Plikace žaludku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 53 Další »
Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.15 10:50

Ahoj Marti, můj názor je stejný na všechno co píšeš :) a je fajn, ře jsi nám napsala i o té „chirurgické úpravě“ i když také mám větší strach z prsou, než z břicha. No uvidíme :)… Termíny, které jsi napsala mi vyhovují oba, tak děvčata, vyjádřete se také. No a já v neděli letím na týden do Egypta, trochu se ještě ohřát, takže se asi na celý týden odmlčím. Ani nevím jak to tam je s wifinou a jestli nebude free, tak asi nebudu pobíhat a zjišťovat heslo. Mějte se hezky a budu se těšit na setkání :) :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 9.10.15 10:53
Soňa59

Soničkooo,

užij si moříčko i za mě :mavam:

jullka
27 příspěvků 9.10.15 20:41
Hlaseni

Tak holky jdu nahlasit uspechy.
16kg dole pro ty co me neznaji jsem po plikaci od 20.8.2015 4,5 pred opkou 11,5kg po operaci :lol: jsem moc spokojena, problemy nemam.
S radosti odkladam velke obleceni a hned jak ho bude vic tak ho nekomu daruji abych se uz k nim nikdy nemusela vracet.
Vsem vam tu drzim palce a zase nekdy pisnu.

Preji vsem krasny vikend Jullka :mavam:

Vendul48
42 příspěvků 10.10.15 07:50
Kočkám

Ahojky kočičky moje, oba datumy na srázeček mi vyhovují. Tak jen jeden vybrat.Ale nevím co Liduš z Německa? No když by nemohla tak se sejdeme já, Martínka a Sonička???Ještě vymyslet místo, protože nevím jestli ta restaurace u OB je v sobotu otevřená. Nevíte to některá? Tak Martínka bude mít prsa jako sloní uši a já jako oběšený myši :lol:. Operace prsou jde na pojišťovnu že zdravotních důvodů, bolesti zad, ale musí to schválit ortoped, neurolog a ještě někdo. Kdysi jsem se o to zajímala. Probírala jsem to s MUDr.na mamografu, říkala, že je ale nutné před tím zhubnout. Což se mi nepodařilo tak to zůstalo u ledu.
Soničko, užij si krásně dovolenou, jela bych hned. :) Julko, gratuluji, je to výborné. Zatím se děvčátka mějte krásně a zase napište. Papa :srdce: :mavam: :kytka:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.15 20:44

Ahoj děvčata, děkuji za přání hezké dovolené :) Moc se těším, že nebudu týden nic dělat a jen se prohřívat :) To jestli má OB restaurace v sobotu nevím, ale jedu 29.10. na kontrolu, tak to mohu zjistit :) No a když tak někde jinde. Když budu mít adresu tak to najdu :)… nevím, která jste z Prahy, tak byste nějakou restauraci navrhla. Mějte se hezky a po návratu se ozvu :mavam:

Hedvika73
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.15 22:27

Hezký večer všem, četla jsem celou diskuzi a jsem moc ráda, že si o operaci píšete. Já vážím asi 108 kg a měřím 170 cm.Je mi 42 let. Celý život jsem byla buclatá, ale už mě trápí klouby, vysoký krevní tlak a štítná žláza. V pátek jsem si zavolala po dlouhém rozvažování na OB kliniku a v úterý mám přijít s vyplněnými dotazníky. Psaly jste holky opravdu vše co jste snědly? Kdybyste viděly dnes mojí večeři…úplně jsem se přežrala, to tam přeci nemohu napsat…Jak jsem si tady pročítala, chtějí ukázněné pacienty a to já nyní moc nejsem :,(

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.15 13:33
plikace

Zdravím všechny, také to tady pročítám pořád dokola, rozhodla jsem se pro plikaci, trvalo mi to přes rok, příkladem mi jsou dvě kolegyně z práce, že to funguje, z vyšetření mi chybí psycholog a operatér, pak se uvidí, všem krásný den, An

Vendul48
42 příspěvků 11.10.15 14:41
Hedvika

Ahoj Hedviko, vítám tě mezi námi. Než jsem nesla papíry tak už jsem v jídle byla ukázněná a jedla jsem 5× denně malé porce, ovoce a ke každému jídlu zeleninu + zeleninu i jako odpolední svačinu, dopolední svačinu ovoce. Měla bys tak jíst, aby tě nevyhodila nutriční s tím, že se nejdříve musíš ukáznit. Protože po operaci musíš pravidelnost dodržovat. No já bych tam tu tvou večeři raději nepsala :).Když to tady máš načtené tak víš co tě čeká. Tak se zatím měj hezky :mavam:

Hedvika73
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.15 17:37

Vendulko, děkuji za přivítání a moc děkuji za radu. Po přečtení všech příspěvků jsem si jistá, že tohle tam psát nemůžu. Dnes už jsem byla hodnější a snažila se jíst lépe a hledala jsem si i energetickou hodnotu. Kdysi se mi podařilo zhubnout 30 kg, ale už je mám zase zpět. Občas jsem držela diety a i jsem si zaplatila krabičkovou dietu. Pár kilo ubylo, ale jak jsem začala jíst normálně, dostavil se jo-jo efekt…už ale takhle nechci žít, bolí mě kolena, kyčle a na tlak beru už tři prášky denně…Jste tady všichni moc milí, budu se sem ráda vracet a i ráda podpořím další.

Vendul48
42 příspěvků 11.10.15 18:38
Hedvika

Hedvi, nemáš zač děkovat. Víš, že v kolečku projdeš 5 vyšetření a všichni musí souhlasit s operací, když někdo nesouhlasí třeba nutriční nebo psycholog tak řeknou ať příjdeš znovu cca za 2 měsíce a zbytečně se ti prodlužuje čekání na operaci. U psychologa musíš být sebejistá. Jakou máš pojišťovnu. Ale když si zhubla 30 kilo tak to jsi šikulka, holt, ale ty jojo efekty. Já čekám na operaci jako na smilování, protože bolestí kolen už nemůžu chodit. Holky jsou tady moc fajn, ráda si s nimi píšu a řekly jsme si, že se i sejdeme.Papa :mavam: :kytka:

eva1973
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.15 19:59
dotaz

Dobrý den, na operaci jsem byla cca před rokem zhubla jsem už 38kg, ale nyní se mi váha zastavila. Tak jsem se chtěla zeptat jestli s tím má někdo tady zkušenosti a zda se to ještě rozběhne :roll:.Stravu dodržuji na 100 ml a hlavně dodržuji bílkoviny. Děkuji Eva :mavam:

Vendul48
42 příspěvků 11.10.15 20:07
Anna

Ahoj Ani, také tě vítám v naší super diskusi.Tak ty už máš kolečko skoro hotové a blíží se operace. Určitě jsi se rozhodla správně i když ti to trvalo rok, ale on musí přijít ten správný okamžik. :D Jdeš na OB kliniku? A něco nám napiš o sobě, kolik ti je, děti a tak. A kdy jdeš k psychologovi? Papa a hezký večer. :mavam:

Vendul48
42 příspěvků 11.10.15 20:14
Eva

Ahojky Evi, kde jste se holky vzaly to jsi už třetí tady nová :D, ale vítáme tě. Evičko to je krásné tolik kilo uteklo. Já ti neporadím jsem před operací, ale to bys měla radit ty nám jakož to zkušená. A ty potřebuješ ještě více zhubnout? Není to jen nějaké období kdy se váha zastaví a pak se zase rozběhne. Za ten rok se ti nikdy nezastavila? Tak napiš papa :potlesk: :mavam:

Vendul48
42 příspěvků 11.10.15 20:17
Martince

Martinkóóó, kde jsi??? Máme tady nové tři kočky a ty nikde. Ty jsi užívala víkend viď? To je dobře. Ozvi se papa :mavam:

eva1973
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.15 20:23

Vendulko děkuji za přijetí je to milé…no jinak se mi váha zastavovala, ale jen tak na 14 dní a pak se to opět rozjelo, ale teď už stojím 5 měsíc a nic. Jediné pozitivum je, že se váha drží na těch mých 87kg a tak bych chtěla aspoň ještě těch 5 kilo dolů :P :lol: :mavam:

Vendul48
42 příspěvků 11.10.15 22:22
Evičce

Evi, tak to dlouho už stojí, ale všem se někdy zastaví. Jedině se poradit tam kde tě operovali. Kamarádka byla před dvěma lety, zhubla dost, ale nevím kolik a už zase přibírá. Pa :kytka: :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 12.10.15 13:45
Ahoj všem :o)

Nazdárek holky,

to je dobře, že se k nám přidáte, hlavně to chce kázeň a uvědomit si, že kázeň bude trvat celý život.. není to dieta, je to styl života… ale to už všichni víme…
Hedviko, určitě není dobré nenapsat vše co spořádáš a to z jednoho prostého důvodu…nechceš přece podvádět sama sebe… ;) Věřím, že se nad tím zamyslíš a před návštěvou OB kliniky už budeš baštit zdravě a porcičky tak akorát :palec:

Tak všechny vítám a jelikož taky jsem čekatelka, moc vám zatím neporadím, ale jsem ráda, že prožívám s ostatními jejich úspěch…o to se víc těším co mě čeká :lol:

Mějte se krááásně :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 12.10.15 14:10
Vendula67 , H.Lidus , Soňa59

Ahoj Vendýsku, Liduš a Soni!

Vendy, tys mě tedy pobavila, smála jsem se tak, až z vedlejšího kanclu přiběhl šéf a ptal se…"něco k smíchu? " :lol: :lol: :lol:

Nemohla jsem mu to přečíst i když on je pro každou srandu a zasmál by se taky ;)

No a ke schůzce…koukala jsem na net…Krejcárek je jídelna(restaurace) otevřená po-pá… pak je tam ještě restaurace Balu (otevřená i o víkendu)… ale je na mě dost drahá…

Další věc je, jestli přijede někdo vlakem, busem (já můžu vlakem i autem..), nebo všichni autem?? Podle toho bych vybrala restauraci, kavárnu… co si budete přát ;)

Tak se těším předem a moooc!
Liduš - čekáme co ty, jak by to šlo, nešlo…aby jsme zvolily jiný termín…rády uvidíme i tebe! :*

Mějte se fajn kočky!

hedvika.s@seznam.cz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.15 16:09

Ahoj všem,
děkuji i Marti Tobě, nechci sama sebe podvádět :-( jen jsem se až v sobotu zhrozila jak jsem se přecpala jak čuně…a vím, že takhle ne. Tak pořád nevím, zda to tam napsat, ale asi je pravda, že bude lepší se nad sebou zamyslet a zase se zakousnout a pěkně počítat kalorie a hezky baštit pět jídel denně - maličkatých. Holky jakých pět vyšetření musím projít? Jinak jsem VZP a je mi teda líto, že je to tak nespravedlivé vůči jiným ZP, myslím si, že leckerá byste to potřebovaly více…

Vendul48
42 příspěvků 12.10.15 19:00
Hedvika

Ahojky Hedvi, vidíš přišla Martinka, ona je přísná, ale neboj se jí :lol:.Ale je to co jsem ti psala 5× denně malé porce. Vyšetřením se říká kolečko a to se skládá z vstupního pohovoru, nutriční, pohovor s psycholožkou, gastroskopie, sono břicha a interna. A když všichni budou souhlasit tak se můžeš těšit na operaci, protože máš VZP a ta potíže nedělá. Klidně je možné, že budou chtít, abys před operací třeba 5kilo zhubla sama. Zatím papa :mavam:

Vendul48
42 příspěvků 12.10.15 19:05
Martince

Ahojky Marti, to jsem ráda, že jsem ti vykouzlila úsměv :lol:
Marti Sonina jede 29.10. na kontrolu to by jsi se nemohla uvolnit z práce, že jedeš k doktorovi? Taky to sem má daleko a takhle bychom jí ušetřily cestu. A je to v týdnů tak bychom nemusely řešit restauraci a sešly bychom se v OB. Tak mi napísej. Papa kočko :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.15 20:27
Vendulka

Ahojky, děkuji za milá slova, já jsem z Prahy a asi tady nejstarší,57,ale pozor, necítím se na ně :D, léta rozvedená, mám už dospělého super syna :D, pracuji v nepřetržitém provozu, ranní, odpolední, celodenní, sedavé zaměstnání a docela na „psychiku“,nijak se nepřecpávám, spíše špatně rozložené, např. oběd v půl 11 a pak do večera nic Nicméně snažím se jíst, v poslední době aspoň po 3hod Diet jsem za život už také prodělala plno, kdysi pomohly prášky od lékaře. Nejvíce hubnu, když mám „nervy“ :D, třeba kdysi ten rozvod, šlo to samo,30kg dole a když jsem ok, tak se to pomalu vrátilo a víc :(,no a ted 114kg! Když jsem se viděla na svatfoto mého syna, to rozhodlo! A jak jsem psala, mé dvě kolegyně podstoupily plikaci na OBklinice a vypadají dnes úžasně! Ale hlavně, mám vysoky tlak, bolesti kolen, astma, tak doufám, že se něčeho zbavím. Na OB kliniku jsem šla na začátku září, kolečko mám rozložené do listopadu, nijak to neženu, pa, pa :mavam: Anina

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.15 20:33
Vendulka

Ještě, k psychologovi a k tomu co operuje, jdu 2.11.,pak se uvidí. Je fakt, že se taky moc těším, nebojím se toho, ani, že bych pak nemohla jíst co mám ráda, múže se, jen zkrátka méně :D, pa, pa :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 13.10.15 07:54
Vendula67

Ahoj Vendýsku, krásné ránko,

musím říct, že máš ženitááálnííí nápad ;) Záleží na tom v kolik by to bylo…myslím, že kolem 13:00 bych se mohla „uvolnit“ nějako…a v 14:00 být na klinice… :lol:
Ale počkáme co Sonička, jak bude moct a v kolik… :palec:
Jinak bychom se mohly sejít klidně v Praze, aby Soník nečekala na klinice od rána…

Od včerejška nějaký kašlíček..sakriš… u mě s cukrovkou se toho budu zbavovat do Vánoc.. :zed:
Tak zatím páčko, musím makat… mám uzávěrkyyyyy :poblion: :P :lol: :D

Vendul48
42 příspěvků 14.10.15 19:17
Aničce

Ahojky Ani, věk nehraje roli naopak jsi šikulka, že chceš se sebou něco udělat. No máš to s tím jídlem rozházené. Když jsou nervy jde to samo, ale kdo stojí o to mít nervy, aby byl štíhlý. Takhle to bude nejlepší, pěkně v klídečku, vyrovnaná a štíhlá :D Ale hlavně se ti odlehčí zdravotní potíže. Ty asi půjdeš na operaci ještě tento rok, tak se máš na co těšit a pak nám budeš psát jak ubývají kilečka :D Tak zatím papa :mavam:

Vendul48
42 příspěvků 14.10.15 19:30
Martince

Ahojky Marti, tak ty zvracíš (podle smajlíka) nad uzávěrkama :lol: Zlatíčko, ve 14h je nějako dlouho ne??? Ta restaurace má u OB otevřeno do 15h. Marti já to směřuji k OB, trošku sobecky kvůli sobě :oops:, protože pojedu autem a tam v pohodě zaparkuji. Já mám hrozné bolesti nohou a nikam na tramvaj…nedojdu :,( víš? Uvidíme jak si psala podle Soniny v kolik tam má být. Já se uvolním z práce na 2 hodiny kdykoli od rána do tří, protože musím domů vyvenčit psí mimi. Syn je čtvrtky na florbale do 18h. Tak zatím papa :mavam: a nezapomeň na oběšený myši :lol: A brzy se uzdrav :srdce:

Hedvika73
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.15 21:58

Ahojky,
tak jsem včera byla prvně v OB klinice a první pohovor s paní doktorkou byl bezva. Vyděsily mě výsledky tuku v těle…Už vím co mě čeká za kolečka, už jsem objednaná. Jen jaksi pořád váhám, zda-li do toho jít. Bojím se operace a bojím se, že nezvládnu už do konce života jíst jen kelímek jídla po 3 hodinách. Takže tak ke mě…buď budu už napořád tlustá a umřu brzo na komplikace s tím spojené a nebo se s tím nějak musím poprat…

