Plikace žaludku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.15 15:55
Mendynce

Ahojky Mendynko :mavam:,měla bys zavolat do nemocnice kde tě operovali a zeptat se co dál!?Tohle není normální takhle dlouho, aby ti bylo špatně. A máš lék Helicid na žaludek? Ten jí každá po operaci tady v Praze na OB klinice.Dnes jsme měly s holkama srazík, byly jsme čtyři a bylo to super. Bavily jsme se o Tobě, co ta ledová cola, zkoušela jsi jí, jen malé doušky. Když v sobě nic neudržíš tak bys potřebovala kapačku kvůli dehydrataci. Nenechávej to jen tak!!! Držím pěsti a napiš co a jak?? Papa :srdce: :kytka: :mavam:

Jessina94
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.15 00:30

Martinka 76: Ahojky :), no šlo to vážně rychle. Hodně mě chválili na kontrole, až se divili. Začínala sem na 121 a dnes mám něco kolem 99 :)

Vendulka: Vendulko psala jsem ti ohledně těch punčošek, že ti je první týden v listopadu určitě pošlu pokud se neuvidime při té mé kontrole :), radši jsem je znovu vyprala v antialergicky prasku nebo jak se mu nadava :D. A taky sem psala, kdy jdu na kontrolu, psala jsem předem, aby sme se mohli třeba vidět, neodepisovala si, tak sem myslela že nemáš čas :), bohužel to asi nepříšlo když máš poslední zprávu tamtu. Ale punčošky pošluuuu určitě.

Jinak se držim docela dobře, je to sice někdy trošku omezení, že si nemůžu dát tolik co by oči snědli :D, ale člověk si zvykne. Baví mě vypadat zase jako člověk a ne jako obřík :D

Jessina94
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.15 00:30

Jinak jak Vám dopadl srázek holky? :) :mrgreen:

Martika 76
164 příspěvků 30.10.15 10:05
Mendy28

Ahoj Mendynko,

určitě se domluv a zajeď tam kde tě operovali, není to sranda a musíš být i dehydratovaná… tak neváhej a šup za lékařem…
Jak psaly holky, určitě Helicid a prubnout vše možné…ale lékař bezpodmínečně!

Držím ti palečky ať se z toho dostaneš! :kytka: :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 30.10.15 10:11
Ahoj zlatíčka !

Moc děkuji za včerejší srázek!!

Tak příjemné kočandy jsem nečekala!!! :D
Bylo to moc milé a možná by jsme si povídaly ještě dnes, kdyby to šlo :P

Už teď se těším na další setkání a hlavně až budeme všechny po plikaci jako Sonička, která vypadá fantasticky!! :palec:
Také nás to čeká!! :dance:

Tak se mějte krásně a jsem moc ráda, že jsem vás poznala :hug: :mavam: :kytka:

Martika 76
164 příspěvků 30.10.15 10:20
Jessina94

Ahoj Jessinko,

tak to je krásná práce!! Jsi šikulka! Jen se zeptám, také cvičíš? Nebo to jde samo ;)

Jinak srázek byl výborný! Škoda, že jsi nemohla taky… byla by jsi pro nás motivací stejně jako Sonička :palec:

Měj se krásně a držím pěsti v dalším krásnění :potlesk:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.15 11:39

:mavam: :hug: ahojky moje milé, ze srazu jsem také nadšená, souhlasím ve všem co píše Martinka :*,jen ten čas letěl jak splašený :,( a tak doufám, že se opět sejdeme, také myslím, až budeme všechny tady po plikaci, viděla bych to na jaro 2016?Sonička vypadá opravdu moc hezky :srdce:,jinak, ani bych nevěřila, že stále jsou v dnešní době, tak milé a suprženy :D, děkuji za bezva setkání, přeji vám ze srdce jen to nej, nej :srdce: :* a těším se :hug: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.15 11:42
Jessina94

:mavam: jsi hvězda :potlesk:,úžasné a pro nás tady motivace :kytka:,užívej si to :srdce: :mavam: a dej o sobě zase vědět!!! :mavam: :kytka:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.15 15:18

Děvčata zdravím :) také jsem byla nadšená ze srazíku… ještě večer v posteli jsem na vás myslela a vše se mi honilo hlavou… furt si říkám, že Martinka by ani plikaci nepotřebovala, kdyby neměla tu cukrovku… Tobě Venddulko, operace určitě pomůže, jak půjdou kilečka dolů, tak uvidíš, že se kolínkům uleví… Už se těším, až se znovu sejdeme. To budete i vy povídat zážitky z operace.
Domů jsem dojela v pohodě, ale hned šla do postele. Jak jsem byla ty 3 týdny po operaci čiperná, tak teď už né. A nevím jestli to je únavou, nebo leností :lol: i když to vyjde na stejno - nic doma neudělám. :lol: Mějte se pěkně a ty Aničko napiš jak po kontrole, jestli budeš mít termín. Tak pa, pa, všem přeji zdravíčko :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.15 15:55
Soňa59

:mavam: :* já byla také nadšená! jste strašně fajn :srdce:,tak Soničko, unavená můžeš být, jak z té cesty a celý den jsi vlastně byla na cestě, tak třeba trochu může být z úbytku váhy ;) a pak i počasí dělá své :( Taky si říkám, že Martinka je pěkná jaká je :),ale zase ji to pomůže z té zdrav. stránky a do budoucna :D a Vendulce, té hlavně a jistě!!!Je mladá na to, aby tak trpěla a se synkem a pejskem si pak užije plno aktivit a radosti :potlesk: :srdce: Jinak mi teď volala slečna OB, tak v pondělí jdu jen na psycho a až v úterý k chirurgoviTak jsem se zeptala, zda je naděje :)?A prý mám zatím vše o. k. :mrgreen:,tak opka by mohla být za 2-3týdny, hu :lol:,však vám dám vědět! Opatruj se, zatím všem :mavam: :hug: :kytka:

Jessina 94
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.15 21:58

Martinka, Anička
Holky dekuju moc :). Ste moc hodne :). Jde to uplne samo. Pohyb mam ale prirozeny. Cvicit se chystam zacit. Zatim taham obleceni co sem nosila na stredni a nakupuju stridme. Vse je mi kazdym tydnem vetsi :D. Zasivam objemy podprsenek protoze jsou mi vsechny velke :D je to sranda. Tesi me to moc a doufam ze vam to jde a pujde taky tak dobre :).

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.15 14:25
Jessina94

:mavam: :mrgreen: tjo, tak to je fantazie :lol:!Ja se snad dozvím více příští týden, jen že jsem teda asi moc nezhubla, sama :(,ale nehrotim to, však se dočkáme všechny ;).Potřebovala bych nové oblečení, ale vydržím :mrgreen:,třeba… :D Jessinko, tak se drž, je to fakt skvělé!!! :* :hug: :kytka: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.15 19:25
Jessince

Ahojky Jessi, kdyby mi mail přišel tak to já hned odepisuji, to bych se s tebou sešla, ale fakt nic nepřišlo. S hubnutím jsi moc šikovná holka :D jen ať kilečka pěkně běží pryč. Hubneš fakt rychle. Jessi a kdy jdeš na další kontrolu?? Klidně když to v práci půjde tak bych alespoň na chvíli za tebou přijela :lol: Srazík úžasný holky jsou kočky, milé, pusy se nám nezastavily. Určitě se sejdeme, ale až budeme po operaci všechny a to bychom měly být v lednu. Kočko tak zatím papa :srdce: :kytka: :mavam: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.15 09:59
Tři kočky

Ahojky kočiny Ani, Soni, Marti :srdce: jste milé, hezké prostě fajn. :D Moc ráda jsem se s Vámi viděla a vůbec jsem neměla pocit, že se vlastně neznáme. Budu se moc těšit na další setkání kdy už bychom měly být po operaci všechny. Ani myslím na Tebe, dej hned vědět jaký budeš mít termín, ty se máš už to budeš mít za sebou :potlesk:.Marti kdybys neměla cukrovku tak jak píšou holky, kvůli postavě plikací bys nemusela mít. Moc Vám všem děkuji za podporu, snad budu někdy na tom lépe. :dance: Krásnou neděli Vám všem. Papa :mavam: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.15 13:44
Mendynce

:mavam: MENDYNKO :mavam:, tak jak to s tebou vypadá?? Myslím na Tebe jestli už ti je lépe?? Napiš, děkuji :srdce: :kytka: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.15 17:42
vendy48

:mavam: Moje milá Vendulko, já vámi jsem taky nadšená :potlesk:,fakt, jako bychom se znaly roky :D. Určitě se opět sejdeme, asi na jaře, to už budeme vpohodě všechny a ty už budeš skotačit bez bolesti, jde to pak rychle, jak tady čtu :),určitě zítra písnu co psycho a dám na rady Soničky :),v úterý musim znova k chirurgovi, no to už zvládnu a případnou opku odkládat nebudu, zatím pa :* :hug:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.15 17:57
Aničce

Aninko zlatko, :srdce: to víš, že opku neodkládej, podívej na mě a na Marti jak rády bychom měly už po. A když budeš chtít příjdu se na Tebe podívat do nemocnice, ale jen když ti bude dobře abych jinak neotravovala. Přeji Ti krásný večer papa :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.15 18:26
Vendulka

:* ježíši, až mi vhrkly slzy, ty jsi tak neskutečně milá :hug: :*,upřímně, kdyby to šlo, tak bych ti to přenechala, ty to zdravotně potřebuješ více! Vendulko, hned písnu zitra sms, co na psycho :* :hug:,otrava, že musim ještě v úterý, a tak to už vydržim, :hug: :* :srdce:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.15 18:32
Vendulka

:D a ještě mi napadlo, teď už je to asi na prd, ale neměla bys popřemýšlet vůbec změnit pojišťovnu? :roll: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.15 18:48
Aničce

Aninko ty kočičko, jsi hodná a já mám ráda hodné lidi a těch si je třeba vážit :D. Ty si tu operaci zasloužíš úplně stejně, taky na ní čekáš. Ani, to víš, že jsem chtěla pojišťovnu změnit, šlo to do 30.9.,ale ta nová by mi fungovala až od roku 2016, on ten převod 3 měsíce trvá. Tak to vyšlo na stejno.No uvidím ještě ji možná příští rok změním. Ale ta moje byla kdysi jedna z nejlepších, spolehlivá. No nic nenaděláš. Papa :mavam: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.15 18:57
Vendulka

:hug: chápu, myslela jsem změnit ji vůbec, vím že bývala kdysi super, ale… :(,uvidíš, načti co nabízí vzp, do budoucna, i když jistě lepší je nepotřebovat vůbec :) žádnou, kdyby to šlo, já vím… :* :hug:

Martika 76
164 příspěvků 2.11.15 08:44
Vendula67 Soňa59 anna57

Ahoj kočandy moje :*

Aňulko, netrpělivě čekám jak ti to dopadne, doufám, že tě vezmou co nejdříve :palec:
Také jsem ti chtěla nabídnout, že tě navštívím… a Vendulku samozřejmě také až bude na Krejcárku, hlavně aby nám bylo všem dobře, stejně jako Soničce ;)

Vendýsku, ty mi čteš asi myšlenky, jak jsem psala, že se těším na příště… chtěla jsem tam napsat, že bych to viděla v březnu-dubnu :P

Soničko, také jsem na vás myslela ještě večer a mám z vás všech bezva pocit…

Tak všem přeji krásný slunečný den! :hug: :kytka: :*

PS: Vendulko, jak si píšeš s Jessinkou ohledně punčoch, také si je asi budu muset sehnat?? Oni je tam nepůjčují? Nebo se nosí ještě po operaci i doma?

nana288
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.15 09:59

Ahoj holky.Jsem po plikaci rok a pul. Vše je v puvodním stavu a já opět přibírám. Aniž bych se přejídala plikace se mi rozmotala. Já jen aby jste znaly i opačný případ a věděly že se to muže stát. Proč tu asi nejsou ty, které to absolvovaly již dříve. Prostě je plikace na prd.

Jana 72
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.15 10:44

Dobrý den,
to jste nám teda vzala naděje :(, tady takové úspěchy.
Také moc myslím na Mendynku jak se daří, my co čekáme teprve na operaci tak jsme určitě zvědaví jak se daří.

Martika 76
164 příspěvků 2.11.15 11:25
nana288

Ahoj Nani,

já tedy nemůžu souhlasit, Anička má 3 kolegyně, které jsou déle po plikaci a vše je v pořádku, jsou štíhlé a zdravé…a moje přítelkyně (věk 54) je po plikaci 4 roky a vše je v pořádku… i když se jí krapet rozmotal uzlík po půl roce…šla na opravu a od té doby má klid…

Spíš mě zaráží, že jsi to vzdala a nešla ještě jednou…?? Já bych to podstoupila kvůli zdraví…

No my si fandíme a budeme pořád… naděje umírá poslední ;)

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.15 11:59
Martika76Soňa59Vendy 48

:mavam: :* moje milé :lol:,tak psycho super :mrgreen:,dala jsem na Soničku, být pozitivní, mám doporučení, zítra chirurg.Je mi líto, co píše nana, může se to stát, jistě, jako u každé operace. Dá se udělat reoperace. A pokuď si zvykne organismus na malé dávky jídla, nemělo by se tloustnout i bez plikace, ale každý jsme jiný. A určitě chodit po opce na kontroly, kolegyně byla teď po roce od opky na gastru, právě, aby věděli, jak to tam vypadá 8o :) a opravdu druhá je dva roky a super! Třetí se chystá na plikaci, bandáž ji nedržela. Zatím, pa :hug: :kytka:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.15 14:00

Ahojky děvčata, já jen zírám, když chvíli nejdu na PC co je tu příspěvků… to co se stalo Naně288 je snad ojedinělý případ… A proč jsi nešla Nani na reoperaci?… Tak Anni a chirurga už zítra zvládneš. Jestli jsi nepřibrala a máš nějaké kilčo dole tak to bude operace do 14ti dnů. On ti zítra řekne jen který týden bude operace a ty si ve čtvrtek nebo pátek (až budou mít napsaný operační plán) muset zavolat který den půjdeš. Tak držím pěsti, ať to je co nejdříve. Děvčata držte se a zatím pa, pa.

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.15 16:15
Soňa59

:* :mavam: Soničko, no, určitě jsem nepřibrala, ale s kily dolu si jistá nejsem :(,moc mojí domácí váze nevěřím, při prvním vážení na OB jsem měla o 3kg méně než doma, uvidíme 8o, zítra se ozvu. Spolu s Nanou288 to je třetí případ co vím, že je problém plikace, ve 2příp. vím, že se „přežrala“ :D, to se nestane jen tak, né za jedno selhání. Opatruj se, zatím pa :* :kytka: :mavam:

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.15 18:58

Zdravím všechny. Aničko prosím tě chci se zeptat co se te na te psychologii ptají at vím co me čeká? A ještě jsem se chtěla zeptat? To musíš ještě hubnout aby ti tu operaci udeláy? Nebo jsem to možná nepochopila. A holky chci se zeptat mam strašné bolesti plotýnky a nevím jestli to je tou vahou nebo nevím jiným bojím se když půjdu k neuroložce ze mi řekne zase " to máte stoho ze jste obézní" nemůžu nic udělat jen chvily stojím u plotny a za chvíli si musím sednout ptz nemůžu vydržet je to hnus máte někdo stejný problém? Uz me to fakt nebaví. Jinak holky po opce jste super ze mate tak skvěle výsledky jste pro nás před operaci velká inspirace. A holky kvůli jednomu rozuzlováni nebudeme přece zteacet naději ne? My jsme holky silne a velké bojovnice :potlesk: Zatím se mějte krásně a poraďte :mavam: Děkuji papá zlatíčka

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.15 19:36
maja 154

:mavam: ahojky kočko, psycho se ptal, zda byl někdo obézní v rodině, jak a kdy jsem hubla, zda pod lék. dohledem, jaké diety, zda beru léky, zda vím jak se budu po opce stravovat a pod. Řekla jsem, že hlavně skrze zdravotní problémy, že se fakt těším, hlavně buď pozitivní. Také zda znám někoho, kdo tuto operaci má. Znova jsem tam vyplnila ten psycho. dotazník 8o Byla moc milá, neboj :) Jinak, ta tvá plotýnka může být od nadváhy, nebo spíše to tomu nepřidá, ale to ti řekne i doktor :),pozeptej se Vendulky, ta o tom ví své ;) Určitě do toho půjdem a věřím, že nám to dopadne dobře ;),zatím pa, pa :mavam: :hug: :kytka: :srdce:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.15 20:34
maja 154

:D Majko, také se ptáš, zda se má hubnout před opkou, no chtějí to, aspoň něco :(,ale jak už tady mnohé ženy psaly, je to dvojjaké, někdy tě tak „pochválí“,že řeknou, že opka není třeba, tak si vyber :,(,no mě se to teda nedaří :(,pa :mavam: :kytka:

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.15 04:24

Ahoj anicko. Dekuji ti za odpovědi jsi zlatá :kytka: No já se taky snazim ale vůbec mi to nejde ba naopak pribiram pres den se mi to daří jist méně a často a prijde večer rodinka se sejde u stolu a já neodolam takže si zato muzu sama a jsem na sebe tak naštvaná ze bych si dala facku t jedné i z druhé strany. :oops: A stou plotynkou si zajdu dneska snad mi aspoň něco píchnou. A ty uz mas všechna vyšetření za sebou? A nebo ještě neco mas? Zatím papá a přeji krásný den

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.15 05:39
maja 154

:mavam: ahojky, ty jsi také ranní ptáče :mrgreen:,právě dnes jdu na poslední sezení v „kolečku“a to k chirurgovi, kde bych se měla dozvědět finále 8o. Já mám sedavé zaměstnání, na směny, tak i jídlo nepravidelné, pohyb jen z práce do práce a doma, tak jako všechny, na nějaké cvičení mě moc neužije, max. plavání, ale když je člověk jak velryba :( moc se mu mezi ostatní nechce, že? Majko, k dr.si dojdi, pindy od dr. vydržíš :D, ať píchne aspoň tu injekci. Určitě po opce se ti uleví, jak půjdou kilča dolu. A ty večeře s rodinkou, chápu :D, tak jen snad, dej jim papání a jdi jinam :D, blbá rada, já vím :D. Tak my jsme doma už jen dva, tohle mám za sebou :),ale je fakt, že večerní a noční jídlo je asi nejhorší, snad jen mlsat fakt tu zeleninu, ovoce ne, jsou v něm cukry. Vydrž má milá :),opatruj se, napíšu jak jsem dopadla, hezký den :D :srdce: :kytka: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.15 06:09
Každé kočičce něco

:mavam: Hezké ránko ptáčata, je tady toho spousta napsáno tak to vezmu po pořadě.
Martinečko, punčochy se nepůjčují, prodávají je přímo na OB za 300 korun. Doma se už nenosí. Jessi je nabídla tak jsem se ozvala. A jsou podle velikosti. A ten srazík březen, to už bychom na tom selfíčku mohly vypadat lépe :lol:.
Nany kdo to tady :cert: straší :cert:,že je Plikace na prd. Může se samozřejmě stát cokoli, ale tak půjdu na reoperaci a nebudu přece zádě tloustnou to není můj CÍL. 8o
MÁJO, a ty víš, že máš vyhřezlou ploténku? Mám dvě, ale z doby kdy jsem byla fakt štíhlá. No každopádně jsem chodila k ortopedovi na obstřik a měla na chvíli klid. Teď mám problémy zase, obstřik nepomáhá, ale mám páteřní v hrozném stavu a jediné řešení operace, ale neuspí mě kvůli obezitě, protože je to operace na břiše a to bych prý neudýchala a srdce neutáhlo. Byla jsem za docentem fakt kapacita, řekl mi to na rovinu, že mě může zachránit plikace. Prostě rapidně zhubnout.
A na bolest mi pomáhá lék surgam, zkus si ho nechat napsat.
ANI, zlatko držím pěsti a budu čekat na SMS. :potlesk: :srdce: MÁJO jestli se můžu zeptat, kolik ti je let?
Jinak zdravím unavené sluníčko Soničku. Tak děvčata přejí krásný den :kytka: :mavam: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.15 06:29
vendy48

:mavam: :srdce: :* :hug: ty jsi prostě Miláček! :hug:,díky, ozvu se :* :kytka: :mavam:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.15 08:08

Děvčata zdravím vás všechny :)… pro Maju 154 - hlavně u psychologa neříkat, že nezvládáš kontrolu nad jídlem (to večerní jedení) oni chtějí, aby člověk jedl plánovaně a žádné zakolísání (zlákání) Možná to přeháním, ale já byla puštěna od psycholožky na operaci až když jsem říkala: jím pravidelně, mám spočítané kalorie (donesla jsem i jídelníček na 1400 kcal, s hromadou bílkovin) a váha nejde dolů…
Tak děvčátka se všichni opatrujte. Pa, pa :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.15 11:26
MAJA

Maji, jěště jsem ti chtěla napsat, že màm ty samé bolesti, stoupnu ke kuchyňské lince a po několika vteřinách neuvěřitelná bolest a hned musím sedět. Už to nechci namáhat tak k vaření i mytí nádobí beru židli a sedím. Nebo v obchodě stát ve frontě je konec, vždy se půlkou těla předkloním a opřu o nákupní košík. Budu čekat co napíšeš, že ti dnes řekli u dr. Tak zatím Papa :mavam: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.15 12:43
Všem

:mavam: všem paním a dívkám :kytka:,tak moje přítelkyně, mi sklaplo :(,dr. chirurg řekl, že jsem sama málo zhubla,80dkg, tak zatím žádná opka nebude, musim dát dolu 5kg,1.12jdu znova k nutriční, pochybuji, že ještě letos opka bude :?,no však nějak bude :D :mavam: :kytka:,jinak, držte se!!!

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.15 15:14
holkám

Aničko to je mi moc líto ze ti to takhle dopadlo ale neboj urcite se ti podaří těch pět kilo dat dolu a bude terminek. Jinak taky jsem ranní ptáče vstávám k dětem do školy a v klidečku když ještě spinkaji tak si vychutnávám kávičku. Jinak Vendysku je mi 28 let možná jsem ti to psala meilem ale to je jedno. U lékaře jsem zatím nebyla je to všechno na objednání tak tam musím zavolat. Zatím polykam aulin ale pomáhá jen trošičku ale aspoň něco. Vendysku ty jsi taky musela zhubnout sama předtím než ti daly termín? To abych se fakt začala krotit jinak se toho nedockam.na tu nutriční jdu koncem měsíce a mam ji donést jídelníček za tři dny a co bude následovat potom? :,( vendy je mi líto ze mas taky takové bolesti však počkej až budeme po opce tak budou kila dole a bude po bolestech zatím papá a piste :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.15 15:31
maja 154

:mavam: tjo :D, ty jsi ještě taky mládě :D, to já už v rozpuku dávno nejsem :(,ale nestěžuji si, to ne.No,co se dá dělat s kilama, snažím se, ctělo by to pohyb :( :),nakonec to stejně udělají, chtějí vidět snahu a také, jak říkal chirurg, skrze játra, aby se zmenšila a vlezly tam operační nástroje 8o, ale nepředpokládám letos, v prosinci mám dávno plánovanou dovču, pak jsou Vánoce :potlesk: :mrgreen: a konec roku, tak třeba v lednu s Vendulkou a Martinkou. Majko a kam ty na opku půjdeš, u vás někde? Tak hodně zdaru s kilčama, ať se ti podaří je trochu krotit a ne jako mě :,(,zatím pa, pa :mavam: :hug: :kytka:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.15 17:55
Aničce

:mavam: Aničko :* cítím z Tebe smutek a zklamání :,(,neboj vše dobře dopadne, třeba to tak má být. A věř, že je to určitě kvůli těm financím. Já taky budu před opku se snažit zhubnout alespoň něco, tak si dáme ovocno zeleninový týden a nějak to dopadne. Tak se usměj :lol: nebo na Tebe pošlu čerty :cert: :cert: :cert:.Zatím papa :srdce: :hug: :kytka: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.15 18:09
Májce

Májenko, teprve teď mi došlo, že jsi to ty jak jsme si psaly maily promiň to bych se tě neptala kolik ti je. Jak tady hodně píšu tak to už mám pomíchané. Mě taky řekly, že màm zhubnout 3-5kg to mi řekl doktor při vstupním pohovoru, nezhubla jsem a nikdo nic neříkal, už mi dali termín na předoperační tak tam mi ještě můžou říct ať hubnu..Ale to se budu snažit, protože tu operaci v lednu si moc přejí. Zatím papa :mavam: :mavam:

mája 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.15 20:34
Aničce a holkám

Ani, ja jsem z havířova takže na opku bych měla jít do ostravy, ale nevím jestli se mi podaří shodit nějaké ty kilča, a neboj tobě se to podaří a brzičko budeš mít termín nebooj zlatíčko :potlesk: ty to zvládneš jsi silná holka :palec: A Vendy to nevadí, myslela jsem si to že ti to asi nedošlo ale to vůbec nevadí jsem ráda že si tady můžu svámi psát. Víš co? mě neřel doktor nic jen že mi napíše žádanky na předoperační bariatrickou operaci a neřekl mi že mám shodit jenom to že půjdu na veškeré vyšetření a pak že budou mít jen nějakou poradu jaká operace bude pro mě nejvhodnější a neřekl mi že mám shodit tak nevím jsem ztoho nějaká zmatená, možná že u vás je to něco jiného než u nás na moravě „nevíím“ ale hlavně at nám to všem dopadne dobře

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.15 05:41

Ahoj děvčata, Anničko asi to tak mělo být - já si vždycky říkám, že všechno zlé je pro něco dobré. Ale k tomu chirurgovi bych se objednala po té nutriční. Já každou návštěvu byla objednaná k chirurgovi, ale bohužel jsem se tam dostala jen jednou, protože psycholožka, nebo nutriční mi ho při návštěvě zrušila. Vlastně jsem u něho byla 2× - jednou mi také řekl shodit 3 - 5 kg, no a podruhé to bylo až před operací. A úplně mi to stačilo, protože pan doktor mi nebyl vůbec sympatický :( No a já te´D budu lítat po různých vyšetřeních kvůli tomu jak se mě špatně dýchá… že jsem to vůbec primářce říkala :zed: už včera když jsem viděla jak obvoďák píše žádanky jsem říkala, že je to lepší, jestli ještě chvíli nepočkáme… ale prý ne :(… tak se opatrujte..pa, pa :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 4.11.15 07:51
Krásné ránko!

Ahoj děvčátka,

všechny vás moc zdravím! :mavam:

Aňulko, jak si psala nevzdáš to a to je důležité..a Sonička má pravdu, vše má svůj čas… mailíka ti pošlu dneska, včera byl chaooos…

Májo, tak to je super, když se tě na nic nevyptávali a půjdeš hned! Hlavně aby ti to pomohlo…i když ploténky jsou sviňa… moje bývala tchýně je štíhlá a každý den poctivě cvičí 20 minut ráno na páteř…a musím říct, že to je to co jí drží v pohodě a nic jí nebolí…

Vendulko, Aničko, přidám se a taky budu držet dietku(ovocno-zeleninovou + bílé maso a jogurty) pošlu vám na mail toho Havlíčka, třeba vás bude inspirovat…

Tak kočandy, mějte se fajněěěěě :lol:

mája 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.15 10:00

Ahojte holčiny. marti tohle mi řekl chirurg který mě bude operovat, ale mám strach stěch nutričních terapeutek že to budou zbytečně prodlužovat. Tak jsem zvědavá snad to bude co nejrychleji. A tu plotýnku se snažím pořád rozcvičovat tak uvidím snad se uleví a bude klid. Všem vám přeji krásný den holky a držte se zlatíčka :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 4.11.15 11:39
mája 154

Ahoj Majko,

to chápu, myslím, že je mít jídelníček podle jejich představ a samozřejmě dodržet aspoň 80% toho co víme, že to tak má být… a máš vyhráno ;)
Většinou mají všichni právě naopak problém s chirurgem… tak snad projdeš hladce u nutriční specialistky ;)

Měj se krásně a držíme všichni pěsti! :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.15 14:50
Martika76Soňa59Vendy 48mája154 a všechny milé paní a slečny

:mavam: Jste prostě skvělé, všechny bych Vás chtěla mít u sebe :mrgreen: :*,jo, pravdu máš Vendulko, zklamaná jsem byla :,(,ale fakt je, že jak jsem tady pročítala, nebyla jsem jediná :?,no, už jsem se s tim srovnala, jasně, že jdu dála jak píše Sonička, vše zlé pro něco dobré :D, je to asi blbé psát o penězích, ale bych bývala marodila a prosincová výplata? Děs! Původně jsem psala, že to nebudu hrotit, tak nebudu, klidně to nechám na leden, třeba se poštěstí být tam s Vendulkou nebo Martinkou :D, zkusím si vybrat něco z diety od Martinky, moc za ní dík Martinko, no a třeba zhubnu, když né, však na konec, mne vezmou. Kolegyně mi také říkala, ať zavolám internistce, co byl první pohovor a ta, že by už zařídila další, že byla svědkem, jak p.dr.chirurga pěkně obešla :D. Nebudu to lámat přes koleno, zatím ne, vydržím. Však měsíc sem, měsíc tam, no a co? :D Jsem strašně ráda, že Vás mám, jste všechny opravdu bezva :potlesk: A až to budeme mít za sebou, sejdeme se a Majka, byť je od Ostravy, i tam je super nemocnice, by si třeba zařídila hlídání a na jaře se my,„vychrtliny“ :mrgreen: sejdeme, nemusí být zrovna Praha, třeba nám to vyjde :* Díky Vám Všem :* :* :* :mavam: :mavam: :mavam: :kytka: :kytka: :kytka:

mája 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.15 06:28

Dobré ráno všem. No Ani hezky jsi to napsala, budu držet pěsti, uvidíš dobře vše dopadne. Holky mě je taky tady svámi dobře pomáhá mi to strašně. A taky bych vás moc ráda viděla, škoda že je to tak daleko, ale přemýšlela jsem že si možná udělám na jaře výlet a snad se domluvíme pak na nějaký ten srázek bylo by to super. :hug: Zatím pá a pište :mavam:

ajar1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.15 11:49
kontakt

Děkuji za povzbudivý příspěvek, prosím můžeš mi napsat kontakt na lékaře a nemocnici, kde ti zákrok prováděli? děkuji moc

Stránka:  « Předchozí 1 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 53 Další »
Váš příspěvek