do operace:neonemocnět a nepřibrat jinak mě chirurg pošle domů :(.Tak nevím jak až to je v praxi pravdivé.

Sandra Abigail
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.16 19:23

Neonemocnět je jasné, i jen hloupé nachlazení operaci znemožní, ale to nepřibrat, no, přijde mi to divné.

Daninka1111
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.16 20:45
Daninka1111

Ahoj holky, jak dlouho se čeká na operaci, když obejdu doktory psycholog atd… vše mě čeká během 14 dní. Prý musím mít souhlas psychologa a obezitologa, toho se bojim nejvíc. Nechci dodržovat žádný jídelníček atd… jak jste to měly vy? Děkuji za odpověď :-)

Lola...77
33 příspěvků 4.1.16 05:49

Ahojky všichni :mavam:
Jsem tu nováček, mám termin operace 25.1.
Váhala jsem jestli dělám dobře, ale díky Vám všem se i těším! Moc vám děkuji :kytka:
Můžu se k vám připojit?

Martika 76
164 příspěvků 4.1.16 07:48
Ahoj všem :o)

Nazdárek holkyyyy!

Nejprve chci pozdravit všechny nové slečny, paní a bojovnice s váhou :mavam:
Sandro, můžu se zeptat kolik ti je let?
Lolo, tak to gratuluji k termínu, to se tam možná setkáš s Aničkou :potlesk:

Holky, já se docela bojím předoperačního, jestli projdu a taky kdy budu mít přesně termín… původní plán je na 18.1.2016…tak uvidíme jak to dopadne.

Každopádně jsem se dočkala :dance: :dance: :dance:

Tak dám vědět jak jsem dopadla a jestli se s Aňulkou třeba sejdeme na pokoji :palec:

Jinak vám přeji krásný den a těším se na všechny zprávičky :mavam: :kytka:

Martika 76
164 příspěvků 4.1.16 07:55
Vendy48

Ahoj miláčku!

tak už se jenom dvakrát vyspinkáš a je to tuuuuuu!! :potlesk: :dance:

Moc ti držím pěsti a doufám, že ti bude dobře jako Soničce ;)

Vendulko, já ti pak zavolám, až budeš mít po…jo?

Pusuuuuuu a myslím na tebe! :srdce: :* :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 4.1.16 08:22
Daninka1111

Ahoj Dani…

tak jestli to dobře chápu, nechceš držet dietu a chceš jít na plikaci?
Ale zázraky se nedějí… neber to špatně, ale disciplína je nutná, jestli chceš zhubnout a to i po plikaci…
Když si počteš v tomto diskusním fóru, zjistíš, že zadarmo to fakt není.

Tak držím pěsti aby ti vyšlo to co chceš.

Měj se krásně :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.16 10:04
Vendulka

:* ahojky, jen krátce, zase mažu do práce, Vendulko, ja mam ještě v 9.40 internu, pokuď se neuvidíme, jen klepnu na sestřičky :mrgreen:,pa, pa :* :* :* :hug: :hug: :hug:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.16 10:10
Sandra

:mavam: ahojky, také jen krátce, ráno jsem vlezla na váhu a nic jsem nepřibrala! :mrgreen:,aspoň z toho mám radost, teď jsem v práci, tak snad něco půjde dolu :nevim:,no, oni se tím jistí, žes „najela“na zdrav. stravu a budeš pokračovat tak i po opce a také prý se odtuční játra, asi teda trochu, tak mi to bylo vysvětleno, ale jsou to teda nervy děvče zlaté :roll:,zatím pa :mavam: :kytka:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.16 10:15
Lola77

:mavam: zdravím, jsi vítána, jako všechny tady :kytka: a určitě děláš dobře :potlesk:,zatím pa, pospíchám do práce :hug: :kytka:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.16 10:24
Daninka1111

:mavam: také zdravím, Dani přečti si tady historii, v každém případě po opce budeš muset dodržovat jak velikost porce, tak interval mezi jídlem a pitím, ono to ani jinak pak nejde, žaludek pak bude velikosti kelímku od jogurta. A na čekání operaci, záleží jakou máš pojišťovnu a hlavně jak Tě v „kolečku“,jak který dr. doporučí, na tom záleží nejvíce. A také na štěstí, jak rychle tzv. kolečko bude hotové, někdo jde coby dup :mrgreen:,někdo, jako já, jsem v OB od srpna, každý měsíc jedno vyšetření :roll::mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.16 10:29
Martika76

