Plikace žaludku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.15 21:34
Kočinám

Ahojky holky moje, :* :*,je zvláštní, že když už jde někdo na opku tak říká jak hned napíše co bylo a jak bylo a ono většinou nic a holky se ozvou až po delší době.
GÁBI, píšu o Tobě, copak je s tebou :nevim: nic nevíme.
MÁJENKO, je mi to líto, že to takhle dopadlo, ale čas běží rychle a ono ti to uteče, my tady budeme psát tak budeš s námi v kontaktu a líp to utíká a můžeš tady napsat cokoli, protože jsme na jedné lodi. Já také o tom moc s Kamarádkami nemluvím, nerozumí tomu, nejsou v obraze. Tak děkuji :kytka: Vám VŠEM, ŽE JSTE :hug:.
LIDUŠ, zapať pánbůh alespoň za 12 kg. A hlídáš si jídlo, kalorie a tak?
ANIČKO ty jsi takové pozitivní zlato :srdce: viď? Moc hezky píšeš a dodáváš holkám chuť a sílu :lol: Tobě to prvního dopadne dobře :palec: musí!!?
HANI, nebyla si tento týden na OB??
SE SONIČKOU jsem včera mluvila tak jen zdravím :mavam:
NO A NAŠE MARTINKA, ta už péče cukroví, teď se vyřádila v Ostravě, tak ti jde pečení samo, zdravím tě koči :mavam:

mája 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.15 07:20

Ahojte zlatíčka :mavam: :hug: vendulko máš pravdu svámi mi to utíká a ta vaše opora mi strasně pomáhá, taky se o tom s nikym tak moc nebavím a tady je mi svámi moc moooc dobře :* takže moc velký dík všem. Aničko jak píše vendýsek ty jsi super. Ten článek o té kolegyyni jsem taky četla a na te opce budu trvat i kdyby mi to rozmlouvaly nevím jak, sama bych to nedala, tak at se stavi třeba na hlavu :lol: asi to tak má všechno být ne? Říká se že vše zlé je pro něco dobré. Holky jesti by jste chtěly a máte facebook mohly by jste mi poslat vaší stránku ráda bych vás viděla aspoň přes face když jsem se svámi nemohla sejít. :,( Taky jsme čekala že gabča se ozve ale asi nemá u sebe tel.ne? A možná není ještě doma aby nám napsala. Martinko a jak se ti líbilo u nás na Moravě? Jsi lepší ńež já, bydlím tady roky a na stodolní jsem ještě nebyla jaké o tam je? :oops: Doufám že sis to tady užila zlatíčko? A jinak kočky jak se máte? Už jste začaly taky péct cukrovíčko? :* :srdce: :kytka: :hug:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.15 09:17

Ahoj děvčata, tak po včerejším vážení mám 80 kg - tj. 21 kg celkem a asi 16 -17 kg od operace. Primařka před operací říkala, že by u mě ráda viděla váhu 75 kg, takže ještě 5 kg. Ale děvčata, kdyby jste viděly kůži na mém krku :,(, jak 80ti letá bába. Musím sehnat nějakou regenerační masku. Ale nevím jestli něco pomůže. Jinak prsa, ruce, břicho není tak zlé.
Aničko, škoda, že jsi se neobjednala po nutriční k chirurgovi. Kdyby s tebou nebyla nutriční spokojená (což ale nepřipadá v úvahu) tak by ti sama chirurga zrušila. A už sis mohla domlouvat opku. Já měla ke každé návštěvě chirurga a když se mnou nebyl někdo spokojen, tak mi ho zrušil.
Hlavně v úterý dej vědět.
Děvčata mějte se hezky, užijte si víkend. Pa, pa. :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 27.11.15 12:04
Čus kočandyyy!

Ahoj všem,

začnu FB Marta Hrdličková… tak se na mě podívej Máji a ráda si tě dám do přátel :mavam:

Stodolní už asi není co bývala.. vše se časem vytratí… ale jinak v Ostravě bylo fajně :lol:

Soni, nezoufej, ta kůže se musí vzpamatovat po takovém šoku jako je ztráta 17-18 kg… takže masírování, hlazení, krém…a uvidíš, že to časem bude ok… ;)

Vendýsku, já začnu péct dneska a to perníčky… pak linecké, kokosové rohlíčky, pařížské rohlíčky, vanilkové rohlíčky a nepečené rumové kuličky toto vše bude s cukrem pro všechny kromě mě… mnoooo a abych neslintala u tácku s cukrovím…se stévií budou ještě vanilkové rohlíčky a kokosové rohlíčky… :palec:

Tak zdravím všechny děvčátka a přeji krásný víííkend :kytka: :hug: :mavam: :mavam:

Hanuna47
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.15 14:02
vendy48

Ahojky Vám všem, ano dnes jsem byla na OB. Byla jsem u chirurga, na předoperační a u internisty. Až na chirurga vše proběhlo hladce, jen malá chybka asi kilo jsem přibrala a to se vůbec nelíbilo chirurgovi. Sice mi sdělil termín (od 14.12 - nevím),ale mám za úkol dát to kilo dolů. Já to prostě tak mám, jak se přestanu hejbat, tak jdu hned s váhou nahoru. Tak musím máknout. Doufám, že už mi nic nezruší. Sice budou vánoce na tekutině, ale to mi nevadí, hlavně, že to bude. :dance: :dance: :pankac: Tak mi děvčata držte palce, ať je to OK

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.15 14:28
Vendulka,Martika76,Soňa59 a všechny paní a slečny tady

:* všem přítelkyním tady, je vás hafo :mrgreen:,což je dobře, v jednotě je síla :mrgreen: no Soničko, já byla po tom „chirurgovi“docela rozhozená, tak jsem vůbec neměla myšlenky sjednat si na recepci další :,(,jsem jelito, no :,(,uvidím co řekne paní na nutriční, tak bych se třeba objednala k dr.,kde jsem byla na pohovoru. S tim krkem, tak zatím tam dej nějaký hezký, lehký šátek :),než se to vstřebá a jak píše Martinka, kvalitní krém a nějaká masáž, na netu bys určo něco našla :) a moji drahouškové, já nepeču, děti už nejsou(dospělé)a já to nemusím, přítel taky ne, dělám jen piškot. dortíky s vaječňákem, šlehač. a broskví, kalorická bomba :( :mrgreen:,já to nejím, jen pro ostatní, vy máte děti, tak to musí být :) :potlesk:,aby se uvítal Ježíšek :potlesk: :lol: :andel: a nebojte i po plikaci si dáme dobroty, jen nám déle vydrží :mrgreen:.Určitě se v útery ozvu, jak jsem dopadla 8o :D, mám Vás tady opravdu všechny moc ráda a přeji jen to nej, nej, nej, jsem ráda, že jsme na jedné lodi, také krásný víkend Vám všem :hug: :hug: :hug: :kytka: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.15 14:35
Hanuna47

:mavam: tjoooo, tak to je super Hani :potlesk: :dance:,chirurg :cert: no, to se mám teda nač těšit :,(,a pokuď už máš termín, to ti nezruší i kdybys přibrala 10kg :mrgreen:,gratuluji :potlesk: :kytka:,pa :mavam: :dance: :mrgreen:

H.Lidus
55 příspěvků 28.11.15 01:55

Ahoj ženy.. Mám dotaz.. Myslíte ze jde poznat (bez doktora, atd..) že je něco v nepořádku s břichem..? Třeba rozvázaný, zvětšený, atd… Jde to nějak poznat bez doktora? :-)

mája 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.15 08:18

Ahojte Kotátka. Tak v první řadě Marti hledala jsem tě tam ale marta hrdlickova je jich tam snad milion :lol: víš co bude nejlepčí pošlu ti já jméno a pridej si mě ju? Mája Jaskowiecová. Jinak holky Hani já si taky myslím že když už máš termínek tak to máš v kapse, ale zase když uvidí snahu tak budou taky rádi. :cert: Aničko tobě držím pěsti at dopadneš dobře u té nutriční. Nějak nám tady nepíše vendýsek, ale určo má asi hodně práce a ozve se nám tady Vendsku že? :lol: Liduško já myslím i když to nevím jistě že určitě by jsi to poznala tak že by jsi asi začala více jíst kdyby se ti to rozvázalo ne? No ale jestli máš nějaké podezření tak si radši zajdi k lékaři, at to nebylo vše zbytečné, ty nervy trápení, bolesti apod. Jinak holky nechci se chlubit ale mám už 6 druhů cukrovíčka, ale tím že mám ještě miláčky malé a můj miláček velký si taky popapká cukroví, a navíc mě to srašně baví :oops: i když letos u toho sedím :lol: ale je to i tím že jsem ted bez práce a nudím se tak s malinkou pečem :lol: Tak holky přeji vám krásný víkend a určitě napište jsem tady svámi ráda papá miláčci :mavam: :srdce: :kytka: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.15 09:41
Kočinám

Ahojky lásky :srdce:, Májenko, ty holka jedna, vždyť jsem psala předevčírem :D. Já jsem na stránce každý den, to mě zase zajímá co se tu děje. Já se dívám na tabletu, tak když odpočívám tak ho mám v posteli.Tak kvůli tomu nemusím sedět u počítače, tam je stejně syn tak bychom se hádali. :lol:
HOLKY, hodná Jůlinka mi poslala erotické :roll: punčošky fialovobílé na operaci.To budu kočka. Moc moc jí děkuji.
SONIČKO, blahopřeji :kytka: jsi šikulka tolik kileček. Ten krk je fakt tak špatný nebo se jen tobě nezdá :).Já nevím jestli nějaký zázračný krém pomůže :(,ale pro pocit určitě něco kup.Se musím smát Aničce:„si tam zatím dej nějaký lehký šátek“ :potlesk: Jo, Anička má hned řešení.
VŠEM CO PEČETE CUKROVÍ GRATULUJI, já ne, mě to neba. Mám mamku a ta tím žije, hrozně jí to baví, tak ať se vyřádí a krabičku dostanu a finančně jí přispěju.
HANIČKO, hurá, termínek je na světě :potlesk: :kytka:,to ho už nic nezbrzdí, ale když to kilčo dáš dolů tak dobře, je to kvůli játrům, aby nebyla tolik tučná. Slib, že nám po opce napíšeš, ale ne jako GÁBI, úplně mě to znepokojuje, že nepíše, protože si myslím, že jí je zle :(.
LIDUŠ, nechci být na Tebe nepříjemná, ale máš potíže už od operace, těžce si jí snášela,12 kilo taky není moc proti jiným a teď máš zase podezření na problém :roll: Ty se doktorů bojíš, nebo se ti nechce z Německa sem?? SAMOZŘEJMĚ, ŽE POTŘEBUJEŠ JÍT K DOKTOROVI!!! Je nás tady hodně, ale žádná není doktorka.Tak neváhej a řeš to :zed:!!!
Tak jsem Vám lásky napísala a jdu koupit kavkazskou jedli do Mountfieldu, tam jim mám v rezervaci. Měla jsem jí už v loni, nádherná a dobrá cena. Vždy mi příjde nabídka na mail. Dobře jsem se tady vykecala. Zdravím všechny, které jsem neoslovila.
MÁM VÁS MOC MOC RÁDA, JSEM RÁDA, ŽE JSTE PAPA PUSINY :* :* :srdce: :srdce: :mavam: :mavam: :hug: :hug:

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.15 09:50
Zdravím Vás :-)

Měla bych také otázku…mám si volat 22.12.2015 na Ob Kliniku, kde mi upřesní datum opky, od 4.ledna 2016,předtím musím na předoperační ve svým bydlišti na spiro a atd…Myslíte si, že na předoperačním můžou něco zjistit(sice nevím co),ale třeba vysoký cukr či cholesterol nebo na spiro něco a tím pádem mě nepustit k opce? Já že jsem četla na facebooku, tam je uzavřená skupina Ob klinika a tam píše paní, že když máte před opkou třeba v den nástupu rýmu či kašel pošlou Vás také domů..Díky za info. S pozdravem Jana. :)

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.15 10:05
Janině

Ahojky Jani, tak ještě v rychlosti ti napíšu. Doufám, že my dvě se tam potkáme, mám stejný termín. Na předoperačním bych se ničeho nebála, mám cukrovku, vysoký cholesterol tak taky proto jdu na operaci abych snížila cukr.Ale rýma, nachlazení to je problém kvůli dýchání při narkóze. To bychom měly být zdravé a musíme být když už se nám to blíží :dance:. papa a hezký den

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.15 10:50
Vendy48

Děkuji za rychlou odpověd :-) Ano doufám v to, že se sejdeme na pokoji :-)Pěkný den přeji :-)

H.Lidus
55 příspěvků 28.11.15 12:12

Co? Ale já nemám žádné potíže, žádné podezření.. Vejde se do mě max.100 a tím ke konec.. O mě se nejedná. Poprosila mě kamarádka ať se zeptám.. Jaj

lucca777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.15 18:28
termín

Ahoj všem termín operace v týdnu od 14.12.

Hanuna47
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.15 18:30
lucca777

Ahojky, také mám termín v týdnu od 14.12., Třeba se tam sejdem, nebo alespoň potkáme. :D :mavam:

lucca777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.15 18:33

Ok mně by se hodilo aby ě vzali už v pondělí

Hanuna47
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.15 18:46
lucca777

Mně také :D

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.15 18:53
všem kočkám

:mavam: všem políbení na dálku :mrgreen:,hezky Vendulka i Majka psaly :),no šátek nebo šál já nosím pořád a Soničce by to pro pohodu aspoň trochu pomohlo, jinak snad ty krémy? Nevím, pak jedině nějaká kosmetická plastika, to dělají. Jak se ptala Liduška, tak kolegyně říkala, že se po určité době po plikaci jde na gastro, tam kouknou, jak žaludek vypadá 8o a co jsem načetla od jiných, tak asi je to rozmotané, když se dá více sníst a opět se tloustne, řešila bych to doktorem :) A Jani, jak píše Vendulka, mimo fakt nějaké velké rýmy, ale to u každé operace, tě vezmou. A lucce777 gratuluji :potlesk:,super :D!!!zatím pa, pa moje milé :hug: :* :kytka:

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.15 19:25
anna 57

Též děkuji za info..Držím Vám palce s tím jídelníčkem, je fakt, že jsem také musela donést ještě jeden, ten první se nelíbil paní primářce :-)

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.15 00:23
Soňa59

:mavam: :* Soničko, teď jsem to našla, úprava krku a obličeje je „face-lifting“,pa, pa :* :* :* :hug: :kytka:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.15 11:46
Aničce

Aňulko :srdce:,ty po nocích hledáš jak Soničce omladit krk :lol:.Tahle plastika je účinná super, ale drahá. Aninko přejí ti krásnou adventní neděli. Papa koči :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.15 11:49
Kočinám

Moje milé :srdce: :srdce:, přeji Vám všem krásnou, klidnou a pohodovou adventní neděli. :* :* :hug: :hug: :mavam: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.15 12:39
vendy48

:mavam: ahojky Vendulko, no jo, jak mám spaní rozházené :,(,tak jsem v noci brousila po netu, jak psala Sonička, mi zaujalo, asi mě to také čeká :roll:,no je to asi o penězích :,(,tak ty šátky budou levnější :D, také krásný zbytek dne :* :hug: :srdce:

lucca777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.15 16:30

Jak dlouho po opce jste byli na klinice než vás pustili domů???

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.15 20:24
Lucca777

Ahojky, já jsem před operací, ale co vím od holek tak tam bývají 2 noci když je vše v pořádku. Papa :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 30.11.15 09:38
Vendy48 Soňa59 anna 57 a další kočky

Ahoooj!

všem přeji krásné-deštivé pondělí…
Haničkoooo, miláčkuuu!!! HURÁÁÁÁÁÁ JUPÍJUPÍÍÍ :dance: :dance: :pankac: :hug: :* :potlesk: Já bych už taky šla, hned!

Holky musím přiznat, čím se termín blíží, už to chci mít co nejdříve za sebou…jsem marná.. myslím na plikaci každý den…

Holčičky, Vánoce se blíží, tak jsem na jogurtech, ať nepřiberu, protože o svátcích to asi ještě bude dost lákavé napucnout se… ale váhu hlídat budu ;)

Máji, už tě vidím :) ale přihodím si tě až doma…páč v práci máme rozbitou wifinu… :(

Doufám, že byl víkend fajn, všude už svítí stromečky a svíčičky…miluji to..
Já pekla a dnes budu taky… a ve čtvrtek taky… a o víkend budu zdobit perníčky..je jich cca 230…to si strhnu záda… ale příští rok už ne, to už budou záda bez zátěže a posílené ;)

Tak se mějte kočandy fajn a užívejte předvánoční čas :* :kytka:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.15 21:33
Aninko

Ahojky zlatíčko :srdce:,myslím na Tebe a zítra ti budu držet pěsti. A děj mi vědět koči. :hug: : :mavam: *

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.15 06:39
Vendulka

:mavam: moc Tě zdravím :* :* :* :kytka:,jsem připravená, mam tam být v půl 3,jídelníček také napsaný za 8d. určitě hned napíšu :* :* :* :hug: :kytka:

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.15 07:04

Aničko taky držím pěsti at ti to vše dobře dopadne :kytka:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.15 07:34
maja 154

:mavam: Majenko, moc děkuji! Je to „jen“nutriční, minule to bylo o. k.,nic se nezměnilo, ani mé jídlo ani váha :(,budou-li trvat i nadále na úbytku váhy, tak nevim, nevim :nevim:,děkuji za podporu :* :* :* :hug:,odpol. napíšu :hug: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.15 07:44
maja 154

:mavam: Majenko, moc děkuji! Je to „jen“nutriční, minule to bylo o. k.,nic se nezměnilo, ani mé jídlo ani váha :(,budou-li trvat i nadále na úbytku váhy, tak nevim, nevim :nevim:,děkuji za podporu :* :* :* :hug:,odpol. napíšu :hug: :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 1.12.15 08:14
anna 57

Aňulko, zlato,

jsem napnutá jak malé trenky… doufám, že tě na OB potěší…a i kdyby ne, tak máš tady nás a my tě potěšíme :hug: :lol: :*

Všem ostatním přeji krásný den a dobrou náladu :kytka: :mavam: :hug: :*

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.15 08:43
Martika76

:* :* :* Martinko ahojky, no, jídelníček snad ok, ale kila se drží jak h… košile :(,pardon :?,vím že by to chtělo i pohyb, já cvičím maxim. při mytí oken :) a chůzí z práce do práce :oops: nebo kolem miláčka :D, třeba kdyby odešel za jinou, tak by kila šla dolu sama :?,mám zkušenost, hubnu když mám"nervy",ozvu se odpol.,díky za podporu, zatím pa, pa :* :* :* :hug: :hug: :hug: :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 1.12.15 10:57
anna 57

Miláčku,

na to se vykašli… a na to, aby ti odešel drahý..tak na to taky!
Za kým by asi tak mohl jít, když má doma zlato, stříbro, drahé kamení?? :lol: :srdce:
Jen si ho pěkně nech a kila půjdou i bez nervů! Počkej po plikaci ;) :pankac:

Čekám na zprávy!

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.15 11:22
Martika76

:* :* :* už se chystám :D, určitě se pak ozvu :hug: :hug: :hug: :* :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.15 16:28
Vendulka,Martika76,Soňa59 a všechny paní a slečny tady

:mavam: moje milé :*,tak u nutriční doktorky bylo super :dance:,jidelníčkem byla opět nadšená a fakt dobré poklábosení s ní :D, ptala jsem se co dál, zda se mám objednat k dr.co mne přijímala, na recepci slečny řekly, že opět k chirurgovi :,(,nejlépe ještě tento týden, což jsem odmítla, páč by mi to v práci už asi neskousli :lol:,tak jdu příští úterý. Jsem jim řekla, že bude mít řeči skrze váhu :(,né, prý mi řekne kdy na předoperační aj. :?,já na to, že letos za mne už určo ne, prý mají úplně totál plné termíny, tak asi stejně ne. jinak jsem se dnes vážila, tak mám o kilo méně, žádná sláva :(,kruciž a to jím už minimum, tak teda jak po opce :nevim:?tjo, možná, že i více, jsou mi volné gatě :),ty domácí váhy… :) Tak to je zatím vše moje přítelkyně :lol:,je to jak sága nebo detektivka na pokračování :mrgreen:,pa, zdravím Vás všechny :* :* :* :hug: :kytka:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.15 16:47
Aničce

Aničko, v kolik jdeš příští týden k chirurgovi? Já jdu v úterý ráno na předoperační :lol:Nepotkáme se???.Mají narvané termíny?? Tak to jsem zvědavá na kdy ti řekne :lol: Musíme věřit, že brzy. Tak zatím papa :* :srdce: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.15 16:54
vendy48

:* Vendulko, taky jsem ne Tebe myslela, že bychom se setkaly, ale já tam jdu zase na půl3 :(,termíny mají plné na prosinec, že by celá Česká republika hromadně hubla? :mrgreen: :mrgreen:,pa :* :* :* :hug: :kytka:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.15 20:28

Ahojky Aničko a všechna děvčata :)
Tak vidíš, jak to uteklo a jak jsi dobře dopadla. :kytka: Děvčata vy se na nemocničním oddělení buďto potkáte, nebo se budete míjet. Tak hlavně ať to už máte za sebou. Pa, pa :mavam:

orchidej41
4 příspěvky 1.12.15 22:34
POZDRAV Aničce

Ahoj Aničko,
moc Tě zdravím, myslela jsem dnes na Tebe, jak dopadneš…Jsem ráda, že vše dopadlo dobře :dance: Ted už jen ten termín…Já mám leden - předoperační, jak jsem psala, a myslím na to každý den… :cert: :lol:
Hezký večer všem ZDE a jedeme dál, holky!!! :pankac: :kytka:

Martika 76
164 příspěvků 2.12.15 09:10
Ahoj všem :o)

Aničce ještě jednou gratuluji! :dance:
Ani, jak píšeš, že jíš málo…jenže málo není dobře… když se podívám co do sebe mám narvat při Havlíčkovi…fakt to není málo a oběd, či večeře je docela velká… mrkni na ten jídelníček, co jsem ti posílala na mail…

Jinak všem přeji krásný den a vydržte… pomalu ale jistě se blížíme k začátku životní změny! :mavam: :kytka: :pankac:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.15 15:57
orchidej41

:mavam: Ahojky Evi :hug: díky také za Tvou účast :D, no ještě ten chirurg :(,ale řeči vydržím, hlavně ať mi řekne něco „hmatatelného“ :D a možná, že se v OB klinice opravdu setkáme :potlesk:,přijde mi to tam, jak na běžícím pásu :mrgreen:,ale fakt se těším :potlesk:,opatruj se a zatím pa, pa :mavam: :hug: :kytka:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.15 16:05
Martika76

:mavam: :* Martinko, však já jím, jen jsem myslela, že po těch 3hod.,nebyla jsem zvyklá a jogurty, zákysy, zelenina aj. a normál. oběd, knedle ne, nedojídám, tak něco málo jsem shodila, je to kapka v moři :,( a dnes jsem zase mluvila krátce s mladou kolegyni, děvče jak malované :potlesk: :D, to já, pokudˇse mi podaří zhubnout, už budu jen baba jak malovaná :mrgreen:,ale i tak to stojí za to! Pa, pa :* :srdce: :hug:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.15 20:26
Kočkám

Ahojky vy moje zlatíčka :* :* :srdce:,
Martinko jsi jednička, přejí ti příjemně ztrávené chvíle u zdobení perníčků, to já bych nedala.Pro inspiraci na fb budu sdílet taky jednu šikovnou na perníčky, tak třeba pro inspiraci se na to jukni.
Aničce, to mě mrzí, že se v úterý nepotkáme, já jdu hned ráno, škoda. Nepiš o sobě bába malovaná, vždyť to není pravda!!!

Holky to není možný já už jdu za necelý týden na předoperační. :dance:.
Holky moje, mě jako každoročně přepadla podzimní deprese, je to síla, bojuji, ale nevyhrávám, musím to přečkat, ale věřte, že to není vůbec lehké. Minulý rok jsem nervama prozvracela od Vánoc až do Silvestra. Přitom nevím proč, dárky nakoupené, kavkazská jedle též, doma nazdobeno a stejně mi je zle :,(. Jedině, že bych jí :pocitac: rozstřílela.
Jinak Vás všechny ostatní moc zdravím a držte se :srdce: :*
Každý den na Vás myslím :mavam: :mavam: Jsem ráda, že Vás mám :*

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.15 20:47

Ahojte zlatíčka. Jakto tady čtu tak to máte všichni za malinkou chviličku, to jsem rafa ze to budete mít konečně za sebou a začne úplně neco jiného. Moc vám to všem přeji. Venduličko, ta podzimní a zimní deprese je hnusná ale ty jsi silná holčina a zvládneš ji, hlavně odpočívej nepoustej do hlavicky negativa a mysli jen N pozitiva :* Aničko he super ze mas tak dobrou nutriční, a hlavně ze ti to dobře dopadlo. Holky možná se vám nepodaří sejitse Na predoperacnim ale urvite se sejdete na pooperačním :) a budete aspoň všechny spolu. Jinak zdravím všechny zlatíčka tady. jste super :kytka: :srdce: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.15 13:50
vendy48

:* Vendulko ahojky, no jo, věk mi nikdo neodoperuje :),vždyť jsem tady pomalu nejstarší! ale nestěžuji si, jen holt konstatuji holý fakt, no roky nikdo nezastaví. Ale dost už o věku :D. Chápu když píšeš o depkách, upřímně, já podzim ani zimu nemám ráda, miluji jaro :srdce: a někdy bych se nejraději zakopala pod zem :(,ale zase mám své blížní a ty také a jak jsem pochopila super syna :potlesk:,už to stojí za to depky nakopat :mrgreen: a teď tady máš i nás, známé i neznámé přítelkyně a hlavně, zažeň chmury, čeká Tě opka :mrgreen: :potlesk: a nový život, rozhodně zdravotně Ti pomůže a myslím, že když je fyzické zdraví o. k.,tak ruku v ruce jde i ta psychika :kytka:,takže letos Vánoce dáš vpohodě, se budeš těšit na opku :D, posílám :*,drž se!!! Bude lépe, věř mi :* :hug: :hug: :hug: :* :srdce: :kytka: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.15 13:59
maja 154

:mavam: Majko, i ty se dočkáš zlatíčko!!! Však ještě nemám nic jisté, ale dr.na nutriční je opravdu skvělá, už minule dala doporučení a chirurg to zazdil :(,mám konečně dovču :potlesk:,tak se snad i vyspím a také uklidím, ale nic přehnaného :mrgreen:,dnes je v Praze jak na jaře, hned bych někam do přírody :D a s přítelem… :mrgreen: :srdce:,no nic a možná, že se příští týden pochlubím, možná, že budu fakt babička, ale zatím pšt… :mrgreen: Užívej si dětí a předvánočních příprav a příští jaro určo přijde opka :D, zatim pa, pa :* :* :* :hug: :kytka:

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.15 19:20
Zdravím Vás :-)

Opět bych měla dotaz..čeká mne předoperační vyšetření a pak 4.ledna plikace, kdy myslíte, že by bylo nejlepší si předoperační vyřídit? Myslím tím, na jak dlouho je platné předoperační vyšetření? A pak by tu byl druhý technický dotaz :D Všimla jsem si, že už spousta z Vás peče cukroví, ale já se bojím začít péct již ted, nebo vždy do Vánoc je tvrdé…nevím jak ho skladovat. Vždy ho mám v krabici a na vlhkém místě, ale i tak je jak beton :-)Děkuji za odpovědi a přeji pěkný večer Všem :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.15 20:05
Jaded32

:mavam: zdravím Jani, určitě se ozvou přítelkyně, které mají z předoper. zkušenost :) a napíšou Ti a co se týče pečení, to já sice nepeču, ale jak si pamatuju, tak maminka a všechny ženy z mého okolí, dávaj vánoč. cukroví do krabic a nejlépe třeba na balkon :),nevadí ani když by mrzlo, ono se tam krásně rozleží :),já tedy peču jen piškot. dortíky a také to tak dělám :),ale děvčata také určitě písnou, zatím pa, pa :mavam: :mavam: :hug: :kytka:

Stránka:  « Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 53 Další »
Váš příspěvek