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.15 22:13
Vendulka

:mavam:Vendulko, jsi strašně milá, až se dozvím co bude dál, určitě napíšu, však i Vám, děvčata to uběhne, nový rok je tady za chvíli, jste mladé, tak si pak"nového těla" :D ještě užijete dosytosti, věřím, že se to dá zvládnout, jde o zdraví a o to nám, tady všem, jde hlavně. Berme to jako pomocnou ruku, zeštíhlení jako třešničku na dortě :mrgreen:,měj se krásně, ty i všechny zde, slečny a paní, An :mavam:

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.15 22:35
Hedviko

:mavam: Ahojky, neboj se, dobře vše dopadne, zkusit se má všechno a tohle je hlavně o zdraví, mě trvalo rok, než jsem k tomu došla a to už nejsem nejmladší :( :D, přečti si celou diskuzi tady, dá se najít i jinde na netu, je více pozitiv než negativ. neměla jsem strach ani z „gastro“,spíš, že tam najdou něco, co tam nepatří :nevim:,nejsem zrovna typ, co chodí po doktorech, jen když už musím, mám astma, vysoký tlak. Nechala jsem si gastro udělat nosem, platila 300kč, ale bylo to jen „štípnutí“v nose, trochu slz, né bolestí a výsledek o. k :),neboj se, výsledek za to stojí, :D :mavam:,An

Hedvika73
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.15 23:23
Aničko

Moc moc děkuji za podporu. Na 90% jsem se rozhodla, že do toho půjdu, ale stále jsem na vážkách. Ale i tak si říkám, no tak to zkusím a když nezhubnu, tak si nechám ty stehy ze žaludku zase vytáhnout :D A Aničko, ty tvé dvě kolegyně byly na plikaci?

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.15 00:02
Hedvika

:mavam: moje milá, je to prostě v hlavě každého z nás, musí se k tomu dojít. Když jsem to slyšela od kolegyně, tak se mi to také nezdálo, jím špatně, nepravidelně, neřekla bych, že se přecpávám, ráda vařím, snažím se teda jíst aspoň zdravěji, nejím vůbec pečivo, jen chleba nebo celozrnný, nesladím, mám strach z diabetu, v rodině je :,(,bílé jogurty, jogurtnápoje, miluji maso :D, brambory, zeleninu i ovoce, na sladké moc nejsem.Ano,obě kolegyně jsou po plikaci, jedné je 46l.,druhé kolem 30ti, ta je dnes opravdu postavou modelky :D, ta starší je, mi teda přijde, až moc hubená, i dr.na OB jí říká, ať už nehubne, ona má teda k tomu i dost pohybu kolem domku, to já teda moc ne, jen z práce do práce :) a domácnost, občas pěší výlet, ale vypadají super :potlesk:,jedí opravdu vše!!!,jen teda dodržují tu hmotnost, ono to ani jinak nejde Říkám, neboj se, operace se dá zvládnout, jo, teď šel i muž!,kolega! Ten, zatím nevím, jak na tom je a nic tan neřežou a dá se to vrátit! Pa, pa :mavam:

Vendul48
42 příspěvků 15.10.15 05:51
Kočkám

Krásné čtvrteční ráno kočky, jupí zítra pátek. Přejí Vám krásný a usměvavý den. Běžím do práce a navečer napíšu. :lol: :srdce: :kytka: :mavam: :mavam:

Hedvika73
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.15 07:06
An

Ahojky holky a především An :-)
Jsme obě masožroutky :-) Já také miluji maso a sladké nejím vůbec, někdy opravdu jen z donucení, když máma něco upeče. A děkuji za podporu. Držím právě dietu, udělala jsem si do práce plnou misku zeleniny, kedlubny, okurky a ředkvičky. Nařídila budíka na jídla po 3 hodinách a chci se ujistit, že ty tři hodiny vydržím, pokud to delší dobu vydržím, jdu do toho :-) Až budeš mít psychologa za sebou, musíš mi povědět na co se tě ptal, toho se nějak obávám, připadám si někdy jeblá :D Hezký den všem :*

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.15 11:15
Heduška

Ahojky, no vidíš, tak je to správné :D, já si do práce také dělám krabičku, nakrájím sýr30%,cherry rajčátka a nějaký tekutý jogurt, pití, maxjemně sycena voda, bez příchutí, snažím se po těch 3hod. Také papriky a zelenina vůbec je super, ovoce jen dopoledne, to si dám klidně banán, když mám odpolední a vím, že to bude přes půlnoc, tak si vezmu plátek chleba se šunkou, je dobré na ni nešetřit, aspoň 90% Jinak, kdo si někdy nepřipadá jeblej :D? Určitě to máme všichni :D Mám radost tady si popovídat, jsou tady všechny moc milé, jsme tady na jedné lodi :D, každá(ý(tady máme nějaký problém, je dobré mít spřízněné duše a nebýt v tom sama Napíšu jistě, jak bylo u psychologa, na něm prý dost záleží, jde o to, zvládat stav po operaci, než si tělo zvykne, nakonec si zvykne :D, jako člověk sám ;),skoro, na vše. Mám dnes volno, proto si občas odskočím sem, jinak mne čeká pracovní víkend a právě odpolední přes půlnoc, tak vymýšlím co dobrého :D na zub sebou, zatím pa, drž se a vůbec všechny tady milé ženy a dívky :mavam:,Anina

jullka
27 příspěvků 15.10.15 11:40

Holky všechno je to o jídle, jaké jídlo sníte tak dlouho vydržíte bez jídla. Po operaci se bude snažit jíst mnohem zdravěji a tím i plnohodnotněji. Nebude Vás trápit že si dáte 3× týdně lososa :-D chce to hodně bílkovin a málo příloh :-D a pak hlady netpíte.
Momentálně moje porce dnes každého pobaví a někdy si ještě schovám na potom :-)

Abych shrnula stav po operaci 2měsíce - jsem spokojená, veselá, netrpím hlady ;) ale co hlavně když se dívám na sebe :-) tak se musím pochválit :mrgreen:

Pááááá

Martika 76
164 příspěvků 15.10.15 12:11
Vendula67

Ahoj Vendulko

tak jo… zdrhnu v 11:00 a v Pze budu za necelou hoďku… tak by to už šlo, ne? Jinak, není problém, aby jsme se sešly někde blízko tebe, ať nemusíš nikam ťapkat.. :palec:
Ale počkáme co Sonička…
Na myši nezapomenu ani náááhodou :lol: :P a nezvracím(jen obrazně nad těmi uzávěrkami :mrgreen: )

Měj se krásně a měj fajn víkend, já jednu z práce na chalupu… tak to bude zase mazec :pankac:

:*
anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.15 12:13
jullka

:mavam: ahojky, jsi hvězda, takové zprávy tady potřebujeme :potlesk: :D, jasně, že to je o jídle a není potřeba se po operaci šidit :D, držím palce a vůbec všem, ať už to mají za sebou nebo jsou před, pa :mavam: :mavam: :potlesk: :D

Martika 76
164 příspěvků 15.10.15 12:27
Ahoj všem :o)

Nazdárek holky!

Koukám, že někdo je nerozhodnutý na 100%…tak to ale nemá cenu do toho jít… i když snad nejdůležitější je zdraví… tak jak to bylo myšleno???

Napsat na papír PRO a PROTI… protože věřím tomu, že zvítězí PRO… malé porce nikoho trápit nebudou, když bude syt po malém kalíšku… a sebevědomí se zvedne o 500%… o tom žádná… určitě potvrdí ty dámy, které již jsou po operaci… :palec:

Já se nemůžu dočkat až na ní půjdu…tak holky! Přehodnotit a čekám na reakce :*

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.15 12:46
Martika 76

:mavam: naprosto s tebou souhlasím :potlesk:,ale chápu, že na počátku jsou obavy, to před každou operací, beru to jako pomocnou ruku, hubnutí bude snadnější, hlavně se určitě zregulují zdravotní problémy a opravdu vidím denně v práci ty výsledky kolegyň a jedí naprosto vše, na etapy, rozhodně jim to nevadí jsem ráda, že ta možnost plikace tady je :),také se šíleně těším :D :mavam: Anina

Hedvika73
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.15 17:23

Holky, jsem trochu nerozhodná, bojím se narkózy a taky, že to nepomůže a že budu všem jen pro smích…nechala se řezat a pořád je jak bečka :-( Jím po třech hodinách, zeleninku, k obědu hrstku rýže a kousek masíčka, za chvilku poslední jídlo dne, už se mi chladí zeleninový talířek v ledničce :-) nemám problém to nějakou dobu vydržet, ale jedno vím, že teda svíčkovou s pěti, už si po opce nedám nikdy, tak si říkám, dám si jí naposledy, ale zase podvádím jen samu sebe…Pořád bych raději Tubulizaci, nějak si myslím, že ty holky mají lepší výsledky, u plikace mě zarazilo rozmotání, špatné stehy, které se po čase v žaludeční kyselině rozpustí…píšu jen, to co jsem četla na bandingu a jak myslím tady psala Vendulka, to špatné hodnocení OB kliniky mi taky nějak nedá spát…:-( To vše dohromady dělá tu nerozhodnost. Jinak vím, že pokud zhubnu, přestanou mě bolet kyčle a kolena a možná srazím tlak a cukr taky klesne o malinko níže, pocení v létě je hrozné, zadýchávání jen do pár schodů…ani nemluvím…vím moc dobře to PRO, ale nějak vylézá i to PROTI…mám čas do 29.10. kdy jdu na OB kliniku na kolečka…Koukám zrovna na stránky vojenské nemocnice, červíček hlodá, že půjdu tam.

Hedvika73
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.15 17:28

No ale ještě nemám ani jedno vyšetření, takže počkám jak dopadnu :-)

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.15 17:39
Hedvika

:mavam: jo, jo, to jsem také četla, ale je to už staršího data, pořád převažují ta pozitiva. Jistě, že nemusíš zrovna na OB kliniku, v Praze i v jiných městech jsou další nemocnice, kde tyto zákroky dělají, ale je to věc názoru, já za sebe jsem líná hledat něco jiného, dala jsem na doporučení, jsem spokojená. Přiznám se, že do jiné operace bych nešla, plikace mi přijde nejméně drastická, nic neřežou, nepřidávají, je to vratné, ale to je pouze náhled :)

Vendul48
42 příspěvků 16.10.15 16:01
Jullce

Ahojky Juli :D, to je fajn, že jsi se ozvala. Moc moc blahopřeji :kytka: a fandím ti. Že máš lepší náladu po operaci?? Juli napiš mi prosím kolik si od operace zhubla, já vím jsem zvědavá, zajímá mě to a taky budeš tím motivovat Hedviku.Papa něj se krásně :potlesk: :srdce: :mavam: :mavam:

Vendul48
42 příspěvků 16.10.15 16:44
Martince

Martinkóóó ahóóój, ty jsi už na chaloupce, tak si hezky odpočiň :D Marti, to by bylo super kdybys byla v Praze ve 12.Až se vrátí Sonina tak to přesně doladíme a bude super, že se uvidíme už brzy 8o. A 29tého jde Hedvika na kolečko když si to tedy nerozmyslí :cert: tak by nás mohla taky vidět. A moc milá je Anička tu bych také moc ráda poznala :dance: a je z Prahy tak že by taky přišla??? :roll: A Liduš, ta se úplně odmlčela. Kočičko napiš co ty na to a zatím papapa :mavam: :mavam:

Vendul48
42 příspěvků 16.10.15 18:53
Aničce

Aničko ahojky, ty tak krásně píšeš od srdce, pravdu, jsi jako kniha. Hezky si mezi nás zapadla :srdce:.Jak si četla výše plánujeme se setkat 29.10.se Soninou, ta tedy o tom ještě neví, protože se griluje v Egyptě :lol:,jde na kontrolu a je z daleka tak bychom jí s Martinkou ušetřily cestu, protože jsme plánovaly setkání na listopad. Myslela jsem na Tebe, ty jsi milá, mohla by jsi si to zařídit v práci a také přijít :nevim:.Vím, že máš tu práci složitější. Ráda bych tě poznala :D. Zatím pa :mavam: :mavam:

Vendul48
42 příspěvků 16.10.15 19:13
Hedvika

Naše milá Hedvi, tak ty takhle váháš???Anička ti to vše napsala úplně suprově. Také jsem byla nalomená kvůli pověsti na OB. Ale to protože jsem četla v bandingklubu.Ti snad všichni jdou proti OB, když jsem tam četla měla jsem deprese a chtěla jsem jet na operaci do Jablonce.Pak jsem se uklidnila a uvědomila si, že OB byla první v Čechách kde provedli plikací, zabývají se tím od svého vzniku. Také důvod byl, že jsem z Prahy 3 a tam je také OB. Nebudu cvok jezdit mimo Prahu když mám specializovanou kliniku tady. Na bandingklub už jsem od mého rozhodnutí nešla, našla jsem super Vitalion, super holky, super příspěvky, holky tady nelžou nemají důvod. A proč Plikace?? Je nejmodernější, něj šetrnější, nedávají nic cizího do žaludku a nic neřežou :palec: myslím skvělé důvody. Nikdo se ti smát nebude, protože zhubneš to je jasný. A narkóza té se neboj. Za poslední rok mám za sebou 4 operace a vždy jsem se probudila a špatně mi nebylo. Plikace stojí za to, že ti pomůže od nemocí způsobených nadváhou a já chci být zdrává tak proto se na ní těším :dance: Lepší začít jednodušší operací a v případě, že bys zhubla a chtěla víc můžeš jít na tubulizaci, ale proč si hned nechat řezat žaludek. A svíčkovou s pěti si dáš v pěti dávkách :lol:.Ještě to promysly, je to ohromná šance. Změní se ti život k mnohem lepšímu. A můžeš se s námi setkat jestli chceš. Tak papa a napiš :srdce: :mavam: :mavam:

Vendul48
42 příspěvků 17.10.15 06:01
Hedvika

Krásné sváteční ráno Hedvi, vše nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky, pohody a správného rozhodnutí o operaci Ti přejí k Tvému dnešnímu svátečku. Užij si hezký den. :kytka: :kytka: :kytka: :srdce: :mavam: :mavam: papa

anna 57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.15 08:00
Vendulka

:mavam: ahojky, koukám do prac. diáře,29.10.bych Vás mohla všechny vidět :),už dávno jsem si psala o volno, u nás se to „plánuje“ dopředu, nepřetržitý provoz, ještě bych to upřesnila včas 8o, jinak večwr jsem mluvila s mladší kolegyní, jak jsem tady psala, rok po plikaci má dole 38kg!,má nyní 73 :potlesk:,kůži na pažích má mírně volnější, cvičí, ale opravdu bych to nepoznala, mladá kůže je holt elastická. Jí všechno, i tu svíčkovou :D, hlavně dodržovat pití před jídlem a po, je to od zvyku, po operaci měla pocity, jako většina tady, ale dá se to prý zvládnout :D, vypadá opravdu nádherně. Já osobně se nebojím, jak jsem načetla různě na netu názory lékařů, opravdu se pak upraví zdrav. problémy, o to nám tady jde všem, já jsem rozhodnutá už dávno, vím, že po zhubnutí nebudu jak 20tiletá, neřeším ani příp. plastiky, na to je dnes kvalitní prádlo :D, ale pro mladší to je dobré řešení. Zatím pa, pa :mavam:,vyjde-li to, snad se setkáme, opatruj se Vendulko, i vy další tady :mavam: :srdce: :mavam:

Vendul48
42 příspěvků 17.10.15 08:23
Aničce

Ani a kde ty v Praze bydlíš?? To je super, že máš volno, Sonina zítra přijede tak se bude divit co jsme tady naplánovaly. Napíše v kolik tam má být a uvidíme. Ta kůže po operaci, no je jasné, že bude pak volnější, budu muset cvičit, nejvíc se bojím břicha, protože v něm mám nejvíc tuku, tak potom to budu mít jako zástěru :lol:..Zatím papa a krásný den :mavam:

Vendul48
42 příspěvků 17.10.15 08:32
Soničce

Ahojky Soničko, tak Tě vítáme zpět i když se ti určitě nechtělo od moře :D. Za ten týden jsme tady přivítaly Aničku a Hedviku. Napsaly jsme toho tady dost tak si počteš. No a také jsme na Tebe něco vymyslely :roll: Když jedeš 29 na kontrolu a už tady budeš tak bychom udělaly to setkání, každá souhlasí a ty taky viď? :lol: Ušetříme ti cestu sem jezdit v listopadu. Tak co ty na to??? :dance: A jaká byla dovča?? Papa :srdce: :kytka: :mavam: :mavam:

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 53 Další »
Váš příspěvek