:* :* :* neboj předoperčního, to bude ok :D, jdu teď ve středu, číhnu tam na Vendulku, pokuď to pujde, a my dvě třeba spolu 18tého? :mrgreen:,kruciž, začínám se, až moc těšit :mrgreen:,tak jdu pracovat, ono mi v tom binci v Praze sklapne, pa, pa :* :* :* :hug: :hug: :hug: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.16 13:11
Všem kočkám

JÉÉÉ vy jste se tady děvčátka rozepsaly. Tak to vezmu po pořádku.
SANDRUŠ 2-3kg chtějí zhubnout před operací, protože se trochu odtuční játra a potřebují prostor pro nástroje, kterými operují.
LOLO blahopřeji :kytka: rozhodla jsi se určitě správně. Ty jdeš také na OB kliniku?? Jsem ráda, že ti naše diskuze pomohly, samozřejmě, že se můžeš připojit, jsi vítána :D
DANINCE, Martinka ti odpověděla dobře, také to musí schválit nutriční a tam musíš mít ukázkový jídelníček. A po operaci pravidelnost jak ti holky napsaly. Tak jak si to popsala ty tak to nejde.Kam jdeš na operaci?
MARTINKÓÓÓ, zlatíčko moje co to čtu ty a bát se??? Čeho??? Jedině :cert:.EKG, odběr krve, zvážit, spirometrie a přinést moč. A pak hned jdeš k internistovi ten tě poslechne, podívá do krku a řekne jaké léky brát či nebrat před operací. Tam miláčku není co, proč bys neprošla. Já už to také počítám jako malá ještě 2× se vyspím :lol: Moc ti děkuji za podporu jsi zlatko a zavolej až budeš chtít :srdce:.
ANDULIČKA už jezdí jako závodnice ve sněhu :lol: Aninko, já měla taky internu na 9.40 a šla jsem dřív hned potom předoperačním. Budu miláčku čekat. Už mám neschopenku, naštěstí jsem nepřibrala. Je to napínavé čekání :lol:.Zatím papa a vy nové se klidně ptejte mám čas odpovídat. :hug: :hug: :* :* :srdce: :mavam: :mavam: :mavam:

Lola...77
33 příspěvků 4.1.16 16:49

Děkuju za přijetí.
VENDY48- ano OB klinika. Měla jsem jít na operaci 17.12.ale dostala jsem chřipku tyden před operací a musela jsem počkat. Hrozně mě to mrzelo, předoperační jsem měla hotové.
HOLKY asi hloupý dotaz? Po operaci neměli jste hlad? Myslím na tekuté stravě?
MARTIKA 76- tak to je dobře, myslela jsem, ským tam budu :oops: :D

Sandra Abigail
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.16 16:55
Martika 76

Je mi něco přes 30, proč? :-)

Vendy48, tak to chápu, snad se to i zadaří, přinejhorším budu trávit dny na orbitreku do padnutí :-D

Ach jo, nemůžu se dočkat, už aby bylo 4. února :-D A snad to potom půjde rychle :-)

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.16 17:26
Lola

Lolo, to je škoda viď? Už si to mohla mít za sebou, ale nedá se nic dělat. Prý po operaci hlad není, tekutý máš vývar a holky pijí jako náhradu jídla nutridrinky. Také si je jdu zítra koupit. Tak tombudu střídat a můžeš třeba kefír, ono to zasytí, vždyť ten žaludek bude malej :lol:.

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.16 18:42

Děvčata zdravím :)… to tedy koukám, co vás tu je nových :)… ale určitě děláte dobře, že jste se rozhodly pro operaci. Jídelníček se dodržovat musí, ale není hlad. Spíš když si člověk neuvědomí a napije se brzy po jídle, tak mu je těžko, jako mě teď :D… ale jdu se na chvíli natáhnou a za chvíli bude dobře :) Všem vám přeji, aby jste to měly rychle za sebou a nejezdily tam rok jako já… Vendulko držím ti pěsti už dopředu a jak budeš moci, tak dej o sobě vědět. Pa, pa :mavam:

Daninka1111
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.16 19:22

Ahoj holky, nutriční už mi to schvalila a zbytek doktorů mám tento měsíc. Vím, že po operaci musím dodržovat pravidelnost, to mi problém nedělá, jen ty moje mega porce ano, neumim si říct dost, proto jsem se rozhodla pro operaci. Mám strach z obezitologa, aby mi operaci nezakázal a chtěl mě léčit sám. Operace by byla v Břeclavi a pojišťovnu mám průmyslovou 205. Taky někdo máte?

