Plikace žaludku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.12.15 18:59
Holčinám

Ahojky holky moje :mavam:, Aničko moc Ti děkuji za podporu, jsi moje zlatíčko :srdce:.Ono to počasí jak se houpe tak houpe i se mnou, ale já to vydržím jako vždy, jen že se necítím o.k.Dnes mě potěšili z OB, volali ať nezapomenu na úterý na předoperační, tak jsem ráda, že na mě nezapomněli :lol:
Tak Jani tím ti odpovídám, máme stejný termín operace a jdu na předoperační v úterý, zdá se mi to brzy, ale oni tak určili. Když nevíš, zavolej tam a zeptej se. Ta Gábi se nám snad už neozve :nevim:,ale proč, to mi taky vrtà hlavou. Všechny Vás moc zdravím a přeji krásný druhý adventní víkend a Tobě Ani, krásnou dovolenou, odpočiň si a opatruj se Papa :hug: :hug: :* :* :mavam: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.15 00:19
vendy48

:* :kytka: Vedulko, kašli na depky, paráda ti to uteklo :potlesk:,soustřeď se teď na opku :D a jak bude pak fajn :potlesk: :dance: jistě, krůček za krůčkem, pár dnů to možná bude na prd, ale cos toho už vydržela :roll:!,tak to bude pohoda a pak přijde jaro :kytka: :mrgreen: a kilča už také postupně dole :D a určitě méně bolesti a lepší psychika, Vendulko jsi téměř u cíle a den „D“nadohled!!! A mysli na sebe a na syna, až se Ti uleví, tak se i více užijete a třeba někam na výlet, těším se, že dáš vědět, až bude líp :* :* :*,opatruj se a držím všechny palce, i u nohy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :hug: :hug: :hug: :kytka: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.15 09:30
Aničce

:mavam: Ahojky Aňulko, děkuji Ti za pozitivní povzbuzení. :*. Máš pravdu, už se to blíží..Přejití krásný dovolenkový den :* :srdce: :mavam: :mavam:

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.15 18:45

Ahojte zlatíčka moje. Také i ja vám přeji krásnou druhou adventní neděli. Anulko dekuji ti za podporu a povzbudivá slovíčka. Vendulko ty se netrap a hlavicku vzhůru koťátko :kytka: Uz přemýšlej o těch velkých věcech co te čekají po opce to se budou dít věci :potlesk: :) hlavně se zlatíčko opatruj a setri se a hlavně co nejvíc odpočívej. Holky moc vás všechny zdravím a velký dik že jste. Papá koťátka mějte krásný zbytek dne :* :srdce: :hug: :kytka: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.15 18:14
Vendulka

:mavam: ahojky Vendulko, ať ti vše zítra dobře dopadne, myslím na Tebe :* :* :* :kytka:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.15 18:19
maja 154

:mavam: Majenko :hug:,jen Tě chci pozdravit, máš asi předvánoční shon :),já jdu zítra k chirurgovi :(,bude mít řeči, ale snad se dozvím už něco více :roll:,pak písnu, pa, pa opatruj se :mavam: :hug: :hug: :hug: :*

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.15 19:03
anna 57

Zdravím, já myslím, že Vám chirurg sdělí dobrou zprávu :) Držím palce :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.15 19:08
Jaded32

:mavam: ahojky Jani, kéž byste měla pravdu :),dík za palce! :mrgreen: moc zdravím :mavam: :hug: :kytka:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.15 20:26
Aničce

:mavam: Aninko, moc děkuji :* :* i já samozřejmě myslím na Tebe. Jsem moc zvědavá co ti řekne za termínek :D. Třeba půjdeme spolu :dance:. To by bylo fajn viď, vzájemná podpora, podávaly bychom si mističky na zvracení :lol:.Napiš mi zítra prosím. Já se taky ozvu. Jdu v 9 na odběry a v 9.40 interna.Snad mi termín nezmění :jazyk: Zdravím všechna děvčata, papa kočiny a zítra písnu. Začíná pomalu trémička, protože se už něco začíná dít. :roll: Papa :hug: :hug: :mavam: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.15 20:41
Vendulka

:mrgreen: tak, mističky na zvracení, jo? :mrgreen:,tak velmi ráda, ale neviděla bych to tak realisticky :lol:,jináč to by bylo super být tam spolu :dance:,ale i tak Vendulko, dveře se otevírají :potlesk: a klídek moje milá :* :* :* :hug: :kytka: :mavam:

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.15 09:40

Ahojte děvčátka moje. Anicko ten vánoční shon ještě ani ne, ale nastoupila jsem do nove práce tak jsem byla so večera v praci :think: Holky přeji vám at vám to dobře dopadne vy moje zlatíčka. Myslím na bas a držím vám pěsti pro štěstí. Hlavně at uz to mate za sebou. Vendulko ty nemej žádné nerviky ptz ted uz to bude jen lepší a bude ti fajn ty moje zlato :srdce: Aničko zlatíčko at si ma řeči ale určitě stejně povolí :potlesk: A pak uz jen jeden krůček k lepšímu sebevědomějšímu a zdravému životu. Holky držím vám palečky. Mam vás ráda opatrujte se a napište mi papá :mavam: :srdce: :hug: :kytka:

Martika 76
164 příspěvků 8.12.15 11:06
Ahoj kočky!

Názdárek!

Konečně mám chvilku a píši… holčičky, držím všem palečky Aňulko, jsem moc zvědavá…a jak musíš být zvědavá TY! ;)
Wendýsku, co jsem to četla výš…!? Deprese jsou pro žabaře, ty, taková super ženská! Mysli na pěkné věci a ono to přejde! :* :* :srdce: :* :*

Jinak u mě nic, pořád v letu… z akce - na akci a do toho pečiní..no sranda převeliká… už ať je po svátcích a já mám klid… a pak už bude leden a já budu zpívat..jupíjupí joujoujou :jazyk:

Páčko kočky a držte se všechny!

PS : Sonička se nám už dlouho neozvala… :srdce: zlato, jak je? Co dýchání?

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.15 16:08
Kočinám

Ahojky princezny :mavam:,tak je to tady 22.12.si budu volat o datum operace.Pro ty které zajímá předoperační tak přijít nalačno, přinést ranní moč, vezmou krev, změří tlak, natočí EKG, a udělají spirometrii = síla výdechu, prostě jak jsou na tom plíce. JANI předoperační může být nejstarší 4 týdny. No a pak jsem šla k internistovi, ten se divil, že už mám vyšetření z července a proč jdu takhle pozdě na opku, pak mu to hned došlo, že to je pojišťovnou. Kdo přijde teď žádat o operaci s pojišťovnou 211 tak termín dostane na říjen 2016.No abych se vràtila k tématu, on mě poslechl, podíval do krku, sáhl na uzliny, vše o. k.A dal mi papír domů co se týká operace, co sebou na kliniku a co ne atd.Jo a ještě mi řekl, které léky mám před opkou vynechat a které ne. A dal mi dva úkoly: neonemocnět a nepřibrat, protože by mě chirurg poslal domů. :( Takže žádné poslední vánoční jupííí nebude. Nějak tomu nemohu uvěřit, že se to takhle přiblížilo, těším se, ale i trochu bojím a to nevím čeho :nevim: Kočky já s Vámi tady popsala už 16 těchto dlouhých stran, tak mi to uteklo holčičky díky Vám :srdce:.Anička napíše. Martinkóóó, děkuji za povzbuzení, ale už mi je lépe. Hele Vánoce jsou svátky klidu a ty jsi pořád v poklusu. Soničko, opravdu už jsi nám několik dnů nevěrnà, jak se máš, už máš váhu? A dýchání? Májenko a Tobě to uteče stejně rychle. Zatím papa :hug: :hug: :* :* :mavam: :mavam:

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.15 18:07
Vendy48

Zdravím Vás a děkuji za info…s tím NEBŘIBRAT jste mne dostala, ale co se dá dělat…Také si mám volat 22.12. na přesný termín, tak snad se poznáme i osobně :-) :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.15 19:24
Vendulka,Martika76,Soňa59 a všechny paní a slečny tady

:mavam: zdravím milé přítelkyně :mavam: :hug:,tak 6.1.mám předoperační, musím však zhubnout!!!3kg, dále jsem si mohla vybrat termín 18leden nebo 25leden opky, s tím, že si mám 14ledna zavolatDoktor byl jiný, určitě lepší než minule :),ale zhubnout sama prostě musim, no tak se do toho zkrátka pustím :roll:,dostala jsem radu jíst 3dny před návštěviu OB, jíst jen bílkoviny, určitě se zhubne 3kg, pít pouze vodu, tu piju stejně a maso miluji :lol: A těším se, že 6tého uvidím Vendulku a třeba i další :potlesk: :* :hug: :kytka:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.15 19:27
všem kočkám

:mavam: a jak píše Vendulka, těším se a zároveň trochu bojím, nevím čeho :lol:,je to na hlavu :mrgreen: :mavam:

orchidej41
4 příspěvky 8.12.15 23:48

Ahoj holky,
moc vás všechny zdravím…Přečetla jsem si vaše příspěvky a děkuji Vendy o detailní popis předoper. vyšetření /jdu v lednu/ :lol:
Ale nepotěšila mě teda zpráva, že pojištěnci 211, půjdou nejdříve až v 10/2016 :( :cert: :zed: takhle dlouho???Tak snad se v novém roce pojištovny pohnou a nebude to pravda…
Moc se těším, abych to měla již za sebou.
Hezký večer všem a holky jedem :pankac: :kytka:

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.15 09:04

Dobré ráno miláčci. Čtu tady jen samé pozitiva. To je super ze vám to holky dobre dopadlo. A teď ničeho se nebojte. Ty pocity si myslím co mate jsou zcela normální je to přece operace zásah do těla. Ale nebojte vše dobře dopadne a bude vám super. Ja uz to taky nějak vydržím, ale můžu vám říct ze když na to moc nemyslím „nenei čas“ tak to docela rychle utíká :) holky moje mějte se krásně a opatrujte se zatím papá :mavam: :hug:

Martika 76
164 příspěvků 9.12.15 11:07
anna 57

Ahoj Aňule,

já mám zatím termín 11.1.2016 interna a 18.1.2016 operace!!

TAKŽE SE SEJDEMEEEEEE!! :dance: :dance: :dance: :srdce: :srdce: :srdce: :* :* :hug: :hug:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.15 11:10
maja 154

:mavam: ahojky Majenko :* :hug:,no, byl tam jiný chirurg, ale zhubnout stejně musím, tak dostala jsem radu,3dny jen bílkoviny a voda a kila jdou dolu, to snad dám. :roll: :mrgreen: maso, maso a zase maso :mrgreen:,vejce aj. Chtějí to proto, aby mohli nástroje na opku vůbec se v dutině břišní pohybovat, řečeno laicky :),jinak fajn, že máš práci :potlesk:,korunky se hodí :D, Tobě to lépe do opky uteče, i jak píšeš, že se na to tak nemyslí :),opatruj se :hug: :hug: :* :* :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 9.12.15 11:13
Čaves kočky!

Ahoj vem,

čtu samé super zprávy… ale předtím než vám píši, musela jsem zareagovat na Aňulku, páč to vypadá, že možná sejdeme na sále, nebo na pokoji :palec:

Teda doufám, že mi nezmění termín operace…

Tak se mějte krásně a zdravím všechny! :kytka: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.15 11:18
Martika76

:mavam: Martinko, tak možná budeme na opce spolu :mrgreen: :hug:,mohla jsem si vybrat termín 18 nebo 25 leden, ale oficco mi to zavolají 14! :D tak to vypadá, že mističky na zvracení si budeme podávat spolu? :mrgreen:,uvidíme, ať tak či tak, účast i podporu moji máš :hug: i všechny tady milé přítelkyně, které se rozhodly statečně bojovat o své zdraví :* :* :* :hug: :kytka:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.15 11:23
Martika76

:* :* :* Martinko, mi to psala Vendulka, jak to máš ty :mrgreen:,jdu na předop. leden :) a volat budou 14 kdy bude den"D",chirurg říkal čím dřív, tím líp :D :* :* :* :hug: :srdce:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.15 11:24
Martika76

:mavam: Jdu 6.leden předop.,to vypadlo :lol: :mavam:

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.15 12:27
milaaaačkám :)

Anulko, je fakt ze na to teď moc nemyslím ale v hloubi mozečku to tam je:) a všimla jsem si ze kdyt pracuji tak jim méně tak snad i nějaké to kilco půjde dolu a snad mi nebudou dělat pak problémy. Ale holky moje mam trochu povzbuzující zprávu. Mluvila jsem s mamkou a říkala mi ze od bratranka manželka byla taky na podvaz a ze už ma dole 30kg a porad to jde dolu, ze i když ma na něco chuť tak stejně moc sníst nemůže. Mela asi kolem 120kg a říkala ze vypadá skvěle. Ja jsem ji sice neviděla pac se nestýkáme ale mamča mi to říkala. Holky už se těším až to budete mít za sebou a budete mu tady psát jak to proběhlo atd. Zatím papá miláčci jdu se chystat do práce :mavam:

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.15 12:36
Aničce

Aninko. Neboj to zhubnes ty to das nejsme přece žádné becka ne? A ještě re doktor pochvali neboj :*

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.15 18:13
maja 154

:hug: až přijdeš z práce:Májenko, také dobrá zpráva co se týče manželky Tvého bratrance :D, funguje to! :potlesk: já to vidím v práci, mé kolegyně, nádhera :potlesk: jinak, hubnout začnu hned po Vánocích a to to vezmu z gruntu, jsem Býk, déle to trvá, než se rozhodnu, ale pak se zabejčím a… :mrgreen: a pak co nejdříve pro tu"berličku"zvanou plikaci a jak píšeš, nejsme „béčka“ :lol: Já v práci nemusela jíst vůbec :(,chyba! to už vím a co mne naučila ta vidina opky, právě pravidelně aspoň něco sníst :roll:,ještě pití vylepšit :?,zatím pa :mavam: :* :hug:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.15 19:44
Orchidej

Ahojky, dlouho jsi nepsala a já zapomněla jak se jmenuješ jménem tak promiň. Ty jdeš v lednu na předoperační??? A jdeš na OB kliniku??? Já píšu za OB, doktor mi sám řekl, že kdo dnes z pacientů příjde žádat o operaci s pojišťovnou 211 tak termín 10/2016.Mají určité peníze na rok a už to mají tak naplánováno. Ale samozřejmě, že jiné nemocnice to mají jinak. Tak bych tě nerada strašila. Zatím papa a napiš kam jdeš na operaci. :mavam: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.15 18:46
Jullce

:mavam: Juli, přeji Ti hodně štěstí a zdraví k svátečku :kytka:.Jak se máš?? Papa a hezký večer :srdce: :mavam: :mavam:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.15 06:59

Ahoj děvčata, tak se ozývám po trochu delší době. Sice občas se podívám co tu pribývá za zprávičky. Ale nějako poslední dobou nemám na nic čas. Pečení, hlídání vnoučat, jezdění o víkendech pomoci rodičům…
Také jsem zvěda co s mojí váhou udělají Vánoce. Při pečení se občas něco zlomí, nebo upadne, tak šup do pusy :) Ale nějak to nepřeháním v kaloriích by to mělo být na udržení váhy. No a po Vánocích se zase trochu budu kontrolovat. Tak se všichni opatrujte. Pa, pa :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.15 16:40
Soňa59

:mavam: ahojky Soničko :hug:,jen Tě chci pozdravit :*,chápu, neni čas :( a máš toho taky dost :),nejde to pořád sedět u pc :pocitac: na to my ženy nemáme čas, měj se krásně, zatím :mavam: :mavam: :mavam: :hug: :hug: :hug: :kytka:

Odhodlana Terka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.15 22:37

Zdravim vsechny, kteri hubnou a ziji dal. 22.12. mne ceka v UVN pokec s psychologem ohledne zmenseni zaludku. Vaha me trapila vzdy, pri vysce 180cm jsem v 85kg vypadala jak anorekticka, nez jsem se stala matkou. Od te doby sve telo nepoznavam, neumim v nem cist a jakykoli sport je mi odvdecen prasklou cystou na vajecnicich. Ac to pry spolu nema souvislost, dle meho ma. Mam za sebou shazovani pod medikaci i konzervativni… A ja nezvladam, prioritou rodina a pak nekde ja. Nakonec me dozene susenka, ktere manzel tak raaaad snida a odflaknu se. Pak to zas dohanim zdravymi veceremi ( smakoun a kupa zeleniny ),ale vzhledem k tomu, ze usinam okolo pulnoci, mam hlad. A dalsi den znovu a znovu. Kdyz uz zpravidelnim rezim, stejne mi kruci v brise a uprimne, behem menzes mi bricho rve cely den. Uz jsem se dostala na 125kg, ikdyz mam o 8cm v pase mene nez pred rokem, kdy jsem mela 123kg. Mam trombofilni mutace, mel jste nekdo zakrok i s ni??? Doufam, ze se mi vse zadari a okoli i muz uvidi, ze to myslim vazne, jen potrebuji trosku pomoc, co bude onym bicem - ha, nesmis!!! Jinak Ti bude blbe.

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.15 06:32
Odhodlana Terka

:mavam: ahojky Terko, přečetla jsem si co znamená„trom. mutace“,máš trápení, ale UVN má pověst špičkové nemocnice a určitě si tam poradí včetně zmenšení žaludku :),moc Ti držím palce, věřím, že vše dobře dopadne :kytka: :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 14.12.15 09:22
Ahoj všem :o)

Nazdárek holčičky!

Zdravím nejprve nováčka Terku :mavam: Jak se ptá Aninka, taky nevím copak ti to je…ale asi to bude nějaký moribundus… :think:

Hlavní je, že jsi se odhodlala :potlesk: Neboj, nebudeš potřebovat manžela s bičem, ono ti to dojde samotné..že nejde sníst víc ;)

A teď také ostatním, doufám, že jste měly fajn víkend, jako já :lol:

Už mám konečně dopečeno - i nepečené a těším se na páteční galavečer na Žofíně… pak už jen drobné nákupy potravin a můžeme vyhlížet Ježíška :P
Miluji Vánoce a těším se na ně vždy jako malá holka…akorát by mohlo trošku přituhnout..protože to mě trošku kazí tu atmosféru…

Tak kočandy, mějte krásný další krásný týden, vaše Martule :mavam: :* :srdce: :hug:

Odhodlana Terka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.15 09:49

Trombofilni mutace je previt. Udelaji se Vam krevni sraueniny nato tata. Takhle jsem si musela cele druhe tehu pichat injekce na redeni krve. A mamka prodelala pri operaci zil plicni embolii, tak mam ze vseho obavy…

Martika 76
164 příspěvků 14.12.15 12:12
Odhodlana Terka

Nazdárek,

takže máš trombózu…mnoo, žádná radost… 8o

Můžu se zeptat kolik ti je let?

Měj krásný den!

Odhodlana Terka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.15 12:32

No, mela jsem ji po 1. porodu a pak behem 2.tehu. Jinak jsem mladice ;-) 30 ;-)

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.15 15:34
Odhodlana Terka

:mavam: Terko, jsi opravdu mladá na takovou nemoc potvoru, našla jsem si oč se jedná, je to dědičné a psalas, že to samé má maminka :(,tak každá opka v tvém případě bude oříšek pro dr, ale určitě si s tím poradí :),dnes umí zázraky, donosila si 2 děti i to je super :) a teď se chceš dát do kupy :potlesk:,to chápu :),však uvidíš co ti doktoři řeknou toho 22.12.,v každém případě budeš pod kontrolou :),držím palce, dej pak vědět opatruj se a nevěš hlavu :mavam: :kytka:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.15 15:43
Martika76

:mavam: zdravím Martinko :* :* :* také miluji Vánoce i když nepeču :roll:,tak si letos"naposledy"užijeme :D mňamky, tak příští rok také, ale malinko :D, no a bílá romantika asi nebude, holt žijeme v době oteplování :D, užij si večírek! Já si užívám dovču, hlavně poklízením a take odpočívám, v pondělí zase do práce :roll:,pa, pa :mavam: :* :* :* :hug: :kytka:

princezna011
11 příspěvků 15.12.15 21:54
Ahoooj holčičky :-)

Krásný večer všem přeji, tak jak se máte? Já snad už dobře :-) JInak jsem po opce v neděli měsíc a dole mám 15 kilo :-) Jupíííí :-) :potlesk:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.15 22:22
princezna011

:mavam: super :mrgreen: a jinak, jak bylo? Trochu se rozepiš :D, krásný úbytek :potlesk:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.15 23:28
Princezně

Ahoj Gábi, já nevěřím, ty jsi se konečně ozvala. Přečti si příspěvky od strany 18,pořád ti tam píšeme ať se ozveš, jak ti je, co je s tebou, bylo nám to divné, že jsi slíbila, že budeš psát jak je a ono NIC.
Tak když si nás nechala tak dlouho čekat tak Napiš jak to celé bylo :D. Gratuluji :kytka: krásný úbytek. Zatím papa a budu se těšit až nám brzy vše napíšeš. :mavam: :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 16.12.15 11:40
Ahoj všem :o)

Čaves ženy,

tak Gabča je tuuu…no sláva!!

