Plikace žaludku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.15 15:07
Kočinám

Ahojky zlatíčka moje :mavam:, tak je to tady, dnes mi volali z OB, operace 6.1.2016 v 7.00 nástup. Pocity :roll: :dance: :nevim:.Není možná, že už to tak uteklo, teď hlavně neonemocnět.
Martinkóóó, jak ti je zlatíčko??? Půjdeš večer?? Opatruj se!!
Jani, nevolali ti dnes také kvůli operaci???
Gábi, moc ti blahopřeji :kytka:,jsi dobrá a máš to za sebou. Počítám s tím, že ten začátek nebude procházka růžovou zahradou.Ale kdyby mi to šlo jako tobě tak se těším. Gábi a máš neschopenku? Nebo jak si byla dlouho doma?
Jinak zdravím všechny mé lásky, přejí krásný zlatý víkend. :hug: :hug: :* :* :mavam: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.15 15:38
Vendulka

:mavam: :hug: :hug: :hug: zlatíčko, já tam budu tak v půl 9,psali Ti co sebou? :srdce: :hug: :hug: :hug: :*

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.15 15:41
Vendulka

:) tak hlavně, ať na Tebe do té doby nikdo neplivne žádnou jedovatou slinu :mrgreen: a Martinka nepíše, jak Ti je? Jsi v peřinách :lol: nebo plesáš? :mrgreen: :hug: :hug: :* :kytka:

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.15 11:16
Zdravím Vás všechny :-)

Chtěla bych se pochlubit, včéra mi volaly z Ob kliniky a sdělily mi, že 4.ledna se mám dostavit na lačno na plikaci :-)..Ted mě čeká předoperační a já se bojím, že něco bude špatně, že mne třeba internista nebude chtít pustit…Musím vše stihnout v jeden den a ihned volat na Ob kliniku, nebot mají od středy 23.12. do 4.1.2016 prý dovolenou..Snad vše stihnu.. :-) :D :) Jináč od srpna mám dole 3kg(pro ty co se bojí, že jim plikaci neschválí)..

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.15 13:02
Jaded32

:mavam: ahojky Jani, super zpráva :mrgreen: :potlesk:,jsi dobrá s kilama dole :potlesk: a ničeho se neboj, jak psala Vendulka, předoperační bývá o. k. :),já jdu 6.1.,hlavně :) žádné nachlazení, ale vzhledem k tomu, že je „jaro“ :mrgreen:,tak snad se nám to vyhne :roll:,držím palce, ať vše stihneš a neboj :) :srdce: :hug: :kytka:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.15 13:03
Jaded32

:) a budeš se na OB míjet s Vendulkou :mrgreen: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.15 14:44
Aničce

Ahojky holka moje :srdce:,tak Martinka byla plesat, dala fotky na Facebook, moc jí to slušelo a bylo to tam krásný, krásně prostřeno, prostě na úrovni :palec: A vypadala zdravě tak nevím jak to dokázala. Já jdu s Péťou zdobit stromeček :D.
Májenko, jak si spokojenś v práci??
Kočiny zatím papa a přejí krásný zlatý víkend :* :* :hug: :mavam: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.15 16:42
Vendulka

:mavam: Vendulko :*,Martinka je pěkná ženská vůbec :potlesk:,věřím, že jí to v šatech slušelo ještě více :),hlavně že je vpohodě :dance:,já napekla piškot na dortíky a dala pod folii ven, tak snad to vydrží, od pondělí až do středy jsem v práci celě dny, bych nestihala, stromeček musí načinčat moje milá :srdce: snacha, i tak budu mít honičku :roll:,ale Vánoce miluji :srdce:,nestěžuji si. Vendulko zatim pa, pa, ozvu se Ti :* :* :* :hug: :hug: :hug: :mavam:

