Plastická chirurgie v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bonparka_88
9 příspěvků 3.2.12 15:48
Plastická chirurgie v Brně?

Zdravím všechny. MOhl by mi tu někdo z Brna a okolí doporučit nějakou dobrou plastickou chirurgii?

Reakce:
janicepal
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.14 12:32
doporučení

Dobrý den kterou plastickou kliniku by jste mi doporučovali v Čechách? Uvažuji o tom už dlouho, že si nechám zvětšit poprsí.

Barka6
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.14 18:57

Ahojky a odkud jste? Já bydlím v Brně a byla jsem na plastické operaci na klinice a byla jsem spokojena s výsledkem i s profesionalitou personálu.

Dvorluck
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.4.14 14:34
prosím o radu?

Dobrý den, chtěla bych si zlepšit svojí postavu, nemáte někdo nějaké dobré zkušenosti s ozkoušenou metodou? Budu moc ráda, když mi je sdělíte.

adamcova78
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.14 08:37

Dobrý den, souhlasím, také jsem spokojena s prací od kliniky Yes Visage. Byla jsem na liftingu a cítím se zase jako za mlada. A to jsem se tak obávala toho, jak to bude probíhat, ale strašně mi pomohla konzultace s paní primářkou MUDr. Monikou Kavkovou, která byla skvělá vše mi vysvětlila a poradila, už jsem dlouho nenarazila na tak příjemného doktora.

´junkaul
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.14 17:14

Ahojky už nějaký čas pátrám po klinice a Yes visage opravdu vypadá bezkonkurenčně. Také bych měla zájem o lifting, ale i mamince bych chtěla udělat radost a zařídit jí zákrok horních očních víček.

Klaraklarusena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.4.22 17:12

Dlouhou toužím po tom si nechat udělat nová prsa. Je nějaký problém, pokud mám menší hrudník? Někdo mi totiž říkal, že ne všude používají implantáty, které jsou vhodné i na menší hrudník. Je to pravda?

Jana55874
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.22 19:52

Také mám menší hrudník a přesně kvůli tomu jsem si našla kliniku, kde používají kvalitní implantáty Mentor, které jsou vhodné pro dámy s menším hrudníkem. Jsou to implantáty, které jsou pro použití schváleny i v USA a tam mají mnohem přísnější pravidla pro plastickou chirurgii. Hodně mi dalo, když jsem před zákrokem šla na kliniku na konzultaci, kde mi doktorka zodpověděla všechny dotazy a nejasnosti.

Klaraklarusena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.22 15:33

Ta konzultace asi není špatný nápad. Na které klinice jste si nechávala prsa dělat a můžete mi je případně doporučit?

Jana55874
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.4.22 16:11

Osobní konzultace je určitě nejpřínosnější z hlediska informací a následného rozhodování. Já mohu z vlastní zkušenosti doporučit kliniku https://www.perfectclinic.cz/…tseni-prsou/

vranovahan19
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.22 20:39

Ahoj holky, měla bych takovou otázku, která se plastických operací tak trochu týká. Nebyla některá z vás náhodou na labioplastice? Já nad tím právě už poměrně dlouho přemýšlím a pořád nevím jestli do toho jít nebo ne. Chtěla bych asi jít sem https://www.labioplastika-praha.cz/ Nemáte nějakou zkušenost? Díky mockrát za případné odpovědi. :)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu