Pěkné hračky pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anuaannka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.22 23:09
Pěkné hračky pro děti

Najdu tu nějakou mamku, která má zkušenost s nakupováním hraček na internetu a poradí mi, kde sehnat pěkné hračky pro děti na internetu? Kde máte třeba i zkušenost s kvalitou hraček?

Reakce:
Janaklasterova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.22 18:16

Pro jak staré děti hračky hledáte? Já jsem toho před vánoci nakupovala opravdu hodně pro svého syna, kterému jsou 3. Našla jsem opravdu pěkně hračky za super ceny.

Anuaannka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.22 13:21

Mám doma syna, kterému letos budou tři roky, takže jsme na tom úplně stejně. Mohu se zeptat, kde pro něj ty hračky za super ceny kupujete?

Janaklasterova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.22 18:42

Podívejte se na velmi nápadité a pěkné hračky od https://www.lunzo.cz/…ky-pro-deti/ Najdete zde opravdu moc pěkné hračky, které jsem běžně v obchodech neviděla.

Gerta8889
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.22 11:02
@Janaklasterova píše:
Pro jak staré děti hračky hledáte? Já jsem toho před vánoci nakupovala opravdu hodně pro svého syna, kterému jsou 3. Našla jsem opravdu pěkně hračky za super ceny.

jasně, chápu… no ono Vánoce byly nedávno a člověk spoustu námětů na dárky vyčerpal. tak je to o to v lednu náročnější

Zuza Idáková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.22 10:58
@Gerta8889 píše:
jasně, chápu… no ono Vánoce byly nedávno a člověk spoustu námětů na dárky vyčerpal. tak je to o to v lednu náročnější

No to rozhodně, lednové narozky jsou trochu za „trest“

Frikulenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.22 10:19

Tak držím palce, věřím, že dobře vyberete

Rominka88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.22 15:12
Hračky / hry

Zdravím, já kupuju hračky klasicky na Alze, tam mají naprostej výběr všech hraček a jsou kolikrát i levnější. Já dávám přednost spíš hračkám, které dítě něco naučí. Odkud už jsme taky hodně hraček objednali, je e-shop antonieema (https://www.antonieemma.cz/…bnice-faber/), český výrobce dřevěných hraček atp. a pořídili jsme domu klukům faber žebřiny / průlezku. Dokonce mají článek na blogu s fyzioterapeutem, který potvrdil, že dětem pomáhá k rozvíjení jemné motoriky.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu