Pejsek umře doma, poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alipenka
15 příspěvků 4.10.21 20:51
Pejsek umře doma, poradíte?

Dobrý večer, co dělat s velkým pejskem, který umře doma? Bydlíme na sídlišti, pejska nemám kam dát. Poradíte?

Reakce:
Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.21 10:50

Nejdřív chci poslat trochu podpory v tom velkém smutku, který jistě teď zažíváte. Zvířata se často stávají „členy rodiny“ a jejich odcházení se této ztrátě téměř vyrovná. Bolí to hrozně, znám to…
Na Vaši otázku: zkuste se zeptat nějakého veterináře, jaké jsou možnosti, nebo - a to bych udělala já, jistě máte někde v dosahu nějakou přírodu, našla bych příjemné místo někde u lesa a pejska tam pohřbila. Měla byste i místo, kam občas zajít a zavzpomínat na něj. Nevím, asi se to nesmí, ale na to bych se vykašlala. Ještě jde tedy o to, jestli máte auto nebo někoho, kdo by Vám s pejskem pomohl, asi je těžký.
Ať to dobře dopadne :srdce:

Samsara99
8 příspěvků 9.10.21 14:43

Ahoj, nevím odkud jste, ale my jsme využili služeb krematorium zvířat. Doporučuji mrknout na jejich stránky, mají tam všechno dobře popsáno a těch služeb nabízejí fakt hodně.

Marketka009
34 příspěvků 20.10.21 23:13

Holky je to tak, pejsek je člen rodiny, co si budeme povídat. Za sebe - já bych to sama nedala a určitě bych uvítala, kdyby mě někdo pomohl, podpořil mě. Takže využití nějaké služby nebo přímo krematorium zvířat, mi přijde jako super nápad. Člověk na to není sám a je to vždycky lepší.

Váš příspěvek