Originální dárek pro mamku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LenkaPruhova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.22 10:37
Originální dárek pro mamku

Poraďte mi jaký originální dárek koupit mamině?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
KristyLori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.22 17:11

Moje mamka má ráda maličkosti, takže u mamky bych třeba uspěla s nějakou skleničkou na víno, na které je vtipný nápis. Tu jsem jí kupovala k svátku a potěšilo ji to :)

BetulleKa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.22 16:02

Co jí udělat nějaký košík, balíček z toho, co má ráda? U mé mamky by šlo třeba o košík plný svíček a z toho by teda byla vyřízená :D :kytka:

Terrra3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.22 20:33

Zkusil bych ji koupit nejaky pekny zajezd, to udela vzdycky radost. Ja ted koukala na Fischer slevy a maji tam zajezdy jiz od nejakych 6 tisic, to mi prijde docela rozumne. Muzes jet bud s ni nebo treba muze vyrazit s nejakou kamaradkou nebo manzelem.

gERAnda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.22 15:18

A kolik je mamce? Tak zkus něco „neutrálního“ ale originálního. Já když nevím, tak často vyberu na stránce www.nekupto.cz, jsou tam dárkové věci podle kategorie a je to moc pěkné

Bybilka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.22 18:56

Já bych koupila třeba svíčku.. moc hezké a stylové mají na www.veynero.cz, to maminku jistě potěší

syreena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.22 19:01
@gERAnda píše:
A kolik je mamce? Tak zkus něco „neutrálního“ ale originálního. Já když nevím, tak často vyberu na stránce www.nekupto.cz, jsou tam dárkové věci podle kategorie a je to moc pěkné

co jsi tam mamce koupila?.. fakt maji nápadité věci.

Kitimiki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.22 19:49

Já jsem mamce místo dortu koupila krabici ledňáků a byla obr nadšená :D vřele doporučuji

AnetChovan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.22 13:31

My si většinou kupujeme co chceme a potřebujeme takže tím, že se naši přestěhovali na baráček tak mamka chtěla ručníky, tak se mi povedlo vybrat moc hezké na bakly :dance:

Jitka Poldová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.22 17:45

Tak to je fakt těžké, když tvou mamku neznáme.. co nějaké dárkové předměty? To je dost univerzální a mohlo by to určitě udělat radost.Tady výš to nekupto.cz by mohlo být fajn

Terrra3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.22 20:55

Co takhle koupit ji nejaky zajezd nebo dovolenou? To udela radost kazdemu. :) Ja ted koupila poznavaci zajezd pro rodice a pouzila Invia slevovy kod a vyslo to i cenove docela prijatelne, myslim ze to je fajn darek.

Zdenka Pavelková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.3.22 14:40

Mnohokrát děkuji za tip na familymarket.cz

Helena233
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.3.22 16:03
@AnetChovan píše:
My si většinou kupujeme co chceme a potřebujeme takže tím, že se naši přestěhovali na baráček tak mamka chtěla ručníky, tak se mi povedlo vybrat moc hezké na bakly :dance:

No dívala jsem se na složení a na gramáž a to věřím, že měla radost, protože to je opravdu kvalita :)

hanaca
31 příspěvků 30.3.22 13:14

Máma miluje svíčky, tak jsme jí dali kurz výrovy svíček :-)

Nina Smith
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.22 16:17

Dobrý den všem, jmenuji se NINA, chci moc poděkovat DR ODIBOHOVI za obnovení míru zpět v mém manželství po deseti letech manželství můj manžel ROBERT SMITH se rozhodl opustit mě a naše dvě děti kvůli jiné ženě, jednoho čtvrtka odpoledne i viděl jsem příspěvek o Dr. ODIBOH, jak pomohl ženě přivést zpět jejího manžela z rukou jiné ženy Rozhodl jsem se ho kontaktovat ohledně problému, kterému čelím ve svém manželství DR ODIBOH mi řekl, ať si nedělám starosti, že díky Boží moci, nikoli naší moci manžel se ke mně vrátí, řekl mi, co si mám koupit na modlitbu, což jsem udělala po třech dnech, můj manžel mi zavolal, že je mu líto, že mě a naše dvě děti kvůli tomu opustil, zatímco jsem řekl ok, slova mých lidí nestačí děkuji vám DR ODIBOH za vaši pomoc říkám Bůh vám a vaší rodině žehnej za obnovení míru zpět do mého života
DR ODIBOH TAKÉ POMŮŽE S NÁSLEDUJÍCÍMI PROBLÉMY.
POTŘEBUJETE TAKÉ ŘEŠENÍ NÁSLEDUJÍCÍHO PROBLÉMU, KONTAKTUJTE HO TAKÉ.

(1) Pokud chcete své EX zpět.
(2) pokud máte vždy špatné sny.
(3) Chcete být povýšeni ve své kanceláři.
(4) Chcete, aby za vámi běžely ženy/muži.
(5) Pokud chcete DÍTĚ.
(6) Chcete být BOHATÍ.
(7) Chcete připoutat svého manžela/manželku, aby byl váš navždy.
(8) Pokud chcete své peníze zpět od někoho, kdo je nechce vrátit
(9) Jak jste byli PODVEDENI a chcete získat zpět své ztracené peníze.
(10) pokud chcete zastavit svůj ROZVOD.
(11) pokud se chcete rozvést se svým manželem.
(12) pokud chcete, aby vaše přání byla splněna.
(13) Těhotenské kouzlo k početí dítěte
(14) Zaručte, že vyhrajete znepokojivé soudní případy a rozvod bez ohledu na to, v jaké fázi
(15) Zabraňte rozpadu vašeho manželství nebo vztahu.
(16) Vyhrajte kouzla v loterii

JEHO KONTAKTNÍ ADRESY JSOU:
WHATAP: ČÍSLO:+2347048883838
EMAIL: odibohsolutionhome@gmail.com

Vikiliki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.4.22 20:44

Máte někdo zkušenosti s nákupem na www.nekupto.cz Chci tam mamči něco pokoupit

Terunka P.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.4.22 11:07

Co nějaké hezké oblečení? Nějaké šatky nebo šátek?

Gedgitka1234
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.4.22 08:22

Já mám teď v plánu dávat mojí mamce náramek spojení od https://www.trzistestesti.cz/…mek-spojeni/ Jen ho budu objednávat až na konci dubna, protože od 25. 4. do 8. května k náramku přidávají pěkné pytlíčky zdarma. Tak si říkám, že se jí to na to bude hodit, aby se jí ve šperkovnici nebo šufleti, nebo nevím, kam si dává šperky, neošoupal. :D

Radka P1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.4.22 18:55
@Vikiliki píše:
Máte někdo zkušenosti s nákupem na www.nekupto.cz Chci tam mamči něco pokoupit

já nekupto.cz znám, mají tam hezké dárkové věci, drobnosti, které potěší a nestojí milion. Za mě super, přesně to, co jako dárek často hledám

Alison66
67 příspěvků 14.4.22 21:24

Zkuste se podívat na www.onglazz.cz. Určitě vás tento tip zaujme. Mám od nich takto zpracovanou fotografii.

Zdenuucha
207 příspěvků 15.4.22 14:54

Já dávám mamce vždycky poukaz na který si kupuje třeba vlnu, ráda plete a háčkuje :-)

Zita Planková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.22 08:41

Taky to hodně řeším, mamči se zavděčit není jednoduché, ale naposled jsem trochu zariskovala a zabrouzdala do světa módy. Uplně náhodou měli zrovna na na zoot.cz -25% tak jsem si říkala, že buď to vrátí a nebo to bude doma ležet ve skříni, ale nebude to cenově tak bolestné.. vybrala jsem náádherný šátek, a měl teda obr úspěch.

Lenka R.2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.22 09:12

Tak co třeba hezké hrací přání a do toho vložit hotovost?

Jana ŠŠI
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.22 09:17

Já jsem dala mamce clip-in sadu vlasů po kterých už dlouho toužila. Koupila jsem nakonec přes net, na hotstyle.cz a mamka z toho byla úplně hotová.

wendulinaa
86 příspěvků 18.4.22 13:14

Dívala jsem se, že Onglazz nabízí dárkové poukazy. Odarovaný si pak desku může navrhnout sám.

kAJANanka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.22 14:16

Co nějaké oblečení?

Gggita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.22 18:50
@Radka P1 píše:
já nekupto.cz znám, mají tam hezké dárkové věci, drobnosti, které potěší a nestojí milion. Za mě super, přesně to, co jako dárek často hledám

ano, tam taky velmi ráda nakupuji

anduskan
123 příspěvků 20.4.22 21:00

Neznám takto zpracovanou fotografii, ale líbí se mi.

siska 22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.22 16:02
@Gggita píše:
ano, tam taky velmi ráda nakupuji

přesně, to nekupto.cz je fakt originální. Líbí se mi, jak to mají rozdělené. Kupuji tam často u přítelovi k různým příležitostem. Hezký jsou ty hrací přáníčka.

olalala7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.22 19:12

Dost záleží na věku a povaze, ale tím oblečkem by ses mohla zavděčit.. to využije každý :)

Monys Gr.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.22 12:24
@olalala7 píše:
Dost záleží na věku a povaze, ale tím oblečkem by ses mohla zavděčit.. to využije každý :)

souhlasím, že trefit se do oděvu není jednoduché.. ale co třeba nějaké doplňky? Když už tu zmiňujete www.zoot.cz tak tam mají spoustu kabelek, klobouků, šátků.. to mi přijde super

Zuva l.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.22 19:56

Máte vyzkoušeno někdo toto? je to slušivé? https://www.zoot.cz/…k-skfk-indar

Ššinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.22 21:33

Co tedy doporučíte mamce? Třeba z toho nekupto.cz?