Jak si to prožívala, bylo ti špatně, zlobil tě žaludek…??? No a tak, milión otázek :lol:

Prosíme o odpovědi zlato! :mavam:

Všechny ostatní zlatíčka zdravím a přeji krásný den :* :srdce: :hug:

princezna011
11 příspěvků 16.12.15 12:16
Všem princezničkám :-)

Zlatíčka moje, těsně po opce mi bylo dobře, ale druhý den šílené, to jsem i litovala, že jsem do toho šla, žaludek bolel jak prase :-( Ale třetí den už v pohodě.. Ale tak každý máme tělíčka jiná a každý snáší bolest jinak a třebas je ani nikdo nemá kdo ví :-) Ale stojí to za to :-) nebojte se berušky :-) V Praze je skvělý luxusní personál a všichni se o vás postarají, alespon o mě se starali moc dobře :-) :mrgreen:

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.15 12:32

Ahojte děvčátka moje. To je dost ze se nam Gabča ozvala uz jsem si myslela ze se nam neozve. Jinak gabco to je super za měsíc 15kg jsi dobrá. Ale normálně holky nevěřím ze už je to měsíc od gabcine opky je to sila jak to rychle uteklo ze? Jinak holky jak se porad mate? A co ty vendysku už je ti lépe zlatíčko? Přeji všem krásný den miláčci papá :mavam: :hug: :hug: :srdce: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.15 15:01
Všem zlatíčkám tady

:mavam: :mrgreen: Gábinko, díky ze info :) a máš pravdu, každá jsme jiná a tys to vydržela :potlesk: a teď už jsi o. k.a dala jsi nám všem tady príma vzpruhu :mrgreen:,dost nás tady jde v lednu :roll:,však se těšíme i když obavy má asi každá, normál :) a jak píše Majka, fakt to letíííí :potlesk:,jak je Majko, co infúze? Plno z nás se chystá na opku po Novém roce, však i ty se dočkáš :dance:a jinak u mne nic nového, jen hned po Vánocích nasadim bílkovinovou dietu, abych asponˇněco dala dolu, i teď se hlídám, maso, nízkjogurty, zelenštávy, jde to a hlídám si ty 3hod. Zatím moje milé se mějte krásně a těšme se :mrgreen: :mavam: :hug:

Martika 76
164 příspěvků 17.12.15 08:18
Ahoooj

Nazdárek kočandy!

tak abych neměla život jednoduchý…včera jsem zgumovatěla po celém těle… :zed:
Bolí mě v krku a je mi blbě… zítra mám ples na který se těším půl roku a na operaci bych teoreticky měla jít na měsíc… mnooo a se svojí cukrovkou nebudu určitě v pořádku do měsíce… :,( :? Je mi z toho moc smutno a peru do sebe kde co… za dvě hoďky půjdu k doktorce ať mi mrkne na krevní obraz… popřípadě nasadí antibiotika.

Tak se mějte krásně, všechny vás objímám a hned mi je líp :hug: :*

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.15 10:36
Martika76

:hug: zdravím moje milá :*,jak u dr? To je to počasí :(,lepší by byl mrazík, tak snad se dáš do kupy před opkou, je to ještě měsíc. Hm, to nám vlastně hrozí všem :(,sice na opku je zima asi lepší než hice, ale zase…Martinko, nezoufej, do tepla, pokuď možno, čaje atd.,budeš o. k. :* :* :*,dej vědět!!! :hug: :hug: :hug: :kytka:

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.15 04:40

Dobré ráno kočky. Aničko na infuze zatím teď nechodím pač jsem nastoupila do re práce tak jsem si je chtěla změnit ale uz to nesli skrz vanoc atd.tak jsem he přerušila a po novém roce zacinam chodit znovu. Marti ty se pořádně vykurýruj at si ready na tu opku, a anicko ty to určitě shodis ty tři kilca a pak hurá na opku. Jinak holky se mějte krásně a zatím papá :hug: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.15 15:05
maja 154

:mavam: zdravím Majko :hug:,hlavně, že infuze budou pokračovat, se Ti uleví :dance:,teď si užij svátky a snad? bez bolesti. V pondělí jdu po dovče taky do práce, tak si snad odpočinu :mrgreen:,ale zase dostane záhul psychika :roll:,člověk si nevybere :mrgreen:,jinak pořád myslím na opku :? se to blíží…Majko, měj se krásně a zatím :mavam: :mavam: :mavam: :hug: :hug: :hug: :*

Stránka:  « Předchozí 1 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 53 Další »
Váš příspěvek