Plikace žaludku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 53 Další »
Martika 76
164 příspěvků 21.9.15 09:29
Soňa59, Vendula67

Ahoj holky!

Soni, ty jsi fakt borec… jak ti sedla kašovitá mňamka pro mimča? :lol:

Jinak u mě nic nového, těším se na leden a zatím se snažím hodně chodit a jíst dietně..dokonce mám pocit, že hubnu.. Trošku si myslím, že je to v hlavě… jak se člověk hodí do klidu a pohody, najednou to jde ;)
Ale do ledna nedám dolů 30kg… takže plikace bude..

Vendulko, tebe také zdravím mocmoc… škoda, že nejdeme spolu už v lednu.. no už aby to bylo a pak hned březen :mavam:

Mějte se fááájn!

jullka
27 příspěvků 21.9.15 13:52
Soňa59

Soni tekutou stravu jsem dala 9dní pak jsem přešla přesnídávky, tvarohy, kašičky.. to jsem dala týden a pak hurá na tuhou stravu brambor s šunkou, brambor -kuře… jo a když jsem měla na tekuté stravě chuť na maso tak jsem udělala brambor se šťávou z výpeku :-) to bylo dobréééé :-D
Dneska jím úplně vše jen vajčka jsou těžká :-) na žaludeček :-D
Mám jeden rituál a neřest, každou neděli peču a snídám tudíž skladké :-) toho se prostě nevzdám.
Jo a ještě jedna věc přestala jsem pít kávu a nahradila jsem to CAREM počíta se do pitného režimu a ucucávám ho celý den v práci. Do práce jsem nastoupila 4den po operaci a vše OK.
Ještě tu někdo psal o nadýmavostu :-) koupila jsem ESPUMISAN pomohl mi opravdu to pomáhá.
1. října jedu na kontrolu tak doufám že dostanu pochvalu :-) chtěla bych tam jet o 10kg hubenější ale to už asi nedám :-( jde to teď mnohem pomaleji než z kraje po 3týdnu se to všechno ustálí a pak už se hubne 0,3-0,5kg týdně.
Na váhu pak nechoď tak často jen tě to ztresuje, vím o čem mluvím už chodím jen jednou týdně :-D hihi v něděli před tím sladkým :andel:

Tak držím palečky a když by nějaký dotaz tak šup sem s ním.
Páááá Jullka

Jessina94
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.15 14:23

@Vendula67
AHoj holky :))) omlouvám se, že jsem nenapsala, byla sem hodně zaměstnaná, teď už můžu jíst díky bohu uplně vše :D. Ale ještě před týdnem jsem spoustu věcí zvracela, ale úplně to zmizelo, mám dole i s těmi kily před operací dohromady 14 kilo a od doby od od operace 10, je to za měsíc docela dobrý, je to i vidět a sem moc ráda, jim opravdu vše, malé porce a hodně koušu :), 2. října jdu na kontrolu tak uvidím co mi řeknou :). Všem Vám držím palce :)

Jessina94
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.15 14:42

Jinak Vendulko punčochy ráda pošlu :), já měla obvod stehna 70, teď mám 62 :D

Vendul48
42 příspěvků 22.9.15 20:14
Soničce

Ahojky Soni, tak to byla vážná operace, ještě, že na to přišli. Já jsem se ptala proto jestli nemáš problém s kloubama, tak jsem chtěla vědět jestli se ti trochu ulevilo, říká se, že na klouby každé kilo dolů je znát. Měj se zatím moc hezký..papa :mavam: :kytka:

Příspěvek upraven 22.09.15 v 22:30

Vendul48
42 příspěvků 22.9.15 20:18
Martince

Ahoj Martinko, já jdu v lednu v týdnů od 4.1. a ty až potom viď? To jsi šikulka, že hubneš, to blahopřeji :kytka:.Ono nám to uteče, ale je to škoda, mohly jsme to mít za sebou nebýt té pojišťovny. Papa :mavam:

Vendul48
42 příspěvků 22.9.15 20:23
Jessina94

Ahoj Jessi, tak jsi pěkně zhubla, to jsi dobrá. Já ti napíšu svůj mail vendysek. h@seznam.cz napiš mi a já ti pošlu adresu kvůli těm punčochám. A můžu ti je zaplatit předem na účet. Tak se ozvi, děkuji. Papa :mavam:

Příspěvek upraven 22.09.15 v 22:01

Vendul48
42 příspěvků 22.9.15 20:23
@Vendul48 píše:
Ahoj Jessi, tak jsi pěkně zhubla, to jsi dobrá. Já ti napíšu svůj mail vendysek. h@seznam.cz napiš mi a já ti pošlu adresu kvůli těm punčochám. A můžu ti je zaplatit předem na účet. Tak se ozvi, děkuji. Papa :mavam:
Martika 76
164 příspěvků 23.9.15 09:29
Vendula67

Ahoj Vendýsku,

ty máš 4.1. vyšetření? U mě to vypadá, že už jenom 11.1. interna a prý když budu jinak zdravá… tak tradáááá 18.1. operace :lol:
Už se těším!
Měj se krásně :mavam: :kytka:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.15 10:32

Zdravím všechny :) Tak konečně se mě břicho odplynovává (nebo jak bych to napsala) - prostě netlačí to na plíce při předklonu :) Měla bych jíst ode dneška kašovitou stravu (po 14 dnech), ale už si klidně dám kousek masa a důkladně ho rozkoušu, nebo brambory (kaše mě nechutná :)… Já jsem to pochopila tak, že Vendulka jde na operaci v týdnu od 4.1., že si to na pojišťovně nějako zařídila… Pro Jullku - já se hned od začátku vážím jednou týdně, je to takové rozumnější, než skákat na váhu každý den. Tak se mějte hezky a užívejte krásný podzim :) pa, pa :mavam:

H.Lidus
55 příspěvků 23.9.15 14:09
Ahojky..

Tak jak jistě víte, moje plikace probíhala a probíhá o hodně hůř než u ostatních.. Ale. Lepší se to.. Už zvracím jednou denně, mléčné výrobky ještě nepiju, nejím.. Začnu testovat o víkendu.. Stále spím v sedě.. Včera už jsem i kakala.. :-D v pondělí jdu na vydání stehů.. Je týden po operaci a dnešní váha ukázala - 7,5 kg.. :-) dnešní noc byla v pořádku bez probuzení.. Protože do včerejška jsem se probouzela 2× za noc se silným kašlem hlenů a hned zvracením..

Čaj je green tea cranberry (pickwick).. Je výborný.. Naprosto ho miluji.. A to mám ráda jen černé čaje.. Tento jsem si oblibila a hodně mi pomohlá..

Jinak jak se máte vy, dámy? :-)

Vendul48
42 příspěvků 23.9.15 15:25
Martince

Ahoj Marti, já jdu v týdnu od 4.1.2016 na operaci, přesný den mi teprve řeknou. 8.12.2014 jdu na předoperační vyšetření. Tak mě mrzí, že se budeme míjet. :mavam:

Vendul48
42 příspěvků 23.9.15 15:44
Holkám

Ahojky děvčata, tak to napíšu pro všechny :D Sonička správně pochopila, že operace v týdnů od 4.1. Já jsem pojišťovně napsala žádost o výjimku, docent OB mi zaslal na mail výpis všech mých nemocí abych to přiložila k žádosti. Sekretářka OB mi volala, že mi určitě pojišťovna vyhoví když mám tolik nemocí a operaci povolí ještě letos. A víte co pojišťovna??? Poslala mě někam, prostě je to nezajímá. Původně jsem měla termín až na březen, ale na základě celé té situace mi sami zavolali z OB a dali tento termín v lednu.Tak to celé na vysvětlenou :lol: Můžu OB jen a jen chválit jak se za mě postavili.SONI ty jsi si to papání nějak urychlila, hlavně, že ti je dobře. Tvá operace a stav po ní se vůbec nedá srovnat s Liduš. To jsem zvědavá na sebe. Liduš to se nedivím tomu úbytku když denně zvracíš, snad to bude už lepší. A jsi v Čechách nebo si odjela do Německa??? Tak zatím ahojky Vám všem :srdce: :kytka: :mavam:

H.Lidus
55 příspěvků 23.9.15 15:56
Vendulka

Jsem už v Německu.. Udržím v sobě jen kolu, čaj, vodu.. Jen když si dám víc, tak to hodím.. :-D to je jednou za den a jen vyfluslá ta pěna..
Nemám vůbec hlad.. To je můj problém.. :-D

Hold to jde u mě pomalu.. Co můžu dělat.. Naštěstí mě bříško už nebolí, ani nic necítím.. :-)

H.Lidus
55 příspěvků 23.9.15 16:55
Pro všechny

Ale nebudu vám lhát.. Hodně mě to znepokojuje že ještě mi není dobře a občas něco vyzvracím a ještě jsem nezačala ani s mléčnými výrobky.. Je tu někdo, komu to trvalo taky dlouho?

Hrozně se začínám bát, zda je to normální a prostě to jen někomu trvá a nebo je se mnou něco špatně.. :-( docela začínám mít trápení.. :nevim: :?

Vendul48
42 příspěvků 23.9.15 17:07
Liduš

Liduš, trápení už ne!! Trápila jsi se před operací a nebudeš se trápit zase. Dnes už je asi pozdě, ale ráno zavolej na kliniku ať ti někoho kompetentního spojí a musíš to s ním probrat.Jsou holky co 3 týdny nabírají sílu a mají neschopenku a pak je zázrak Sonina, co neví, že na operaci byla. Ale myslím, že více je těch co jim dobře není. Jullka dokonce nastoupila do práce 4 den po operaci. Liduš ty musíš být unavená vždyť nemáš žádné živiny. Ani nutridrink si nezkusila? Papa

H.Lidus
55 příspěvků 23.9.15 18:25
Vendulka

Právě že unavená nejsem.. To je ten problém.. Je mi happy, když zrovna nechci vyplývát sliny nebo nepřemýšlím kde je problém.. Nutridrink jsem zkoušela ale šel ven a ještě druhý den jsem ho plyvala.. Jediný co je úplně super a drží je kuřecí bujón..

H.Lidus
55 příspěvků 23.9.15 18:31

Piju vodu, jsem ok.. Piju čaj, jsem ok.. Piju kolu, jsem ok.. Jím bujón, jsem ok.. Vyzkouším doporučený 100% džus s vodou a jde to ven.. Vyzkouším mléko, jde to ven.. Vyzkouším nutridrink, jde to ven.. Dala jsem tekutý jogurt, šlo ven..

Nemám bolesti, nejsem unavená..

Martika 76
164 příspěvků 24.9.15 08:37
Vendula67

Ahoj Vendulko!

tak to moc gratuluji! Nevím jak to OB udělali, ale super! Škoda, že se mineme, ale je možné, že se sejdeme u jiné kontroly, ráda bych tě poznala, jsi super pisatelka ;)
Fandím všem fajn lidem a ty mezi ně patříš! :mavam: :srdce: :kytka:

Martika 76
164 příspěvků 24.9.15 08:40
H.Lidus

Ahoj Lidko,

moc mě mrzí jak ti to nejde s jídlem… možná z tekutin přejdeš rovnou na pevnou stravu…? Já bych aspoň zavolala na OB a poptala se po telefonu na radu..co s tím…
Hlavně ať nejsi dehydratovaná a cola ti dodá aspon trošku energie…

Držím ti pěsti, ať ti je co nejdříve líp :kytka: myslím na tebe :hug:

Martika 76
164 příspěvků 24.9.15 08:44
Soňa59

Ahoj Soničko, sluníčko!

Ty jsi fakt řízek :lol: opravdu…super žena!
Nemám nic nového, jen tě chci pozdravit, protože je fajn číst tvoje řádky.

Přeji ti krásný den a budu se těšit na další zprávičky :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 24.9.15 08:45
H.Lidus

Liduško,

moc děkuji za ten čajík…

PS: budu čekat na další zprávy(věřím, že příjemnější)

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.15 12:59

Zdravím děvčata, myslím, že by jsme se mohly někdy v Praze sejít. Jsem sice 150 km od Prahy, ale za to poznat Vás bych tam určitě přijela… třeba až pojede Liduška (má to asi z Německa nejdál) na kontrolu, tak by jsme mohly posedět někde u kávičky :) Co vy na to?

H.Lidus
55 příspěvků 24.9.15 13:59

Soňa.. Ja souhlasím.. :-) ráda bych se viděla s dalšími co též mají tuto operaci jako já.. :-)

Vendul48
42 příspěvků 24.9.15 17:40
Martince

Ahojky Martinko, teď jsem přišla domů, přes den nejsem na internetu. A čekalo na mě takové krásné pohlazení na duši od TEBE. :hug: Jsi moc hodná holčina, děkuji Ti. Marti víš, že jsem zapomněla kde bydlíš a jestli máš děti? Napiš mi to prosím, mě se nechce to tady hledat. Já bych byla též pro nějaký srazík třeba v té restauraci u OB. :potlesk: Martinko, já myslím, že jim někdo vypadl z plánu na operaci tak mi zavolali. Zatím papa a hezký večer :srdce: :kytka: :mavam:

Vendul48
42 příspěvků 24.9.15 18:59
Bobinkóóó

Ahoj ty holka jedna, kde ty jsi??? :lol: Ty jsi už štíhlá tak s námi nemluvíš viď??? 8o Koukej něco napísat, já na Tebe nezapomněla. :dance: :kytka: :mavam:

Vendul48
42 příspěvků 24.9.15 21:00
H.Lidus

Liduš a nás s Martinkou když nemáme operaci vidět nechceš jo??? :mrgreen: :cert: :jazyk: :D :D :D

H.Lidus
55 příspěvků 24.9.15 21:09

Vendulka.. Mno samozřejmě že jo.. To bylo pro všechny
:srdce:

Martika 76
164 příspěvků 25.9.15 08:06

:mavam: Nazdárek!

Jééé a víte, že jsem včera uvažovala o tom, že napíši, aby jsme se někde sčuchly? :lol:

A už je to tady! Moc ráda vás všechny poznám i když jsem jak já, tak Vendulka teprve před výkonem k lepšímu zdraví ;)
Tak teď už jenom nahodit termín a za mě kromě 2-3.10., 16-17.10. bych mohla… jen nevím jestli si to naplánujeme na sobotu, nebo v týdnu… v týdnu je jedině problém, že by jsme si musely brát dovču..(myslím mimopražští)…

Těším se na návrhy! Zatím mějte krásný den!! :mavam:

PS: Lidko, už je líp??

Martika 76
164 příspěvků 25.9.15 08:22
Vendula67

Ahoj Vendýsku, krásné slunečné ránko!

Chápu, že je nás tu moc a nemůžeme si pamatovat vše :lol:
Tak já… : Marta, 39 let, jedno dítě, jeden malý pejsek… bydlím ve Veltrusích (20km nad Prahou) ;)
Tak já se těším se na setkání, jestli nám to vyjde! :potlesk:

Všechny holky jsou moooc fajn!

Měj se fajn, krááásný den..! :mavam:

H.Lidus
55 příspěvků 25.9.15 09:26

Ahojky..
Prosím, nejsem Lidka.. Lidka je pro jméno Ludmila, já jsem Lýdie.. Takže ne Lidka.

Jinak včera jsem celý den nezvracela, poprvé.. :-) takže jsem velmi šťastná.. Už se snad začíná dařit.. :-) doufám že to tak pujde dobře, jako včera.. :-)

Martika 76
164 příspěvků 25.9.15 10:21
H.Lidus

Ahoj Lyduško ;)

takto by to šlo? ;) Za mě omluva, odvodila jsem si jméno podle přihlášení…
Já jsem taky Marta a všichni mi říkají Martinka, ale hlavně, že mám od koho čerpat informace a mile si pochatovat :kytka:

Super, že máš úspěšný den za sebou, teď už to bude určitě lepší a lepší! :potlesk:

Přeji ti kráááásný den :mavam: :mavam: :mavam:

Vendul48
42 příspěvků 25.9.15 16:37
Kočkám

Tak teď se pěkně všechny přejmenujeme po měsíci psaní :D Je jasné, že to každý odvodí od jména přihlášení. Důležité je, že jsme se všechny hezky oslovovaly. Tak k srazíku, jo já jsem prosím Václava křtěná, ale všichni mi říkají Vendulo apod.,Soničko, Martičko, Lýdinko já to mám nejblíže tak se přizpůsobím. Jen můj názor, myslím, že by byla lepší sobota, kvůli holkám z daleka a nebo jestli určíte všední den vezmu si klidně dovolenou. Tak se těším a zatím papa :srdce: :kytka: :mavam:

H.Lidus
55 příspěvků 25.9.15 19:41

V pořádku.. Jinak tedy pro upřesnění jsem Lýdie, takže Lída, Liduš, Liduška, Lidynka, atd.. Těší mě :-) znova :-D

Ženy, pochlubím se.. Dnes je to druhy den co jsem nezvracela a cítím se úžasně a dobře.. Dokonce jsme měla Müller drink konkrétně mléko se skořicí a karamelem.. Měla jsem 80 ml a nevyzvracela jsem ani kapku.. Drží se to tam jak had a cítím se skvěle.. Jen bych hrozně moc chtěla bramborovou kaši s tím mletým masem.. Úplně se mi sbíhají sliny.. :-(

Hezký večer :-*

jullka
27 příspěvků 26.9.15 20:35

Pozdrávek po kontrole

tak jem byla včera na kontrole měsíc o opce a byla jsem pochválená 10kg dole :-) další kontrola až únoru :dance: myslím že kontrola mohla proběhnout telefonicky :-D. Byla jsem zvážená a pan doktro se mě optal jak mi je - říkám vše OK a jela jsem domůůůů :-) ale je dobré že vím, že mi moje váha přidává 0,6kg hihihihi

Tak zatím pa všem a ať se daří

Vendul48
42 příspěvků 26.9.15 21:36
Jullce

Ahojky Julinko, to ti moc gratuluji :kytka: 10kg to je moc hezké. Ty už papáš vše viď? Chci se zeptat jestli děláš to, že před a po jídlem nepiješ. Děkuji a měj se moc fajn. :mavam:

jullka
27 příspěvků 27.9.15 20:57
Pro Vendul

Vendul ano pred jidlem dodrzuji pul hudinu bez piti jinak tu danou porci nesnim a pak mam hlad driv nez za tri hodiny. Jinak dnes u nas byl mejdan a vse ok jedla jsem dort i rizky ale jen v miniporcich a po radnych prodlevach. Jesem trochu precpana ale to bude tim rizkem v osm vecer :jazyk: jinak vse Ok pitny rezim se dal dodrzet bez problemu a chute nejsou kdyz je clovek nplny tak chute nejsou.

Preji vsem krasny svatek zitrejsi :kytka:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.15 18:40

Ahojky děvčata, musím se ozvat po delší době, ale prodloužený víkend byl náročný - pátek, sobota u rodičů v Kutné Hoře - nakoupit jim, trochu poklidit, a při návratu vlakem už na mě čekal na nádraží 5-ti letý vnuk a byl tu až do dneška. A bylo: cyklistické závody u nás v Mýtě, pak výstava modelů mašinek v Chocni, a dnes v lese na houbách… jsem ráda, že si zítra v práci trochu odpočnu :) K tomu srazu - je mi úplně jedno jestli ve všední den či o víkendu. Ale v termínu od 12.10. do 25.10. chci jet se synem do Egypta. Trochu si odpočinout a ještě se prohřát po tomto náročném roce :)… Jullko šikulka :) akorát mě zaráží, že já jdu až za 2 měsíce na kontrolu po operaci. Ale každý doktor si to asi určuje podle volna ;) Tak pa, pa :mavam:

Martika 76
164 příspěvků 29.9.15 08:13
Ahoj bojovnice !

Všechny vás zdravím, krásné pondělní ránko! :mavam:

Jak Soňa, tak i já měla náročný víkend, byla procházka v lese na celý den… rádoby houbaření :lol:
A už jsem se těšila na vááás!!
Julko: VELKÁ GRATULACE, JSI DOBRÁ! :dance:
Liduško: PECKÁÁÁÁ :potlesk:
Soni: dovolená…to je paráda..taky bych jela za sluncem..
Vendýsku: děkuji za logistickou podporu… také jsem pro sobotu.. dovolené mi už moc nezbývá a šetřím si jí na operaci…

Tak já už se moc těším a doufám, že dáme dokupy nějaký termín… asi až v listopadu, když má Sonička dovču a já mám taky v říjnu plno..

Mějte se fajn a držte se! :mavam:

H.Lidus
55 příspěvků 29.9.15 10:55

Ženy, dnes jdu na vydání stehů.. Bolí to? Na tom břiše to je zřejmě citlivější, takže jestli to trošku nebo víc bolí?

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.15 12:50

Ahojky, vyndávání stehů nebolí - jen to vždycky trošku štípne. Se mnou se doktor bavil a najednou řekl hotovo :) Ale vyndával mě je na dvakrát - první polovinu po týdnu, další za 14 dní. Měl strach, že kdyby je vyndal najednou, že se to rozjede. Mě je vyndával primář tady v Mýtě :)… neboj, fakt to nic není. Pa :mavam:

misone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.15 16:46
plikace

Zdravím všechny přítomné. Nevíte, jestli po následném zhubnutí zaplatí pojišťovna plastiku přebytečné kůže? A jak dlouho trvá operace od vyšetření? Moc děkuji Simona

Vendul48
42 příspěvků 2.10.15 22:15
Simoně

Ahoj, ty jdeš na operaci na OB kliniku?? Tam po všech schválených vyšetření dostaneš termín operace do 14ti dnů pokud nejsi pojišťovna 211. Ta už do konce roku neproplácí operace. A s plastikou nemám zkušenosti, ale vím, že holky chodí na břicho, stehna a paže. Měj se hezky Vendula

Vendul48
42 příspěvků 4.10.15 17:37
Soničce

Ahojky ty divoško, co ty všechno stihneš, myslím Tvůj minulý víkend. Tak jaký byl tento?. Soni tobě je dobře viď? Kolik kileček je od operace pryč, jsem zvědavá viď? Já už se těším. Holky se nějak odmlčely. Naposledy Liduš kvůli stehům. A aní nenapsala, že to nic nebylo a jak jí je. LIDUŠ PÍŠU O TOBĚ, KDE JSI??? :) Martička taky nic. No mi s Marti nemáme ještě o čem psát. Mě hrozil ortoped s operací páteře, byla jsem na magnetické rezonanci a dopadla dobře, tak jsem moc ráda, operace se nekoná. Tak se mějte všechny krásně. Papa :srdce: :kytka: :mavam: :mavam:

H.Lidus
55 příspěvků 4.10.15 19:08
Vendulka a další

Ahojky ženy..

Mám se dobře.. Stehy v klidu, pak jsem stihla v ordinaci skolabovat a necitit prsty a klepali se mi.. Nedostatek cukru mno..

Jinak super.. Nezvracím vůbec.. Už jim kašovitou stravu.. Už jsem měla i indiánka bez toho piškotu dole.. Brambory, tvaroh.. Chleba s pomazánkou jsem měla, vše v klidu.. Co moje bříško zatím odmítá je jídlo kde je jenom trošku tuku a to je pak zle.. Jogurt se mu taky moc nelíbí, ale třeba mléko, kakao žádný problém.. Piju hlavně vodu, tu jsem začala milovat.. Colu už normálně s bublinkama.. Čaj ráno a večer.. Už jsem měla i kakaovou buchtu s tvarohem, vše v klidu.. Porce mám do 70-80 g.. Pak jsem plná.. Teď v úterý to budou 3 týdny po operaci, dole 9 kg.. Teď to stagnuje což jsem ráda, protože bych chtěla začít sport, abych neměla povyslou kůži, ale ještě nemůžu a tak jsem ráda že je pauza.. Protože vidím se hubenější, ale břicho začíná povolovat, tak nechci teď 3 týdny žádný velký ubytek. V posteli už spím normálně, mám pořád vodu po ruce.. Spím normálně na bokách, půlce břicha.. Pořád jsem nafouknuta a to prdím, chodím na velkou, ale stále to tam je.. Takže cítím se dobře, ale občas mám ještě bolesti.. A ještě nedokážu nosit podprsenku, protože to pod prsama trošku bolí.. :-) Hezký večer ženy :-*

