Plikace žaludku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.15 08:53
Vendulka

:mavam: já bydlím ve Stodůlkách, na"béčku",teď mám do pondělí odpolední, jsem šla spát ve 2ráno :(.No, já po letech hubnutí a tloustnutí, mám hlavně břicho, povislé :(,to se dá později řešit plastikou, tu platí pojišťovny, prsa mám jak kokřík uši :lol:,to schová podprda :mrgreen:,tak obecně bych se úpravám nebránila, ale to je ještě daleko :),hlavní je to zvládnout a to zvládneme! Těším se moc, budu pak moc chodit na túry, aniž bych padala na pusu :D, funěla jak prase z bukvic :D, strašně ráda chodím do lesa, jen tak a kochám se :D, koupíme si nějaké pěkné oblečení :D, né jako teď :(,kdy je to problém, odměníme se :D, jídlo zvládneme, jako všechny tady co mají po výkonu a hlavně, zdravotně nám bude určitě lépe!!! :mavam: :srdce:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.15 09:08
Hedvika

:kytka:,také přeji vše nej, nej :D, užij si svátek a dobrůtky jez po troškách :D, ozvi se jak se vede, pa, pa :mavam: :kytka:,An

Vendul48
42 příspěvků 18.10.15 09:53
Aničce

Hezké ráno Ani, děkuji Ti za zprávičku :) to jsi mě rozesmála tím přirovnáním. Ani ty to víš, že to břicho plastiku hradí pojišťovna?? A prsa taky?? Já mám velikost košíčku K. A nevím jak to po zhubnutí bude vypadat, určitě nóblesně :mrgreen: Musím se Vás všech zeptat jestli jste vdané, protože ani jedna z nás nepíše o manželovi. Já jsem skoro už 12let šťastně rozvedená. :lol: Já se úplně bojím, aby ta operace vyšla když se tak těším. Hezký den a ať ti to v práci uteče. Papa :mavam: :mavam: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.15 10:22
Vendulka

:mavam: ahojky, jen krátce, chystám se do práce, operace břicha, jsem načetla z netu, ta by měla být placená po radikálním zhubnutí pojišťovnou, to ostatní je estetické, snad jen obr prsa při bolestech zad. Já mám D. Já rozvedená skoro 10let, mám přítele :D A neboj, určitě vše dobře dopadne, také se těším :D, zatím pa, pa, už musím :mavam: :srdce: :D, Anina

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.15 10:43
Vendulka

:D Vendulko, ještě se koukni na netu OB Care, to je plastika také na Krejcárku, tam toho zjistíš více :D, už opravdu pa :mavam: :kytka:

Martika 76
164 příspěvků 19.10.15 09:29
Vendula67 Soňa59 anna57 Hedvika73 julka H.Lidus

Ahoj kočky!

Nejprve vítám Soničku mezi námi po dovče..určitě jsi krásně opálená a doufám pořádně odpočatá :*
Další : Hedvice VŠE NEJNEJ K SVÁTKUUUU :kytka:

a co je dneska nejdůležitější je naše setkání a reakce Soničky s logistickým nápadem(viď Vendýsku? :lol: )

No a doufám, že jste si užily víkend… já tedy perfektně…sice jsem naspala od pátku do nedělního rána cca 5 hodin…ale bylo to perfektní :P Vendýsku, moc jsem si neodpočinula, protože jsem v animatýmu a bavíme 26 lidí…tak si to umíš asi představit :jazyk: :pankac:

Moc se těším jak dopadne a zda se nám povede se sejít…já určitě můžu, už jsem to v práci naťukla :dance:

Tak všem vám přeji krásný den! :mavam:

PS: Lidus kdepak tě máme?

Hedvika73
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.15 12:31

Holčičky, moc moc vám děkuji za přáníčka, moc mě to potěšilo! :srdce: Já byla o víkendu pryč a takové milé překvapení při pondělku. Já poctivě nežeru :D Ale váha se ani nepohla…tak nevím, už mám tak rozhozený metabolismus či co… Hezký den všem! :kytka:

Martika 76
164 příspěvků 19.10.15 14:19
Ahoooj

Čaves zlatíčka!

Tak za mě, jsem rozvedená 10 let a to opravdu šťastně, hlavně z důvodu, jak hezky se bývalý manžel stará a zajímá o naší 12-ti letou princeznu :palec:
Mám přítele 7 let.

Aničko, ty jsi taky pořádný řízek :lol: :lol: :lol:
Moc se těším na setkání!
:mavam: :mavam: :mavam:

H.Lidus
55 příspěvků 19.10.15 17:02

Áááá.. Mě vůbec nechodil email že tu píšete.. a přišlo mi to divný tak jsem sem teď koukla a tady hromada zpráv.. Mno jsem naštvaná… Teď mám práci, později odepišu ženy..

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.15 22:17
Hedvika

Heduš, :mavam: ahojky, však kila se pohnou :),neboj! Jez opravdu vícekrát denně, k odpolední sváče zeleninu a třeba plátek šunky k tomu, ono je po ní hlad, však „odborníci“na výživu říkají, že zelenina je ok, ale nějakou bílkovinu k tomu! aspoň já to tak, né vždy-měním to, dělám. Jinak popíjím jen vodu a dám si i kávu s mlékem, nesladím. A oběd si dám normál, maso sním, přílohu nedojídám :D, dělám to necelý měsíc a skoro 3kg dole, no, vidět to teda není :D, váha to ukazuje. Mám dle té speciální váhy na OB klinice pomalý metabolismus, zatím pa, vydrž, ono se tímto vlastně najede na režim po případné operaci, takto papají diabetici :mavam: :kytka:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.15 22:33
Všem

:mavam: také se moc těším a snad nám to vyjde :potlesk:,koukám, že to tady máme skoro všechny, jak přes „kopírák“ :lol:, i ten cíl!!! :D :D :D, pa, zatím :mavam: :kytka:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.15 22:44
Všem

:mavam: také se moc těším a snad nám to vyjde :potlesk:,koukám, že to tady máme skoro všechny, jak přes „kopírák“ :lol:, i ten cíl!!! :D :D :D, pa, zatím :mavam: :kytka:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.15 23:31
Pro nerozhodnuté

Zadejte na vyhledavači :pocitac: Ředkvička-rajče. net a koukněte, úžasné! :potlesk:,hlavně pro Hedviku :D, pa :mavam: :mavam: :mavam: :kytka:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.15 16:15
Pro všechny princezny

Ahóóój princezny

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.15 16:41
Princeznám

Ahóóójky všechny princezny, nevím co tady píšu za zakázané věci, ale už po druhé se mi stalo, že jsem se musela znovu přihlásit pod novým jménem. Ani, děkuji už jsem to načetla na OB care. Martinkóóó, vítáš Soničku, čekáme na ní a ona nikde, ještě, aby se nám tam tak zaláskovala :D :srdce:.To naše setkání drží ona ve svých rukou a ani o tom neví :nevim:Marti ty jsi taky pěkně akční, co ty na té chalupě vyvádíš až se uvidíme tak mi to přiblížíš viď? Je vidět, že víkend pro tebe není ve znamení spánku :( Liduško, ty tady nakousneš, že jsi naštvaná a necháš nás bez odpovědi. Co se ti stalo, tak dlouho si nepsala. A co ty Heduš jak si rozmyslela operaci? Aničko ty fotky rajče jsem viděla už dřív, pěkné viď, to je motivace jako hrom :lol: Co tý Liduš může být???Že by nehubla podle svých představ???No snad napíše. Tak se loučím a budu hlídat, která se ozvete papa :lol: :mavam: :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.15 17:23
vendy48

:mavam: Vendulko, moooc zdravím, ty fotky z rajcete prohlížím často a fakt super motivace :D, úžasné :potlesk:,jinak, u mne v práci další dáma na plikaci :mrgreen: to je jak epidemie :lol:,ale teda bezva :potlesk:,kolegyně měla bandáž a pak problémy, nějak to nevyšlo :(,tak teď půjde na reoperaci. Těším se, že se snad? uvidíme, no jak to holčinám vyjde :),tak zatím pa, jdu se připravit ke spánku :D, vstávám na ranní ve 2 :( Tobě a Všem krásný večer a opatrujte se!!! :mavam: :mavam: :) :kytka: :kytka: :kytka:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.15 18:03
Aničce

Ahojky Ani, mě taky příjde, že se ty operace nějak rozeběhly, ale možná je to tím, že se o to víc zajímáme. Na bandáže ne, nesnesla bych ten pocit mít něco v žaludku :( Snad se Sonina ozve co nejdříve :dance: Co ty kočičko děláš za práci, to mi hlava nebere. Tři směny???Vstávat ve dvě??? Ty snad pečeš housky :lol: :lol: To máš ty dny rozházené. Tak dobrou noc, běž spinkat :srdce: :kytka: :mavam: :mavam:

Mendy28
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.15 19:26
Zitra jdu na to! :-)

Hezky vecer vsem, ja blbec mesic sleduju internet, kde se neco doctu a az vecer pred nastupem najdu Vas! :-) Teeeda, moc dekuju vsem co tu pisu, dodali jste mi odvahu. Uz zacinam byt vystresovana, bojim, bojim. Mam za sebou veskere vysetreni, vse ok, vse trvalo necelej mesic. Zitra nastupuju do Val. Mezirici, nejde taky nekdo? :-)

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.15 20:25
Mendy28

Ahojky tak tě vítám, no mohla jsi si tady s námi krásně pokecat :D Žádné stresy, žádné bojím, ale těšeníčko. :dance:.My s Martinkou čekáme až do začátku nového roku a nemůžeme se dočkat. Ty nejsi z Prahy? Ráno šťastně vykročím do Nového života, plného radosti, sebevědomí a štíhlost. Držím pěsti ať vše dobře dopadne :potlesk: A napiš nám. :kytka: papa :mavam: :mavam: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.15 20:29
Mendy28

Mendy, my tady všechny jsme spojeny s OB klinikou v Praze.papa :mavam:

Jana 72
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.15 23:00
Dobrý večer všem

Tak dnes jsem také objevila vaší diskusi, kdy se k Vám rada přidávám. Hltala jsem vaše články a rady, jak jste vše zvládali. Já jsem se rozhodla již v květnu zavolat na OB kliniku a hned mně pozvali na konzultaci. Šla jsem na popud mého vedoucího v práci, který jezdí na OB a má dole 7kg, ale stačilo mu jen upravit stravování. V květnu jsem začala pomalu kolečko - měření, interna kde sdělili, že termín až ke konci roku mám 211 a do září 3kg dolů. Za měsíc psycho a nutriční. V září sono, měření a interna – dole 5kg tak byla pochvala a minulý týden gastro – chtěla jsem nosem jenže ani jednou dírkou to nešlo tak jsem musela pusou no nic moc a pak chirurg – všichni jsou pro. Od toho května mi už rezervovali termín na 7.12. 2015. Je mi 43let, počáteční váha 93kg, 156 cm taková malá koule- spoustu diet, STOB, jehličky a snad vše co šlo koupit v lékárně na hubnutí. Mám již pět let brániční kýlu, není klapka a ředím krev. Tak se ráda podělím co bude dál a jsem moc ráda jaké dáváte příspěvky jak vše probíhalo a jak jste tady bezva parta. Bude to má první operace. Moc děkuji Jana :mavam:

mája 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.15 07:14

Ahojky holky je super číst vaše příspěvky, já jdu teprve za měsíc na první vyšetření s kolečka a už se těším až budu mít vše za sebou a budu mít termín je to děs to čekání, Doufám že to budu vše brzy za sebou. Držím vám všem palečky at vše dobře dopadne :mavam: Mějte se tady hezky Mája

Martika 76
164 příspěvků 21.10.15 07:56
Čaves kočky!

Všechny nové dámy srdečně vítám v našem klubíku :mavam:

Je dobře se podělit o pocity, zdary a nezdary s někým, kdo je na tom podobně…

Vendýsku, ty můj malý popleto, Sonička je do 25.10. na dovče. Tak proto mlčí… ;)
Ale doufám, že hned jak dorazí, napíše, aby jsme se domluvily…
Lidka měla něco v mailem, tak ani nevěděla, že jí postrádáme a taky nevím proč nám nenapsala víc.. :,(
Liduš, je něco špatně?

Aničko, kde pracuješ, že se u vás rozmohl takový nešvar jako je plikace :lol: :mrgreen: :P nééééé legrace, to není nešvar, ale super věc… :palec:

Vendýsku a kde děláš ty, že vstáváš ve dvě ráno do práce?
Jo a k víkendu…to ti povyprávím, jasná věc ;)
Jinak to je jen výjimečně, jinak jsem spíš ten kdo potřebuje 8 hodin spánku…

Mendy, ty se ničeho neboj! Vše bude oki-doki :lol: :palec:
Hlavně nám napiš jak vše proběhlo a samozřejmě jsme zvědavé i na to jak to jde dál..

Májo, moc držím palečky a jinak záleží jakou máš pojišťovnu..páč čekáme jen mi ééélity z pojišťovny 211 :lol:

Tak všem vám přeji krásný den a budu se těšit na další počteníčko :mavam: :mavam: :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 21.10.15 08:03
Setkání

Tak holčičky,

ještě mám jednu otázku, kdo všechno by se zúčastnil naší schůzky a to 29.10.2015 v 11:30 nebo ve 12:00?
Jen bych chtěla znát počet…
Sonička je momentálně mimo republiku, ale doufám, že napíše souhlas ;)

Příspěvek upraven 21.10.15 v 11:43

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.15 08:38

Ja mam pojistovnu 213 ale sestra mi říkala ze ta opka by byla až po novem roce pač jsou vycerpane peníze na tyto operace. Kez by to bylo hned po novem roce. Jinak holky potkala jsem jednu pani je po resekci žaludku a vidam ji vždy tak jednou do týdne a pokaždé vidum rozdíl má 28kg dole a je po opce teprve tři měsíce a je spokojena. Tak jsem se musela podělit jestli vám to nevadí. Jinak na opku se moc těším ale mam obavy jak bude po operaci. Nebojím se těch stavu po ale mam strach aby mi to všechno pomohlo a abych viděla taky nějaký výsledek. Bojím se abych ten žaludek zase neroztahla a nebyla na tom ještě hur. Mate někdo stejnou obavu jako ja? Každý me od toho odrazuje ze znova pak priberu a podobné nesmysly. Ja vím ze se pak musí dodržovat nějaká dieta a jist pravidelně a já vím ze to zvládnu. Ale porad tam nějaká obava je. Napište jestli mate někdo ti stejne v hlavě nebo jak se stim vypořádat :oops: Dekuji zatím papá :mavam: Mája

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.15 08:41

Ahoj děvčata :), tak jsem zpět. Vůbec se mi tu nelíbí :,( z 35°C do 7°C a ještě navíc s deštěm)… Šef nám v práci netopí, takže sedím ve 14°, doufám, že se rozmrazím doma ve vaně… Souhlasím s termínem schůzky 29.11., kolem poledne…už se těším. Tak zatím pa, musím pracovat, mám tu hromadu papírů. Jinak váha jde stále stejně dolů 1,5 - 2 kg týdně. Tak pa. pa :mavam:

Mendy28
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.15 10:56

Holky tak hlásím, jsem na pokoji. zatím všichni moc hodní. byla tu dietní sestra tak mám spoustu info.ted jsem byla na kaficko a cigarko tak zatím ještě pohodicka. dokonce nikdo nic nerikal ze mám jen kg dolu…no uvidíme zítra. když to půjde budu dávat online přenos z nemocnice:) jsem na telefonu tak se blbe Pise. Drzte mi palceee. mám zároveň kýlu tak půjde taky ven. jinak poč. váha 123 ble.

Martika 76
164 příspěvků 21.10.15 11:41
Soňa59

Ahooooj Soničko,

proč jsem si myslela, že dorazíš až 25.10?? O to líp, že jsi už tady, aspoň víme, že se na tebe můžeme těšit :lol: Soni, ty jedeš na kontrolu 29.11?? já myslela, že v říjnu…
Tak to bude pecka!!

Ještě čekám kdo každý se zastaví :dance:

Tak v té práci nenastydni a šéfovi řekni ať ti zatopí, ale né jinak než kamnama :lol:

Páááčko!! :mavam:

Příspěvek upraven 21.10.15 v 11:44

Martika 76
164 příspěvků 21.10.15 11:42
Mendy28

Mendynko,

drž se, mocmoc držím palečky :palec: :potlesk:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.15 15:39
maja 154

:mavam: Majko, musím extra tobě reagovat, chápu tě ani nevíš jak! psala jsem tady, že mi trvalo rok, než mi to v hlavě cvaklo :),jistě se dá plikace tzv. přežrat :,(,že se stehy přetrhají, ale už jen to vědomí, že to asi není zrovna brnkačka, tě bude nebo mělo by brzdit.Asi se to nestane po jednom přecpání :),jsou lidé, kteří musí celý život držet nějakou dietu a jíst méně a často a zvládají to, vědí že kdyby chybovali bylo by zle a tak by to měli mít všichni s plikací žaludkuTak si dáme holt méně a dobré :lol: a za 3hodky další, kruci, to přece vydržíme :mrgreen: Při svém věku mohu už říct-57-,že tady nejsme proto se nacpat :D, určitě se to dá zvládnout, vidím to ve svém okolí a chodí se na kontroly jak to funguje, neboj se, já se fakt nebojím a to jsem jinak poseroutka :lol:,spíš se těším i ve svém věku, nenech se zviklat, můj přítel je také proti, ale je to můj život, mé zdraví a nejen vy mladé chcete hezky vypadat :D :mavam: :srdce: Anina

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.15 15:58
Vendulka,Martika76 a všechny paní a slečny tady

:mavam: zdravím všechny, tjo, mám radost kolik dalších ženušek :) je tady!!! Od Mendy to máme skoro on-line :D Jdu 2.listop.na poslední sezení :D v kolečku, tak se pak uvidí, nikdo tady nepíše, musí být pak i předoperační vyšetření, to je asi klasika, já teda zatím žádnou operaci neměla, jen kdysi kyretáž, a např. při narkoze se mi sladce spalo :lol: a sny si pamatuji dodnes :D Poté milé dámy, už bude jen dobře, uvidíte, první tak 3dny, prý nic moc, ale to je asi po každé operaci. Věřím i OB klinice, je to jejich hlavní náplň a nakonec i zdroj peněz a asi to není nejlevnější operace, ale zdrav. problemy způsobené obezitou jsou pak určitě dražší, Ale tak to mají i další nemocnice u nás a určitě i tam jsou dobří :) :mavam: :srdce:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.15 16:09
Jana 72

:mavam: ahojky, také moc hezky píšeš :),také mám za léta vyhozených peněz za léky na „hubnutí“ :(,kdysi dávno jsem od lékaře dostala DEGONAN, ten teda pomáhal, ale byla jsem i mladší a dnes už ho nevyrábí, tak držím palce a piš sem, je nás tady plno čekatelek :D, je dobré mít spřízněné duše :D :mavam: :kytka: An

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.15 16:23
Aničce

Anicko. Dekuji za podporu je to fakt ze pro me by asi bylo urcite horší kdyby mi ty stehy praskly a to by pak byl nářez. Na operaci uz se moc těším až uz to budu mít za sebou a budu mít po zdravotních problémech, jinak holky jste tady fakt super, uz dlouho to tady sleduji, škoda že jsem z Moravy klidně bych se sbami taky sešla :D

bobule55
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.15 16:26

Ahoj všem spolubojovnicím. Je mi 60 let a na plikaci jsem byla v březnu. Počáteční váha 130kg teď 104.Nejde to tak rychle ale díky za každé kilo. Mám cukrovku a tak dieta je tak jak tak. Hlavně-ničeho se nebojte, nebolí to já jsem se po operaci musela podívat jestli mám něco na břiše jestli to vůbec dělali. Jen jsem vyhodila první kostku ledu ale pak už to bylo dobré. Dnes jsem vytahla kalhoty co jsem měla před 13 lety a docela bezva pocit. Stojí to za to nebojte se. Na OB klinice jsou suprový lidé. Jitka

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.15 16:59
maja 154

:mavam: :lol: Majko, zdravím na krásnou Moravu, neboj nic nepraskne, budeme papat :D dobrůtky po troškách, nebudem na sobě šetřit :mrgreen:,super jak tady píše „bobule“,ta se musí s cukrovkou také omezovat a ještě zvládla tohle, nádhera :potlesk:,samotná plikace asi vůbec není špatné řešení, vím, že i jiní lékaři ji doporučují a ta třešnička :lol: ve formě hubnutí a pak si dovolit pěkné oblečení, nebo jen džíny, které, marná snaha, sluší více těm štíhlým :),už to stojí za to a pak vydržet! Jasně, zdraví na prvním místě :D, pa :mavam: :kytka:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.15 17:20
bobule 55

:mavam: zdravím a určitě tady za všechny díky za info! Je to nádhera :D, jak ta kila dole, tak pozitivní hodnocení :),hodně zdraví, ať jdou kila stále dolu :mavam: :potlesk: :kytka: An

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.15 17:31
Martika76

:mavam: 29.10.mohu přijít, napiš kdy, kde v kolik, přizpůsobim se, nyní se loučím, zase jdu za chvíli do hajan :D :mavam:,krásný večer všem tady :mavam: :kytka: :kytka: :kytka:,zítra, Anina

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.15 17:44
Úplně všem kočkám

No to je překvapeníčko :lol: přečetla jsem všechny příspěvky za dnešek a mám v tom hokééj, dobrej cirkus 8o :lol: :nevim:.Martinkóóó ty éélitóó kdo je popleta??? :D Vždyť psala, že tam bude týden a byla asi 10 dní, to Sonina dělá hokej. Já miláčku nevstávám ve 2 hodiny to prosím Anička, páč mě by to zabilo. Já jsem sekretářka, ale co Ani dělá nevím to je tajné. Tak teď beze srandy, jsem natěšená na 29.10.tak jak to tedy bude :cert: 29.11. je neděle tak to tam těžko pojede na kontrolu. Holky pojďte sejdeme se všechny, které máte zájem, samozřejmě i nové princezny, také Vás vítám a fandím :kytka:,tak jak jsme to naplánovaly 29.10. start je v 11.30h. v restaurací u OB kliniky??? :roll: :dance: :hug:.Sonina ta je ještě myšlenkami v Egyptě ani neví kdy je kontrola. Marti stejně na ten sraz někdy pojede, tak buď bude mí kontrolu a bude se jí to hodit nebo přijede stejně za námi. Když se poznáme líp se nám bude vzájemně psát, protože budeme vidět obličej. Já píšu na tabletu a to moc přehledný není na to kolik nás tady je :lol:.Jdu si za kouřit a ještě se ozvu. Mendy od Tebe to tedy máme super vysílání :D. Moc moc držím pěstičky a neboj bude krásně :srdce: :kytka: zatím pa papa :mavam: :mavam: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.15 17:49
Bobule 55

Prosím klaním se a ze srdce blahopřeji :srdce: :kytka: :kytka: jsi šikula :mavam:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.15 18:53

Zdravím děvčata :D…koukám, že jsem úplně mimo :lol:…tak sraz je tedy 29.10. - příští týden. Fakt jsem myšlenkami úplně jinde. Ani teď nemůžu najít lísteček kdy jdu na kontrolu na na OB kliniku. Ale myslím, že toho 29.10… Ale když pojedu na sraz, tak tam vlítnu na kontrolu a budu dělat blbou - a říkat jak je to možné, že jsem to poletla :zed:
Tak zatím pa, pa jdu se vzpamatovát a něčím osvěžit mozek - pravděpodobně vínkem :) :) :) :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.15 19:04
Holčinám

Tak jsem vykoupala moje milované psí mimi a jsem tu. Holky dnes jsem byla, strašně dlouho jsem na to čekala, u docenta, ortopedického operatéra v nemocnici s výsledky magnet. rezonance páteře a RTG kolen.Na rovinu mi řekl, že mám páteřní kanál uskřípané nervy jako by mi bylo 80.Co dál? Je to neřešitelná situace, na operaci nemůžu, protože by mě anesteziolog na břiše neuspal jelikož bych tří hodinovou operaci neudýchala. A PROČ?? Obezita!!! :,( Řekl musí být dramatické zhubnutí jinak jsem v hájí. A kolena to samé, řekl co krok to bolest protože obezita. DĚVČATA, které jste mladé a váháte nad bariatrickou operací tak neváhejte, protože obezita může i zabíjet. Řekl i, že by to srdce neutáhlo. Pro ty nové kočky, je mi 48 let, za posledních 6 let jsem přibrala 55 kilo, nasazení antidepresiv. Vždy jsem byla štíhlá. Tak jen pro info.Jsem z toho smutná a doufám, že do ledna :zed: kdy mě čeká Plikace neumřu. Papa a poště co stím srazíkem. :mavam: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.15 19:14
Soničce

No ahoj zlatíčko, podle nás doktorek mně a Martinky máš kontrolu příští týden, proto jsme to tak vymyslely, aby jsi sem nemusela jezdit znovu na sraz. Halóó tady není moře ani pláž ani sluníčko, tady šedivá realita :lol: :lol: Mrkni na lísteček a napiš nám v kolik a kdy tam máš být ano??? Ty jsi snad z letiště šla rovnou do práce :lol: No ani bych se nefivila podle toho co vše stíháš..Chceme tě vidět opálenou :palec: Soni napiš mi prosím kolik kilo celkem už je pryč?? Děkuji a papa a na zdraví s vínečkem :potlesk: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.15 19:29
Aničce

Ahojky Ani, předoperační vyšetření být musí a udělají ti ho na OB. Já jdu na operaci v lednu a na předoperační jdu 8.12.Aničko ty tedy už 2.11.budeš znát termín operace :potlesk: Já mám od července 2014 do února 2015 za sebou 4 operace a pokaždé jsem tak oddaná těm doktorům a sestrám když mě vezou na sál a to krásné usínání = hezký pocit. Aničko dobrou noc papa :mavam: :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.15 21:09
Liduš

:mavam: :mavam: LIDUŠ :mavam: co je s Tebou???Napiš nám, my čekáme. :dance:

maja 154
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.15 05:11
Aničce a holkám

Aničko no to si piš a to staré velké oblečení půjde do popelnice :lol: Vendysku je mi líto ze takhle musíš trpět kvůli takovému svinstvu jménem obezita ale neboj bude dobře až budeš mít po operaci kila půjdou dolu a ty budeš mít po bolestech, a bude ti jen a jen lépe. Přeji všem krásný den :mavam:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.15 05:51

Ahoj Vendy a ostatní :kytka: tak doopravdy jdu na kontrolu 29.10. v 9:45… tak to bude na ten sraz akorát. A moc děkuji, že jste to vybrali takto… Vendulko to je strašné, jak trpíš s tím zdravím. Vím co to je. Ještě, že mi udělali operaci mozku když jsem nebyla tlustá ;) - taky jsem byla přes 3 hodiny na sále na břiše. Tak se hlavně nepřetěžuj a od ledna půjdou kilča dolů a pak to zvládneš :) Já mám celkem ze 101 kg, 86 kg, ale něco jsem shodila před operací (3 - 4 kg) Ale mě strašně lítala váha - po něčem jsem se zavodňovala. Tak vycházím z těch 101 kg. Už jsem také vyhrabala menší oblečení :lol: A děvčata kdo všechno dorazí na sraz? Koukala jsem co tu přibylo nových jmen. Je to dobře a všem držím palce, ať mají operaci co nejdříve za sebou. Tak pa, pa a už se těším až vás uvidím. :mavam:

Vendy48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.15 07:39
Všem holkám

Jupííí tak srazík bude, moc se těším :potlesk: :dance:.Tak děvčata teď pište, které půjdete i nové :lol: Dnes zavolám do té restaurace a potám se jak s místem, jestli rezervaci atd. Krásný den Vám přeji. Májenko a Soničko, děkuji za podporu :srdce:. :mavam: :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 22.10.15 14:16
Vendula67 Soňa59 anna57 Hedvika73 julka H.Lidus

Ahoj kočandy! :mavam:

Tak a už je to tadyyyyy jupiiiii jupiiii jouuu! :dance: :dance: :dance:

Sraz tedy 29.10.2015 11:30 (možná se spozdím, páč zdrhnu z práce ale do 12:00 jsem tam jak na koni)
v restauraci Krejcárek… (takže dáme i oběd-kdo může, já musím)

Těším se na všechny co dorazí a to moc! :kytka: :mavam:

Jana 72
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.15 14:36

Ahojky všem,
to se to tady krásně čte, jak píšete kolik jste už dali dolu. Já se zatím můžu jen těšit. Já jdu na předoperačko 19.11.15 a 7.12.15 na operaci tak jsem zvědavá.

Martika 76
164 příspěvků 22.10.15 15:02
Vendy48

Ahoj Vednýsku můj,

sakra ti doktoři ti ale dávají čočku! Neboj po plikačce to bude dobrý, zhubneš a hned to bude lepší, jak záda, tak nožky…

Těším se na tebe, musím tě moc moc obejmout po tom co jsem četla :*

Stránka:  « Předchozí 1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 53 Další »
Váš příspěvek