Palička23
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.22 11:07

No k tomu zootu.. objednala jsem ze zootu boty a dosla spatna velikost, poslala jsem tedy zpet a jako omluvu dostala slevovy kod NESEDIVAMTO na 20% do konce cervna, coz je podle me bomba.. :) Zkousela jsem a jde to pouzit i vickrat, takze sharuju, at si udelame radost vsechny. :)

Rabina Š.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.22 20:42
@Radka P1 píše:
já nekupto.cz znám, mají tam hezké dárkové věci, drobnosti, které potěší a nestojí milion. Za mě super, přesně to, co jako dárek často hledám

jo, tak nekupto.cz znám, kupuji tam manželovi pravidelně dárky

ziggggy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.22 20:31
@rabina Š. píše:
jo, tak nekupto.cz znám, kupuji tam manželovi pravidelně dárky

Co jste tam třeba zakoupila?

domik88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.22 09:29

Ahoj, já když se zeptám svojí mamky, co by si přála, tak vždy odpoví, že nějakou knížku. Čte ráda, vím, že jí knížka vždy udělá radost, ale snažím se koupit ještě něco k tomu. S tátou si pořizovali před pár lety 3D tiskárnu, tak jsem jí teď kupovala ještě nějaké přípravky na vylepšení https://eshop.sharplayers.cz/…ezivni-sprej. No a pak ještě nějakou kosmetiku :-).

Karl Richli
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.22 15:55

Nabízíme osobní a podnikatelské půjčky. Jsem licencovaný a certifikovaný věřitel s dlouholetými zkušenostmi v poskytování úvěrů. Poskytujeme zajištění a nezajištěné půjčky od 5 000,00 EUR do maximálně 5 000 000,00 EUR s pevnou úrokovou sazbou 2 % ročně. Pokud máte zájem, kontaktujte nás ještě dnes pro více informací na: karlrichli28@gmail.com

HeZYZa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.22 10:31

Ja jsem mamce kupovala na www.zoot.cz ted tricko k narozkam a vubec ji nesedelo, poslala jsem tedy zpet a krome vracenych penez mi poslali i slevovy kod NESEDIVAMTO na 20%!!! To jsem nadsena haha, ted jsem vybrala kamosce jiny tricko a sobe taky neco a jeste usetrim. :))))) Kod lze pouzit i opakovane, takze klidne vyuzijte taky. ;)

lilyy22a
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.22 17:20

Co takhle nafukovaci bazen? Leto se blizi a tohle stoji par tisic a da se pouzivat nekolik mesicu v roce. Jestli samozrejme teda mate zahradu. :-) Ja jsem kupovala loni pres Marimex slevovy kod a vsichni jsme si leto s bazenem moc uzili, urcite doporucuju

padlina Il.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.22 19:19

Potřebuji nutně dárek pro tchýni.. už fakt nevím co ji pořád kupovat. Můžete poradit?

Zinufka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.22 19:06
@padlina Il. píše:
Potřebuji nutně dárek pro tchýni.. už fakt nevím co ji pořád kupovat. Můžete poradit?

super jak tu doporučují to www.nekupto.cz, tam mají velký výběr a za pár kč

EvinaWW
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.22 12:54
@Zinufka píše:
super jak tu doporučují to www.nekupto.cz, tam mají velký výběr a za pár kč

Jo na té stránce mají dobrý věci pro ženy i muže. Já tam manželovi kupovala výrobky s pivem :)

Opica evica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.22 17:43
@EvinaWW píše:
Jo na té stránce mají dobrý věci pro ženy i muže. Já tam manželovi kupovala výrobky s pivem :)

co to? Můžete sem hodit odkaz?

gIMMINka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.22 11:12

No a co třeba toto?https://www.nekupto.cz/hrnek-s-potiskem-bajecna-mama-mini/

Nikitushe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.22 15:15

Včera jsem byla v Albi po dlouhé době a tam mají zas neskutečný věci. Já jsem pořizovala vtipné tričko.

Heeleena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.22 17:40

Oblečení mi jako dárek přijde super nápad, a já třeba na zoot.cz jsem spoko vždy

Renččča
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.22 14:44

Ano, taky dárky většinou vyřeším na nekupto.cz :D je to zjevně známý web

simunnnka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.22 20:22

Jo, já bych taky rozhodně oblečení ocenila. A zrovna zoot.cz je super

Heart bee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.22 18:43

Jo, tak to nekupto.cz mi přijde super. Tam koukám mají spoustu věcí

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu