Plikace žaludku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.15 16:04
Vendulka

:hug: ahojky Vendulko, také jsem četla čemu ty čelíš, proti Tobě mi je nic! však jak ti udělají operaci žaludku, půjdou kilča dolu a jistě se ti uleví dřív, než pak půjdeš na tu velkou operaci :) a co je super, máš takové zdrav. trápení a přesto jsi tak bezva pozitivní :D a to je více, než dobře! :srdce:,jinak, jak tady psala Majka, hned jak se kilča budou ztrácet, staré, velké oblečení do popelnice :D, nebudeme ho schovávat, že? Protože my už ho nikdy nebudeme potřebovat!!!a o tom to je :mrgreen: a já housky nepeču moje milé :mrgreen: jsem si myslela, že si to budete myslet :D, já už 35let křížem krážem řídím tramvajku po Praze :D, těším se na Vás, na ostatní myslím, držte se!!! :kytka: :kytka: :kytka: :mavam:

H.Lidus
55 příspěvků 22.10.15 17:49
rada - spaní

Ahojky ženy… omlouvám se že jsem dlouho nenapsala, ale zaprvé mi nepřicházeli e-maily že tu něco píšete, tudíž jsem myslela že tu nejste aktivní..

S bříškem všechno v pohodě.. s cukrem taky.. jen se objevil jeden jiný problém a chci se poradit než navštívím lékaře..

Bohužel už přes 9-10 dní mám jeden problém. Jedná se o spaní. Ať jdu spát v kolik chci, v noci dřív jak 3-4 neusnu. Prostě třeba jdu v 11 unavená a v posteli do 4 někdy i do 5 koukám do zdi i přesto že vím že jsem unavená a chci spát. Bohužel pak k ránu usnu a spím tak tvrdě že se probudím třeba až ve 2 hodiny odpoledne.. i když jsem si zkoušela budíka nařizovat na 10h dopoledne a vstát, nejde to. Jsem totálně mrtvá, nedokážu vylést z postele a musím spát.. jenže když teda vstanu třeba ve 2 odpoledne, jsem stejnak celej den unavená a hrozně chci spát.. už se mi podařilo spát 4 dny i 15-17h… a to už jsem pak odsekla.. ale vážně v noci neusnu a dřív jak po poledni se nedokážu probudit. Zkoušela jsem čaje, teplé mléko, med, prostě všechno předtím spaním.. nic.. prostě nemůžu.. přemýšlím zkusit aspoň na jeden den prášek na spaní (nechat si předepsat) nějaká rada? jsem už zoufalá, nikdy jsem toto nezažila, abych strávila v posteli třeba i 17 hodin v kuse, dojít si 1-2 na záchod.. :( :( :( rada?

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.15 17:56
Martince a všem - důležité SRAZÍK

Lásko moje :srdce:,ty jsi hodňoučká, také tě moc moc ráda obejmu. Marti musíme dát teď hlavičky dohromady :hug:.Volala jsem do té „restaurace“ u OB, ale ona to je jen jídelna, řekli mi, že v tu dobu je tam nápor na obědy a na posezení potom a pokec, že to tam není. Odkázali mě na tu drahou jak si taky už dříve našla. Tak to budeme muset vymyslet jinak. Přemýšlela
jsem kde a co a taky odkud pojedete, aby to nebylo z ruky, dalo se tam najíst a prostředí bylo OK.Tak Žižkov, restaurant Olše, má polední meníčka do 100,– a prostředí o. k.a hlavně je to hned u tramvaje z Hl. nádraží nebo Masarykova nádraží a pro Soničku z autobusu od OB. Marti Mrkni na to prosím. :D Tramvaj číslo 5,9,26 a autobus 136 zastávka Olšanské náměstí. Když vystoupíte z tramvaje tak je to hned naproti a z autobusu je to za rohem. Holčičky tak piště jestli souhlasíte každá mi klidně napište odkud pojedete a já Vám cestu popíšu. A chtěla bych tam zarezervovat stůl, tak ještě jste se vy nové nerozhodly? Počítán já, Martinka, Sonička, Anička a kdo se přidá??? Piště piště, těším se móóóc :srdce: :potlesk: :hug: :dance: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.15 18:00
Liduška

:mavam: ahojky, já zase do práce vstávám brzy, musím teda jít spát brzy a někdy to také nejde, myšlenky lítají a pod.,tak mi dr. předepsala neurol 0,25 mg, občas si ho vezmu a pomáhá, neberu ho pořád, nebo pokuď ráno neřídíš, zkus sklenku třeba piva :D nebo vínko :mrgreen:,pa, pa :mavam: An

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.15 18:05
Vendulka

:mavam: ahojky, mě to vyhovuje, dolaďte to, zítra se ozvu co dál, jdu zase do hajan :D, nechávám to na Vás, jak komu to se co hodí, dobrou noc :mavam: An

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.15 18:25
Aničce

:potlesk: Aníí :potlesk:,to by mě ani ve snu nenapadlo. V dnešní době dělat takovou práci to jsi šikovná, odvážná, :palec: já bych se bála. A tolik let jí jsi věrná :lol: Ani, dobrou noc papa zítra :kytka: :srdce: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.15 20:11
H.Lidus

Ahojky Liduško, to je mi líto. Myslíš, že to souvisí s operací?? Nemáš nějaké trápení, ve vztahu nebo někde, že nemůžeš usnout?? Ale myslím, že už to máš teď tak rozházené, že je asi třeba lékař + tabletky a dát to do pořádku, srovnat rytmus. Nevidím v tom až tak velký problém. Ty už to silou vůle asi nedáš. Jestli jsem pochopila tak nechodíš do práce ani do školy viď? No a kolik si už zhubla kileček?? Zatím papa, :mavam: :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 23.10.15 08:12
Vendy48 Soňa59 anna 57 a další..kdo se přidá?

Ahoj holky moje!

tak jo já jsem pro…nemám problém, přijedu autem jen bych dorazila až na 12:00 určitě, páč to je další zácpička po Pze a tím pádem zdržení… je to kousek od telecomu(bývalého)

Posílám link, aby jste na to mrkly http://www.restaurantolse.cz/cz/
Jooo, ať už je 29.10!!

Aničko, tak ty jsi borec!! Neznám nikoho kdo řídí tramvaj, tak mi je veeelkou ctí :palec:

Vendýsku, jsi prostě nejlepší, hezky jsi nám to naplánovala… jen nevím jak je na tom Sonička…zvládneš to tam dojet??
Já pojedu od Karlína, takže bych tě teoreticky mohla nabrat u OB kliniky…co ty na to??

Zlatíčka, mějte krááásný den a víkend, budu se těšit v pondělí na zprávičky :mavam: :mavam: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.15 21:24
Holčinám

Ahojky holčiny, Martinka napsala, Anička také, Soni ještě ty se ozvi jestli trefíš do restaurace? A pak ještě nevím jeslí jste kuřačky nebo ne. Zatím to máme zamluvené na 11.30 do nekuřáckého salonku. Já kouřím, ale nemusím. Jestli by nás kuřaček bylo více tak to přeobjednám. :lol: Martinko, na Žižkově jsou zóny placeného stání tak to asi bude trošku problém. Musela bys auto zaparkovat někde mezi bývalým Telecomem a Olšanském náměstí a tam je platební automat. A jednu stanici bys popojela tramvají. Já Soninu klidně vyzvednu v OB v těch 11.30.No Soni napiš ať to dohodneme. Zatím papa a dobrou noc :mavam: :mavam: :srdce:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.15 21:40
vendy48

Vendulko, také kouřím, ale nemusím :),takže platí v 11.30 před Olší? :)An

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.15 21:41
Jance, Hedvice a Mendy

JANI, HEDUŠ VY SE NECHCETE S NÀMI SEJÍT??? :lol:
MENDYNKO, :potlesk: :kytka: jak se cítíš po operaci???Moc na Tebe myslím :srdce: Tak až budeš mít náladu tak se ozvi. :mavam: pa :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.15 21:44
Aničce

Ahoj Aničko, běž do restaurace ať nečekáš venku, třeba budu vyzvedávat Soninu, pak parkovat takmto chvilky zdržení může být. Stůl zamluvené na jméno Hradecká. Dobrou noc papa :mavam: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.15 21:50
Vendulka

Vendulko, ahojky :mavam:,díky ze info, jsi skvělá :* :D, jináč bylo by moc fajn kdyby přišli i další :),milé neznámé známé :mrgreen:,co vy? :kytka: Anina

Jana 72
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.15 22:17
Vendy

Moc děkuji za pozvání, alé já to nestíhám jsem v práci a na OB to mám od nás 2h. Ale budu se těšit na info, které dodáte a kdy nás určitě pozvete na další srázek, který se stane tradicí :D Jste fakt skvělí :mavam:

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.15 07:55
vsem super holkám

Ahoj holky. Já kdybych to neměla skoro přes celou republiku tak dorazim taky :D ale budu duchem přítomná:-D je fajn že jste se tak skvěle dohodly, a ze se sejdete. Jinak ja porad valcim a váha mi je pořád nahoru. Je to děs :( asi se ztoho brzy zblázním. Jinak přeji všem mooc krásný víkend :mavam:

Jessina94
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.15 19:35

Ahoj holky hlásím se po dvou měsících od operace a po kontrole na OB :). Mám dole od nejvyšší váhy od operace cca 20 kilo, takže sem dostala pochvalu a ještě razítko že sem šikovná :D. Měřili mě, vážili na tom spešl stroji a tak :). Jinak jídlo jím normálně. 150 dodržuju a občas si dám i něco lepšího :D. Takže pohodička. Jinak Vendulko psala jsem ti e-mail :). Přišlo ti to? Nějak mi to teĎ blblo poslední dobou :). TeĎ sem ale začala nějak hodně pít a měla sem hrozný strach, že se mi žaludek roztáhl. Stalo se to někomu? :(, nejím vělké porce a po těch 150 ml nemám hlad a vše v pohodě, jen mi teĎ se váha zvedla asi o kilo a sem z toho nějaká mimo :D.
Ahoj všem :), držím všem palce, čtu tady vaše komentáře a všem přeju aby to všem vyšlo :)

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.15 09:13
Mendy28

MENDYNKO :srdce: :mavam:,myslím na Tebe, je divné, že se neozýváš. Jsi v pořádku?? Papa a čekám :kytka: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.15 09:20
Jessina94

Ahojky Jessi :mavam:, no to je úžasné, 20 kilo pryč, super zpráva. Já ti nemohu poradit, vždyť víš mě to teprve čeká. Jessi naposledy jsem dostala mail, že přijedeš na kontrolu a dáme si sraz. Od té doby nic. Tak se něj hezky a úspěšně pokračuj v hubnutí. Papa :kytka: :mavam:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.15 13:27

Děvčata zdravím :)…tady je najednou tolik zpráv :potlesk: určitě restauraci Olše najdu, budu mít dost času, tak to vezmu městskou dopravou. H. Lidus, asi to chce doktora. Já mám zase problém, že bych pořád spala. Ať lehnu v kteroukoliv hodinu, tak do 10 minut spím, takže raději nelehám. I když teď zrovna půjdu :lol:…tak se děvčata mějte hezky a už se těším na čtvrtek :) :mavam:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.15 13:46

… já jsem nekuřačka, ale můžu do kuřácké (po 20ti letech nekouření mi to stále voní)… koukám na mapu a vypadá to jednoduše, ale při mých orientačních schopnostech prosím Vendy pošli mi telefon na mail: lehka@lphard.cz … děkuji… to pro případ, kdybych zatočila za jiný roh. Ale snad né :lol:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.15 16:51
Soničce

Ahojky Sonička, napsala jsem ti mail a ihned se vrátil, že nelze doručit. Napsala jsi správně emailovou adresu. Nebo napiš ty mě a já ti odpovím ***

Editace adminem 27.10.2015 - odstranění kontaktu

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.15 17:28
Soničce

Soni už dobrý, to byla moje chyba :lol:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.15 19:27
Martince

Martinkóóó ahóóój už je konec víkendu :,(. Kdepak jsi???Ty určitě napíšeš ráno z práce. Ještě mi Ty prosím napiš jestli jsi kuřačka nebo ne. Abych to upřesnila v restaurací, zatím máme nekuřáčký salonek.Papa zlatko :mavam: :mavam: :srdce:

Martika 76
164 příspěvků 26.10.15 07:54
Vendy48 Soňa59 anna 57 a další..kdo se přidá?

Ahoj kočandy :*

tak už jsem tu, jasan, píši z práce…teď jsem si vše přečetla…

Jessinko, jsi fakt borec! Po tak krátké době 20kg?? Z kolika kil byl start??

Vendýsku, zlatíčko, já jsem odnaučený kuřák, tak je mi to jedno.. ;)
Děkuji za radu s parkováním…to už je let, co jsem tam jezdívala… žila jsem v Praze před deseti roky…

Tak neví co je s Mendy?? Snad to dopadlo dobře…

Tak jo dámičky, ve čtvrtek se uvidíme ;) :mavam: :mavam: :mavam:

Mendy28
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.15 17:53

Holky moje milovaneeee.to me nikdo nevaroval ze to bude tak šílené bolet AU AI. tři dny jsem zvracela silenost. dneska jsem poprvé pustena z ara a litam jak ďábel zítra me snad pustí domui kdyby nechtěli. jsem jen na vodeeeee.ani vývar ze az doma cssss.od opky 6,5 kg dole:) budu bojovat ale teda peoklinala jsem všechny!!!

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.15 17:56
Holčinám

Ahojky holčiny, Aničko tak mám to přeobjednat do kuřácké části? Martince a Soničce to nevadí. Nebo to nechám a pak se třeba přemístíme ju?? Holky jsou vzorně odnaučené. To jsem dokázala jen jako těhotná a kojící, pak ještě jsem to držela, přišlo stresové období a zase jsem začala.
LIDUŠ jak si vyřešila spínání.
HEDVI ty jsi na tom jak, už nepíšeš :(
MENDYNKO neříkej, že ti je špatně nebo se začnu bát. :dance:
MÁJO škoda, že jsi tak z daleka, protože už ve čtvrtek HURÁ :hug: :hug: Zatím papa zlatíčka :mavam: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.15 18:07
Mendynce

Mendynko, :mavam: jejejeje tobě je chudínku fakt tak špatně to mi tě je líto, ale už dobrý viď, jsi statečná dokázala si to. Sonička tě varovat nemohla, protože ta po operaci byla tak fit že se dívala na břicho jestli jí vůbec nějakou udělali. Holt je to individuální. To se budu bát :pocitac: :zed:.Ty máš 6,5 dole, to ti něco vzali ne :lol:??? Držím pěsti ať už ti je jen dobře. A zase napiš zlato. :kytka: :srdce: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.15 01:28
vendy48

:mavam: ahojky ma milá :D, chystam se do prace, tak rychlovka, nech to jak si to objednala a jak píšeš :D, s kouřením to mám přesně tak :),tjo, Mendynka mi teda vzala"vítr z plachet",tak hlavně, aby ji už bylo lépe! Každý jsme holt originál, porod je taky každý jiný :D, pa, pa čtvrtek je náš :D :hug: a Mendy, drž se, teď už bude určitě dobře :srdce: :mavam: :kytka:,An

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.15 05:16
holkám

Ahoj holky, je škoda ze tam nemůžu byt svami ale budu na vás myslet. A hlavně si ti pořádně užijte. A mandy přeji brzké uzdravení at kilecka uz jdou jen v klidecku dolů. A vendy neboj nas to teprve čeká a my to zvladnem i kdyby já nevím co. Jsme přece silné holky. Takže žádný strach. Mějte se krásně papá :mavam:

Mendy28
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.15 05:40

Holčičky děkuji za komentáře:) zrovna bojují zaše se spánkem v nemocnici. sileme postele…holky jsem po opce už 6 den a furt jsem NS vodě není to divné? Snad me dneska pustí…koupila jsem si nutridinky

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.15 07:32
Mendynce

Hezké ráno Mendynko, co vím tady z diskuzí, tak holky po operaci dostávají kostku ledu, vodu, ale tu většinou nesnesou, tak čaj, a druhý den už vývar, a pustí je domů když v sobě udrží určité množství tekutin za den a nezvrací. Mendynko nejlepší je vybublinkovaná ledová cola, ta drží v žaludku všem. Jestli tě pustí domů tak ať ti jí někdo z rodiny už připraví. Ale já nejsem po operaci, poradila by ti Sonička. Ale zdá se mi to divvné 6 dní pít jen vodu. Už aby tě pustili a měla svou postýlku viď? A ty nutridrinky jsou taky super, dobře si udělala. Zatím papa a opatruj se :lol: :kytka: :mavam: :mavam:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.15 11:20