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.15 18:27
anna 57

Děkuji, tak až ted jsem si teprve přečetla, že Vendy48,jde až 6.1.2015..ajaj ted se bojím, že jdu první snad tam bude nějaká jiná dušička co půjde ve stejný den semnou jinak se sesypu asi… s Vendy48 se uvidíme až toho 6.1.2015..jak se to blíží, bojím se, aby se něco nepokazilo…Upozornovaly mne, že nesmím mít opar a já jako na potvoru ho mám :-),ale do té doby zmizne..Pěkný večer přeji. :)

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.15 18:32
chci dodat

Chci dodat, že všichni známí a příbuzný mi tu opku vymlouvají, že jsem mladá a zdravá atd.,ale nepochopí, že já prostě 35kg dolů nedám..a touto cestou, by mělo snad být vše v pořádku, nebot na facebooku na Ob píšou ženy spousty negativa, že šly na reoperaci, ale taky spousta ženských co jsou spokojeny.. má mamča byla před 3.lety sice v Iscare, ale na bandáži žaludku a zhubla cca 37kg..Mám smíšené pocity..

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.15 18:48
Jaded32

Ahoj Jani, no já asi půjdu do postele po Tobě, protože Tebe ve středu pustí a já příjdu. Kdybych nešla na operaci jako první tak se tam po Tobě podívám, ale jak tě poznám? To víš, že tam s tebou někdo bude, pokoje jsou dvoulůžkové. Teď mám taky obavy svých nechytla virózu atd.Kdo se o plikací nezajímá, nečte o tom nic tak to druhými vyplouvají. Právě proto, že si mladá tak na to jdeš, než by se ti věkem k naváže při balíky jiné nemoci. Dobře děláš. A Plikace je lepší než bandáž, protože nám nebudou dávat do těla žádnou cizou věc. Těš se jako já na nový lepší život :dance:. Zatím papa. Jo ještě ty výsledky z předoperačního tam doneseš v den operace viď? Oni mají opravdu od 24.12 do 3.1.2016 zavřeno. A říkali ti, že máš mít ty kompresní punčochy?? Papa :mavam: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.15 19:17
Jaded32

:hug: Jani, můj přítel s opkou také nesouhlasí, ale…Ale jak tady již v minulosti spousta žen a dívek psala a popsala, opky nelitovala. A právě, že jsi mladá, tak to rozhodnutí je správné, určitě ti ta „berlička“vpodobě opky pomůže, už jen ten pocit, jak mi řekla má mladá kolegyně, pocit svobody :),budeš si vážit svého těla a udržovat si ho a také do budoucna se vyvaruješ nemocí, které jsou s obezitou spojené. Ještě jeden příklad, opět spojený s kolegyní, pravda je to už asi 10let a plikace tady ještě nebyla, byla mladá, hezounká, jen opravdu širší než větší a rozhodla se v té době pro nějaké „podvázání“žaludku, mohu říct, že netrvalo dlouho a byla děvče jako lusk, zmizely i zdrpotíže, měla velmi vysoký tlak a pamatuji si, jak byla nadšená, že si koupila podprsenku push-up :mrgreen:,že tohle by jí nikdy nenapadlo. Nedávno jsem se s ní po letech setkala a stále vypadá krásně a štíhle :potlesk:,jednalo se o jinou opku, princip však stejnýJani, je to tvé tělo, tvé zdraví, tvuj život, nenech se zviklat! Já už nejsem nejmladší a budu moc ráda, když mi opku udělají, hlavně skrze zdraví a pak i bych ráda lépe vypadala a to kvůli SOBĚ. Já mám taky 35kg navíc :,( a celý život jak na houpačce :cert: Jinak tady píšou vesměs ženy, které byly na OBklinice a jen vyjímečně psaly negativně, myslím, že po plikaci je nejméně problémů a reoperce může být ať je dělána kdekoliv.4.1. půjdou určitě i další, nebudeš tam sama a vždy je psáno, že tam je super personál :D Drž se má milá, první dny po opce asi nejsou „paráda“ ;),ale to žádná opka, určitě jsou horší :mavam: :hug: :kytka:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.15 19:20
Jaded32

:mavam: vidíš, Vendulka píše téměř to samé, neboj kočko :mrgreen: :hug:

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.15 21:44
Ženy :-)

Moc děkuji za upřímné napsání slovíček, které mne zahřály u srdce.je fakt, že ještě před 5.lety jsem měla vždy 65kg, pak se mi narodila malá ale já stihla zhubnout zase na 65kg, ale pak se k nám nastěhovala tchýně a já nestíhala ze začátku při třech dětech vařit a chodila na dobrý papání k ní a pak si zvykla a hlavně na to sladké, ted už u nás tchýně sice nebydlí, ale sladké dělá divy… :-)Známí mne nepoznávají, takže já už takových 5.let sedím doma a nechodím ani moc mezi lidi, tedy mezi známé lidi co mne znají jako hubenou oni by nevydýchaly to, že nyní vážím 110kg..Vendy48,no jmenuji se Jana Kudryová, ale jak píšeš asi se ani neuvidíme, když vše bude v poho a pustěj mne ve středu…Nevadí tak snad někdy příště třebas se uvidíme :-) :) :kytka:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.15 22:21
Jaded32

:mavam: Jani, úplně tě chápu! Jdi hrdě do toho, jsi fakt ještě mladá holčina :),nedej na řeči, budeš zase štíhlá maminka :D, držím palce! :hug: :potlesk: :kytka:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.15 18:15

Ahoj děvčata, to vám to tedy uteklo :) teď se překulí svátky a vy budete mít po operaci. Hlavně klid, žádné strachy, doopravdy to nic není… já jsem zvědavá až se teď skoro po třech týdnech od vážení postavím na váhu (doufám, že mi ji Jéžišek přinese). Ale už jsem si zvýšila ze 150 ml na 200 ml porce - tedy podle oka nic neměřím. Úplně by mi stačilo zůstat taková jaká jsem. Ale primářka povídala ještě před operací, že by u mě viděla ráda váhu 75 kg, tak to tak musí být. Hezky prožijte svátky, hlavně v klidu, ty Aničko sice v práci, ale pak na svátky snad budeš doma né? Pa, pa, zdraví Soňa

Martika 76
164 příspěvků 21.12.15 12:15
ahooooj holčičkyy!

Všechny vás srdečně zdravím! :* :mavam:

Jsem na antibiotikách, ale přesto jsem si galavečer užila! :palec:

Byla to nádhera a taky poslední moje letošní mega akce…teď už budu jenom makat jak šroubek ;)

WENDÝSKUUUUU!!! SUPEEEER!! TY UŽ TO BUDEŠ MÍT ZA SEBOUUUUU! :dance: :potlesk: :kytka:

Zatím páčko, já letííímmmm!!

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.15 16:42
Soňa59

:mavam: zdravím, hlavné že jsi o. k. :D, Soni, Vánoce budu doma, ještě 2dny, teda je to šílené v Praze :( a pak se ten rok překulí :D a jdeme na to :mrgreen:,já se těším a dnes jsem mluvila s kolegou mužem!,který byl na plikaci také v září a vypadá skvěle :lol:,jako ty a také si to moc pochvaloval, OB kliniku též, má dole 20kg. Soničko, měj se krásně, krásné svátky, také klídek :D, těším se, že se snad na jaře uvidíme :mavam: pa :hug: :hug: :hug: :* :kytka:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.15 16:44
Martika76

:mavam: ty jsi správný živel :mrgreen:,teď se už šetři, pa, pa, ještě písnu před svátky :* :* :* :hug: :kytka:

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.15 08:28
Zdravím všechny :-)

Zdravím Vás všechny :-).Tak včéra jsem byla na předoperačním a mám zánět, tudíž musím brát antibiotika, ale na opku můžu, což je supeer, i když stále mám z toho vítr :roll: Jináč dnes odjíždíme s rodinkou do Frankfurtu za rodičema, tudíž Vám všem přeji:Krásné prožití svátků Vánočních :mavam: :kytka: :mavam: :kytka:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.15 11:11
KRÁSNÉ VÁNOCE KOČINÁM

