Plikace žaludku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
princezna011
11 příspěvků 19.11.15 21:21
všem beruškám tady :-)

Krásný večer kočičky,, taky u vás tak leje? Tady ve VArech docela dost :-) :srdce:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.15 10:12

Ahoj děvčata, nedostali jste pozvánku na OB kliniku „Vánoční setkání klientů OB kliniky“? Je to 12.12. v sobotu od 10 do 14 hodin. Jedete některá? Já bych docela jela, ale jen když pojede někdo z vás :) Tak pa, pa. :mavam:

Hanuna47
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.15 17:17

Dobrý večer děvčata, tak jsem si dnes odbyla gastro s odstraněním polypu. Abych pravdu řekla, tak si ze zákroku vůbec nic nepamatuji. Zdravotní bratr i pan doktor jsou velice milí a vstřícní lidé. Byla jsem s lékařem domluvená, že ten zákrok trvá déle než jen vyšetření tak mi dá malou včeličku. A jak to vše proběhlo si vážně nepamatuji. Takže super.Po hodině mě vyzvedl manžel a jela jsem domů. Jen dnes jsem pouze na tekutinách. Tak jsem se bála úplně zbytečně. :dance: Příští týden jdu znovu na chirurgii a předoperační. Jsem zvědavá kdy asi dostanu termín. :) :)

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.15 20:24
Hanuna47

:mavam: ahojky Hani :hug:,tak super :potlesk:!Máš to za sebou a teď přijde den „D“ :D, držím všechny palce! jen se pozeptám, musela jsi také sama, něco zhubnout? :mavam: :kytka: :mavam:

Hanuna47
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.15 20:42
anna 57

Ano musela jsem. A povedlo se mi za necelý
měsíc zhubnout 3kg a 4cm v pase. Sama jsem byla překvapená, ale já už vyzkoušela tolika nutričních terapeutů, že bych sama mohla přednášet. Cvičím jógu (nemám ráda aerobní cvičení)a s pejskem se věnuji agility. Takže i pohyb mám, ale stejně více se mi hubnout nedaří. Váha se mi zastaví a ani deko. Ráda jím zeleninu, ale mám prostě hlad, takže hlávka salátu žádná porce :D

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.15 21:07
Hanuna47

:kytka: tjo, tak to jsi fakt hvězda! :potlesk:,já se snažím jíst po 3h.,zeleninu mám také ráda, ale jak říkáš, je po ní hlad, ale bohužel pohyb mi chybí, jen z práce do práce a běžně co doma, no a tak teda hubnutí mi nějak nejde :(,mám jít 1.12.znova k nutriční, poslal mne chirurg, právě skrze hubnutí, ale to nedopadne, každou chvíli vážím jinak :(,pejsky miluji, prochazky aj.,také dobré pro hubnutí :) nevím, já hubnu spíše, když mám „nervy“,díky za info :kytka: :hug:

Hanuna47
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.15 21:42
anna 57

Aničko nemusíš děkovat, také je důležité pití, jak jsi na tom??Doporučuji jen vodu s citronem. Procházka není špatná s pejskem ideální. Ráda s naším jezdím na výlety. Bydlíme kousíček od Českého ráje, takže na Kost, Malou Skálu, Branžež, Máchovo jezero.
Nesmíš se na to hubnutí tak upínat, vždyť žijeme jenom jednou, buď nad věcí a ber to sportovně. Je to taky trochu psycho :) a uvidíš, že nějaké kilčo půjde dolů.

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.15 22:14
Hanuna47

:kytka: Hani, no s pitím žádná sláva :(,zapomínám a když, tak opravdu jen obyč. vodu, nesladím. Tjo, bydlíš v krásném kraji, občas s přítelem děláme túry a Bezděz a Máchův kraj je náš oblíbený :),pejska bohužel nemáme, byl by chudák, v paneláku a věčne doma sám :(,no, písnu vám všem tady, jak jsem u nutriční dopadla a co bude dál. Více ženám, co jsem tady četla, hubnutí nešlo a přesto opku nakonec mají :) a máš pravdu, nebudu to řešit :D :mavam: :mavam: pa, pa :kytka:

jullka
27 příspěvků 21.11.15 08:59
3 měsíce pooooo

Ahoj holky všechny :-D

včera jsem byla po opce 3 měsíce a hlásím -21,5kg :-D jsem s výsledkem moc spokojená.
Viděla jsem tu dotaz na pitný režim VODA nebo VODA /CITRON :jazyk: nedávám ani jedno piji slabší šťávu a nebo ovocné čaje, vím že je to příjem cukrů ale nechci být celý život bez cukru :-) je to moje slabina. Myslím, že o tom vážně začnu přemýšlet až se váha zabrzdí :-)

Tak holky drží palce všem co jsou na seznamu čekatelek a i těm co to už mají za sebou.

MÁM PUNČOCHY NA OPERACI NE VELIKOSTI MYSLÍM 4XL (velikost bych ještě překotrolovala nejsem si jistá zda jsou 3XL nebo 4XL) KDYŽ BY NĚKDO CHTĚL TAK SI NAPIŠTE RÁDA VĚNUJI :andel:

Tak zase někdy paaaaaaaaaa Jullka :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.15 10:31
jullka

:mavam: moc zdravím :mavam:,teda to je úžasné :mrgreen: a obrovská vzpruha pro naše duše :mrgreen:!!! Děkuji, že o sobě dáváš vědět, tvůj úspěch zažene všechny mraky :D :potlesk: :kytka:,je to paráda :potlesk: :kytka: :kytka: pa, pa :mavam: a zase se ozvi!!! :mavam: :kytka:

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.15 11:11
jullka

Dobrý den, pokud by to šlo, já bych si od Vás punčochy vzala :-)

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.15 11:55
jullka

Prosím Vás, nezlobte se, ale já už mám punčošky od mamky zamluvené, úplně mi vypadlo z hlavy, že mamka před dvěma lety také byla na bandáži žaludku v Iscare :-)

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.15 22:03
Kočkám

Ahojky kočiny, teď jsem padla do postele k. o.Celý den jsem se synem :) uklízela byt, okna jsou krásná a úklid jsme vzali z gruntu, ale bez syna bych to nedala. :(
Soničko mě pozvánka nepřišla, kdyby dorazila ozvu se ti. :lol:
Haničko, vidíš jaká si šikulka, je dobře, že to máš za sebou a bez problémů :potlesk:
Julko!!! To je luxusní zprávička :dance:,tolik kileček, moc blahopřeji :kytka: a už se těším taky. Juli já bych měla o punčochy zájem. Mě je slíbila Jessi, ale ta se už dlouho neozvala.
Martinka užívá v Ostravě, dává fotky na Facebook tak jsem v obraze. :lol:
Aninko, tebe moc zdravím zlatíčko. :srdce:
A jakpak asi je naší včera operované kočině??? :dance: Myslíme na Tebe.
Holčiny zatím papa :mavam: :srdce: :mavam: :hug: :hug:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.15 09:21
všem kočkám

:mavam: také všechny moc zdravím a myslím na Vás :* :hug:?Soni, také jsem nic od OB nedostala, Vendulko na tebe ksem myslela, jak to zvládáš a vida! bezva syn :* :potlesk:!A Martinka si, doufám, užila :mrgreen:!Jinak všem paním a dívkám tady, které čekají na opku i které již mají po, moc zdravím a těším se jako vy, až budeme psát jako Jullka :mrgreen:! A Gábi se snad ozve, jak se jí daří po opce :),mějte se krásně přítelkyně moje! :mavam: :mavam: :mavam: :hug: :kytka:

orchidej41
4 příspěvky 22.11.15 14:46
Jsem tu poprvé...

Ahoj děvčata, jsem tu poprvé, i když jsem hodně příspěvků přečetla,,,Jmenuji se Eva, jsem z jižních Cech, vážím asi nejvíc z vás… již jsem byla na pohovoru v OB klinice…a na předoper. kolečko jdu 14.1.2016…Kdy bude operace nevím? Bojím se, že kolečkem neprojdu..a operace bude kdoví kdy? :nevim:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.15 15:35
orchidej41

:mavam: AhojEvi, vítám tě v „babinci“ :mrgreen:,já chodím do OB od srpna, vše bylo o. k.,zaseklo se to na mé váze :,(,ale to víš, pokuď si četla, takže také nevím, kdy :nevim:,nakonec však se dočkaly všechny dámy tady :D, tak vydržíme i my :) Zdravím a jsem ráda, žes našla cestu sem :D :mavam: :mavam: :kytka:

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.15 20:22
Zdravím Vás :-)

Já pokud mohu uklidnit, tak jezdím na Ob od června 2015 a za tu dobu jsem zhubla snad jen 1kilo a vše v poho, nikdo se na mě nezlobil a mám už termín operace :-)Takže hlavu vzhůru, vše bude v pořádku :-)

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.15 08:36
Orchidej

Ahojky Evi :lol: vítám Tě mezi námi. Proč myslíš, že vážíš nejvíce z nás? Kolečka se neboj, není důvod neprojít, sono břicha to nic není, gastroskopie to samé, pohovor s psycholožkou je příjemný, mluvit jak moc se těšíš, že víš, že tu stravu po opce zvládneš, že si zkoušela mnoho diet a nic. Mluvit sebejistě. A nutriční přinést týdenní jídelníček, jídlo 5× denně, k tomu zelenina ovoce.No a pak zbývá interna to je jen pohovor a máš to za sebou. V novém roce budou peníze na operace tak ti nic nebudou protahovat. Jedině je trochu problém o pojišťovny 211.Hele my některé čekáme už půl roku a to kvůli pojišťovně a musíme to vydržet. To zvládneš ničeho se neboj :dance: Tak zatím papa :kytka: :mavam: :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 23.11.15 09:00
Ahoooj holky!!

Všem přeji krásné ránko!

Julkooo! ty jsi hvězdáááá! Jak ofakt za 3 měsíce 21kg! Pecka! :dance: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Punčochy jsem nestihla, nevadí, Vendýskovi budou slušet víc :lol:

Holčičky, já si to v Ostravě užila, setkání s kolegyněmi po roce bylo supééér! :dance: :pankac: Každá děláme někde jinde, Já v Kralupech, další v Plzni a v Opavě…atd.

Vítám Evku z jihu! Kolikpak vážíš? Nás to zajímá, ať máme srovnání před a potom jak to letí dolů… :palec:

Aňulko moje zlatá, až půjdeš na kontrolu, no stres! Chce to klid a pohodu…když nepůjde dolů žádné kilo, i tak tě vezmou… vzali vždy každého!

Vendýsku okénka jsou vyměněné, vánoční úklid hotový…ty se máš!
Já budu dneska zadělávat dětem na perníčky a linecké… Vánoce se blížííí :dance:

Mějte se krááásněěě!

Zlatíčka,nemám strach z toho, že by jsme to nedaly..jsem přece ženský a ty zvládnou všechno! :lol: ;)

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.15 09:23
Gàbince

Ahojky Gábinko, pátek se nepočítá tak dnes třetí den po operaci. Jak se zlato daří??? Myslíme na Tebe tak až budeš mít náladu tak pisánkuj. :srdce: :kytka: :mavam: Přejí ti, aby ti bylo dobře. Ty už jdeš dnes i domů viď kočko??? Papa :mavam: :mavam:

jullka
27 příspěvků 23.11.15 13:12
Vendy48

Vendy napiš mi mail nebo telefon. :-)

Martika 76
164 příspěvků 23.11.15 13:15
Gabčaaaaa

Nazdárek Gábi,

tak jak to jde? Je ti dobře kočko?

Všichni netrpělivě čekáme a doufáme, žes to přežila co nemíň bolestněji a je ti dobře :mavam: :kytka: :hug:

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.15 14:49

Ahojte miláčci všechny vás tady zdravím po dlouhé době. Holky zítra jdu k nutričním tak uz mam trochu obavy. Poradte co mi tam budou dělat? Měření pasu? Vazeni atd? A co ten jídelníček? Jak jste tam donesly měly jste tam pravidelnou stravu nebo nepravidelnou? Vendy ty jsi tady neco otom jídelníčku psala. Psaly jste to tam v gramazi? Zacinam byt trochu stoho na nervy. Jinak vidím holky ze se tady mate dobře. Přibila nam tady nová paní že? Taky ji tady mezi námi vítám. Julince gratuluji k tak krásnému výsledku. A holky my čekající vydržíme a pak budem slavit ty úspěchy všechny :D jinak preju vám všem krásný zbytek dne :mavam: Papá zlatíčka

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.15 15:49
Jaded 32

:mavam: Jani, tak tvá informace ohledně hubnutí mě uklidnila :D, fakt. Uvidím co řekne nutriční, prostě to nejde, no :,( zatím pa, pa :mavam: :hug: :kytka:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.15 15:53
maja 154

:mavam: Majko, no přines jídelníček určitě za 7dní, a každé jídlo po 3hod.,gramáž jsem teda já, nepsala. A ovoce dopolední hodiny, odpoledne zelenina! Ani mne nevážila a neměřila, nebyl tam problém, takže žádný stres! :D :hug: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.15 15:55
maja 154

:mavam: Majko, no přines jídelníček určitě za 7dní, a každé jídlo po 3hod.,gramáž jsem teda já, nepsala. A ovoce dopolední hodiny, odpoledne zelenina! Ani mne nevážila a neměřila, nebyl tam problém, takže žádný stres! :D :hug: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.15 16:03
Martika76

:hug: :* no Martinko, už se mi to blíží :),ani nelezu na váhu, radši :),já vím, že vezmou i bez kil, jen jsem asi neschopák :,(,kruci, jím po 3hod.,samej netuč. jogurt, tvaroh, piju vodu, nesladim, zelenina, semínka a nic? Jen ten pohyb chybí :,(,ale snad ten leden vyjde :),pa, pa :* :hug: :kytka:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.15 16:12
Májence

Ahojky Májenko, je to tak jak píše Anička..např.7.00 plátek chleba, máslo sýr,10.00 jablko,12.00 plátek masa,3 brambory,+ rajče,14.30 okurka,,17.30 rizoto s kuřecím masem 150g.19.30. Okurka + 2 plátky šunky. Takže asi tak. Jinak tam neměří ani neváží. Ničeho neboj, hlavu tam netrhají :lol: Pak napiš jak si dopadla. Držím pěsti. Papa :mavam: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.15 16:14
Jullce

Julinko, můj mail je vendysek. h@seznam.cz. Děkuji,že napíšeš. Papa a hezký den :srdce: :kytka: :mavam:

maja154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.15 17:16

:* holky děkuji za odpovědi. Tk neja jsem to skloudila dohromady no uvidim co mi rekne, mam ho prinest jen za tri dny tak jsem sama zvědava držte mi pesti. Urit se pak ozvu. Taky jste měly dvě ty nutriční? Jednu mam nutriční asistenty a druhé terapeutky nebotak nějak. Tak uvidím. Holky mockrát děkuji a zatím se mějte krásně a držte se papa :mavam:

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.15 18:25
anna 57

To jsem ráda :-) :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.15 14:30
Májce

Ahojky Májenko, tak jak to dopadlo? A co ty dvě nutriční?? Já měla jen jednu a byla jsem u ní jednou. Tak napiš. Papa :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.15 14:33
Gábince

GÁBINKO, TSK JAK JE??? NEPÍŠEŠ, BOJÍM SE, ŽE TI NENÍ DOBŘE. 8o :zed: :mavam:

jullka
27 příspěvků 24.11.15 15:02
Vendy48

Mail poslán :-)

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.15 18:04
Vendulka,Martika76 a všechny paní a slečny tady

:mavam: zdravím tady všechny, dnes jsem měla možnost déle se pobavit s mojí mladou kolegyní, která plikaci podstoupila loni v říjnu. Z váhy 117kg, má dnes 71kg! vypadá krásně, hlavně je mladá, ale jak jsem mohla vidět Soničku, ta vypadá krásně a hlavně mladě :) :mavam:,též po plikaciKolegyně mi dopodrobna řekla, jak bylo po opce, měsíc byla doma, vzhledem k naší práci, jen dobře, za tu dobu z tekuté stravy, přešla vpohodě na kašovitou a naučila se řádně jíst a pít, dnes jí max.100-120ml, více nedá. Jí absolutně vše :),jen se to musí vejít do odměrky 120ml, byť to tam upěchuje :lol:,navaří si a dá vše do krabiček a mrazáku :) Jinak též cvičí na posílení svalu, ale i když to napohled neni vidět, přeci jen povolená kůže je i u takto mladé ženy, hlavně prsa, z „H“,holt „B“nebudou :mrgreen: nebo budou, ale…zkrátka, čeká jí úprava 8o a to dost zásadní. Děti nemá, tak břicho není tolik povolené, ale ruce a stehna ano.Je fakt, každý človíček je jiný :) jinak, určitě by do toho šla znovu, lituje, že nešla dřív. Na OB chtěli, aby také něco zhubla, což se ji nezdařilo, naopak ještě před opkou něco nabrala, ale nikdo to prý neřešil :),asi na koho zrovna „padnete“ :D, tak jen jsem se s vámi chtěla podělit o čerstvé info ;),všechny moc zdravím :mavam: :hug: :kytka:

orchidej41
4 příspěvky 24.11.15 20:31
Večerní pozdrav

Všem děvčatům, paním, slečnám ZDE..Chtěla jsem vám všem moc poděkovat za Vaše milé uvítání :kytka: :kytka: :kytka: Jsem ráda, že na to nejsem sama, a tady se dočtu plno novinek a informací, co a jak se děje. Dnešní příspěvek od Aničky je přímo úžasný a dává mi naději, že to vše překonám a zvládnu, jako vy…Ted se prostě bojím předoper. vyšetření, pak operace a pak, jestli to zvládnu s tou stravou?
Jste fakt holky šikulky!!!Těším se na další příspěvky, zatím ahoj a hezký večer Eva

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.15 21:14
orchidej41

:mavam: Evičko, neboj :hug:,určitě v tom nejsi sama :) a věř, že v každé z nás určitě nějaká obava je, to je normální :),však je to operace, ale pozitiva převažují :D a strava poté? No ono stejně nic jiného nezbyde :mrgreen:,než jíst to malé množství, právě ten první měsíc je důležitý se naučit to dodržovat, včetně pití, to není z mé hlavy :),zkrátka po těch 3hod se najíst a sakra :D přemýšlet co dobrého! :mrgreen: a jak už tady mnohé kočky psaly :dance: TO dáme!!! :potlesk:,pa, pa :mavam: :mavam: :mavam: :kytka:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.15 21:42
Aničce

Aničko ty naše zlatíčko, :srdce: :* nemám co k tomu dodat co jsi napsala Evičce. Se vším souhlasím, kolečka se není třeba vůbec bát, to je zbytečný stres. A povídání o kolegyni Ani úžasné, ještě více se těším. Děkuji Ti, přejí krásnou dobrou noc papa kočičko :hug: :* :mavam: :mavam:

Jana 72
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.15 21:47

Ahojky Všem
a předem vítám nové čekatelky mezi které stále patřím i já, ale už se to blíží.
Ráda čtu ty úspěchy a jaké pozitiva si předáváte. Doufám, že se s Vámi budu po opce dělit se svoji zkušeností i já. Tak se Všichni držte :mavam: :mavam: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.15 22:03
Vendulka

:mavam: Vendulko :* :* :* moc tě zdravím :hug: :kytka:,já vám to musela začerstva sdělit :lol:,já se vyptávala, ona povídala, přišlo právě i na ty plastiky 8o :D a pravě p. doktorka ji řekla, že zkrátka kůže na pažích i když cvičí, prostě už nebude tak nějak extra :lol:,tjo, je to mladá žába :lol:,to já bych ani neřešila, jen teda ten břich :( :D, ale jináč je rozhodnuta do toho také jít a je to dobře :) pa, pa moje milá :* :* :* :srdce: :hug: :kytka: a dobrou noc