Ahojky všichni… Mendy a ty jsi na OB Klinice? To je divné, protože za mě pustili paní domů i když zvracela. Zvracela teda jen když si dala vodu, vývary ji dělaly dobře. A jak říká Vendy, doopravdy nejlepší je cola. Mě ani nevadily bublinky - hezky jsem se vyříhala. A bolesti tam za mě také nikdo neměl. Já například jsem večer odlípla náplast, jestli mě vůbec operovali :lol:… ale asi to každý snáší jinak. Tak Mendy přeji ať už je dobře, doma se to bude také mnohem lépe snášet :) :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 27.10.15 12:01
Mendy28

Ahoj Mendynko,

holka moje, drž se… to přejde, dáš si colu a pak to zvládneš… hlavně je nutné myslet pozitivně… vývárek si uvaříš doma sama určitě lepší, tak snad nepůjde ven… no a ty kila…letí to tak tím, že zvracíš… a ještě dotázek, dávají ti aspoň kapačku, když nic neudržíš??
No hlavně buď na sebe opatrná, myslíme všechny na tebe :hug: :kytka: :kytka: :kytka: :hug:

Mendy28
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.15 13:07

Hezky den vsem, tak jsem doma a rozhodla jsem se trochu podelit o zkusenosti.

Prvni den nastup do nemocnice, vse v pohode, vsichni moc mily, jeste sjem si dala oblibenou horkou cokoladu. Druhy den, rano, zabandazovani nohou, odvoz na sál. OperCE. Vzbuzeni na pokoji, silenost, okamzite zvrCENI, zvraceni, natahovani, skytavka. Takhle jsem pokracovala asi tri dny. Ctvrty den, se to ustalila zvracela jsem uz jen obcas..paty den bez zvraceni, pouze grgani.Sest den, jsem ok, zacinam chodit a zvedla se mi nalada(trochu), ovse zacinam mit divny pocit v krku, bolest jako kdyby ho nekdo rezal.Aha asi zacina angina s tim spojene hleny. Perfektni, kaslu a zvracim. Sedmi den, opet bolest v krku, pousteji me domu…No a jsem doma.Jak budu pokracovat nevim, dneska jsem si zkusila dat trochu polivky, hned to slo ven..muzu jen cistou vodu. Nutridinky radeji nezkousim.. :nevim: :nevim: Jinak vaha o sest a pul mene, ale teda za jakou cenu…bylo to silene a je, i kdyz dnes uz je mi mnohem lepe. A predem doufam ze uz jen bude…

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.15 15:15
Mendy 28

:mavam:, :*,asis to „vybrala“ za všechny :,(,občas tady na diskuzi však také bylo, že bylo špatně, holčičko už bude jen lépe, uvidíš :kytka: Lidce také nebylo moc dobře, držím moc, moc palce, odpočívej a hlavně klídek :mavam: :* :kytka:,až bude líp napiš, Anina

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.15 15:21
Mendynce

Ahojky :mavam: Mendy, hurá už si doma :lol:.Děkuji jak si nám to pěkně popsala. A byli na Tebe hodní, dali ti třeba nějaké léky na bolest nebo kapačku jak psala Martinka???Mendy promiň třeba jsem to tady přehlédla kolik ti je let?? A bydlíš s někým kdo se o Tebe postará?? Napiš :srdce: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.15 15:26
Aničce, Martince

Ani, Marti, no tedy jestli nás tohle čeká tak žádná hitparáda to nebude :mrgreen: :roll: Mám strachy staženou prdku 8o. No daly jsme se do boje tak musíme vyhrát :cert:.Papa kočky :mavam:

Mendy28
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.15 15:57

Holky mam 28,doma manzela a deti.No jsem opravdu tak hotova, ze ani pomalu chodit nemuzu :,( :,( :,( Ja furt verim, ze bude dobre.Ano rikal doktor, ze jsem jedna ze 150 co to tak udela..chjo.ze ja si vzdycky musim vsechno vyzrat

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.15 16:06
Mendy 28

:hug: :* ježíši, je mi tě šíleně líto! tak máš doma oporu, to je hlavní :srdce:,však jsem psala, žes to vyžrala za nás :,(,uvidíš, že se to v dobré obrátí! Jsi mlaďounká, bolest zmizí a pak si užiješ krásný, štíhlý život :* :kytka:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.15 16:14
vendy48