KOČIČKY moje :srdce: ráda bych Vám všem popřála krásné, šťastné a veselé Vánoce. Užijte si je v pohodě a klídku. :)
Za 14 dní operace, není možné jak to uteklo, moc se těším i trošičku bojím stavu tak týdnu po operaci :roll:,ale to zvládnu, věřím si :D. Dnes jsem ještě v práci, zítra dovča, to budou přípravy vrcholit tak raději Vám píšu už teď. Moc na Vás myslím a těším se, že na jaře se uvidíme :lol:.
Aničko, Martinko, Soničko a Májenko vy jste mi nejbližšší mám Vás moc ráda. A doufám, že po operaci budu schopná Vám psát co a jak. :srdce: :srdce: :hug: :hug: :* :* :* Papa zlatíčka, mějte se krásně.

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.15 11:27
pro vsechny milacky tady

Ahojte zlatíčka moje. Chci vám taky všem popřát krásné svátky vánoční, hlavně spokojenost a klid. Holky jsem za vás ráda ze vám to tak uteklo, a přeji vám hlavně aby vám to vše dobře dopadlo a at mate co nejméně potíží po opce. Holky ty obavy jsou normální ale nebojte vše dobře dopadne a pak uz bude jen a jen dobře. Myslím na vás pořád jen nemam moc času se sem dostat. Mam vás tady všechny ráda a přeji všem krásný den papá miláčci :srdce: :hug: :kytka: :* :mavam:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.15 14:16

… takže se také připojuji s přáním krásných vánočních svátků Vám všem co jste tady a v tom příštím roce hlavně zdravíčko a kila dolů :kytka: :hug: :mavam:

Odhodlana Terka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.15 19:07
u blbecku nadvorecku

Zdravim Vas, vsechny snazilky. Dnes jsem mela tu konzultaci u psychologa v UVN. Necitila jsem se dobre, mlada holka na me mrkala a skoro davala slova do ust. Na vahu me soupla i v hadrech, botech a otekle z periody. Vysledek vyjezdu do Prahy byl takovy, ze se mi lehce vysmala, ze mam mirne zvyseny cholesterol a ze je o kousek starsi a ona nic. Opravdu, odjizdela jsem hrde, pac jsem si rekla, ze s timto jednanim to nepujde. Sla jsem tam s urcitou obavou a ocekavanim, ale dostalo se mi, no, vysmechu… Vyhecovani to nebylo, nebojte. Takze, no, kdo vi kdy. Az do brezna nemam moznost nekde litat, muz na skoleni mimo a v laznich…

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.15 22:44
Odhodlana Terka

:mavam: zdravím, chápu tě, už bych tam nešla. Terko, zkus OB kliniku, nedělám jim reklamu, ale když už nic jiného, jednají tam slušně a žádný posměch. Vydrž a na jaře to zkus, krásné, klidné svátky přeji :hug: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.15 22:48
Vendulka,Martika76,Soňa59 a všechny paní a slečny tady

:mavam: milé známé i neznámé přítelkyně všem Vám přeji krásné svátky vánoční, hlavně zdraví a pohodu, totéž v novém roce 2016,ať se Vám Všem daří!!! :* :hug: :kytka: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.15 08:58
Terce

Ahojky Terko :mavam:,jestli můžu tak napíšu svůj názor. Takové chování co popisuješ, by mě urazilo a to se v dnešní době opravdu nenosí, co ti je do toho jakej má doktorka cholesterol. Dnes si můžeš vybírat kam k lékaři kde se budou chovat slušně. Za ÚVN bych zavřela dveře a čau mějte se. Terko odkud ty jsi??Zavolej na OB kliniku Praha 3,domluvit termín konzultace a tam řekneš i o své nemoci a uvidíš co ti řeknou. Je to tam na úrovni, krásné prostředí, milý personál. Teď mají dovolenou do 4.1.2016.Tak si to nech projít hlavou a uvidíš. Jo ještě mi napiš jakou máš pojišťovnu. Děkuji a papa :mavam: :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 23.12.15 14:04
Ahoj všem :o)

Všem přeji pevné zdraví, klidné svátky,
v novém roce hodně štěstí a lásky,
ať jsou z nás veselé krásky :srdce:

Vaše Marta :*

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.15 12:59
Děvčátkům

Ahojky holčiny moje zlaté :srdce:,tak máme po Vánocích, jarní počasí ještě přivítání Nového roku a starý bude fuč. U nás Vánoce proběhly v klídku a pohodě. Zítra jdu na poslední 4 dny do práce před operací :lol:,nechce se mi to ani věřit. Sice jdu na operaci ve středu, ale neschopenku si vezmu od pondělí, protože bych se v práci už asi špatně soustředila a tam potřebuji čistou hlavu. Alespoň doma poklidím, vše si v klídku připravím. Moc se těším. :D A jak Vy se máte kočiny?
Zatím papa :* :* :hug: :hug: :mavam: :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 28.12.15 09:26

Zdravím všechny kočandy zde :mavam:

Jak píše Wendýsek, máme po svátcích, uteklo to jako voda… aspoň tedy mě.

Vendulko, já se těším, za tebe!! Napiš nám zlato, co máš mít sebou… já se nemůžu dočkat, až napíšeš, že máš po a je ti fajn!!

Po vánočních dobrotách nemám nahoře ani gram, což mě těší… :dance:

Aninko a co ty…už se těšíš?
Já se teda obávám, zda budu zdravá, páč jsem dobrala antibiotika, ale asi ještě skáknu k lékaři, ať mi udělá testík na bílkoviny v krvi… není mi úplně dobře…mmmnnoo, tak uvidíme…

Holčičky, držte se všechny a na Silvestra si na vás všechny vzpomenu, ať jste po, nebo před operací, všem vám budu držet moc pěsti, ať jste zdravé a šťastné… :* :srdce: :hug:

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.15 11:07

Ahojte kočky. Ja jsem za vás taky šťastná ze uz se vám to blizi a budete to mít konečně za sebou a napíšete mi úplně všechno před a po. Zlatíčka moje. Me to taky docela utíká i když jen na nutriční, ale asi ne mic nepochválí, dole nemam ani deko :( marti do te práce jsem se vrátila, vedoucí me přemluvila at se vratim, ale je to na dlouhé povídání, takže tam pravidelne jist nemůžu tak snad to nějak p. doktorka pochopí. Jinak holky taky na vás myslim a přeji všem hlavně at jste zdravé a šťastné :srdce: :hug: Mam vás ráda :hug: :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 28.12.15 13:43
mája 154

Ahoj Májenkooo!

No paráda, to je dobře, víš…aspoň máš změnu…s paní kjávou se nějak vypořádáš… tomu věřím :mrgreen:

Tak se drž a měj se kráááásněěěě!

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.15 13:48
všem kočkám

:mavam: ahooojky milé moje zlatíčka :mrgreen:,jo Vánoce super, ale konečně :lol: konec.No já se také těším, jen ty kila dolu nejdou, byť jsem se hlídala, snad něco do 18 nebo 25tého dám dolu, zatím jsem srab a na váhu radši nelezu :roll: :lol:,Majko, já mám v práci taky problém s pravidelnou stravou, ale kolegyně to zvládly, tak i snad já taky, ono to po opce bude spíše o tom „zobání“ :D, tak krabičky a malé lahvičky, to dáme :potlesk:,jinak 4 kolegové jsou po a všici bezva zvládají a dobře vypadají :dance: Myslím na Vás také, první z nás bude Vendulka, však až to pujde, dá nám vědět :* Martinko, hlavně ať si zdravá, možná že tam budeme spolu a Májence se to také už přiblížilo :),za Vendulkou se, pokuď to pujde při mém předoperačním, zastavím :kytka:,zatím miláčkové se opatrujte, mám Vás ráda, jsem moc ráda, že jste :* :* :* :hug: :hug: :hug: :srdce: :kytka:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.15 21:18
Kočičkám

Ahóóójky lásky :srdce:,no to jsem ráda, že to tady zase běží a píše se, ten Jéžišek nás všechny zasekl :lol: Každý s kým mluvím řekne konečně po Vánocích. Chtě nechtě je to přece jen o stresu, to dříve nebývalo a ani by to být nemělo, ale to ta dnešní doba :(.Martinko ty se těšíš až už mi bude dobře, ale já jak se na to těším :mrgreen:.Do nemocnice sebou, noční košilku, župan, ale být nemusí, spodní prádlo, hygienické potřeby, ty elastické punčochy(prodávají je podle velikosti na recepci za 300),knížku, odvahu, pozitivní myšlení a úsměv. To je vše. Holky pokud nebudu psát tak jsem v hájí. Slibuji, že napíšu hned jak to půjde a ne jako holky tady slibovaly a nic. Aničko na Tebe se koči moc a moc těším, snad se uvidíme.
Martinkóóó brzy se uzdrav opka je už za rohem :lol:..papa zlatíčka :* :srdce: :* :mavam:

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.15 11:21

Ahojky zlatíčka :* marti to vis krávy jsou krávy a kaslu na ni. Aničko jsem rada za pozitivní slovíčka snad to nutriční terapeutka pochopí a p. doktorka taky. Vendulko ty se drž myslím na tebe a jsem rada ze jsi tak pozitivně naladěná, tak to má být a pak jde vše lépe :potlesk: Jsi silná holka a uvidíš bude to vše dobré. Aničko tobě taky držím pěsti a Martince naši taky samozřejmě :hug: Myslím na vás holky moje mam vás ráda :srdce: Opatrujte se a držte se zatím papá zlatíčka :mavam: :hug: :kytka: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.15 15:25
milé přítelkyně

:* všem zlatíčkám :* :hug:,Vendulko máš svatou pravdu ohledně Ježíška, tak zas za rok :mrgreen:,určitě se na Tebe v tu středu zeptám :) a po opce piš, až Ti bude o. k.,však to pochopíme, po narkoze je každý trochu mimo :mrgreen:,já mám jen „noťas“,ten si sebou brát nebudu, jen mobila. V háji určitě nebudeš, asi první den neni žádná hitparáda :mrgreen:,ale zase jak kdo, kolega-muž, říkal, že naprostá pohoda, že by šel nej domu, už první den :mrgreen:,kupodivu a chlap k tomu :mrgreen:,Májenko, tjo musíme se poznat, třeba až budeš mít po opce a budeš mít hlídání dětí, to by se ještě „vybrousilo“ :mrgreen:,jsi moc fajn děvče a určitě bychom Tě všechny rádi poznaly :*,Martinko, léčíš se? A Soni, přinesl Ti Ježíšek váhu? Jak se máš? :* :hug: Přítelkyně moje zlaté, zatim pa, ráno vstávám před 2 :(,tak jdu honem ještě něco udělat :hug: :hug: :hug: :* :* :* :kytka: :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 30.12.15 07:42
dotaz

Ahoj všem,

chci se zeptat na jednu drobnost… Anička mě naťukla s prášky na vlasy, protože je pravda, že někomu začnou moc padat vlasy…tedy ze začátku po plikaci.. je to pro tělo velká změna, tak se s tím vypořádává porůznu…
A teď můj dotaz, nevíte co by bylo dobré brát na vlasy, aby to nestálo bambilión peněz a bylo to účinné??

A můj další dotaz… někdo vzpomínal prášky na žaludek… víte o tom něco?? Co by to mělo být?

Jinak já nelenila a šla na kontrolu k lékařce..tak zánět z těla je pryč…ale mandle mám jak tenisáky… takže po antibiotikách mám virózku… :zed:

Se z toho picnu… :cert:…naordinovala jsem si wobewnzym, tak jsem zvědavá, zda mě z toho vyhrábne do 11.1., kdy jdu na internu…tam mi asi jenom vezmou krev, moč a netuším, ce se děje ještě na této kontrole… no a pak se budu modlit co můj termínek…

Holčičky, mějte se krásně a prosím Soničku, Aňuli a Wendy..pošlete mi prosím sms, mám rozbitý telefon, tak na vás nemám číslo, nevím kdy bude opravený… Děkuji moc… :*

Všem přeji krásný den! :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.15 16:06
Martince

Zlatíčko :mavam:,na vlasy používám dost často Biosil tablety, stojí asi 80.A opravdu je to znát, že mi rostou. Jinak ještě doporučují metionin, ten jsem taky měla, ale víc mi vyhovuje ten první. Martinko a na žaludek Helicid, ale je na předpis.
Miláčku když si po antibiotikách zase nemocná tak doufám, že jsi doma v postýlce. Potřebuješ se z toho dostat a vyležet to. :cert: Hlavně neříkej, že musíš do práce. Silvestr bude v pelíšku. Marti a 11téhomjdeš na internu proč když už máš termín operace?? Nejdeš na předoperační vyšetření?? Napiš zlatko, zatím papa :srdce: :mavam: :kytka: :mavam: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.15 16:37
Martika76

:mavam: ahojky, Marti napsala jsem Ti sms a to samé co Vendulka a taky jsem nějak mimo:já myslela, že jdeš 18 na opku, že máš předoperační hotové? :nevim: :* :* :* :hug:

Martika 76
164 příspěvků 31.12.15 10:17

Vendulko, Aničko, moc děkuji za tipy, něco si pořídím…a Helicid jde na e-shopu objednat, tak nebude na předpis…to je super!

Jinak já jdu 11.1.2016 na internu a předoperační a 18.1.2016 bych měla jít na operaci… takže tááák :potlesk:

Holčičky, přeji do nového roku vše nejnej a těším se na naše setkání až budem twiggy :mavam: :hug: :*

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.15 14:31
Martince

Martinko :lol: tak potom to jó. Jdeš na předoperační, krev, moč musíš přinést, tam ekg a spirometrii. A pak k internistou, teď tě poslechne, sáhne na uzliny a podívá do krku s řekne ti jak máš brát léky před operací, tedy jestli nějaké užíváš a určitě ti řekne něco o inzulinu. Tak kočko zatím papa.
Jani, co to, že se neozýváš, ty jdeš už v pondělí.
Krásný den papa :mavam: :mavam: :*

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.15 19:22
Zdravim Vas

Zdravim Vas vsechny, nejak jsem nestihala psati..ano jiz v pondeli mne ceka opka..mam z toho vitr, ale pry tam jde wifi, tak hned po Vam budu psati…Jen je problem ja zrejme pribrala po tech Vanocich 2kg urco..no uvidime snad noc nebude v to pondeli mrznout jedu uz ve 4 hod rano a mam to 110km a to jedu poprve sama autem do Prahy..Nebudu se stresovat.Vam vsem preji kr :mavam: asneho Silvestra a stastny Novy rok 2016

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.15 19:47
Jaded32

:mavam: Jani, držím palce a žádný stres :* :* :*,já teda také nic neshodila :(,jdu ve středu na předop. Dojeď vpohodě, myslím na Tebe a hodně zdraví a kil dole v novém roce :mavam: :hug: :kytka:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.1.16 10:04
Jance

Ahoj Jani, ty jedeš autem a chceš ho tam nechat a zase jet po operaci zpět. Nevím holka jestli je tom dobrý nápad, to můžu udělat já když to mám 2km, ale ty to máš dálku a měla bys mít domů doprovod. Nechci tě stresovat, ale musíš opatrně ještě když jedeš poprvé a má mrznout. A najdeš to? No myslím na Tebe ať ti operace dobře dopadne a ať ti je dobře, každopádně se budu ve středu po Tobě shánět. Jestli nemáš ty punčochy co musí být na operaci tak si vezmi peníze, prodávají je na recepci za 300.Tak zatím papa a hodně zdraví a šteští do nového roku. :srdce: :kytka: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.1.16 10:19
Všem holkám