H.Lidus
55 příspěvků 25.11.15 01:47

Ahojky ženy.. :-)
Dlouho sem se neozvala, tak se omlouvám.. Jak se všichni máte? :-)

Ted je to 2 a půl měsíce po operaci a dole mám jen 12kg..když vidím jak tu některé mají vic za kratší dobu, chce se mi brečet.. Nevim mno.. :-(

Martika 76
164 příspěvků 25.11.15 08:41
Nazdárek!

Zdravím všechny :mavam:

Ani :hug:, ty jsi prostě opora všech, nalila jsi do nás další dávku odvahy! :dance: :*

Co dodat… bomba!

Lidu, tak co ty beruno… jsi se faakt dlouho neozvala, tak si máš co pročítat, událo se kde-co.. s váhou si nedělej starost, protože pomalu hubnout je mnohem menší šok pro tělo a kůže se taky má šanci reagovat na úbytek váhy…
Hlavně v průměru máš dole 4,8kg za měsíc a to je super!
Nevěš hlavu holka, je to na dobré cestě :palec:

Wendýsku, Soničko, taky vás zdravím! :hug: Prostě i když vám zrovna nemám co napsat…mám potřebu vás vzpomenout, protože na naší „silnou čtyřku“ myslím pořád a mluvím o vás také pořád mluvím, jak jste superženy :mavam: :* :hug:

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.15 08:46

Zdravím všechny. Vendy omlouvám se že jsem se včera neozvala nemela jsem vůbec náladu. Tak jsem dopadla špatně. Operace je v nedohlednu, terapeutka mi dala jídelníček ze se mam podle toho řídit a k ní jdu teprve 5.1.2015 a doktorka mi řekla ze k ni až za tři měsíce jestli jsem neco zhubla. Tak jsem ztoho špatná. Myslela jsem si ze dopadnu teda lépe he to děs. Strašně se mi to snažila vymluvit a ze mam začít více se hýbat apod. Ale stejně i když třeba neco zhubnu sama tak stejně na te opce budu trvat ptz vím ze 37kg se mi samé urcitenepodari shodit. Jinak holky všem vám přeji at vám to rychle uteče k opce a holky co mají po opce blahopřeji k takovým krásným výsledkům. Liduško ja myslím ze i to je hezké a není proc vědět hlavičku. Neboj určitě to půjde ale pomaleji, každý jsme jiní a každému to jde jinak takže žádné vrásky i tak je to dobry výsledek. Holky mějte se krásně papá

Martika 76
164 příspěvků 25.11.15 09:54
mája 154

Ahoj kočice!

nevěšej hlavuuuuuu! Mě v květnu 2015 řekli, (i když mám vše v poho, nemusela jsem hubnout) že termín bude 18.1.2016.
Kvůli pojišťovně..tak jsem byla úúúplně v ha… Řekni si, že to uteče jako voda a zaměř se na to, co tady píší všechny holky… překonáš to snáz :palec:

Držím ti pěsti, ať to nevzdáš…uvidíš, že jim bude stačit když se budeš trošku snažit…a hlavně ti lékaři z tebe musí cítit a vidět na tobě odhodlanost, že to dáš bez pochybností…

Takže Májuško, myslíme na tebe a nevzdávej se :hug: :hug: :hug: :kytka:

H.Lidus
55 příspěvků 25.11.15 11:04

Mno je pravda že jsem ze začátku říkala že nechci velký úbytek tak na rychlo kvůli kůž.. I tak jsem na sebe pyšná po tom co jsem si prožila tak trnitý začátek..