:mavam: ahojky, taky mne to rozhodilo! Jsme každá, každý jiný, chudák děvče, tak snad už si tu bolest vybrala napořád :? a už bude jen dobře :dance:,určitě to není procházka růžovým sadem, ale když tady čtete historii na diskuzi, negativ bylo opravdu málo, nevěřím, že by tady někdo balamutil :(,to není sranda :(,však nám Mendy za čas písne, že je o. k a tohle už bude jen zlý sen :* :srdce: :kytka: An

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.15 11:42

Mendy prosím dotaz : Byla jsi v Praze na OB klinice?

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.15 11:43

… a léky proti zvracení máš?

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.15 12:36
Soňa59

Ahojky Soni, promiň, že vstupuji do tvého dotazu pro Mendy, ale psala, že nemocnice Val. Meziříčí a něco o kýle, tak jest-li jí při plikaci vzali hned i kýlu? Snad dá vědět, pa zítra :mavam:,těším se An :mavam: :kytka:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.15 17:09

Děkuji Aničko…děkuji za info… mě se to zdálo divné, že by ji na OB nedali nic proti zvracení. Já už si řekla anesteziologovi, že mám problém po narkóze po každé operaci se zvracením a on mi řekl, že ještě než se proberu budu mít v kapačce léky na zklidnění žaludku. Škoda, že už nemám propouštěcí zprávu, tam byly ty léky napsané. Dostávala jsem je celé dva dny a pak Helicid. Ten si šetřím, protože vím, že mi vždy udělá dobře… No asi Mendy (jestli měla kýlu) to určitě udělali při jednom uspání. Se mnou na pokoji byla paní, dávali ji kroužek a také odoperovali kýlu… ta ji měla velkou jak dětskou hlavičku. Když jsem ji viděla, tak mi to dělalo zle… já teda nedám na OB dopustit. Jsou tam machři a hlavně nenechají člověka trpět. Což se ještě o hodně nemocnicích nedá říc… děvčata mějte se a zítra na viděnou :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.15 17:38
Soňa59

:mavam: :D Soničko, docela jsi mne uklidnila a asi i ostatní, jinak mám i od kolegyň z práce na OBkliniku opravdu jen samou chválu. Tak jo, ať ti zítra kontrola dopadne dobře a těším se na shledání :* :mavam: :kytka: :D, An

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.15 18:26
Prdelky

Ahojky zlatka moje :lol:,Mendy byla ve Valaš. Meziříčí a tu kýlu jí měli dělat přitom. Vytrpěla hrozně, nechápu, že jí nechali pouze o vodě 6 dní, ani čaj, ani vývar?! Divný přístup. Ještě že nás Soni můžeš uklidnit, že se toto na OB neděje. Jinak bych se fakt hodně bála. Soni zítra ať je kontrola o. k. a potom hurá srazík :potlesk: :lol: Papa těším se na Vás :dance: :srdce: :hug: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.15 19:04
Vendulka,Martika76,Soňa59 a všechny paní a slečny tady

:* Milé moje :* Sonička uklidnila, doufám, že Mendy je už lépe? :hug:,jináč taky nechápu postup v té nemocnici. Přeji všem tady jen to nej, nej :kytka: a zítra se uvidíme :* :lol: :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 28.10.15 20:40
nazdárek!

Zítra se těším na srázek, tak snad se Mendynka ozve… a bude jí líp. ;)

Mendy28
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.15 07:02

Ahoj holky, je mi furt zle poradte mi co jist po operaci. nesnesu vývar nic mléčného..bliju. múzu presnidavku? Ja už sotva chodim.

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.15 07:23
Mendy28

:* ahojky, kočičko zkus zelený čaj, treba ovocný ředěný džus i ty dětské přesnídávky, ale také ředěné, opatrně zkoušej, po lžičkách, si myslím já, teda měli by ti říct hlavně v nemocnici co a jak. Pomalu teda zkus tohle, já na opku teprva půjdu, ale dost jsem o tom načetla a také co řekly kolegyně. Drž se a dej vědět, zatím pa :mavam: :hug:

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 53 Další »
Váš příspěvek