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.15 08:54

Ahojky děvčata, tak já už týden jím vše (měla jsem až od této středy, ale o týden jsem si to zkrátila)… kila jdou na mě moc rychle dolů, tak si přidávám jídla s vyšším obsahem kalorií)..Od operace dole 8,5 kg je to 2 kg na týden, ale poslední týden 2,5 kg. Musím to nějako snížit. Říkám si že to 1,5 kg na týden by bylo nejideálnější… takže jsem si zvýšila kalorie na 1400 (5900kJ). Jinak vše v pohodě, tento víkend jsem měla klidnější bey vnoučat. Cítím se trochu unavená, ale to já každý podzim… Je dobré Vendulko, že jsi nešla na operaci s páteří. Až budeš po plikaci a kila půjdou dolů, tak se uleví i páteři. LYDKO (doopravdy s „Y“, připadá mi to zvláštní :lol: )ten cukr si nemáš možnost nějako hlídat?… nechci tě strašit, ale je dost vážná věc - což asi víš. Já si do dneška nezvykla na pití vody. Pořád mám po ní v žaludku divně. Tak se děvčata mějte hezky a hlavě ať slouží zdravíčko. :mavam:

Vendul48
42 příspěvků 5.10.15 17:46
Soničce

Ahóóój Soni, ta ti Liduška dá :). Je Lýdie, Liduš, Lída, Liduška hlavně né LIDKA :lol:. Soni pěkně kilečka běží, a proč nechceš rychle hubnout? Kvůli kůži? Prosím opatruj se a odpočívej. Zatím papa :mavam:

Soňa59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.15 21:04

Ahojky Vendulko, to jsem tomu dala s tou Lydkou… já myslela že ji vadí měkké „i“ :)… takže promiň Lýdie, už si to budu pamatovat :)… Při rychlém hubnutí mám strach, že budu unavená, padat vlasy a kůže taky aby pak nevisela… abych nebyla jak šarpej… i když u něho to je roztomilý :)Tobě a Martince se to také pomalu, ale jistě blíží. Ještě Vánoce a Silvestr si Vaše bříško trošku užije a pak porcičky jak pro mimino :) Ale co, hlavně, že není hlad :) Tak se všichni mějte hezky a pa, pa :mavam:

Vendul48
42 příspěvků 6.10.15 17:31
Soničce

Ahojky ty náš šarpeji :lol:. Ona ti to Liduš odpustí :).To máš Soni pravdu s tou únavou a holkám co jsem četla tak hodně padají vlasy.Na to je dobrý Biosil nebo Methionin normálně bez receptu v lékárně. No ještě máme s Martinkou 3 měsíce. Když se na něco těšíš tak to ubíhá pomalu :,( Já se těším na to, že nebudu mít hlad a když tak mi bude stačit něco malinkého. Budu vařit jen pro syna a pro moje psí miminko :D. Soni něj se krásně a papa :mavam: :srdce:

Martika 76
164 příspěvků 9.10.15 09:49
Ahoooj kočandy!

Nazdárek holky,

jak vidím jste faaakt dobré bojovnice!

Lydu, jsem ráda, že máš po problémech, i když s tím cukrem pozor.. je to nebezpečné, hypoglykemie způsobuje poškození mozku a to není prča.. taky můžeš spadnout do bezvědomí..
Hyperglykemie taky nic moc, ale lepší než hypo…

Vendulko, to je fakt už jenom 3 měsíce… uteče to jako voda.. ;)
Já mám tolik aktivit, že ani nevěřím, že je už říjen… bleskurychle to letí…

Soničko, máš recht, je potřeba hubnout pomalu, aby nevisela kůže, taky se toho bojím.
Když jsem byla na klinice, povídala jsem si tam s paní, která říkala, že plastiku břicha lze řešit ne pod názvem plastická operace..ale chirurgická úprava a u té se prý doplácí cca 6000-8000. Mě tedy budou víc trápit prsa… páč mám kozy jak vozy a jakmile trošku zhubnu tak jsou jak sloní uši…no a neumím si představit, až zhubnu 30kg… :lol: pro tento stav už nemám výraz :lol: :lol: :lol:

Z jiného soudku!
Tak jak to vypadá s naším setkáním??
Za mě 7.11.2015, nebo 14.11.2015 ideální… napište jak to vidíte vy…

Mějte se krásně a čekám na odpovědi :mavam: :mavam: :mavam:

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 53 Další »
Váš příspěvek