Holky moje zlaté :mavam:,přeji Vám všem hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky, pohody a úspěšnou operaci. Do Nového roku 2016 jen to nej… :srdce: :* :* :hug: :hug: :kytka: :mavam: :mavam:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.1.16 10:51

Ahoj děvčata, takže se připojuji k přání pěkného, klidného a hlavně zdravého tohoto roku. :kytka:
Martinko Helicid ti začnou dávat hned v nemocnici po operaci a domů dostaneš předpis na dvě lahvičky.
Na padání vlasů mě vždy pomůže Methionin. Předepisuje mi ho kožní, ale zjistila jsem, že je i bez předpisu za 100 Kč. Na předpis je zdarma… jet po operaci z nemocnice a řídit - to bych si netroufla ani já a snášela jsem operaci velmi dobře. Ale když mě dcera vezla domů, tak každá zatáčka byl problém. Musela jet opravdu pomalu a stejně se se mnou všechno houpalo. Bylo to 5 km a byla jsem ráda, že mám cestu za sebou… za dva dny vlakem domů 100 km bylo už v pohodě…
Tak děvčata držím Vám pěsti na operaci a ať to také snášíte tak pěkně jako já. Pa, pa.

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.1.16 11:14
Zdravím Vás..

A máme tu nový rok :-).Děkuji za info..Vím, že bych neměla řídit auto po operaci, ale bohužel nechci sebou tahat manžela a 3 malé děti ve 4hod ráno do Prahy..a autobus mi takhle brzo do Prahy nejede, já jezdím autem již 13let, ale do Prahy sama bez manžela jedu poprvé :-),ale naštěstí mám navigaci a vím, kde je parkoviště hned u Ob kliniky zadarmo..A punčošky mám také, děkuji za připomínku..Ráda Vás Vendy48 uvidím v tu středu, pokud budete mít čas(určo bude ještě spousta vyšetření před opkou)..Tu cestu autem budu muset nějak zvládnout sama…

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.1.16 11:16
úpně všem tady

:mavam: Pro všechny tady přeji také jen to nej, nej, nej :srdce: a nejvíce zdraví, ani to za peníze nekoupíte :roll: a pak lásku, partnerskou, mateřskou, přátelskou, prostě Lásku Vám Všem ze :srdce: Anina

Sandra Abigail
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.1.16 14:28
OB klinika - žádanka?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, je pro objednání na OB kliniku nutná žádanka od praktického lékaře? S přítelkyní tedy už jsme objednané na začátek února, máme do půlky ledna odeslat ty jejich dotazníky, ale nějak nás nenapadlo se zeptat na tu žádanku, tak abychom nebyly nepříjemně překvapené. Jinak když chceme obě plikaci žaludku hned, bez konzervativní léčby (která je stejně k ničemu, jen to stojí peníze, úsilí a čas), je to možné? Díky moc :-)

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.1.16 15:27
Sandře

Ahoj Sandro, vítám Tě mezi námi. Žádanou nepotřebuješ žádnou, ale obávám se, že přistoupit rovnou k operaci bez konzervativní léčby asi nepůjde. Chtějí vidět nějakou léčbu na obezitologii, tvoří snahu hubnout nějakým způsobem apod. Myslím, že ti nejdříve nabídnou léčbu tam. A k operaci musíš mít BMI nad 40 nebo 35+přidružené nemoci jako je cukrovka nebo vysoký krevní tlak. Ty víš kolik máš BMI??? A stejně budou chtít aby jsi něco zhubla sama. Asi jsem Tě moc nepotěšila, ale nejsem doktor, píšu z vlastní zkušenosti. Tak mi napiš. Papa Vendula :mavam:

Stránka:  « Předchozí 1 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 53 Další »
Váš příspěvek