Lola...77
33 příspěvků 4.1.16 19:46

V

Ahojky všichni :mavam:
15.1.jdu na před operační, jde někdo taky na OB kliniku?
Ještě jsem se holky chtěla zeptat? Za jak dlouho jste se vrátili do práce po operaci?
Děkuji za odpověd

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.16 20:06
Dani

Daní, není se čeho bát, když to máš schválené od nutriční, já na klinice u obezitologa nebyla, ale když mu řekneš, že dodržuješ jídelníček a sama si držela nějaké diety a vše selhávání, tak by tě nemusel nutit k nějaké léčbě. Já mám pojišťovnu vnitra, ale to jsem chtěla vědět kdybys šla na operaci v Praze a když to máš v Břeclavi tak tam to je jiné.

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.16 20:12
Lola

Lolo, každá to má jinak Sonička ta měla úplně super průběh snad byla ve středu na operaci a v pondělí už šla do práce. A kolegyně od Snímky z práce byly měsíc doma. Záleží jakou práci děláš. Moje známá si vzala týden dovču a pak to prodloužila na 3týdny neschopenku byla hrozně unavená. Jak kdo to snáší, někdo zvracíš, jiný ne. Tak je to těžké posuzovat.

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.16 20:44
Vendulka

:mavam: :* no, to je zase bordel v Praze :,(,trochu sněhu a viděla jsem jen jeden sypač :cert: a chodníky taky pěkně kloužou. Jééé tady je nových děvčat :potlesk:,super milé dámy, dobře děláte, trocha nepohody po opce? No a? :mrgreen: Hlavně poté, kilča pujdou dolu, žádné pocení, žádné funění :mrgreen:,hodit si nohu přes nohu :mrgreen:,pěkné oblečení atd.atd.a hlavně se určitě zlepší zdravotní stav a o to jde :srdce: a také se předejde zhoršení zdrav. stavu, to nemám ze sebe, ale od jiných co to mají za sebou a také jsem dost načetla různých článků. Však přece nežijeme proto, abychom jedli, jíme proto, abychom žili :lol:,takže nemusíme slupnot kupice jídla, stačí nám několikrát denně kelímek od jogurtu.To dáme :potlesk:,konec „mouder“ :D, musím jít spát, vstávám brzyJsem ráda, že tady všechny jste, jste skvělé :potlesk:,tjo, Vendulko, na předoperačním váží? To mám radost :roll:,nic jsem nezhubla, ale také nepřibrala :),mějte se všechny krásně, zatím, pa, pa :mavam: :mavam: :mavam: :hug: :hug: :hug: :kytka:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.16 21:29
Lola

Lolo, já, Anička, Martinka jdeme na operaci na OB kliniku a Sonička je po operaci na OB. Anička má předoperační teď ve středu a Martinka předoperační 11.1.A Anička se dozví jestli půjde na operaci 18. nebo 25.leden. Tak to byste se potkaly :lol:
ANDULIČKO ty se divíš jeden sypač, zima je překvapila jako každý rok. Myslím na Tebe, dávej na sebe pozor. Ani vážil mě ten zdravotní bratr co mi bral krev, ale oblečenou i obutou, pak 2 kg odečetl. Tak se ničeho neobávej. Papa :* :hug: :mavam: Dneska si napsala super pozitivní příspěvek. :srdce:

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.16 21:58
Dobry vecer

Dobry vecer, pisi jak jsem slibila…Dnes jsem cca po 11hod podstoupila plikaci na Ob klinice, lezim zrovinka na poko c.2 mam zaplou tv a take wifi…tak napisi od zacatku. Dorazila jsem dnes kolem 6:45 na recepci nas bylo celkem 5..po jednom jsme sly na sesternu, kde nas vazily a merily tlak ja samozrejme po Vanocich nabrala ty 2kg co jsem schodila tudiz jsem mam tolik co na zacatku cervna co jsem nadstoupila to znamena 112 kg pri 165 cm. Nerwkly minic..cekaly jsme opet po jednom na primarku, ktera mi odebrala krev z prstu a zjistila mi 9mol na lacbo coz je mooc pak nad doprovodily na pokoj jsou po dvou, ale ja tu jsem sama a tak jak jsme prisly nad vezly na opetacbi sal ja byla 5 tudiz jsem sla na opku kolem 11 hod…mezitim mi daly infuzi kvuli tomu cukru a pak dva prasky a i jekci do ramene oblekla jsem si puncosky a tanga a cekala…probudila jsem se kolem 14:30 hod…boleli me moc v krku a na hrudi. Bricho vubec! hodku jsem byla na Jip kde mi daly infuzi proto zvraceni a bolesti a pomohly zvracela jsem kolem seste a ulevilo se mi uz jsen jse normal prochazela po chodbe pomaha to! Kazdy jsme jini po opetaci, ale hrozne to neni..szale davaj infuze na bolest.

Stránka:  « Předchozí 1 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 53 Další »
Váš příspěvek