Vám co jste ještě nebyli na operaci přeji, ať to máte co nejrychleji za sebou a budete se těšit na nový život.. :-)

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.15 12:51
všem kočkám tady

:mavam: zdravím přítelkyně :hug:,Liduško, však to není vůbec špatné, tjo, co bych za to já i další ženy zde daly :D, lepší pomalu a jistě :lol:,paráda :dance:,Majko zlatá, chápu to zklamání, mám to za sebou, jen to nevzdávej, však se dočkáš a já, jak jsem psala, také sama nic nedám dolu :(,nenech se zviklat, je teda zajímavý přístup té dr. :( a koukni, jak dlouho čeká Martinka a Vendulka :roll:,tak vydrž!!! :* Mě tady také povzbuzují třeba i starší příspěvky stačí mi kouknout na mé kolegyně :lol: a mít peníze :( :mrgreen:,tak si to zaplatím a jedu tam taxíkem :mrgreen:,jelikož to nehrozí :mrgreen:,tak holt vyčkám dne „D“ :mrgreen:Zdravím Martinku :*,Vendulku :* Soničku :* a vůbec všechny milé ženy a dívky tady :* :* :* :hug: :hug: :hug: :kytka: :kytka: :kytka:

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.15 13:55

Martinko hlavu nevesim, byla jsem ztoho špatná a tak jsem si dala cil deset kilo ale to se mi asi nepodaří tak moc ale budu se snažit dat něco aspon dolů. A dekuji za moc povzbudive a krásné slovíčka moc mi to pomáhá a dává sílu. Urcite to nevzdam. Holky vidím ze jste taky všechny tady cekaly tak vydržím taky. Anicko tobě taky dekuji za povzbudivá slovíčka. Jste super a tady svami to zvladam a zvládnu daleko lépe. Taky myslím ze to uteče jak voda vždyť budou vánoce a novy rok a pak to uteče i me i vám všem. Takže holky moje všechny hlavu vzhůru a tešme se N novy život po opce tak jak píše liduska. :potlesk: :kytka: Všechny vás tady zdravím a přeji zbytek krásného dne papá :mavam:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.15 09:17

Ahoj děvčata, to je zase příspěvků a nových děvčat. Tak jsem se rozhodla, že dnes vlítnu na středisko aby mě sestřička převážila. A hned jak dostanu výplatu (jestli ji tedy dostanu, výplatní termín byl 13.11.) si jdu nějakou koupit… Ale jsem spokojená. Obléknu všechny věci co jsem nosila před 5ti lety a jsou už i volnější. Sice na půdě mám ještě věci z doby před 20ti lety, ale to půjde do popelnice. Tak vychrtlá bych už nechtěla být. A hlavně proto, že mě už pár lidí řeklo, že jsem se jim více líbila s těmi kily navíc. :,( :,( :,(
Takže lednové čekatelky, už se vám to blíží a Aničko žádné kilo dole? Ale jak píšeš - když to nepůjde, tak snad musí vzít, už jen z toho důvodu, že to bez opky nejde. Hlavně přinést na nutriční správný jídelníček. Což asi víš.
Mějte se hezky. Pa, pa :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 26.11.15 12:31
Čuskyyyy Soníííí !

Ahoj zlato! :hug: :mavam:

tak to je pecka, že ti je už volný i to co ti bylo před 5-ti lety! :potlesk:
Na to co říkají jiní, neber vůůůbec ohled, jde o tvůj pocit, tvoje tělo, tvoji duši!
Amožná ti spíše závidí ;)

Hlavně až budeš Twiggi, tak to vypiluješ, vystailuješ a budeš kus jaký svět neviděl :mrgreen:

Hlavu vzůruuuu, posílám pusuuu!

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.15 16:12
Soňa59

:mavam: :* :hug: Soničko jdu tam v úterý, přinesu jídelníček na těch 5000kj, jím opravdu po 3h, ale nějak se to nehýbe :(,já nevím, může za to třeba pomalý metabolismus? :cert: ví?,mě snad nepomůže ani ta opka :( jinak, co jsem tě vidělo, opravdu ti to moc slušelo, nevím jaká jsi byla s kilama navíc :),jak psala Martinka je to o TOBĚ a každý ať si říká co chce! :D, pa, pa :* :hug: :kytka:

Stránka:  « Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 53 Další »
Váš příspěvek