Plikace žaludku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.15 17:00
Vendulce a všem přítelkynim tady

:mavam: Vendulko, beru brufeny, k dr. zatím nejdu a jak píšeš, jasné co by řekl :(,ano, mám odpolední-polonoce :,(,ještě víkend a pak 3dny volno, hurááá :mrgreen: a se snad vyspím. K nutriční jdu 1.prosince a jistě přinesu o. k.jídelníček ;) :lol:,tjo, nepodvádím, snažím se, ale holt…no? Martinko :* my víme, žes byla na huse :mrgreen:,však maso je zdravé :potlesk:,miluju maso :lol: nejím jen králíka, byť je zdravé. Tak moje milé zlatíčka, myslím na vás, na všechny :srdce: a těším se, až budem všechny po opce a budeme se informovat, jak nám to jde k duhu :potlesk:,kruci, já se tak těším :dance: :mrgreen:!!!Mějte se krásně, užijte si víkend, mám vás tady moc ráda :* :* :* :hug: :kytka:

Monika 41
5 příspěvků 13.11.15 21:16

Ahoj, hezky vecer vsem. Jeste jednou diky za mile privitani. Jsem z Plzne, na jarni sraz bych urcite rada, myslim ze se do te doby stihnem jeste trochu poznat. S operaci do konce roku si nedelam moc iluze, ale cim driv to bude, tim lip, samozrejme. Pojistovnu mam VZP, ani vlastne nevim jestli je to dobre.

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.15 21:50
Monika41

:mavam: Krásné město Plzeň :) :mavam:,Mony, čásek poznat se budeme mít :),já už mám po kolečku, jen p. chirurgovi se nelíbilo, že jsem nic sama nezhubla :,(,jinak šlo vše hladce, a tak se to holt prodlužuje, počítám příští rok, doufám :roll:.Mám pojišť. také VZP, v našem případě je to spíše výhoda, nemají omezení v placení. Vendulka a Martinka by mohly vyprávět! V každém případě se všechny dočkáme :mrgreen:,měj se krásně a zatím pa, pa :mavam: :mavam: :kytka:

Monika 41
5 příspěvků 13.11.15 21:59
anna 57

Tak to jsou pro mně vlastně dobré zprávy. Jsem na to pondělí zvědavá, už se 2× ujišťovali telefonicky, že opravdu dorazím. Moc držím palce, aby Ti všechno dobře dopadlo a vzali Tě co nejdřív :potlesk: :kytka: :). Přeju všem krásný večer a parádní víkend :mavam: :mavam: :mrgreen:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.15 22:07
Monika41

:mavam: Mony, děkuji a Tobě a vůbec Všem tady, také hezký víkend, já ho mám pracovní :),jinak máš šanci „kolečko“udělat v jednom dni :D, aspoň jsem to tady vyčetla, když je bydliště mimo Prahu, což by bylo super :potlesk:,dej nám vědět jak bylo v pondělí, držíme palce, pa, pa!!! :mavam: :mavam: :hug: :kytka:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.15 09:12
Moničce

Hezké ráno Mony, Anička ti vše napsala, VZP výhoda, a popros je ať ti další vyšetření naplánují v jeden den jak píše Snímky, vím, že to jde, když jsi mimo Prahu. Já a Martinka máme pojišťovnu Ministerstva vnitra a už několik měsíců čekáme, protože tam jsou pro tento rok vyčerpané peníze. Já měla vstupní pohovor už 1.6.a vidíš nic.Ale užse mi blíží termín v lednu a Martince taky. :D. Držím pěsti na pondělí a děj vědět jak ti to naplánovali dál. Hezký víkend papa :mavam: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.15 09:36
Holčinám

Ahojky kočičky, přejí Vám krásný sváteční den. Chci jen pozdravit moje milované :srdce: a zeptat se Soničky jestli jí něco zjistili s dýcháním. No a Mony jak bylo včera?? Papa :mavam: :mavam: :mavam:

Monika 41
5 příspěvků 17.11.15 10:51
Dobré ránko... no spíš dopoledne :-)

Ahoj, všechny vás tady zdravím, akorát jsem sedala k reportu a koukám, že mne Vendy malinko předběhla :lol:. Tak jsem včera úspěšně absolvovala první schůzku na OB klinice, změřili mně, zvážili mně, spočítali mi tuk… Pak jsem pohovořila s paní primářkou, fakt si nepamatuju jak se jmenuje, a výsledek je že 25.11. jdu na gastro a k psychologovi a 3.12. ta zbylá 2 vyšetření. Když bude vše OK ráda bych absolvovala plikaci někdy koncem ledna. Strašně se to těším, ale dřív to pro mne časově nepřichází v úvahu. Na druhou stranu je mi malinko stydno se tu takhle „rozvášňovat“, když ve vašich příspěvcích čtu, že některé čekáte třeba půl roku i déle… :mavam: :kytka:

Mendy28
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.15 17:43

Ahoj holky :mavam:

Omlouvam se, ze pisu az ted, ale driv jsem nemohla, byla jsem uplne k. o. No bude to zitra ctyri tydny od operaci a huraaa je to lepsi.Uz trochu funguju, zacala jsem jist normalni stravu, tedy zatim zkousim, nejvic mi jedou omacky :oops: a jogurt, kefir, sem tam uz zobnu i maso, ktere poradne rozkousam a rano toustak bud se syrem, pomazankou, nebo masovou konzervou z lidlu :lol: Kazdopadne, s prechodem na pevnou stravu jsem dve kila pribrala, tak jsem nastvana, mely jste to taky tak :roll: Je rpavda, ze pohybu mam malo, citim se jeste hodne slaba a ven chodim minimalne, hodne jeste polehavam. Ale jak rikam, to nejhorsi mam doufam za sebou uz ani nezvracim. :potlesk:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.15 18:10
Mendynce

:mavam: Mendynko, není možná ty jsi se ozvala :D, ale nepíšeš povzbudivé zprávy.4týdny??? A ještě to není pořádně o. k.?? Ty jsi chudínku vytrpěla. A kolik kileček máš dole?? To je pro nás důležité :lol:. Snad už ti bude jen a jen lépe. Napiš prosím. K při přání ti nemůžu odpovědět, jelikož jsem teprve před opkou. Zatím papa :srdce: :mavam:

princezna011
11 příspěvků 17.11.15 19:32
Krásný večer všem :-)

Ahoj berušky,, ještě vás neznám, ale ráda bych to změnila. Čeká mě plikace a jsem už z toho nervozní, až i pes mě obchází :-) chichi.. prosím nějaká slovní podpora byla by? zdraví Gabriela :-) :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.15 19:47
všem kočkám tady

:mavam: chci Vás moje milé přítelkyně aspoň pozdravit :mavam: :* :hug:,Mony, tak to je super, vše zvládneš vpohodě :),nakonec se v lednu, my čekatelky :lol: sejdeme v OB :potlesk: a Mendy, zlatíčko, hlavně, že jsi jinak o. k.,mám dojem, že jsem tady v historii příspěvků četla o maličko přibírání, ale to se srovná, neboj, lépe to půjde, až budeš moci se více hýbat :* No moje milé, já jdu prvního k té nutriční, nedopadne to, ani na váhu radši nelezu :) :roll:,věřím, že nakonec na opku pujdu, my všechny :lol:,opatrujte se a zatím pa, pa :hug: :* :kytka:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.15 19:52
princezna011

:mavam: jééé, ty jsi milá! A vítaná :kytka:!Píšeš, že tě pes „obchází“ :mrgreen:,ale i psi bývají milí :D, tak se ničeho neboj a těš se, jako my :D a napiš něco více o sobě, zatím :mavam: :kytka: :potlesk:

Hanuna47
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.15 19:59
Všem bojovnicím

Dobrý večer děvčátka, omlouvám se, že jsem dlouho nenapsala, ale já v podstatě zatím nemám co.Dnes večer jsem pročítala nové příspěvky, jsem mile překvapená jak si dodáváte odvahu. :D
U mě nic nového jen se mi přiblížil termín gastroskopie a boj s polypem. Již tento pátek a pak se snad dovím co dál, kdy předoperační a který týden opka (doufám). Všem Vám držím pěsti, aby bylo jen lépe. Myslím si, že není dobré pospíchat s kilama moc rychle dolů. Přeci jen je to zásah, tělo se regeneruje a také nutriční mi vždy tloukla do hlavy, že si tělo 45let huntuju :), tak nemůžu chtít, aby za měsíc bylo redy a naprosto poslechlo, něco na tom je. Tak dívenky přeju Vám všem pomalu, jistě a napořád. :potlesk: :mavam:

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.15 20:06

Ahojte kočky. Vidím ze nám tady přibila další čekatelka? Tak te tady mezi námi vítám Gabi neboj vše ti dobre dopadne tak jako nam všem, a nervózní nebud pac to budeš mít za sebou a kilca půjdou jen dolů, a začne ti nova úplně jiná kapitola života. Mendy neboj urcite se to vyrovná hodně jsem otom četla a docetla jsem se když člověk přechází na pevnou stravu tak to ma takhle být. A pak to půjde zase dolů, taky bych se chtěla zeptat kolik už máš dohromady dole? Inspiruj nas? :D monco mas to fakt všechno rychle a ale to je taky super aspoň to budeš mít vše za sebou a pak uz jen počkat na opku a bude fajn. Ja jdu pristi utery a snad mi taky dají brzke termíny dalších vyšetření abych to mela za sebou. Abych vám všem řekla pravdu uz se těším až to budu mít za sebou tu opku. A Gabi odkud jsi jestli se můžu zeptat? :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.15 20:09
Moničce

Ahojky Mony :mavam:,tak naplánované to máš super. Klidně se rozvášňuj Ty za naše čekání nemůžeš :D. Tak ať to leží a všechna vyšetření jsou na jedničku. Papa :mavam: :mavam:

princezna011
11 příspěvků 17.11.15 20:11
Aničce

:mavam: Děkuji Ti Aničko,, to je od Tebe moc milé. Nojo pesan mě obchází čéééče a ani nevim proč, dyt jsem tááák milá :mrgreen: :mrgreen: Něco o mě joo? Chichi,, no jsem prostě pravá od Mattela :dance: :mrgreen:

princezna011
11 příspěvků 17.11.15 20:14
Majince

Děkuji Ti :-) Tvé přivítání mě moc potěšilo. :-)

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.15 20:17
Princezně

Ahojky princezno :mavam:,vítám Tě mezi námi děvčaty. Nebuď nervózní, těš se na vše lepší co příjde. Ty jsi určitě naše příspěvky přečetla tak víš jak která na tom jsme :D. Každopádně jsme natěšené. Tak pár otázek můžu??? Kolik ti je, jestli jdeš na OB kliniku a máš už termín a odkud jsi? Jsem zvědavá viď, ale my jsme tady takové odhalené tak ať víme v čem ti máme fandit a tak. :dance: :kytka: Zatím papa a těšíme se až napíšeš více. Papa :mavam: :mavam:

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.15 20:40

Haničko tobě držím pěsti at ti vše dobře dopadne. Nemáš zač gabi. A jak píše naše zlatíčko vendy tak nam o sobě neco napis. Jinak zdravím všechny zlatíčka tady :kytka: :srdce:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.15 20:41
Májce

Ahojky Májenko, chci se zeptat jestli ti kapačky alespoň trochu pomohly?? Hele Mendynka píše nic moc viď? Nedovedu si představit, že by mi bylo měsíc zle a měla neschopenku.To mi jí je líto.
Zdravím všechny moje lásky a hezký zbytek týdne :srdce:.Papa :hug: :hug: :* :* :mavam: :mavam:

princezna011
11 příspěvků 17.11.15 21:05
Vendýsek :-)

Tak něco málo o mě,, to bude krátký žádná VIP nejsem :-) Jsem z Karlových Varů, je mi 38 a na zminovanou plikaci jdu ted v pátek,, takže už stříhám metr :-) Mám 13 letou dcerku :-) Tak berušky jestli jsou na mě ještě nějaké otázky, ráda je zodpovim :-) Těšim se na vaše písmenka :-) :kytka:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.15 21:25
princezna011

:mavam: tjo, tak ty jsi u cíle :potlesk: :lol:,určitě ti všechny tady držíme palce :),vše bude o. k,dej o sobě vědět i po opce, každý úspěch, rada, info tady přivítáme :mavam: :kytka: :hug:,opatruj se

princezna011
11 příspěvků 17.11.15 21:28
Aničce

Děkuju beruško Aničko :-) :kytka:

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.15 21:37

Vendysku ty kapacky zatím nic moc. Měla jsem teď druhou a myslela jsem že zešílím ani hýbat jsem se nemohla na druhý den ale teď už je mi lépe trošičku když neco dělám tak snad po deseti to bude dobré ale vendysku doporučuji aspoň na uvolnění a na chviličku to pomůže. Gabi ty už to máš za pár tak ti držím pěsti až ti to vše dobře dopadne. :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.15 21:55
Hanuna47

:mavam: Hani i tobě, ať ti gastro dopadne o. k. :hug: a dej pak také vědět, jaks pořídila, držím palce! :mavam: :mavam: :hug:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.15 21:57
Princezně

Gábi, ty se máš :potlesk:,ještě se třikrát vyspinkáš a už to je. Držíme ti pěsti a jak píše Aňulka dej nám vědět po opce, jak to snášíš, jak hubneš a tak. Děkuji za info o Tobě, ještě prosím kam jdeš na operaci?? Papa :srdce: :kytka: :mavam:

princezna011
11 příspěvků 17.11.15 22:05
Všem princezničkám :-)

Krásnou dobrou noc všem berušky a příjemné sny :-) :srdce:

princezna011
11 příspěvků 17.11.15 22:07
Vendynce

Beruško na OB kliniku v Praze,, ta mi byla doporučená,, :-)
Já už jdu spinkat, ráno vstávám do práce, fujtajbl to se mi nebude chtít vstávat, :-)) Papa a opatruj se :-)

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.15 05:50

Ahoj děvčata :)… to je zase příspěvků:) Já poslední dobou na PC moc nechodím, zjistila jsem, že je to strašný okrádač času. Raději trávím venku se psem - klidně i 2 hodiny a za každého počasí. A také hodně čtu :D Vendulko, nic mi nezjistili. Zase jdu dnes k obvoďákovi a řeknu mu, že končím… Nevím co má společného s dýcháním páteř. Poslal mě na rentgeny páteře, pak mě řekne, že ji mám v hrozném stavu, že by to chtělo rehabilitaci a pod… ale mě za celý život nebolela páteř. Teď na to budu muset myslet :,(
Princezně držím palce a hlavně žádný strach - nic to není :) :) :)
Tak se opatrujte kočiny a pa, pa :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 18.11.15 07:54
Nazdárek kočky !

Nejprve chci přivítat novou dámičku od matella :lol:
Tak trošku závist… ale přející… že už to máš tento pátek..já se nemůžu dočkat, ale jdu až po půlce ledna…
Doufám, že nám Gabčo budeš psát jak to proběhlo a jak ti je… každý to má jinak, tak každá rada dobrá :palec:

Mendynko, je fajn, že ti je líp, ale trošičku mi dělá starost jak si vypsala co baštíš… toustový chleba, masová konzerva… to není zrovna zdravá strava… to by taky mohlo brzdit hubnutí.. chce to výživnější a lehčí stravu..

Soničko :srdce:, od páteře by to mohlo klidně být..to jsem už někde slyšela… tak snad ti to dají do kupy a máš velké štěstí, že tě záda nebolí ;)

Aničko, Vendýsku jen vás chci pozdravit, doufám že se máte fajn, podle toho co píšete :* :srdce:

U mě je vše dobrý, mám dole kilo, žádný zázrak, ale do 18.12. potřebuji ještě tak 3-4 kg… akorát teď v pátek jedu s kolegyněmi na výjezdní zasedání do Ostravy - vyjedeme a zasedneme, takže proběhne večeře + Stodolní a v sobotu domů ;) :dance:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.15 18:11
Všem kočkám

:mavam: Ahojky kočiny :mavam:
Martinko, už jsi byla na té akci v dlouhých šatech nebo to teprve bude?? Stodolní!!??Dávej tam na sebe pozor ať se nám v pořádku vrátíš :D.
Gábinko, jestli máš tablet nebo telefon s internetem a bude ti dobře tak nám můžeš napsat z OB, tam je wifi :D Jakou máš váhu jestli to není tajné?
Teď trochu chytrých slov mého pana doktora z diabetologie. Operace není samospásná, neznamená, že když je žaludek malý takže se do něj nedají dávat špatné věci. Tak třeba pořád popíjet Colu -špatně, slazené nàpoje špatně. Rozmixovat se dá i kachna se zelím a knedlíkem. Jo je kašovitá, ale určitě se při ní nezhubne atd. Musí být malé porce, ale zdravého jídla. Jinak by to bylo o ničem. Píšu to proto, že mà Martinka pravdu, že to není dobré když Mendynka papá masovou konzervu :roll:. Tak to mi pan doktor kladl na srdce.
Soni, ty jsi šťastný člověk, že ani nevíš jak když tě nikdy nebolela páteř. Hele když už to máš rozběhané tak si na ten RTG dojdi ať máš klid.
V domě nám všem mění okna, jdu na řadu v pátek, od zítra mám dovču abych vše zabalila a přikryla, kámoš mi pomůže, sama bych to nedala. Těším se, vypadají krásně, jsou dřevěná. Ale ten bordel a prach :(.No bude velký vánoční úklid. Ostatní kočiny zdravím :srdce: :* :* :hug: :hug:.Papa :mavam:

princezna011
11 příspěvků 18.11.15 18:53
všem beruškám :-)

Krásný večer kočičky hodné :-) Tak jak se máte? Já už si balim pomalu tašku do nemocnice,, šmarja to jsou nervy chichi :-) :mrgreen: Jinak vás určitě budu informovat.. stejně vám nepovim nic špatného, abyste se nebaly :-) :dance:

Mendy28
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.15 19:45

Holky tu masovku si dávám asi milimetr.Ona se lehce řadí, ale když blijete týdny v kuše, že nemůžete ani chodit tak jste řadí, že aspoň něco do sebe dostanete a nejde to ven. Ten žaludek hrozné bolí, pokud sním něco špatného. Nezapomeňte, že jsem měla ještě srůsty a kýlu…takže já jsem rada, že žijí a masovou konzervy která obsahuje 98% masa si ponechán. Jinak mám dole 16 kg. ;) děvčata. Dnes jsem měla banán, jogurt, už piju i caro..nesla jsem na operací abych hladovela a dietnila, nýbrž abych mohla Jošt vše a cítit se dobře. Hezký večer všem :)

Mendy28
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.15 19:48

Mmch doporučují banding klub, právě tam jsem se dozvěděla o toustovem chlévě. Který opravdu v žaludku neboli, nevím jak vy ale já ho sním opravdu minimum. Třeba někomu mě řady pomohou, když bude mít takové problémy jako já. Myslím, xze 16kg za 3 týdny je nádherný výsledek ;)

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.15 21:57
Mendynce

Mendynko :D, nezlob se, já to nemyslela zle, napsala jsem co mi řekl doktor. Ty jsi si chudínku vytrpěla já vím, muselo to být šílené. A těch kilo dole to je taky šílenost. To mají holky třeba až za dva měsíce 16kg pryč..Vím, ty si nejedlá, jen zvracela.Jen papej co chceš hlavně, aby ti potom bylo dobře. :D Hezkou dobrou noc :srdce: :kytka: :hug: :mavam:

Mendy28
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.15 22:21

:hug: já jen potřebují nabrat sílu :)

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.15 05:55

Ahoj Vendulko a všechna děvčata :) Vendulko výměny oken se neboj, je to hned a celkem bez prachu (pokud se nezvětšuje otvor, což u vás asi nebude)… Tak včera mě doktor řekl, že to dýchání může být i od páteře (podle toho jak to tam vypadá), ale objednal mě ještě na kardiologii. Ale až před vánocema, takže si na chvíli od doktorů odpočinu :lol: Vendy máš pravdu s tím stravováním… Já si stále počítám kalorie, ale dávám si všechno jídlo a když vidím že mám málo kalorií, tak do klidně doženu nutelou. :)… včera jsem si zapomněla u doktora říci ať mě zváží, ale nějako mě to nevadí. Obléknu všechny věci co jsem nosila před pěti lety (a před 20 kg), tak teď bych chtěla ještě 5 - 10 kg dolů, ale strašně pomalu.
PRINCEZNĚ (asi Gábince) držím pěsti a ať jsi hned v pohodě, tak jako jsem byla já. Hned jak budeš moci, tak písni alepoň pár řádků.
MENDY, jsem ráda, že už ti je dobře. Toustový chléb si dávám také, téměř každý den… Ale já nemohu posoudit jestli dělá na žaludek dobře nebo né - mě dělalo dobře po týdnu snad všechno :D :D :D
Tak se opatrujte Martinko ty užívej zábavy a pa, pa :mavam:

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.15 08:44
Dobrý den,všechny Vás zdravím :-)

Jmenuji se Jana a je mi 32let..Také mám obezitu a navštěvuji Ob kliniku v Praze, veškeré vyšetření mám již za sebou a dokonce mám i termín operace..V týdnu od 4.1.2015 bych měla podstoupit plikaci, těším se na nový život po opce.. :)

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.15 08:45

Jsem spletla datum 4.1.2016 :lol:

Martika 76
164 příspěvků 19.11.15 11:22
Ahoj všem :o)

Čau kočandy!

Mendýsku, pohodááá, všichni víme, že se potřebuješ dát dokupy, ale znám také případ..kdy to jídlem zabije člověk sám… tak hlavně ať ti je fajn a jdou kilečka dolů :palec:

Jaded32…tak to jdeš stejně jako Vendulka! :potlesk:

To je super! Držím pěsti a taky budu zítra myslet na Gabču ;) :dance:

Vendulko, miláčku… ten ples mám až 18.12.2015…proto potřebuji dolů 4 kila :lol:

Tak Soničkooo, kup si k Ježíšku váhu… já jsem moc zvědavá jak jsi šikovnááá :dance:
Aňulko moje, kde jsi? :*

Tak dámičky, já to balím a v sobotu se vrátím z Ostravy… tak tady nezlobte vy uličnice moje :mavam: :kytka: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.15 14:38
Všem kočkám

Ahojky Jani, vítám tě mezi námi :lol: Tak to máme stejný termín operace, hurá snad se potkáme :potlesk:.Kdy jdeš na předoperační vyšetření?? Já 8.12.A ten termín ještě klinika upřesní, jen vím, že to bude v tom týdnu od 4.1.Mně je 48 let, abys to tady nemusela hledat, obezita + cukrovka, vysoký tlak a pohybové potíže. To ty jsi mlaďoučká, je dobře, že jsi se rozhodla, máš život před sebou :lol:.Jani a odkud jsi??
Gábi držím pěsti a zítra na Tebe budu také myslet ať to dobře zvládneš :palec:.
Soninko, vidíš, koho by napadlo dýchání spojené s páteří. Jen ať tě proklepnou že všech stran, to není na škodu :lol: Ano, souhlasím s Martinkou váhu napiš do dopisu Jéžiškovi.
Miláček Aninka, asi jezdí jako ďábel po Praze tak nemá čas na drby.Jsem zvědavá Ani kdy dostaneš termín ty! My se tam fakt snad potkáme, to budu mít radost :dance:.
Martinko lásko, budeš krásná v šatech i když 4 kila nezhodíš.
Vždyť jsem tě v nich viděla na fotce a moc Ti to slušelo. Užij si hezky Ostravu a dávej na sebe pozor :lol:.
Zdravím Mendynku :D Májenku :lol: a Haničku, zítra držím pěsti a napiš co bude dál.
Zatím papa zlatíčka :* :srdce: :hug: :kytka: :mavam:

Jana 72
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.15 14:48

Ahoj všichni,
tak Vás zase po delší době zdravím. Tak mám za sebou chirurga ten souhlasí a dnes jsem byla na předoperačním. Nebyla jste tam někdo dnes od 9,30 do 10,30? Tak to vypadá slibně, že bude opka platit, jak jsem již psala v týdnu od 7.12.1. Moc ráda čtu ty Vaše zkušenosti a jak se už těšíte na opku. Já jak se to blíží tak se spíš začínám bát, ale pani doktorka dnes říkala ať jsem v klidu. Tak budu, dnes jsem o opce řekla i manželovi, vše jsem tajila od května tak se mi nějak ulevilo. Tak se mějte a držte se :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.15 15:04
Moničce

:mavam: Moničko, já na Tebe zlato zapomněla, ale vzpomněla :lol:,moc moc tě zdravím, papa koči :srdce: :kytka: :mavam:

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.15 15:31
Vendy48

Děkuji…já si můžu předoperační vyběhat ve Svém bydlišti, nejlepší prý kolem 15.12. a volat si mám na Ob k upřesnění termínu opky 22.12.2015..jináč jsem mohla i dříve, prý klído i 4.12.na opku, ale abych řekla pravdu, bylo to na mě moc rychlé při představě, že bych si nemohla dát cukroví atd…a hlavně mám tři děti 10,9 a 5 let a ty rádi semnou to cukroví pečou, tak jsem se domluvila na toho 4.1.2016..Jináč jsem z Vroutku u Podbořan okres Louny :)

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.15 19:02
Jance

:mavam: Jani, chci se tě zeptat jestli z Vroutku neznáš Hanku provdanou Novákovou, nyní už rozvedenou, má syna Tomáška 12 let?
Bydlela v Praze a teď myslím bydlí někde u Berouna. Děkuji papa

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.15 19:11
Jana 72

Ahoj Jani, ty jsi ale tajnůstkářka, tak dlouho si to vydržela manželovi neříct :lol:. A co ti řekl? Souhlasil? Ty už to máš za pár…Mikuláš a čert a jdeš na opku. Tak nám zachovej přízeň a napiš co operace a jak se ti daří :D. Dnes na OB tady z holek co si píšeme nebyla žádná. Papa a hezký večer :* :srdce: :mavam: Budeme ti držet pěsti.

Jaded32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.15 19:37

Neznám :)

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.15 20:06
úpně všem tady

:hug: :mavam:,jenom krátce, jak psala Vendulka, tak to je přesně tak! Celý den, od rána do večera :,( po Praze, neskutečný binec :(,teď jsem prilítla a ráno ve 2 vstávám a znova celý den :,(,tak vás všechny moc, moc, moc zdravím, opatrujte se drahouškové :*,ozvu se o víkendu, pa, pa :mavam: :mavam: :mavam: :* :* :* :hug: :hug: :hug: :kytka: :kytka: :kytka:

Jana 72
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.15 20:56

Ahoj Vendy, no tajnůstkářka jsem. On je manžel takový hr, tak aby to nezatrhl má mně rád jaká jsem.
Jinak mně ale dnes moc potěšil, protože neprotestoval ani neřval, jen se bojí, aby se něco nestalo. :lol: Jinak Vendy moc děkuji za pěsti, budu Vás informovat jak vše půjde. :mavam:

Stránka:  « Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 53 Další »
Váš příspěvek